III TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP Wieliczka 2020 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka - Rekreacja Małopolska

2020-03-08 Wieliczka, JUST DANCE Wieliczka


BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.30-10.00, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Balczyński Wojciech
Kulczycka Natalia
JUST DANCE Wieliczka
Balczyński Wojciech
Kulczycka Natalia
Balczyński WojciechKulczycka NataliaJUST DANCE Wieliczka
2.Duda Ignacy
Kondek Emilia
PERFECT DANCE - Kraków
Duda Ignacy
Kondek Emilia
Duda IgnacyKondek EmiliaPERFECT DANCE - Kraków
3.Dukat Szymon
Jędrzejec Zosia
EVOLUTION - Kraków
Dukat Szymon
Jędrzejec Zosia
Dukat SzymonJędrzejec ZosiaEVOLUTION - Kraków
4.Grymek Alan
Dargacz Antonina
TAKT - Kraków
Grymek Alan
Dargacz Antonina
Grymek AlanDargacz AntoninaTAKT - Kraków
5.Grzanka Krzysztof
Sierant Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Grzanka Krzysztof
Sierant Maja
Grzanka KrzysztofSierant MajaPERFECT DANCE - Kraków
6.Jaruga Jakub
Sobucka Kinga
FANTAZJA - Kraków
Jaruga Jakub
Sobucka Kinga
Jaruga JakubSobucka KingaFANTAZJA - Kraków
7.Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Kaleta Wiktor
Zięba Martyna
Kaleta WiktorZięba MartynaJUST DANCE Wieliczka
8.Licak Jan
Mazur Martyna
TAKT - Kraków
Licak Jan
Mazur Martyna
Licak JanMazur MartynaTAKT - Kraków
9.Mulet Borys
Chłosta Michalina
PERFECT DANCE - Kraków
Mulet Borys
Chłosta Michalina
Mulet BorysChłosta MichalinaPERFECT DANCE - Kraków
10.Mędrek Maciej
Bylica Iga
PERFECT DANCE - Kraków
Mędrek Maciej
Bylica Iga
Mędrek MaciejBylica IgaPERFECT DANCE - Kraków
11.Nowak Igor
Kulawik Nicola
PERFECT DANCE - Kraków
Nowak Igor
Kulawik Nicola
Nowak IgorKulawik NicolaPERFECT DANCE - Kraków
12.Rogowski Igor
Tkacz Hanna
PERFECT DANCE - Kraków
Rogowski Igor
Tkacz Hanna
Rogowski IgorTkacz HannaPERFECT DANCE - Kraków
13.Smarzyńska Natalia
Kotula Bronek
STTS Kraków
Smarzyńska Natalia
Kotula Bronek
Smarzyńska NataliaKotula BronekSTTS Kraków
14.Stasiuk Kostian
Patkaniowska Julia
JUST DANCE Wieliczka
Stasiuk Kostian
Patkaniowska Julia
Stasiuk KostianPatkaniowska JuliaJUST DANCE Wieliczka
15.Zawadzki Eryk
Zadak Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Zawadzki Eryk
Zadak Martyna
Zawadzki ErykZadak MartynaJUST DANCE Wieliczka
16.Zielonka Wojciech
Szewczyk Karina
JUST DANCE Wieliczka
Zielonka Wojciech
Szewczyk Karina
Zielonka WojciechSzewczyk KarinaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Traciak Kamil
Baran Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Traciak Kamil
Baran Julia
Traciak KamilBaran JuliaST FLASH DUO - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.30

