WORLD CUP LATIN & STANDARD WDC AL PTT STARDANCE FESTIVAL

2020-03-14 Jelcz-Laskowice k.Wrocławia, DANCE TEAM - Wrocław


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1, rejestracja do 7 30, start: 8 15

Turniej rozgrywany na dwóch parkietach.


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ivan Pinchuk
Sofiia Panova
Voyage
(Ukraina)
Ivan Pinchuk
Sofiia Panova
Ivan PinchukSofiia PanovaVoyage
(Ukraina)
2.Klymenko Vladyslav
Duda Yelyzaveta
Karavella
(Ukraina)
Klymenko Vladyslav
Duda Yelyzaveta
Klymenko VladyslavDuda YelyzavetaKaravella
(Ukraina)
3.Savolotskyi Mykyta
Shvets Yaroslava
Karavella
(Ukraina)
Savolotskyi Mykyta
Shvets Yaroslava
Savolotskyi MykytaShvets YaroslavaKaravella
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baleiko Bohdan
Pohrib Vlada
Kapel
(Ukraina)
Baleiko Bohdan
Pohrib Vlada
Baleiko BohdanPohrib VladaKapel
(Ukraina)
2.Ivan Pinchuk
Sofiia Panova
Voyage
(Ukraina)
Ivan Pinchuk
Sofiia Panova
Ivan PinchukSofiia PanovaVoyage
(Ukraina)
3.Klymenko Vladyslav
Duda Yelyzaveta
Karavella
(Ukraina)
Klymenko Vladyslav
Duda Yelyzaveta
Klymenko VladyslavDuda YelyzavetaKaravella
(Ukraina)
4.SADIKOV NAZAR
ORIEKHOVA MARIIA
SHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
SADIKOV NAZAR
ORIEKHOVA MARIIA
SADIKOV NAZARORIEKHOVA MARIIASHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
5.Savolotskyi Mykyta
Shvets Yaroslava
Karavella
(Ukraina)
Savolotskyi Mykyta
Shvets Yaroslava
Savolotskyi MykytaShvets YaroslavaKaravella
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja do 9 30, start: 10 30

Niektóre kategorie rozgrywane na dwóch parkietach


12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baleiko Bohdan
Pohrib Vlada
Kapel
(Ukraina)
Baleiko Bohdan
Pohrib Vlada
Baleiko BohdanPohrib VladaKapel
(Ukraina)
2.Ivan Pinchuk
Sofiia Panova
Voyage
(Ukraina)
Ivan Pinchuk
Sofiia Panova
Ivan PinchukSofiia PanovaVoyage
(Ukraina)
3.SADIKOV NAZAR
ORIEKHOVA MARIIA
SHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
SADIKOV NAZAR
ORIEKHOVA MARIIA
SADIKOV NAZARORIEKHOVA MARIIASHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baleiko Bohdan
Pohrib Vlada
Kapel
(Ukraina)
Baleiko Bohdan
Pohrib Vlada
Baleiko BohdanPohrib VladaKapel
(Ukraina)
2.SADIKOV NAZAR
ORIEKHOVA MARIIA
SHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
SADIKOV NAZAR
ORIEKHOVA MARIIA
SADIKOV NAZARORIEKHOVA MARIIASHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Kapel
(Ukraina)
Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Malovichko MariiaShkyrenko IlliaKapel
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Kapel
(Ukraina)
Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Malovichko MariiaShkyrenko IlliaKapel
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Kapel
(Ukraina)
Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Malovichko MariiaShkyrenko IlliaKapel
(Ukraina)
2.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.DOROSHENKO ARTEM
HOLOVINOVA YEVHENIIA
AKCENT
(Ukraina)
DOROSHENKO ARTEM
HOLOVINOVA YEVHENIIA
DOROSHENKO ARTEMHOLOVINOVA YEVHENIIAAKCENT
(Ukraina)
2.Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Kapel
(Ukraina)
Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Malovichko MariiaShkyrenko IlliaKapel
(Ukraina)
3.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.DOROSHENKO ARTEM
HOLOVINOVA YEVHENIIA
AKCENT
(Ukraina)
DOROSHENKO ARTEM
HOLOVINOVA YEVHENIIA
DOROSHENKO ARTEMHOLOVINOVA YEVHENIIAAKCENT
(Ukraina)
2.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
3.VYSOTSKYI NIKITA
FEDKO SOFIIA
AKCENT
(Ukraina)
VYSOTSKYI NIKITA
FEDKO SOFIIA
VYSOTSKYI NIKITAFEDKO SOFIIAAKCENT
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
2.VYSOTSKYI NIKITA
FEDKO SOFIIA
AKCENT
(Ukraina)
VYSOTSKYI NIKITA
FEDKO SOFIIA
VYSOTSKYI NIKITAFEDKO SOFIIAAKCENT
(Ukraina)

 

BLOK 3, rejestracja do 13 30, start: 14 30

8-9 (Juvenile 1) Open ST 3T WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 0

