Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów

2019-12-01 PRZEŹMIEROWO k/Poznania, SENIOR DANCE STUDIO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

PARY, TANCERZE SOLO DANCE MOGĄ BYĆ ZGŁOSZENI NA TEL. 603 137 437
ZAPRRASZAMY NA WIELKOPOLAN CUP 2019!!!


ZAPRASZAMY na WIELKOPOLAN CUP 2019
W Programie turnieju także Konkurencje SOLO DANCE
do 9 lat klasy HGF
do 12 lat klasy HGF
do 15 lat klasy HGF

ZAPRASZAMY!!!!!

BLOK 1, rejestracja 9:00-9:30, próba parkietu 9:30, start: 10:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn5, 5 (+2)25, 51
2.Fuliński Antoni
Król Julia
DZIUPLA - Poznań
Fuliński Antoni
Król Julia
Fuliński AntoniKról JuliaDZIUPLA - Poznań8, 8 (+2)28, 81
3.Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
Iwański MateuszPrzyjacielska ZofiaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń7, 7 (+2)27, 71
4.Owczarski Alan
Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski Alan
Gawęda Hanna
Owczarski AlanGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6, 6 (+2)26, 61
5.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń9, 9 (+2)29, 91
6.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn4, 4 (+2)24, 41
7.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń8, 8 (+2)28, 81
8.Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA - Wolsztyn6, 6 (+2)26, 61
9.Wróbel Maja
Jura Szymon
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel Maja
Jura Szymon
Wróbel MajaJura SzymonKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól9, 8 (+2)29, 81
10.Augustynopolska Anna
Butrym Michał
OŚRODEK KULTURY - Swarzędz
Augustynopolska Anna
Butrym Michał
Augustynopolska AnnaButrym MichałOŚRODEK KULTURY - Swarzędz2, 2 (+1)12, 22
11.Chojan Martyna
Przewoźny Michał
LORENZO - Gaj Mały
Chojan Martyna
Przewoźny Michał
Chojan MartynaPrzewoźny MichałLORENZO - Gaj Mały4, 10 (+1)14, 102
12.Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Gomuła JakubTomczak NataliaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl3 (+1)132
13.Kliczbor Dominik
Przybysz Urszula
OŚRODEK KULTURY - Swarzędz
Kliczbor Dominik
Przybysz Urszula
Kliczbor DominikPrzybysz UrszulaOŚRODEK KULTURY - Swarzędz1, 2 (+1)11, 22
14.Trześniewska Magda
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska Magda
Józefczyk Zofia
Trześniewska MagdaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10, 6 (+1)110, 62
15.Wopp Marcel
Strzyżewska Izabela
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Wopp Marcel
Strzyżewska Izabela
Wopp MarcelStrzyżewska IzabelaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń4, 4 (+1)14, 42

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About Dance Studio - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About Dance Studio - Szczecin