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Banaś Filip
Dworak Klara
JUST DANCE Wieliczka
Banaś Filip
Dworak Klara
Banaś FilipDworak KlaraJUST DANCE Wieliczka
2.Bogusz Adam
Mucha Natalia
PERFECT STYL - Kraków
Bogusz Adam
Mucha Natalia
Bogusz AdamMucha NataliaPERFECT STYL - Kraków
3.Dziża Kacper
Walczyk Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Dziża Kacper
Walczyk Nikola
Dziża KacperWalczyk NikolaJUST DANCE Wieliczka
4.Gromadzki Szymon
Boryło - Osowska Liwia
FANTAZJA - Kraków
Gromadzki Szymon
Boryło - Osowska Liwia
Gromadzki SzymonBoryło - Osowska LiwiaFANTAZJA - Kraków
5.Gwiżdż Kordian
Trendota Marlena
ST IMPRESJA Kęty
Gwiżdż Kordian
Trendota Marlena
Gwiżdż KordianTrendota MarlenaST IMPRESJA Kęty
6.Jabłoński Aleksander
Gorzałczana Lena
PERFECT DANCE - Kraków
Jabłoński Aleksander
Gorzałczana Lena
Jabłoński AleksanderGorzałczana LenaPERFECT DANCE - Kraków
7.Jędras Adam
Sułowska Milena
JUST DANCE Wieliczka
Jędras Adam
Sułowska Milena
Jędras AdamSułowska MilenaJUST DANCE Wieliczka
8.Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
DANCE POINT Kraków
Kawecki Stanisław
Wojdyła Pola
Kawecki StanisławWojdyła PolaDANCE POINT Kraków
9.Kisiel Adam
Strona Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Kisiel Adam
Strona Maja
Kisiel AdamStrona MajaPERFECT DANCE - Kraków
10.Skalski Michał
Gruszczak Maja
JUST DANCE Wieliczka
Skalski Michał
Gruszczak Maja
Skalski MichałGruszczak MajaJUST DANCE Wieliczka
11.Tarnawa-Zajączkowski Antoni
Uchańska Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Tarnawa-Zajączkowski Antoni
Uchańska Aleksandra
Tarnawa-Zajączkowski AntoniUchańska AleksandraDANCE POINT Kraków
12.Wis Gabriel
Czernek Zuzanna
PERFECT STYL - Kraków
Wis Gabriel
Czernek Zuzanna
Wis GabrielCzernek ZuzannaPERFECT STYL - Kraków
13.Zabłocki Olaf
Kapcia Weronika
PERFECT STYL - Kraków
Zabłocki Olaf
Kapcia Weronika
Zabłocki OlafKapcia WeronikaPERFECT STYL - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bobak Nikodem
Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Bobak Nikodem
Szulc Justyna
Bobak NikodemSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków
2.Bogdanowicz Antoni
Adamiec Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Bogdanowicz Antoni
Adamiec Julia
Bogdanowicz AntoniAdamiec JuliaST FLASH DUO - Kraków
3.Cepil Wiktor
Czerwiec Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Czerwiec Gabriela
Cepil WiktorCzerwiec GabrielaEVOLUTION - Kraków
4.Chwała Hubert
Hobeletska Kateryna
JUST DANCE Wieliczka
Chwała Hubert
Hobeletska Kateryna
Chwała HubertHobeletska KaterynaJUST DANCE Wieliczka
5.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia
6.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
7.Hola Marcin
Świeczkowska Zuzanna
TAKT - Kraków
Hola Marcin
Świeczkowska Zuzanna
Hola MarcinŚwieczkowska ZuzannaTAKT - Kraków
8.Kowalski Kacper
Żyła Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Kacper
Żyła Natalia
Kowalski KacperŻyła NataliaPERFECT DANCE - Kraków
9.Kozłowski Ksawery
Stwora Jowita
ST IMPRESJA Kęty
Kozłowski Ksawery
Stwora Jowita
Kozłowski KsaweryStwora JowitaST IMPRESJA Kęty
10.Kwinta Filip
Gawęda Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Kwinta Filip
Gawęda Zuzanna
Kwinta FilipGawęda ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
11.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka
12.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków
13.Szostak Karol
Plewniak Maria
ST IMPRESJA Kęty
Szostak Karol
Plewniak Maria
Szostak KarolPlewniak MariaST IMPRESJA Kęty
14.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gozdek Krzysztof
Suder Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Suder Anna
Gozdek KrzysztofSuder AnnaST FLASH DUO - Kraków
2.Michalska Alicja
Radliński Piotr
ARTDANCE
Michalska Alicja
Radliński Piotr
Michalska AlicjaRadliński PiotrARTDANCE
3.Olejarz Szymon
Markwat Milena
ST IMPRESJA Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaST IMPRESJA Kęty
4.Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
ST FLASH DUO - Kraków
Łasocha Kazimierz
Lubecka Monika
Łasocha KazimierzLubecka MonikaST FLASH DUO - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cygan Maciej
Noga Aleksandra
JUST DANCE Wieliczka
Cygan Maciej
Noga Aleksandra
Cygan MaciejNoga AleksandraJUST DANCE Wieliczka
2.Lupa Antoni
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Lupa Antoni
Kapera Amelia
Lupa AntoniKapera AmeliaTAKT - Kraków
3.Pęczek Aleksander
Piwińska Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Pęczek Aleksander
Piwińska Oliwia
Pęczek AleksanderPiwińska OliwiaPERFECT DANCE - Kraków
4.Ćwikła Jan
Arcyz Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Ćwikła Jan
Arcyz Gabriela
Ćwikła JanArcyz GabrielaJUST DANCE Wieliczka
5.Ćwikła Tomasz
Wójcik Kamila
JUST DANCE Wieliczka
Ćwikła Tomasz
Wójcik Kamila
Ćwikła TomaszWójcik KamilaJUST DANCE Wieliczka

