I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA

2020-03-07 Wieliczka, JUST DANCE Wieliczka


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.15-9.00, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Badora Jakub
Siwek Celina
ZORBA - Częstochowa
Badora Jakub
Siwek Celina
Badora JakubSiwek CelinaZORBA - Częstochowa6 (+2)261
2.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków3 (+2)231
3.Respondek Wojciech
Wojtas Agata
KLASA - Tarnów
Respondek Wojciech
Wojtas Agata
Respondek WojciechWojtas AgataKLASA - Tarnów3, 3 (+2)23, 31
4.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków5 (+2)251
5.Janeczko Fabian
Gogała Julia
SUPERNOVA - Głogówek
Janeczko Fabian
Gogała Julia
Janeczko FabianGogała JuliaSUPERNOVA - Głogówek1 (+1)112
6.Liput Filip
Janoszka Agata
SUPERNOVA - Głogówek
Liput Filip
Janoszka Agata
Liput FilipJanoszka AgataSUPERNOVA - Głogówek1, 1 (+1)11, 12
7.Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
SUPERNOVA - Głogówek
Wawrzyniak Nikodem
Wawrzyniak Klara
Wawrzyniak NikodemWawrzyniak KlaraSUPERNOVA - Głogówek1 (+1)112
8.Ćwikłowski Antoni
Toszek Marcela
SUPERNOVA - Głogówek
Ćwikłowski Antoni
Toszek Marcela
Ćwikłowski AntoniToszek MarcelaSUPERNOVA - Głogówek1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl. Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów4 (+2)242
3.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa - Tarnów4 (+2)242
4.Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Duchna Bartosz
Ślusarczyk Apolonia
Duchna BartoszŚlusarczyk ApoloniaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113
5.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 (+1)113
6.Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION - Kraków5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka5 (+2)251
2.Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION - Kraków8 (+2)281
3.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO - Żabno7 (+2)271
4.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka5 (+2)251
5.Tolarz Filip
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Lizak Anna
Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.1, 1 (+2)21, 11
6.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska8 (+1)182
7.Myciński Alex
Kleszyk Martyna
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Kleszyk Martyna
Myciński AlexKleszyk MartynaEVOLUTION - Kraków7 (+1)172
8.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków7 (+1)172
9.Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Strumiłło Hubert
Kurpiel Amelia
Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
10.Ziejka Oliwier
Lechowicz Amelia
KLASA - Tarnów
Ziejka Oliwier
Lechowicz Amelia
Ziejka OliwierLechowicz AmeliaKLASA - Tarnów8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.7, 7 (+2)27, 71
2.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków7 (+2)271
3.Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
KLASA - Tarnów
Pyzik Szymon
Fudala Oliwia
Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA - Tarnów2 (+2)222
4.Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Swoboda Tomasz
Ziaja Julita
Swoboda TomaszZiaja JulitaKLASA - Tarnów4 (+2)242
5.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka5 (+2)252
6.Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
KLASA - Tarnów
Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA - Tarnów2 (+1)123
7.Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
KLASA - Tarnów
Plezia Ksawery
Ścieńska Gabriela
Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA - Tarnów4 (+1)143
8.Ruszkowski Maciej
Kcharchenko Maria
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Kcharchenko Maria
Ruszkowski MaciejKcharchenko MariaEVOLUTION - Kraków3 (+1)133
9.Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)133

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Flak Dominik
Zontek Ingrid
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Zontek Ingrid
Flak DominikZontek IngridEVOLUTION - Kraków9 (+2)291
2.Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów11, 10 (+2)211, 101
3.Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
Suong FilipKitzberger KatarzynaEVOLUTION - Kraków7 (+2)271
4.Lejzak Filip
Strzelec Natalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Lejzak Filip
Strzelec Natalia
Lejzak FilipStrzelec NataliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5, 5 (+1)15, 52
5.Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
EVOLUTION - Kraków
Wiciński Łukasz
Chachurska Anna
Wiciński ŁukaszChachurska AnnaEVOLUTION - Kraków11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.6, 6 (+2)26, 61
2.Żelazowski Kamil
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Żelazowski Kamil
Szmyl Agata
Żelazowski KamilSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno4 (+2)241
3.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków7 (+2)272
4.Synowski Igor
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Niemczuk Anna
Synowski IgorNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków3 (+2)232
5.Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek StanisławDąbek GabrielaJUST DANCE Wieliczka8 (+1)183
6.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska9 (+1)193
7.Kubicki Dawid
Potempa Oliwia
JUST DANCE Wieliczka
Kubicki Dawid
Potempa Oliwia
Kubicki DawidPotempa OliwiaJUST DANCE Wieliczka6 (+1)163
8.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno4 (+1)143
9.Mardyła Michał
Dzieża Amelia
PERFECT STYL - Kraków
Mardyła Michał
Dzieża Amelia
Mardyła MichałDzieża AmeliaPERFECT STYL - Kraków-1 (-1)-1-1

