VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin

2019-10-20 Będzin, AKCENT - Będzin


UWAGA

Relacją na żywo oraz zdjęciami podczas turnieju zajmie się: Pineapple media
Link do transmisji na żywo będzie dostępny od 9:00 w dniu turnieju.

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 9:00, próba parkietu 8:30-9:15, start: 9:30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel JakubZalewska KajaZORBA - Częstochowa
2.Żołnierczyk Sebastian
Błażejak Pola
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Błażejak Pola
Żołnierczyk SebastianBłażejak PolaAKCENT - Będzin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
TEAM Ornontowice
Chorowski Piotr
Grzywok Dorota
Chorowski PiotrGrzywok DorotaTEAM Ornontowice
2.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa
3.Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Filip
Wieczorek Emilia
Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca - Kielce
4.Rudnicki Jakub
Ozon Olivia
MAESTRO - Opole
Rudnicki Jakub
Ozon Olivia
Rudnicki JakubOzon OliviaMAESTRO - Opole
5.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gudowski Stanisław
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno
3.Kucza Makary
Czapla Julia
TEAM Ornontowice
Kucza Makary
Czapla Julia
Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM Ornontowice
4.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM Ornontowice
5.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
6.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
7.Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO - Rybnik
8.Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adrianowicz Adrian
Wilczek Maja
A+S - Częstochowa
Adrianowicz Adrian
Wilczek Maja
Adrianowicz AdrianWilczek MajaA+S - Częstochowa
2.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa
3.Grabara Artur
Starzyńska Kamila
AKCENT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara ArturStarzyńska KamilaAKCENT - Będzin
4.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5.Krzywiński Kacper
Szweda Maja
DANCELOOK - Gliwice
Krzywiński Kacper
Szweda Maja
Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK - Gliwice
6.Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
8.Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Markuszewski Mateusz
Kwiek Paulina
Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
9.Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO - Siemianowice
10.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
11.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA
12.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze
13.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
14.Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik
15.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabara Oskar
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Grabara Oskar
Gawron Kinga
Grabara OskarGawron KingaAKCENT - Będzin
2.Grałek Rafał
Grałek Julia
STEP DANCE - Koluszki
Grałek Rafał
Grałek Julia
Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE - Koluszki
3.Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Stojak Maja
Jaworski JakubStojak MajaIMPULS - Chorzów
4.Kolenda Dominik
Kłapczyk Patrycja
TEAM Ornontowice
Kolenda Dominik
Kłapczyk Patrycja
Kolenda DominikKłapczyk PatrycjaTEAM Ornontowice
5.Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
CT WYPYCH - Kalisz
Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
Kulig KacperPaszkiewicz GabrielaCT WYPYCH - Kalisz
6.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki
7.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA - Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA - Praszka

 

BLOK 2, rejestracja 10:15-11:15, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
ESKADRA - Pabianice
Dżbik Wiktor
Fuks Karolina
Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA - Pabianice
3.Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin
4.Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin
5.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin

10-11 (Juvenile 2) F+E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin
2.Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzybek Alexander
Badurczyk Joanna
KTT REWIA - Racibórz
Grzybek Alexander
Badurczyk Joanna
Grzybek AlexanderBadurczyk JoannaKTT REWIA - Racibórz
2.Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław
4.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko
5.Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
KTT REWIA - Racibórz
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA - Racibórz
6.Reng Mikołaj
Kotowicz Martyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Mikołaj
Kotowicz Martyna
Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE - Częstochowa
7.Skuza Filip
Góra Magdalena
BALLARE - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE - Częstochowa
8.Sznajder Wojciech
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Sznajder Wojciech
Pajor Lena
Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA - Nowy Targ
9.Trzciński Dominik
Foina Barbara
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Foina Barbara
Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA - Częstochowa
10.Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała
11.Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań
2.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze
3.Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA
5.Taborek Adam
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rachwał Jessica
Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław
7.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze

 

BLOK 3, rejestracja 13:00-14:00, próba parkietu 14:15-14:45, start: 15:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Cyran Juliusz Karol
Organiściak Karolina
Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa
2.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław
3.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA - Kraków
4.Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Słaboń Weronika
Pawelec WiktorSłaboń WeronikaRONDO - Rybnik
5.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole
6.Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
Skowronek KrzysztofMisz OliwiaRONDO - Rybnik
7.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków
8.Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak PiotrLedwoń KingaAKCENT - Będzin
9.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
10.Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa
2.Czerny Szymon
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Czerny Szymon
Gałwa Aleksandra
Czerny SzymonGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa
3.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice
5.Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
CUBANA - Nowy Targ
Morawa Aleksander
Sznajder Agnieszka
Morawa AleksanderSznajder AgnieszkaCUBANA - Nowy Targ
6.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa
7.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno
8.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa
9.Soboń Piotr
Sikora Natalia
SUKCES - Jaworzno
Soboń Piotr
Sikora Natalia
Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES - Jaworzno
10.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA
11.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Siechnice

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik
3.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
5.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice
7.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin
8.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko
9.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin
10.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik
2.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko
3.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała
4.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
5.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
6.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno
7.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin
8.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko
9.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
10.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory
2.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty
3.Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaAKCENT - Będzin
4.Kaczmarek Damian
Homenda Maja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Homenda Maja
Kaczmarek DamianHomenda MajaCHAMPION TEAM - Wrocław
5.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
6.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
7.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria
8.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory
2.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.Kaczmarek Damian
Homenda Maja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Homenda Maja
Kaczmarek DamianHomenda MajaCHAMPION TEAM - Wrocław
4.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała
5.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
6.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław
7.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajek Dominik
Zając Paulina
eMotion Dance Academy
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy
2.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa
3.Paczyński Mateusz
Rączka Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Rączka Julia
Paczyński MateuszRączka JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno
5.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów
6.Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM - Zabrze
7.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajek Dominik
Zając Paulina
eMotion Dance Academy
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaeMotion Dance Academy
2.Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK - Kraków
3.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków
4.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa
5.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze
6.Michalew Igor
Gładka Julia
ETIUDA - Radomsko
Michalew Igor
Gładka Julia
Michalew IgorGładka JuliaETIUDA - Radomsko
7.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze
8.Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
RÓŻA - Olesno
Skowronek Tobiasz
Żylak Kaja
Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA - Olesno
9.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów
10.Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM - Zabrze
11.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków
2.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze
3.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków
4.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze
5.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
6.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa
7.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź
8.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów
9.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bryndza Patryk
Korycińska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Korycińska Julia
Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała
2.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.
3.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze
4.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
5.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik
6.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
INES - Wrocław
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik ZuzannaINES - Wrocław
7.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź
8.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków
9.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław
10.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
11.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków
3.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno
4.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice
5.Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO - Siemianowice
6.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa
7.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko
8.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice
9.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty
10.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
11.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
12.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice
13.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
3.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.
4.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków
5.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno
6.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice
7.Kubica Eliasz
Franik Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry
8.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice
9.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty
10.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
11.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice
12.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko
3.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
5.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów
6.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
7.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
8.Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA - Częstochowa
9.Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko
2.Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław
3.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek KatarzynaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
4.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
5.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa
6.Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO - Siemianowice
7.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów
8.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice
9.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
10.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
11.Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM - Zabrze
12.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
13.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pisarek Sebastian
Pisarek Anna
GEMAR - Wrocław
Pisarek Sebastian
Pisarek Anna
Pisarek SebastianPisarek AnnaGEMAR - Wrocław
2.Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
GEMAR - Wrocław
Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
Rębisz ŁukaszRębisz MagdalenaGEMAR - Wrocław
3.Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
AKCENT - Będzin
Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin
4.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
GEMAR - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR - Wrocław

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pisarek Sebastian
Pisarek Anna
GEMAR - Wrocław
Pisarek Sebastian
Pisarek Anna
Pisarek SebastianPisarek AnnaGEMAR - Wrocław
2.Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
GEMAR - Wrocław
Rębisz Łukasz
Rębisz Magdalena
Rębisz ŁukaszRębisz MagdalenaGEMAR - Wrocław
3.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
GEMAR - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaGEMAR - Wrocław

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Turek Jacek
Turek Monika
GEMAR - Wrocław
Turek Jacek
Turek Monika
Turek JacekTurek MonikaGEMAR - Wrocław

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Turek Jacek
Turek Monika
GEMAR - Wrocław
Turek Jacek
Turek Monika
Turek JacekTurek MonikaGEMAR - Wrocław