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Borzemski Marek
Pater Liliana
SzT eMiKa - Tarnów
Borzemski Marek
Pater Liliana
Borzemski MarekPater LilianaSzT eMiKa - Tarnów
2.Chmiel Piotr
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Chmiel Piotr
Janssen Natalia
Chmiel PiotrJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
3.Chmielarz Mateusz
Satała Kinga
SKT Regis Bochnia
Chmielarz Mateusz
Satała Kinga
Chmielarz MateuszSatała KingaSKT Regis Bochnia
4.Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
TAKT - Kraków
Guzik Bartosz
Mikulska Jolanta
Guzik BartoszMikulska JolantaTAKT - Kraków
5.Górowski Nataniel
Górowska Nel
SzT eMiKa - Tarnów
Górowski Nataniel
Górowska Nel
Górowski NatanielGórowska NelSzT eMiKa - Tarnów
6.Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
Horbal DanielKawecka AleksandraDANCE POINT Kraków
7.Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
SzT eMiKa - Tarnów
Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
Januś MikołajKłusak KarolinaSzT eMiKa - Tarnów
8.Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
AMAZING DANCE STUDIO
Koźbiał Oliwier
Dorynek Milena
Koźbiał OliwierDorynek MilenaAMAZING DANCE STUDIO
9.Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Tancinco Emilia
Kuś BartłomiejTancinco EmiliaSTTS Kraków
10.Ludwin Franciszek
Bartuś Martyna
SHOW DANCE Gorlice
Ludwin Franciszek
Bartuś Martyna
Ludwin FranciszekBartuś MartynaSHOW DANCE Gorlice
11.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów
12.Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
SzT eMiKa - Tarnów
Warzecha Maksymilian
Morąg Milena
Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa - Tarnów
13.Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
Zaucha DariuszHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów
14.Grochmal Jan
Filipowicz Ola
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Ola
Grochmal JanFilipowicz OlaPLĄS - Kraków
15.Socha Michał
Brzoskwinia Laura
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Brzoskwinia Laura
Socha MichałBrzoskwinia LauraPLĄS - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
2.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
3.Fetko Maurycy
Janik Lena
ST IMPRESJA Kęty
Fetko Maurycy
Janik Lena
Fetko MaurycyJanik LenaST IMPRESJA Kęty
4.Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Lauterbach Wiktor
Muniak Małgorzata
Lauterbach WiktorMuniak MałgorzataJUST DANCE Wieliczka
5.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia
6.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków
7.Ślęczka Filip
Słoma Patrycja
JUST DANCE Wieliczka
Ślęczka Filip
Słoma Patrycja
Ślęczka FilipSłoma PatrycjaJUST DANCE Wieliczka

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Radecki Karol
Łagowska Magdalena
THOMAS DANCE - Kraków
Radecki Karol
Łagowska Magdalena
Radecki KarolŁagowska MagdalenaTHOMAS DANCE - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 4T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis Bochnia
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis Bochnia
2.Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
Brennan DominikPiątek AleksandraSKT Regis Bochnia
3.Figura Mikołaj
Mazur Gabriela
SHOW DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Mazur Gabriela
Figura MikołajMazur GabrielaSHOW DANCE Gorlice
4.Fischer Jan
Jankowska Sandra
SKT Regis Bochnia
Fischer Jan
Jankowska Sandra
Fischer JanJankowska SandraSKT Regis Bochnia
5.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPLĄS - Kraków
6.Laskowski Wiktor
Pietrusza Natalia
SHOW DANCE Gorlice
Laskowski Wiktor
Pietrusza Natalia
Laskowski WiktorPietrusza NataliaSHOW DANCE Gorlice
7.Limanowski Oliwier
Tokarz Róża
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Tokarz Róża
Limanowski OliwierTokarz RóżaSzT eMiKa - Tarnów
8.Matula Bartosz
Bartuś Aleksandra
SHOW DANCE Gorlice
Matula Bartosz
Bartuś Aleksandra
Matula BartoszBartuś AleksandraSHOW DANCE Gorlice
9.Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
SKT Regis Bochnia
Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
Matykiewicz NatanielGut MajaSKT Regis Bochnia
10.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Achinger Mateusz
Gliwa Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Achinger Mateusz
Gliwa Amelia
Achinger MateuszGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty
2.Długoń-Ryba Szymon
Bancyrz Martyna
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Bancyrz Martyna
Długoń-Ryba SzymonBancyrz MartynaST FLASH DUO - Kraków
3.Horbal Filip
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Stelmasińska Iga
Horbal FilipStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków
4.Kijek Filip
Stanula Kornelia
SHOW DANCE Gorlice
Kijek Filip
Stanula Kornelia
Kijek FilipStanula KorneliaSHOW DANCE Gorlice
5.Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
JUST DANCE Wieliczka
Kubacki Tomasz
Zawadzka Roksana
Kubacki TomaszZawadzka RoksanaJUST DANCE Wieliczka
6.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
SHOW DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaSHOW DANCE Gorlice
7.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków
8.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
SHOW DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaSHOW DANCE Gorlice