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 11.45-12.15, start: 12.30

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Srebrzyński Mateusz
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Srebrzyński Mateusz
Kozłowska Lena
Srebrzyński MateuszKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)111
2.Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski AleksyLis ZuzannaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Kącik Kacper
Zgoda Natalia
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Zgoda Natalia
Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION - Kraków3 (+1)133
4.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno2 (+1)124
5.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno2 (+1)125
6.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)116
7.Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
CUBANA - Nowy Targ
Serwatowicz Mieszko
Ptak Róża
Serwatowicz MieszkoPtak RóżaCUBANA - Nowy Targ0 07
8.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka0 08
9.Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA - Tarnów0 09
10.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 010
11.Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS - Nowy Sącz0 011

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sznajder Wojciech
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Sznajder Wojciech
Pajor Lena
Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)111
2.Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Kmieć Emilia
Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
LATINO - Żabno
Mądrzyk Jan
Kobyłecka Martyna
Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO - Żabno E (+1)1E3
4.Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE Wieliczka E (+1)1E4
5.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno1 (+1)115
6.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)146
7.Orlov Nikita
Lykhodid Anastasiia
M-TEAM - Kraków
Orlov Nikita
Lykhodid Anastasiia
Orlov NikitaLykhodid AnastasiiaM-TEAM - Kraków0 07
8.Pietrzkiewicz-Janisz Adrian
Salamon Barbara
PERFECT STYL - Kraków
Pietrzkiewicz-Janisz Adrian
Salamon Barbara
Pietrzkiewicz-Janisz AdrianSalamon BarbaraPERFECT STYL - Kraków0 07
9.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka0 09
10.Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
SOKÓŁ - Myślenice
Sawicki Wojciech
Pawlikowska Anna
Sawicki WojciechPawlikowska AnnaSOKÓŁ - Myślenice0 09
11.Respekta Kamil
Michalik Oliwia
AXIS - Nowy Sącz
Respekta Kamil
Michalik Oliwia
Respekta KamilMichalik OliwiaAXIS - Nowy Sącz0 011
12.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów3 312
13.Winiarski Kacper
Fryc Julia
PERFECT STYL - Kraków
Winiarski Kacper
Fryc Julia
Winiarski KacperFryc JuliaPERFECT STYL - Kraków0 013

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Stojak Maja
Jaworski JakubStojak MajaIMPULS - Chorzów F (+2)2F1
2.Szydłowski Szymon
Kica Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowski Szymon
Kica Karolina
Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków8 (+2)281
3.Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+2)292
4.Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Wojtyczko Zofia
Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA - Nowy Targ5 (+2)252
5.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz5 (+1)153
6.Lindner Miłosz
Kupiec Fabiana
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Kupiec Fabiana
Lindner MiłoszKupiec FabianaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)113
7.Nowak Jakub
Bielaszka Klaudia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Bielaszka Klaudia
Nowak JakubBielaszka KlaudiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska7 (+1)173
8.Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Pawełek Patrycja
Sikorski JakubPawełek PatrycjaTAKT - Jarosław8 (+1)183

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno E (+1)1E1
2.Bezak Tomasz
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Motyka Milena
Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)132
3.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)143
4.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik4 (+1)144
5.Owczarek Jakub
Mielus Martyna
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Jakub
Mielus Martyna
Owczarek JakubMielus MartynaETIUDA - Radomsko0 05
6.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków3 36
7.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca Sparta - Opole2 27
8.Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz0 08

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 14.45-15.15, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
ST IMPRESJA Kęty
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka MartaST IMPRESJA Kęty1 (+1)111
2.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno5 (+1)152
3.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec1 13
4.Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
SKT PASJA - Kraków
Gaik Gabriel
Lubojańska Kaja
Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA - Kraków0 04
5.Cieśla Hubert
Krasnoholova Anastasia
M-TEAM - Kraków
Cieśla Hubert
Krasnoholova Anastasia
Cieśla HubertKrasnoholova AnastasiaM-TEAM - Kraków0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica6 (+1)161
2.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec3 (+1)132
3.Staśko Gabriel
Liro Adrianna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Liro Adrianna
Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO - Żabno2 (+1)123
4.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów4 (+1)144
5.Gubała Adam
Guzowska Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Gubała Adam
Guzowska Zuzanna
Gubała AdamGuzowska ZuzannaM-TEAM - Kraków0 05
6.Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
Krygowski Jan
Majda Natalia
Krygowski JanMajda NataliaGASIEK - Rzeszów1 16
7.Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Sarota Arkadiusz
Bazylińska Amelia
Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 07
8.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów4 48
9.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków0 09

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków1 (+1)111
2.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec6 (+1)162
3.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03
4.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków0 04
5.Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
M-TEAM - Kraków
Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
Blecharz AdamOliinyk YelizavetaM-TEAM - Kraków0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Dziubenko Misza
Garcia Gabriela
Dziubenko MiszaGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków1 (+1)111
2.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec7 (+1)172
3.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków2 23
4.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04
5.Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
M-TEAM - Kraków
Blecharz Adam
Oliinyk Yelizaveta
Blecharz AdamOliinyk YelizavetaM-TEAM - Kraków0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław D (+1)1D2
3.Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+1)163
4.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów6 (+1)164
5.Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Mardosiewicz Emilia
Biały MichałMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)145
6.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)126
7.Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Kural Amelia
Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków5 (+1)157
8.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 18
9.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 09
10.Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Wnuk-Janusz Nikola
Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów1 19
11.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno4 411
12.Adrianowicz Adrian
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Adrianowicz Adrian
Wilczek Maja
Adrianowicz AdrianWilczek MajaA+S - Częstochowa0 012
13.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno1 113
14.Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
Nowak DominikZachara AleksandraLATINO - Żabno0 014

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa6 (+1)161
2.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Jaworzno C (+1)1C2
3.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)123
4.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno6 (+1)164
5.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała C (+1)1C5
6.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec3 (+1)136
7.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów5 57
8.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków0 08
9.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno0 09
10.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała1 110
11.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 011
12.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 012
13.Starostka Marcel
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 013

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa6 (+1)161
2.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)122
3.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)133
4.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała C (+1)1C4
5.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków1 (+1)115
6.Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga MateuszSaj KarolinaGALA - Mielec6 (+1)166
7.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 07
8.Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krasoń Karol Kamil
Marszałek Martyna
Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 68
9.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów1 19
10.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 110
11.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 011
12.Starostka Marcel
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 011

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.00, próba parkietu 17.45-18.15, start: 18.30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów E (+1)1E1
2.Chlebus Adam
Stasica Weronika
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Stasica Weronika
Chlebus AdamStasica WeronikaSWING Żywiec-Kuków2 (+1)122
3.Kaczyński Jakub
Wrona Anna
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Jakub
Wrona Anna
Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków4 (+1)143
4.Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)114
5.Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
Ciosek MikołajKrygowska AleksandraGASIEK - Rzeszów4 45
6.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków3 36
7.Waltoś Kacper
Horodecka Iga
GASIEK - Rzeszów
Waltoś Kacper
Horodecka Iga
Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK - Rzeszów1 17
8.Bienia Jakub
Żurawicz Klaudia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Żurawicz Klaudia
Bienia JakubŻurawicz KlaudiaGRACJA - Krosno2 28

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków E (+1)1E1
2.Kamusiński Jan
Idzik Beata
SKT AGH - Kraków
Kamusiński Jan
Idzik Beata
Kamusiński JanIdzik BeataSKT AGH - Kraków4 (+1)142
3.Chlebus Adam
Stasica Weronika
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Stasica Weronika
Chlebus AdamStasica WeronikaSWING Żywiec-Kuków2 (+1)123
4.Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
GASIEK - Rzeszów
Łobos Dominik
Oszywa Rozalia
Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK - Rzeszów E (+1)1E4
5.Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Niziurska Julia
Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION - Kraków3 35
6.Kaczyński Jakub
Wrona Anna
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Jakub
Wrona Anna
Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków4 46
7.Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Krygowska Aleksandra
Ciosek MikołajKrygowska AleksandraGASIEK - Rzeszów3 37
8.Waltoś Kacper
Horodecka Iga
GASIEK - Rzeszów
Waltoś Kacper
Horodecka Iga
Waltoś KacperHorodecka IgaGASIEK - Rzeszów3 37
9.Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Witkowski Michał
Burzyńska Agnieszka
Witkowski MichałBurzyńska AgnieszkaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 07
10.Bienia Jakub
Żurawicz Klaudia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Żurawicz Klaudia
Bienia JakubŻurawicz KlaudiaGRACJA - Krosno2 210