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)111
2.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno5, 5 (+2)25, 51
2.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań10, 10 (+2)210, 101
3.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów10 (+2)2101
4.Machnik Szymon
Hoffmann Maria
FINEZJA - Poznań
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik SzymonHoffmann MariaFINEZJA - Poznań6, 5 (+2)26, 51
5.Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
Brodziszewski Filip IgnacyStasiek SamantaFILEMON - Szamotuły6, 6 (+1)16, 62
6.Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Izydorski PiotrMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl8, 8 (+1)18, 82
7.Młynkowiak Emanuel
Kotlarska Amanda
LATINA - Wolsztyn
Młynkowiak Emanuel
Kotlarska Amanda
Młynkowiak EmanuelKotlarska AmandaLATINA - Wolsztyn3, 3 (+1)13, 32
8.Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Simonides Alex
Jekel Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin6 (+2)261
2.Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Błażejczyk Patryk
Kłobus Zuzanna
Błażejczyk PatrykKłobus ZuzannaKS DANCE MIX - Deszczno11 (+2)2112
3.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA - Poznań4, 4 (+2)24, 42
4.Gomuła Antoni
Klimek Nelly
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Gomuła Antoni
Klimek Nelly
Gomuła AntoniKlimek NellyNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 (+1)113
5.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fuliński Antoni
DZIUPLA - Poznań
Fuliński AntoniFuliński AntoniDZIUPLA - Poznań10 (+2)2101
2.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+2)281
3.Jura Szymon
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura SzymonJura SzymonKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10 (+2)2101
4.Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk ZofiaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+2)281
5.Kashyna Tomasz
DZIUPLA - Poznań
Kashyna TomaszKashyna TomaszDZIUPLA - Poznań12 Kashyna Tomasz - G (+2)212Kashyna Tomasz - G1
6.Owczarski Alan
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski AlanOwczarski AlanKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+2)281
7.Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel MajaWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól11 (+2)2111
8.Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Frąckowiak RóżaFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań1 (+1)112
9.Król Julia
DZIUPLA - Poznań
Król JuliaKról JuliaDZIUPLA - Poznań9 (+1)192
10.Surmacz Joanna
DZIUPLA - Poznań
Surmacz JoannaSurmacz JoannaDZIUPLA - Poznań2 (+1)122
11.Szczepanik Nina
DZIUPLA - Poznań
Szczepanik NinaSzczepanik NinaDZIUPLA - Poznań1 (+1)112
12.Trześniewska Magda
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska MagdaTrześniewska MagdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól11 (+1)1112
13.Śniecińska Julia
OSKAR - Bojadła
Śniecińska JuliaŚniecińska JuliaOSKAR - Bojadła2 (+1)122
14.Świerad Natasza
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Świerad NataszaŚwierad NataszaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (-1)-14

Do 12 (Do 12) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Grzesiak WiktoriaGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+2)221
2.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+2)261
3.Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel MajaWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól13 Wróbel Maja - G (+2)213Wróbel Maja - G1
4.Zdral Natalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zdral NataliaZdral NataliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+2)251
5.Dziadura Małgorzata
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Dziadura MałgorzataDziadura MałgorzataKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)142
6.Jawor Grzegorz
DZIUPLA - Poznań
Jawor GrzegorzJawor GrzegorzDZIUPLA - Poznań1 (+1)112
7.Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Przybyszewska WiktoriaPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań11 (+1)1112
8.Wilde Julia Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Wilde Julia ZuzannaWilde Julia ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)112

Do 15 (Do 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydz Konstancja
FRED ASTAIRE - Poznań
Rydz KonstancjaRydz KonstancjaFRED ASTAIRE - Poznań2 (+2)221
2.Szmyt Maja
FINEZJA - Poznań
Szmyt MajaSzmyt MajaFINEZJA - Poznań3 (+2)231
3.Pontus Hanna
DZIUPLA - Poznań
Pontus HannaPontus HannaDZIUPLA - Poznań1 (+1)112

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:30, start: 13:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały3 (+1)131
2.Wójcik Mateusz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Wójcik Mateusz
Żur Dominika
Wójcik MateuszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 32
3.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 03

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań D (+1)1D2
3.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04
5.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 05
6.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno0 06

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel MajaWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+2)221
2.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10 (+2)2102
3.Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Rogala AmeliaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (+2)212
4.Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk ZofiaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól9 (+1)193
5.Trześniewska Magda
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska MagdaTrześniewska MagdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól12 Trześniewska Magda - G (+1)112Trześniewska Magda - G3

Do 12 (Do 12) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamska Maria
FINEZJA - Poznań
Adamska MariaAdamska MariaFINEZJA - Poznań9 (+2)291
2.Binert Wiktor
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert WiktorBinert WiktorFAN DANCE - Gorzów Wlkp.12 Binert Wiktor - F (+2)212Binert Wiktor - F1
3.Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała WiktoriaDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin2 (+2)221
4.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8 (+2)282
5.Ratajczak Roksana
DANCECLUB - Szczecin
Ratajczak RoksanaRatajczak RoksanaDANCECLUB - Szczecin2 (+2)222
6.Surkov Semen
DZIUPLA - Poznań
Surkov SemenSurkov SemenDZIUPLA - Poznań6 (+2)262
7.Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Bibik AdriannaBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+1)143
8.Dziadura Małgorzata
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Dziadura MałgorzataDziadura MałgorzataKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)153
9.Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Rogala AmeliaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)123
10.Wolniak Pola
DZIUPLA - Poznań
Wolniak PolaWolniak PolaDZIUPLA - Poznań5 (+1)153
11.Zdral Natalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zdral NataliaZdral NataliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+1)163
12.Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Śniecińska MajaŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól9 (+1)193

