GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

2020-02-29 Piaski, EM STUDIO - Opole Lubelskie


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja 9.00 - 9.30, próba parkietu 9.00 - 9.30, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) D KOMB 8T 0

12-13 (Junior 1 + Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin
2.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin
3.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 10.30 - 11.00, próba parkietu 11.30 - 12.00, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Grand Prix Polski 0

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 0

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL - Rzeszów

 

BLOK 3, rejestracja 12.30 - 13.00, próba parkietu 13.30 - 14.00, start: 14.00

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 0

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 16.00 - 16.30 kl. D i C oraz Młodzież LA, Dorośli LA 16.30 - 17.00 Młodzież ST, Dorośli ST, próba parkietu 17.00 - 17.30, start: 18.00

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 0

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 0

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Litewka Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Martyna Nikola
Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola
2.Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
MERENGUE - Stalowa Wola
Wiatrowicz Marcin
Kuśnierz Sylwia
Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE - Stalowa Wola

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL - Rzeszów

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin