XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZA

2019-11-16 Zamość, MYKA - Zamość


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.00-9.45, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA - Zamość

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Mędrek Wojciech
Nosal Agnieszka
Mędrek WojciechNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski FF1
2.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin2 (+2)222
3.Świderski Mateusz
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Świderski Mateusz
Łaszkiewicz Karina
Świderski MateuszŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarząb Filip
Koszarska Marika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaKICK - Kielce3 (+1)131
2.Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA - Mielec4 (+1)142
3.Cyper Sebastian
Łoś Julia
TOP - ART - Lublin
Cyper Sebastian
Łoś Julia
Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART - Lublin2 (+1)123
4.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm1 14
5.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm0 05
6.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość0 06

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno3 (+1)131
2.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 02

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hawrył Michał
Surowiec Lena
MAGIC-DANCE - Lublin
Hawrył Michał
Surowiec Lena
Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)131
2.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+1)132
3.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin E (+1)1E3
4.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)134
5.Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Olszewski Mateusz
Wiącek Anna
Olszewski MateuszWiącek AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski E (+1)1E5
6.Luchowski Kacper
Tatara Maria
TAKT - Chełm
Luchowski Kacper
Tatara Maria
Luchowski KacperTatara MariaTAKT - Chełm3 (+1)136
7.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 07
8.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski1 18
9.Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK - Lublin1 18
10.Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK - Lublin1 110
11.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski0 011
12.Piłat Robert
Malczewska Karina
MYKA - Zamość
Piłat Robert
Malczewska Karina
Piłat RobertMalczewska KarinaMYKA - Zamość0 012

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Barczyński Wiktor
Niezbecka Emilia
Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+1)151
2.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce2 (+1)122
3.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)153
4.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin3 34
5.Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT - Chełm0 05
6.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm0 06

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-12.45, start: 13.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm E (+1)1E2
3.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)113
4.Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM - Chełm0 04
5.Więcek Samuel
Więcek Maura
MYKA - Zamość
Więcek Samuel
Więcek Maura
Więcek SamuelWięcek MauraMYKA - Zamość0 05
6.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm0 06
7.Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA - Zamość0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm1 (+1)112
3.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)113
4.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)144
5.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin1 15
6.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 06
7.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski0 07
8.Flis Konrad
Stachyra Eliza
BALLROOM - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM - Lublin1 18
9.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 09

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm3 (+1)131
2.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin7 (+1)172
3.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin4 43
4.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin3 34

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)141
2.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin2 (+1)122
3.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin2 23
4.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm1 14

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola9 (+1)191
2.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)122
3.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno1 (+1)113
4.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin1 14
5.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05
6.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 06
7.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)121
2.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno4 (+1)142
3.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 03
4.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola1 14
5.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin0 05

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-15.45, start: 16.00

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Brogowska Emilia
Wyszomirski WiktorBrogowska EmiliaBALLROOM - Lublin1 (+2)211
2.Łysak Paweł
Zalewska Nicola
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Zalewska Nicola
Łysak PawełZalewska NicolaKICK - Kielce8 (+2)281
3.Piłat Tomasz
Kawalec Hanna
MYKA - Zamość
Piłat Tomasz
Kawalec Hanna
Piłat TomaszKawalec HannaMYKA - Zamość2 (+2)222
4.Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wójcik Adam
Litwiniuk Anastazja
Wójcik AdamLitwiniuk AnastazjaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+2)222
5.Goszko Michał
Goszko Magdalena
BALLROOM - Lublin
Goszko Michał
Goszko Magdalena
Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM - Lublin1 (+1)113
6.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm3 (+1)133
7.Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
TOP - ART - Lublin
Omiotek Dawid
Szafraniec Judyta
Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART - Lublin6 (+1)163
8.Sadowski Sebastian
Samek Kamila
RYTM - Chełm
Sadowski Sebastian
Samek Kamila
Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM - Chełm3 (+1)133

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+2)231
2.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin2 (+2)222
3.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław7 (+2)272
4.Rudzki Kacper
Bilińska Alicja
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Bilińska Alicja
Rudzki KacperBilińska AlicjaBALLROOM - Lublin1 (+1)113
5.Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
BALLROOM - Lublin
Wiśniewski Bartosz
Cieślak Gabriela
Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM - Lublin1 (+1)113

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 (+1)121
2.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm0 02

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin1 (+1)111
2.D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
RYTM - Chełm
D' Urbano Jacopo
Chołody Marta
D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM - Chełm0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Reut Dominik
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Reut Dominik
Orzeł Oliwia
Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie6 (+1)161
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin3 32

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Reut Dominik
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Reut Dominik
Orzeł Oliwia
Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie6 (+1)161
2.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)142
3.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin1 13
4.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski3 34
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin4 45

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin3 (+1)131
2.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)122
3.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski6 63
4.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin4 44

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski C (+1)1C1
2.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin4 42
3.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 43

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)121
2.Majewski Anton
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Paralusz Roksana
Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM - Chełm3 32
3.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski3 33

 

BLOK 4, rejestracja 18.00-18.30, próba parkietu 18.30-18.45, start: 19.00

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pisarek Sebastian
Pisarek Anna
GEMAR - Wrocław
Pisarek Sebastian
Pisarek Anna
Pisarek SebastianPisarek AnnaGEMAR - Wrocław

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choduń Andrzej
Lipińska-Dziki Izabela
MYKA - Zamość
Choduń Andrzej
Lipińska-Dziki Izabela
Choduń AndrzejLipińska-Dziki IzabelaMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Pisarek Sebastian
Pisarek Anna
GEMAR - Wrocław
Pisarek Sebastian
Pisarek Anna
Pisarek SebastianPisarek AnnaGEMAR - Wrocław1 12

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS - Lublin

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choduń Andrzej
Choduń Kazimiera
MYKA - Zamość
Choduń Andrzej
Choduń Kazimiera
Choduń AndrzejChoduń KazimieraMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce1 12

50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin

50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS - Lublin2 (+1)121
2.Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
RÓŻA - Olesno
Włodarczyk Eligiusz
Włodarczyk Ludomiła
Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA - Olesno1 12

50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T PREMIUM 0