Do 15 (Do 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sławińska Paatrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sławińska PaatrycjaSławińska PaatrycjaDANCECLUB - Szczecin2 (+2)221
2.Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Stachowiak AmeliaStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań12 Stachowiak Amelia - G (+1)112Stachowiak Amelia - G2

Do 12 (Do 12) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdych Eliza
DZIUPLA - Poznań
Zdych ElizaZdych ElizaDZIUPLA - Poznań1 (+1)111
2.Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Bibik AdriannaBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 42

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:30, start: 16:00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbaniak Paweł
Świątkowska Katarzyna
FRED ASTAIRE - Poznań
Urbaniak Paweł
Świątkowska Katarzyna
Urbaniak PawełŚwiątkowska KatarzynaFRED ASTAIRE - Poznań3 (+2)231
2.Stelmaszyk Magdalena
Stelmaszyk Piotr
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Stelmaszyk Magdalena
Stelmaszyk Piotr
Stelmaszyk MagdalenaStelmaszyk PiotrNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl3, 3 (+1)13, 32

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
SHOW TIME - Płock
Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak MariuszReńska MajaSHOW TIME - Płock4 (+2)241
2.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl5 (+1)152

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
Drozd WiktorBaranowska AnastazjaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)141
2.Staniak Hubert
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Wilde Amelia
Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)122
3.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock4 (+1)143
4.Pawłowski Aleksander
Wróblewska Hanna
ASTRA - Szczecin
Pawłowski Aleksander
Wróblewska Hanna
Pawłowski AleksanderWróblewska HannaASTRA - Szczecin2 24
5.Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
Żbikowski WojciechMuzyczyszyn MariaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 05
6.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań10, 0 10, 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)162
3.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań6 (+1)163
4.Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
MARGO - Leszno
Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO - Leszno0 04
5.Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
Kaczmarek MichałKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz0 05
6.Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
Jasiński MichałJóziak ZuzannaASTRA - Szczecin0 06
7.Smuniewski Szymon
Borawska Maja
All About Dance Studio - Szczecin
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
Smuniewski SzymonBorawska MajaAll About Dance Studio - Szczecin1 1

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk JakubSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn4 (+1)141
2.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin E (+1)1E2
3.Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About Dance Studio - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin1 (+1)113
4.Pełech Grzegorz
Kaczmarek Weronika
ASTRA - Szczecin
Pełech Grzegorz
Kaczmarek Weronika
Pełech GrzegorzKaczmarek WeronikaASTRA - Szczecin0 04
5.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań3 35
6.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 46
7.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 47

 

BLOK 4, rejestracja 17:30-18:00, próba parkietu 18:00, start: 18:30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały1 (+1)112
3.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna5 53
4.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno3 34
5.Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin7 (+1)171
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn7 72
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań7 73

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Tuchewicz Julia
Jaensch TymoteuszTuchewicz JuliaASTRA - Szczecin

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA - Poznań1 (+1)111
2.Pasieko Przemysław
Hemmerling-Papsdorf Jolanta
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Pasieko Przemysław
Hemmerling-Papsdorf Jolanta
Pasieko PrzemysławHemmerling-Papsdorf JolantaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)112
3.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan2 (+1)123
4.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań2 24
5.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 05
6.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 06

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań4 (+1)141
2.Kashyna Adam
Kashyna Marta
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA - Poznań1 (+1)112
3.Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski JuliuszNowakowska PaulinaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 03
4.Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda MirosławGońda BarbaraSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 04

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA - Nowa Sól D (+1)1D1
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań5 (+1)152
3.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań1 13
4.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 04

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań5 (+1)151
2.Klimas Roman
Klimas Maria
FINEZJA - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA - Poznań2 22