II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna

2019-11-23 LESZNO, MARGO - Leszno


UWAGA

ZMIANA W PROGRAMIE!!!
Zmiana kategorii 14-15 kl. C na kategorię 14-15 lat kl. E+F
ZAPRASZAMY!!!!
Trenerzy par tańczacych na turnieju po przesłaniu maila na zawil@interia.pl(do 22.11) zostana wpisani na listę i beda mogli wejść na turniej bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy.
Bardzo prosimy o zabezpieczenie obuwia tanecznego ze wzgledu na parkiet na hali. Buty grożące uszkodzeniem parkietu nie zostaną dopuszczone do turnieju.

BLOK 1, rejestracja 9:00-9:30, próba parkietu 9:15, start: 10:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dróżdż Witold
Jabłońska Agata
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Jabłońska Agata
Dróżdż WitoldJabłońska AgataIGLICA - Wrocław
2.Fuliński Antoni
Król Julia
DZIUPLA - Poznań
Fuliński Antoni
Król Julia
Fuliński AntoniKról JuliaDZIUPLA - Poznań
3.Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Gomuła JakubTomczak NataliaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
4.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław
5.Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel RyszardMurzyn LenaANIMA DANZA - Głogów
6.Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
SKYDANCE - Wrocław
Nowak Jakub
Janiszewska Emilia
Nowak JakubJaniszewska EmiliaSKYDANCE - Wrocław
7.Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn
8.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów
9.Przewoźny Michał
Chojan Martyna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Przewoźny Michał
Chojan Martyna
Przewoźny MichałChojan MartynaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
10.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn
11.Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA - Wolsztyn
12.Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
SPIN - Rawicz
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz KamilWalszewska WeronikaSPIN - Rawicz

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno
2.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About Dance Studio - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
Brodziszewski Filip IgnacyStasiek SamantaFILEMON - Szamotuły
2.Chorążak Maxymilian
Włodarczak Agata
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Włodarczak Agata
Chorążak MaxymilianWłodarczak AgataMARGO - Leszno
3.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn
4.Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno
5.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów
6.Machula Amadeusz
Brzostek Julia
AKTAN - Wrocław
Machula Amadeusz
Brzostek Julia
Machula AmadeuszBrzostek JuliaAKTAN - Wrocław
7.Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel JanWójt MalwinaANIMA DANZA - Głogów
8.Młynkowiak Emanuel
Kotlarska Amanda
LATINA - Wolsztyn
Młynkowiak Emanuel
Kotlarska Amanda
Młynkowiak EmanuelKotlarska AmandaLATINA - Wolsztyn
9.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno
10.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Niemczuk Katarzyna
Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS - Prochowice
2.Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
Halka MikołajBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
3.Jakubowski Jakub
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Pągowska Katarzyna
Jakubowski JakubPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard
4.Simonides Alex
Jekel Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin
5.Sucholas Błażej
Zielińska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Zielińska Agata
Sucholas BłażejZielińska AgataALFA-ASTRA - Stargard
6.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA - Poznań
7.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno
2.Jędraszek Paweł
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Jędraszek Paweł
Bytnar Oliwia
Jędraszek PawełBytnar OliwiaATUT - Kalisz
3.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
4.Urbaniak Paweł
Świątkowska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Urbaniak Paweł
Świątkowska Katarzyna
Urbaniak PawełŚwiątkowska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
MARGO - Leszno
Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO - Leszno
2.Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader SzymonMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
3.Czepiński Konrad
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Bibik Adrianna
Czepiński KonradBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
4.Grydziuszko Damian
Łukasik Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Łukasik Aleksandra
Grydziuszko DamianŁukasik AleksandraALFA-ASTRA - Stargard
5.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
6.Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
Ozgowicz WojciechKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
7.Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra
8.Polański Gracjan
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Polański Gracjan
Orysiak Lena
Polański GracjanOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard
9.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań
10.Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Halka Zuzanna
Szydło TomaszHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
11.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
Bernath MatyasRatajszczak MariannaMARGO - Leszno
2.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno
3.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
4.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
Bernath MatyasRatajszczak MariannaMARGO - Leszno
2.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno
3.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice
2.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław
3.Radoła Mateusz
Rozmiarek Małgorzata
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Rozmiarek Małgorzata
Radoła MateuszRozmiarek MałgorzataMARGO - Leszno