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów5 (+1)152
3.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)123
4.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów3 34
5.Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Grzelak Angelika
Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA - Radomsko1 15
6.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków4 46
7.Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
Czarnota AdrianSanetra GabrielaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 17

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków6 (+1)163
4.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 34
5.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów4 45
6.Pabian Piotr
Machnik Marzena
SKT AGH - Kraków
Pabian Piotr
Machnik Marzena
Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH - Kraków2 26
7.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)142
3.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków4 (+1)143
4.Bryndza Patryk
Korycińska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Korycińska Julia
Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)134
5.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa2 (+1)125
6.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)156
7.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice1 (+1)117
8.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)127
9.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)149
10.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno0 010
11.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin6 610
12.Jarominek Mariusz
Janiec Dorota
BAWINEK - Kraków
Jarominek Mariusz
Janiec Dorota
Jarominek MariuszJaniec DorotaBAWINEK - Kraków1 112
13.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków4 413
14.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 014
15.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski7 714
16.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka0 016
17.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów1 117
18.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 018
19.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 018
20.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 020
21.Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
BAWINEK - Kraków
Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK - Kraków0 021

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka1 (+1)112
3.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków4 (+1)143
4.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno3 (+1)134
5.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice4 (+1)145
6.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)176
7.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)147
8.Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Mytkoś Oliwia
Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)127
9.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków4 (+1)149
10.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)159
11.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.2 211
12.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec5 512
13.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 513
14.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków1 114
15.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice0 015
16.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa0 015
17.Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 617
18.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 418
19.Halama Paweł
Robak Natalia
BAWINEK - Kraków
Halama Paweł
Robak Natalia
Halama PawełRobak NataliaBAWINEK - Kraków0 019
20.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 019
21.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 019

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)171
2.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty9 (+1)193
4.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
ST IMPRESJA Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty5 (+1)154
5.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław3 (+1)135
6.Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
Grabowski MariuszDyrda ZuzannaBAWINEK - Kraków2 (+1)126
7.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole1 (+1)117
8.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)127
9.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków2 29
10.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 710
11.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice5 511
12.Pikuła Cezary
Czarnocka Alicja
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Pikuła Cezary
Czarnocka Alicja
Pikuła CezaryCzarnocka AlicjaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 612
13.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice6 613
14.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 013
15.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków0 015
16.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec2 216
17.Tokarski Mieszko
Wojtych Dominika
WIR - Mysłowice
Tokarski Mieszko
Wojtych Dominika
Tokarski MieszkoWojtych DominikaWIR - Mysłowice0 016

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
PERFECT STYL - Kraków
Ciosek Piotr
Balon Katarzyna
Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków3 (+1)131
2.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów6 (+1)162
3.Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
Jędrycha DamianNowak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)153
4.Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek DamianAdamska KseniaIGLICA - Wrocław4 (+1)144
5.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA5 (+1)155
6.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin6 (+1)166
7.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)117
8.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty3 (+1)138
9.Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Malmon Wiktoria
Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)179
10.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 410
11.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski5 511
12.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl8 812
13.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice8 813
14.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów1 114
15.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 115
16.Jarominek Mariusz
Janiec Dorota
BAWINEK - Kraków
Jarominek Mariusz
Janiec Dorota
Jarominek MariuszJaniec DorotaBAWINEK - Kraków6 616
17.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 017
18.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 018
19.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków0 019
20.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 020
21.Tokarski Mieszko
Wojtych Dominika
WIR - Mysłowice
Tokarski Mieszko
Wojtych Dominika
Tokarski MieszkoWojtych DominikaWIR - Mysłowice0 021
22.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca Sparta - Opole5 522