XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Flamenco 2019"

2019-04-28 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00 - 9.00, próba parkietu 8.00 - 9.00, start: 9.30

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jaromin Dorian
Dmuchowska Lena
Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7, 5 (+2)27, 51
2.Lipiński Paweł
Zdziarska Zofia
RONDO - Rybnik
Lipiński Paweł
Zdziarska Zofia
Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO - Rybnik5, 5 (+2)25, 51
3.Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała2 (+2)221
4.Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Jakub
Gajny Aleksandra
Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK Bielsko-Biała1 (+1)112
5.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów5 (+1)152
6.Trzciński Dominik
Foina Barbara
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Foina Barbara
Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA - Częstochowa Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie3 (+2)231
2.Pyszka Jacek
Koczorowska Agata
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Koczorowska Agata
Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM - Zabrze6 (+2)261
3.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA - Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA - Praszka8, 8 (+2)28, 81
4.Wilanowski Maciej
Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wilanowski Maciej
Kleszcz Iga
Wilanowski MaciejKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+2)261
5.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+2)2101
6.Krzywiński Kacper
Szweda Maja
DANCELOOK - Gliwice
Krzywiński Kacper
Szweda Maja
Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK - Gliwice6 (+2)262
7.Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze11 (+2)2112
8.Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
KTT REWIA - Racibórz
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA - Racibórz3 (+2)232
9.Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik5, 5 (+2)25, 52
10.Francik Adrian
Zielińska Zofia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY - Jaworzno8 (+1)183
11.Grabara Artur
Starzyńska Kamila
PERFECT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT - Będzin8 (+1)183
12.Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
SZOK - Gliwice
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK - Gliwice1 (+1)113
13.Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze11 (+1)1113
14.Mazur Tomasz
Monastyrska Milena
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Mazur Tomasz
Monastyrska Milena
Mazur TomaszMonastyrska MilenaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole1 (+1)113
15.Reng Mikołaj
Kotowicz Martyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Mikołaj
Kotowicz Martyna
Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE - Częstochowa4 (+1)143
16.Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7 (+1)173
17.Twardawa Olivier
Łysio Zuzanna
SZOK - Gliwice
Twardawa Olivier
Łysio Zuzanna
Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK - Gliwice5 (+1)153
18.Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA - Częstochowa5 (+1)153

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Białecki Kacper
Rachtan Marta
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+1)132
3.Wasiutyński Grzegorz
Kropidło Klaudia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Kropidło Klaudia
Wasiutyński GrzegorzKropidło KlaudiaRYTM - Żory E (+1)1E3
4.Kobędza Kamil
Tkaczyńska Natalia
ESTYMA - Częstochowa
Kobędza Kamil
Tkaczyńska Natalia
Kobędza KamilTkaczyńska NataliaESTYMA - Częstochowa1 (+1)114
5.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko1 15
6.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze0 06
7.Nagel Adam
Pason Anna
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pason Anna
Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA - Racibórz3 37
8.Skutnik Igor
Radziewska Hanna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM - Zabrze1 18
9.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków4 48
10.Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA - Racibórz0 010

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)141
2.Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO - Rybnik4 (+1)142
3.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa1 (+1)113
4.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko2 24
5.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice3 35
6.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin4 46

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole0 01
2.Kaczmarek Damian
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Dytwińska Gabriela
Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)111
2.Szozda Michał
Goranczewska Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda MichałGoranczewska JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole1 (+1)112
3.Kaczmarek Damian
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Dytwińska Gabriela
Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław1 13
4.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin1 14

 

BLOK 2, rejestracja 10.45 - 11.30, próba parkietu 10.45 - 11.30, start: 12.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4, 4 (+2)24, 41
2.Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
PERFECT - Będzin
Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaPERFECT - Będzin9, 9 (+2)29, 91
3.Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO - Rybnik2, 2 (+2)22, 21
4.Duda Jakub
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Duda Jakub
Gawlińska Maja
Duda JakubGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry2, 2 (+1)12, 22
5.Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Rachtan IgorRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1, 1 (+1)11, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błędowski Tobiasz
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Skupień Maja
Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.11, 11 (+2)211, 111
2.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa7 (+2)271
3.Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Fliga Miłosz
Przeniosło Maja
Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7, 7 (+2)27, 71
4.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.6, 6 (+2)26, 61
6.Pławszewska Hanna
Kołt Justyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pławszewska Hanna
Kołt Justyna
Pławszewska HannaKołt JustynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6, 6 (+2)26, 61
7.Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Aleksander
Kalwajtys Natalia
Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO - Rybnik Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
8.Włodarczyk Leonard
Majka Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Majka Lena
Włodarczyk LeonardMajka LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała2 (+2)221
9.Bąk Kacper
Roszczyńska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bąk Kacper
Roszczyńska Hanna
Bąk KacperRoszczyńska HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3, 3 (+1)13, 32
10.Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
WIR - Mysłowice
Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
Chmielarski DominikWojtasik DominikaWIR - Mysłowice6, 6 (+1)16, 62
11.Drąg Filip
Popadiuk Olga
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Filip
Popadiuk Olga
Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK Bielsko-Biała1 (+1)112
12.Kostarek Natan
Hodór Julia
PERFECT - Będzin
Kostarek Natan
Hodór Julia
Kostarek NatanHodór JuliaPERFECT - Będzin Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
13.Miadziołko Wiktor
Ciszewska Lilianna
FLAMENCO - Siemianowice
Miadziołko Wiktor
Ciszewska Lilianna
Miadziołko WiktorCiszewska LiliannaFLAMENCO - Siemianowice5, 5 (+1)15, 52
14.Pilarski Borys
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Pilarski Borys
Banasiak Zofia
Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA - Częstochowa5, 5 (+1)15, 52
15.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków9 (+1)192
16.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry4, 4 (+1)14, 42
17.Czapla Julia
Kucza Makary
TEAM Ornontowice
Czapla Julia
Kucza Makary
Czapla JuliaKucza MakaryTEAM Ornontowice7, 7 (-1)-17, 7

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice3 (+1)131
2.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa E (+1)1E2
3.Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
RAGTIME - Kęty
Olejarz Kacper
Wiewiórka Marta
Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME - Kęty2 (+1)123
4.Jarząb Filip
Koszarska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 04
5.Stwora Szymon
Gliwa Amelia
RAGTIME - Kęty
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME - Kęty1 15
6.Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 56

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)151
2.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno6 (+1)162
3.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa5 (+1)153
4.Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO - Rybnik2 (+1)124
5.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 15
6.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa0 07
8.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 08
9.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO - Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO - Opole0 09

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno C (+1)1C1
2.Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO - Rybnik3 (+1)132
3.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa2 (+1)123
4.Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA - Częstochowa2 (+1)124
5.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa4 45
6.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa0 06
7.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko0 07
8.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO - Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO - Opole1 18
9.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 09

 

BLOK 3, rejestracja 13.15 - 14.15, próba parkietu 13.15 - 14.15, start: 14.45

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa11 (+2)2111
2.Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA - Częstochowa10 (+2)2102
3.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM Ornontowice2 (+1)123

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa E (+1)1E3
4.Kacuga Oskar
Rudek Aneta
PERFECT - Będzin
Kacuga Oskar
Rudek Aneta
Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT - Będzin4 (+1)144
5.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 25
6.Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO - Siemianowice2 26
7.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno1 17
8.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM Ornontowice0 08

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Klar Mikołaj
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Pijet Maja
Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA - Łódź3 (+1)132
3.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+1)123
4.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice4 (+1)144
5.Janus Miłosz
Słaboń Weronika
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Słaboń Weronika
Janus MiłoszSłaboń WeronikaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 45
6.Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
PERFECT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT - Będzin0 06
7.Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Częstochowa0 07
8.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów2 28

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław8 (+2)281
2.Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
KTT REWIA - Racibórz
Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
Powroźnik KacperCabaj HelenaKTT REWIA - Racibórz11 (+2)2111
3.Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno5 (+2)251
4.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko10 (+2)2102
5.Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
Pecyna PawełKarwat WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała2 (+2)222
6.Cierlicki Bartosz
Gajny Paulina
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Cierlicki Bartosz
Gajny Paulina
Cierlicki BartoszGajny PaulinaMONSUN MDK Bielsko-Biała1 (+1)113
7.Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
SZOK - Gliwice
Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK - Gliwice2 (+1)123
8.Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
PERFECT DANCE - Kraków
Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)133
9.Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+1)163
10.Płoński Tadeusz
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Ogonowska Weronika
Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik11, 11 (+1)111, 113

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno5 (+1)151
2.Ryz Michał
Baranowska Anna
STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaSTYL - Kraków4 (+1)142
3.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 04
5.Kopieniak Krystian
Najman Agnieszka
Kuźnia Tańca Kraków
Kopieniak Krystian
Najman Agnieszka
Kopieniak KrystianNajman AgnieszkaKuźnia Tańca Kraków4 45
6.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
ESTYMA - Częstochowa
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek PaulinaESTYMA - Częstochowa2 26
7.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 07

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków E (+1)1E1
2.Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Marek
Ogrodnik Kamila
Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA - Olesno6 (+1)162
3.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze4 44
5.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 25
6.Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
ESTYMA - Częstochowa
Jawor Przemysław
Ranoszek Paulina
Jawor PrzemysławRanoszek PaulinaESTYMA - Częstochowa3 36
7.Ryz Michał
Baranowska Anna
STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaSTYL - Kraków1 17

 

BLOK 4, rejestracja 16.00 - 17.00, próba parkietu 16.00 - 17.00, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice6 (+1)161
2.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice6 62
3.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice4 (+1)141
2.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice2 (+1)122
3.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków4 43
4.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice6 64
5.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 15

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko B (+1)1B1
2.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice7 (+1)172
3.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle6 (+1)163
4.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)184
5.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty1 (+1)115
6.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin9 (+1)196
7.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa7 (+1)177
8.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko1 (+1)117
9.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice5 59
10.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków0 010
11.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
TEAM Ornontowice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraTEAM Ornontowice3 311
12.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Kuźnia Tańca Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca Kraków7 711
13.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów3 313
14.Socha Adam
Nowak Maria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Nowak Maria
Socha AdamNowak MariaK-STUDIO Krosno0 014
15.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice0 015
16.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów0 016

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork5 (+1)151
2.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 (+1)122
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)133
4.Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA - Częstochowa9 (+1)194
5.Karwas Emil
Janik Klaudia
JEDYNKA - Łódź
Karwas Emil
Janik Klaudia
Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA - Łódź1 (+1)115
6.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice5 (+1)156
7.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Kuźnia Tańca Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca Kraków2 (+1)127
8.Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 08
9.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze0 08
10.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź0 010
11.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów1 110
12.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 012
13.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa1 113
14.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 014
15.Socha Adam
Nowak Maria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Nowak Maria
Socha AdamNowak MariaK-STUDIO Krosno0 015

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
SUKCES - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES - Częstochowa4 (+1)141
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa A (+1)1A2
3.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa11 (+1)1113
4.Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)134
5.Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 15
6.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 16
7.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice0 07
8.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa-1 -18

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
SUKCES - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES - Częstochowa6 (+1)161
2.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała11 (+1)1112
3.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik5 (+1)153
4.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko2 (+1)124
5.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko11 115
6.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 26
7.Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 18

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0