Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019

2019-10-05 Otyń, ST ALEKSANDRA - Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

NASTĄPIŁA ZMIANA KATEGORII W BLOKU 2 DODANO 12-13 D

BLOK 1, rejestracja 9:00 - 9:30, próba parkietu 9:15 - 9:45, start: 10:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusławski Leon
Kasprzyk Michalina
OSKAR - Bojadła
Bogusławski Leon
Kasprzyk Michalina
Bogusławski LeonKasprzyk MichalinaOSKAR - Bojadła7, 4 (+2)27, 41
2.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin3 (+2)231
3.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła8, 8 (+2)28, 81
4.Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
Grotkiewicz MichałMaślanka HannaGRACJA - Zielona Góra9, 7 (+2)29, 71
5.Górnacz Kamil
Broczkowska Hanna
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Broczkowska Hanna
Górnacz KamilBroczkowska HannaOSKAR - Bojadła8, 5 (+2)28, 51
6.Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra8, 8 (+2)28, 81
7.Majcher Hanna
Frankiewicz Hanna
OSKAR - Bojadła
Majcher Hanna
Frankiewicz Hanna
Majcher HannaFrankiewicz HannaOSKAR - Bojadła6, 6 (+2)26, 61
8.Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
Maślanka FranciszekBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra8, 7 (+2)28, 71
9.Samulski Damian
Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Samulski Damian
Bloch Anna
Samulski DamianBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6, 6 (+2)26, 61
10.Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn3, 3 (+1)13, 32
11.Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
OSKAR - Bojadła
Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
Gajor ZuzannaBruder OliwiaOSKAR - Bojadła8, 8 (+1)18, 82
12.Poźniak Gabriela
Kuzik Lena
OSKAR - Bojadła
Poźniak Gabriela
Kuzik Lena
Poźniak GabrielaKuzik LenaOSKAR - Bojadła4, 5 (+1)14, 52
13.Rudnicki Maurycy
Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Rudnicki Maurycy
Beda Barbara
Rudnicki MaurycyBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3, 3 (+1)13, 32
14.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn1, 1 (+1)11, 12
15.Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
OSKAR - Bojadła
Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
Sobiech BartłomiejOsaczuk LenaOSKAR - Bojadła4, 5 (+1)14, 52
16.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra1, 1 (+1)11, 12
17.Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA - Wolsztyn3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
3.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań5 (+1)153
4.Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki SzymonSzymańska KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)144
5.Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA - Szczecin1 15
6.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER - Poznań
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER - Poznań0 06
7.Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA - Szczecin0 07
8.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 08
9.Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA - Nowa Sól0 09
10.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno0 010

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Romejko Michał
Kruk Maja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Romejko Michał
Kruk Maja
Romejko MichałKruk MajaST ALEKSANDRA - Nowa Sól8 (+2)281
2.Tymczy Joanna
Lupa Natalia
OSKAR - Bojadła
Tymczy Joanna
Lupa Natalia
Tymczy JoannaLupa NataliaOSKAR - Bojadła7, 7 (+2)27, 71
3.Wąsiak Nikola
Ratajczak Julia
OSKAR - Bojadła
Wąsiak Nikola
Ratajczak Julia
Wąsiak NikolaRatajczak JuliaOSKAR - Bojadła13, 4 Wąsiak Nikola - G (+2)213, 4Wąsiak Nikola - G1
4.Augustyniak Tobiasz
Brembor Martyna
OSKAR - Bojadła
Augustyniak Tobiasz
Brembor Martyna
Augustyniak TobiaszBrembor MartynaOSKAR - Bojadła3, 5 (+1)13, 52
5.Kwiatkowska Dominika
Sitarz Oliwier
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Kwiatkowska Dominika
Sitarz Oliwier
Kwiatkowska DominikaSitarz OliwierST ALEKSANDRA - Nowa Sól2, 2 (+1)12, 22
6.Stacewicz-Stelmasik Zbigniew
Światek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stacewicz-Stelmasik Zbigniew
Światek Lena
Stacewicz-Stelmasik ZbigniewŚwiatek LenaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Damian
Łukasik Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Łukasik Aleksandra
Grydziuszko DamianŁukasik AleksandraALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)221
2.Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Grocka Emilia
Kowalczyk JakubGrocka EmiliaIMPULS - Prochowice8 (+2)282
3.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)282
4.Klepacki Krzysztof
Szawarska Aleksandra
ESTERA - Myślibórz
Klepacki Krzysztof
Szawarska Aleksandra
Klepacki KrzysztofSzawarska AleksandraESTERA - Myślibórz11 (+1)1113
5.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn9 (+1)193
6.Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA - Wolsztyn-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
Drozd WiktorBaranowska AnastazjaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)111
2.Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Józiak Zuzanna
Jasiński MichałJóziak ZuzannaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Pakuła BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)113
4.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn4 (+1)144
5.Ugolik Adam
Galasiak Paulina
ALEX - Żagań
Ugolik Adam
Galasiak Paulina
Ugolik AdamGalasiak PaulinaALEX - Żagań1 15
6.Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Ścigalski Adam
Kuczma Marcelina
Ścigalski AdamKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 06
7.Staniak Hubert
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Wilde Amelia
Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 07
8.Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
Tenenbaum NikodemSerocka EwelinaGRACJA - Zielona Góra3 38
9.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno0 09
10.Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
Grotkiewicz PiotrSzczęsna HannaGRACJA - Zielona Góra0 010

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno D (+1)1D4
5.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 65
6.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań3 38
9.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów0 09
10.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów1 110

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 12:30, próba parkietu 12:15 - 12:45, start: 13:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła8, 8 (+2)28, 81
2.Sejdlitzd Bartłomiej
Wasyluk Zofia
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Wasyluk Zofia
Sejdlitzd BartłomiejWasyluk ZofiaOSKAR - Bojadła5, 4 (+2)25, 41
3.Żurawicki Wojciech
Pazoła Martyna
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Wojciech
Pazoła Martyna
Żurawicki WojciechPazoła MartynaOSKAR - Bojadła5, 2 (+2)25, 21
4.Kurzak Kacper
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Kurzak Kacper
Rohatyńska Julia
Kurzak KacperRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła3, 6 (+1)13, 62
5.Kuźma Kornelia
Bartków Natasza
OSKAR - Bojadła
Kuźma Kornelia
Bartków Natasza
Kuźma KorneliaBartków NataszaOSKAR - Bojadła2, 7 (+1)12, 72
6.Niebieszczyński Jakub
Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Niebieszczyński Jakub
Półtorak Emilia
Niebieszczyński JakubPółtorak EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sucholas Błażej
Zielińska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Zielińska Agata
Sucholas BłażejZielińska AgataALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)221
2.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice10 (+2)2102
3.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań8 (+2)282
4.Barczak Kamil
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Barczak Kamil
Medyńska Martyna
Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól5 (+1)153
5.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów5, 5 (+1)15, 53
6.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn1 (+1)113

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały3 (+1)131
2.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 03
4.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 (+1)121
2.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)112
3.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra0 04

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin D (+1)1D1
2.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno6 (+1)162
3.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 13
4.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 24
5.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin0 05

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno4 (+1)141
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 (+1)142
3.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 13
4.Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak MateuszRębacz JuliaASTRA - Szczecin1 14
5.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin3 35

40+ (Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły1 (+1)111
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA - Nowa Sól5 (+1)153
4.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław3 34
5.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły2 25
6.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra3 36
7.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin

40+ (Senior 2) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły1 (+1)111
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły2 (+1)122
3.Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Siembida Agnieszka
Cieplicki WładysławSiembida AgnieszkaST ALEKSANDRA - Nowa Sól2 23
4.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław1 14
5.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin

50+ (Senior 3) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Heymann Włodzimierz
Heymann Viotetta
Heymann WłodzimierzHeymann ViotettaST ALEKSANDRA - Nowa Sól3 (+1)131
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)122
3.Mościcki Jan
Mościcka Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 23
4.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 04

50+ (Senior 3) E+F LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)121
2.Mościcki Jan
Mościcka Anna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra2 22

 

BLOK 3, rejestracja 16:00 - 16:30, próba parkietu 16:15 - 16:45, start: 17:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław E (+1)1E2
3.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań3 33
4.Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
Kłodarski GracjanJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard3 34
5.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 35

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)131
2.Marzec Tomasz
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Baszak Gabriela
Marzec TomaszBaszak GabrielaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)152
3.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno1 (+1)113
4.Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Gmurkowski Mikołaj
Ryngier Katarzyna
Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól6 64
5.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)151
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 23
4.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław1 14
5.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin C (+1)1C1
2.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno3 33
4.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan6 64

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) B LA PREMIUM 0

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 0

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 0