UNDER 10 (WA,WW,Q)

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 0

UNDER 12 (WA,T,WW,Q)

12-13 (Junior 1) Open ST WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 5

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klymenko Vladyslav
Duda Yelyzaveta
Karavella
(Ukraina)
Klymenko Vladyslav
Duda Yelyzaveta
Klymenko VladyslavDuda YelyzavetaKaravella
(Ukraina)
2.NENKA YAROSLAV
PERNEROVSKA VALERIIA
SHYROKOVSKA DANCE STUDIO
(Ukraina)
NENKA YAROSLAV
PERNEROVSKA VALERIIA
NENKA YAROSLAVPERNEROVSKA VALERIIASHYROKOVSKA DANCE STUDIO
(Ukraina)
3.SHEVTSOV OLEKSANDR
TONKIKH ARIANA
SHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
SHEVTSOV OLEKSANDR
TONKIKH ARIANA
SHEVTSOV OLEKSANDRTONKIKH ARIANASHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
4.Savolotskyi Mykyta
Shvets Yaroslava
Karavella
(Ukraina)
Savolotskyi Mykyta
Shvets Yaroslava
Savolotskyi MykytaShvets YaroslavaKaravella
(Ukraina)
5.Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Gavana
(Ukraina)
Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Zhorov DmytroKuslii OlenaGavana
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 1

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST Rising Stars 0

Rising Stars Adults

8-9 (Juvenile 1) Open LA 3T WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 0

UNDER 10 (C,S,J)

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 0

UNDER 12 (C,S,R,J)

12-13 (Junior 1) Open LA WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 2

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.SHEVTSOV OLEKSANDR
TONKIKH ARIANA
SHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
SHEVTSOV OLEKSANDR
TONKIKH ARIANA
SHEVTSOV OLEKSANDRTONKIKH ARIANASHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
2.Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Gavana
(Ukraina)
Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Zhorov DmytroKuslii OlenaGavana
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 4

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konevsky Matanel
Amrani Eden
Grazia
(Izrael)
Konevsky Matanel
Amrani Eden
Konevsky MatanelAmrani EdenGrazia
(Izrael)
2.Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Kapel
(Ukraina)
Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Malovichko MariiaShkyrenko IlliaKapel
(Ukraina)
3.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
4.VYSOTSKYI NIKITA
FEDKO SOFIIA
AKCENT
(Ukraina)
VYSOTSKYI NIKITA
FEDKO SOFIIA
VYSOTSKYI NIKITAFEDKO SOFIIAAKCENT
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open LA Rising Stars 1

Rising Stars Adults
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konevsky Matanel
Amrani Eden
Grazia
(Izrael)
Konevsky Matanel
Amrani Eden
Konevsky MatanelAmrani EdenGrazia
(Izrael)

 

BLOK 4, rejestracja do 17 00, start: 18 00

eliminacje: 14-15 (UNDER 16), 16-18 (UNDER 19), ADULTS


14-15 (Junior 2) Open ST WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 3

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Grazia
(Izrael)
Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia
(Izrael)
2.SHEVTSOV OLEKSANDR
TONKIKH ARIANA
SHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
SHEVTSOV OLEKSANDR
TONKIKH ARIANA
SHEVTSOV OLEKSANDRTONKIKH ARIANASHYROKOVSKA DANCE STUDIO-SPARTAK
(Ukraina)
3.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 1

UNDER 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open ST WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 0

ADULTS

14-15 (Junior 2) Open LA WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 3

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Grazia
(Izrael)
Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia
(Izrael)
2.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
3.Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Gavana
(Ukraina)
Zhorov Dmytro
Kuslii Olena
Zhorov DmytroKuslii OlenaGavana
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open LA WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 5

UNDER 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.DOROSHENKO ARTEM
HOLOVINOVA YEVHENIIA
AKCENT
(Ukraina)
DOROSHENKO ARTEM
HOLOVINOVA YEVHENIIA
DOROSHENKO ARTEMHOLOVINOVA YEVHENIIAAKCENT
(Ukraina)
2.Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Kapel
(Ukraina)
Malovichko Mariia
Shkyrenko Illia
Malovichko MariiaShkyrenko IlliaKapel
(Ukraina)
3.Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Grazia
(Izrael)
Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia
(Izrael)
4.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
5.VYSOTSKYI NIKITA
FEDKO SOFIIA
AKCENT
(Ukraina)
VYSOTSKYI NIKITA
FEDKO SOFIIA
VYSOTSKYI NIKITAFEDKO SOFIIAAKCENT
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC (Puchar Świata,Puchar Europy) 1

ADULTS
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konevsky Matanel
Amrani Eden
Grazia
(Izrael)
Konevsky Matanel
Amrani Eden
Konevsky MatanelAmrani EdenGrazia
(Izrael)

 

BLOK 5, start: 20 15

GALA TURNIEJU 1/2 Finału i Finały: 14-15 (UNDER 16), 16-18 (UNDER 19), ADULTS