OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego

2019-05-18 Dąbrowa Tarnowska, LATINO - Żabno


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA ZMIANA GODZIN BLOKÓW!!!!

Zapraszamy do skorzystania z usług Hotelu Cristal Park*** który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Widowiskowo sportowej na której odbywają się Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego oraz Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019

Na hasło "turniej" otrzymają Państwo rabat 20 %na noclegi w bardzo dużych, luksusowo wyposażonych i indywidualnie zaaranżowanych pokojach.

Dodatkowo Restauracja Hotelu zaprasza Państwa na obiady w promocyjnych cenach 18 zl, które będą serwowane przez cały dzień.

BLOK 1, rejestracja 9.00 – 9.45, próba parkietu 9.30 – 10.00, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
GALA - Mielec
Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA - Mielec9 (+2)291
2.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów G (+2)2G1
3.Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Daniel
Pyzik Wiktoria
Sierak DanielPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+2)231
4.Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION - Kraków G (+2)2G1
5.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa - Tarnów11 (+2)2111
6.Żarów Karol
Trzpis Helena
GALA - Mielec
Żarów Karol
Trzpis Helena
Żarów KarolTrzpis HelenaGALA - Mielec10 (+2)2101
7.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)122
8.Janas Bartosz
Komada Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Janas Bartosz
Komada Maja
Janas BartoszKomada MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)122
9.Lampart Dominik
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Molek Zofia
Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów7 (+1)172
10.Niewola Bartosz
Motak Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Motak Weronika
Niewola BartoszMotak WeronikaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)142
11.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)122

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno11 (+2)2111
2.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno11 (+1)1112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)251
2.Kogut Wiktor
Motyka Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kogut Wiktor
Motyka Kamila
Kogut WiktorMotyka KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+2)221
3.Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki MikołajZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów8 (+2)281
4.Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
GALA - Mielec
Niedbała Jakub
Jabłońska Maja
Niedbała JakubJabłońska MajaGALA - Mielec5 (+1)152
5.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków10 (+1)1102
6.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Bezak Tomasz
Cholewa Aleksandra
Bezak TomaszCholewa AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+2)241
2.Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Kubek Beniamin
Bielaszka Klaudia
Kubek BeniaminBielaszka KlaudiaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+2)231
3.Załęski Karol
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Załęski Karol
Krężel Martyna
Załęski KarolKrężel MartynaLATINO - Żabno4 (+2)241
4.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
5.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów9 (+1)192
6.Soboń Arkadiusz
Stalmach Julia
KLASA - Tarnów
Soboń Arkadiusz
Stalmach Julia
Soboń ArkadiuszStalmach JuliaKLASA - Tarnów2 (+1)122

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze5 (+1)151
2.Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO - Rybnik6 (+1)162
3.Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec1 (+1)113
4.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl5 54
5.Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 25
6.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów3 36
7.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno1 17

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków0 01
2.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno2 22
3.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków0 03
4.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków0 04
5.Madej Michał
Nędza Oliwia
ArtDance - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaArtDance - Kraków0 05
6.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 16

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sabat Antoni
Jamróz Anna
PERFECT STYL - Kraków
Sabat Antoni
Jamróz Anna
Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków0 01
2.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków1 12
3.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków0 03
4.Madej Michał
Nędza Oliwia
ArtDance - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaArtDance - Kraków0 04
5.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 05
6.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 16

 

BLOK 2, rejestracja 10.30- 11.30, próba parkietu 11.30-12.00, start: 12.00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa B (+1)1B1
2.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)152
3.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno7 (+1)174
5.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl9 (+1)195
6.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)126
7.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów5 57
8.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 88
9.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 09
10.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl0 010
11.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów0 011
12.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów0 012

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance - Kraków5 (+1)151
2.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała6 (+1)162
3.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno4 (+1)143
4.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
ArtDance - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraArtDance - Kraków7 (+1)174
5.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków7 (+1)175
6.Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaArtDance - Kraków3 (+1)136
7.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice6 (+1)167
8.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
SKT PASJA - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA - Kraków0 08
9.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów2 28
10.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 210
11.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów1 111
12.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków1 112
13.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów1 113
14.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 114
15.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 015
16.Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
KLASA - Tarnów
Dzierwa Mateusz
Soja Emilia
Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA - Tarnów1 116

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance - Kraków10 (+1)1101
2.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin12 (+1)1122
3.Laskowski Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Laskowski Michał
Martyna Nikola
Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola5 (+1)153
4.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl4 (+1)144
5.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05
6.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice8 86
7.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów6 67
8.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08
9.Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
Knaś KajetanBólad AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 39
10.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)141
2.Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER - Lublin12 (+1)1122
3.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)153
4.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 24
5.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 15
6.Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
Knaś KajetanBólad AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 07

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm7 (+1)171
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)152
3.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 (+1)163
4.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów0 04
5.Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków0 05
6.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 06

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm5 (+1)151
2.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków8 82
3.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów2 23

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno7 (+1)171
2.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)112
3.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno2 23
4.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec1 14
5.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)111
2.Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA - Krosno1 (+1)112
3.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec2 23
4.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14.30- 15.15, próba parkietu 14.45- 15.15, start: 15.30

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu małopolski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 11
2.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty2 22
3.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów4 43

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)171
2.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków5 52
3.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków3 33

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
Ziuziański AleksanderBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 11
2.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl4 42

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
Ziuziański AleksanderBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu małopolski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno11 111
2.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno11 112

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.45, próba parkietu 17.45-18.15, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
ArtDance - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaArtDance - Kraków3 31

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)141
2.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113
4.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów4 44
5.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno2 25
6.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
ArtDance - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaArtDance - Kraków3 36

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)141
2.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)152
3.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno5 (+1)153
4.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice7 (+1)174
5.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 05
6.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik2 26
7.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno0 07
8.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)171
2.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)162
3.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola3 (+1)133
4.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice5 (+1)154
5.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 15
6.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik2 26
7.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 37
8.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 18

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ArtDance - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance - Kraków0 01
2.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 02
3.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków0 03
4.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów6 64
5.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów0 05
6.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków5 56

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 01
2.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
PERFECT STYL - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków0 02
3.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ArtDance - Kraków
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance - Kraków8 83
4.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty0 04
5.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 05
6.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów2 27

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ArtDance - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance - Kraków0 01
2.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola0 02
3.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl4 43
4.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice8 84
5.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów6 65
6.Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
Knaś KajetanBólad AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 36
7.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno7 77
8.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 01
2.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
PERFECT STYL - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków0 02
3.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 23
4.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
ArtDance - Kraków
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance - Kraków5 54
5.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice6 65
6.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków7 76
7.Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
Knaś KajetanBólad AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
8.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno4 48

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu małopolski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 01
2.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów6 62
3.Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
Ziuziański AleksanderBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 13
4.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance - Kraków10 104
5.Bronowski Karol
Gancarz Natalia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Bronowski Karol
Gancarz Natalia
Bronowski KarolGancarz NataliaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów9 95
6.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 06

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu małopolski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaPERFECT STYL - Kraków0 01
2.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok6 62
3.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice14 144
5.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 15
6.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok4 46
7.Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
Ziuziański AleksanderBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 87
8.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków0 08
9.Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 09
10.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 110