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno
2.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice
3.Radoła Mateusz
Rozmiarek Małgorzata
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Rozmiarek Małgorzata
Radoła MateuszRozmiarek MałgorzataMARGO - Leszno
4.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:15, start: 13:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno
3.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH - Kalisz
4.Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
Kowalczyk JakubGrocka EmiliaIMPULS - Prochowice
5.Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
CT WYPYCH - Kalisz
Lewicki Wiktor
Cieślak Jagoda
Lewicki WiktorCieślak JagodaCT WYPYCH - Kalisz
6.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno
7.Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice
8.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno
9.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno
10.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn
11.Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
Żarczyński PiotrMarkiewicz GabrielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice
2.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań
3.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra
4.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra
5.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra
6.Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
MARGO - Leszno
Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO - Leszno
7.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów
8.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów
9.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Siechnice
10.Smuniewski Szymon
Borawska Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
Smuniewski SzymonBorawska MajaAll About Dance Studio - Szczecin
11.Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
Tenenbaum NikodemSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra
12.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań
2.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań
4.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra
5.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
6.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn
7.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard
8.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
2.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań
3.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra
4.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra
5.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra
6.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra
7.Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Karcewicz Roksana
Słowik SzymonKarcewicz RoksanaALFA-ASTRA - Stargard
8.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań
2.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań
3.Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
4.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra
5.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
6.Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
7.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław
2.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
3.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra
5.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
7.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
8.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów
9.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
2.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.
3.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra
4.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań
5.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
7.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
8.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław
9.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów
10.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz
11.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały

 

BLOK 3, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 16:15, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno
3.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin
4.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno
5.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań
6.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra
7.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Siechnice
8.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno
9.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA - Wrocław
2.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz
3.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA - Poznań
4.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań
5.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno
6.Reginek Filip
Knychas Zuzanna
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Knychas Zuzanna
Reginek FilipKnychas ZuzannaMAESTRO - Opole
7.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin
8.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
INES - Wrocław
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik ZuzannaINES - Wrocław

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
2.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno
3.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań
4.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań
5.Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
SŁOŃCE - Poznań
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE - Poznań
6.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno
7.Politański Waldemar
Kosicka Weronika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański WaldemarKosicka WeronikaDANCE IMPERIUM - Poznań
8.Reginek Filip
Knychas Zuzanna
MAESTRO - Opole
Reginek Filip
Knychas Zuzanna
Reginek FilipKnychas ZuzannaMAESTRO - Opole
9.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
10.Tonder Łukasz
Stachowiak Agata
SŁOŃCE - Poznań
Tonder Łukasz
Stachowiak Agata
Tonder ŁukaszStachowiak AgataSŁOŃCE - Poznań
11.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław
12.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław
2.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno
3.Ivanov Denis
Mysiorek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB - Szczecin
4.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
6.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno
7.Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra
8.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław
9.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
10.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław
11.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań
12.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
2.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard
3.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
4.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
5.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno
6.Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
Kucharski DamianSadowska MagdalenaCHAMPION TEAM - Wrocław
7.Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
8.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin
9.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
10.Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
Wojdowski JonaszWojdowska KlaudiaDANCE IMPERIUM - Poznań

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
2.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław
2.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra
4.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra
5.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław
6.Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra
7.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań
8.Nowak Paweł
Skrolecka Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Skrolecka Agata
Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry
9.Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry
10.Polański Bartosz
Laska Natalia
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Laska Natalia
Polański BartoszLaska NataliaIGLICA - Wrocław
11.Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
DANCE IMPERIUM - Poznań
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
Shkilevych ArturShkilevych MagdalenaDANCE IMPERIUM - Poznań
12.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław

12-13 (Junior 1) Open ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra
2.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno

12-13 (Junior 1) Open LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra
2.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno