Taneczna Majówka Ogólnopolski Turniej Tańca Narodowego w formie towarzyskiej

2019-05-04 Kępno, RETRO - Kępno


BLOK 1, rejestracja 10:30, próba parkietu 10:30, start: 12:00

Zakończenie ok.14:00


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz Ludowy 39

Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Balcerzak Maja
Malinowska Aleksandra
RETRO - Kępno
Balcerzak Maja
Malinowska Aleksandra
Balcerzak MajaMalinowska AleksandraRETRO - Kępno
2.Bęben Szymon
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Bęben Szymon
Musialska Nela
Bęben SzymonMusialska NelaBolero - Bolesławiec
3.Chmiel Nikola
Rabiega Natasza
RETRO - Kępno
Chmiel Nikola
Rabiega Natasza
Chmiel NikolaRabiega NataszaRETRO - Kępno
4.Ciba Zofia
Wróbel Nadia
RETRO - Kępno
Ciba Zofia
Wróbel Nadia
Ciba ZofiaWróbel NadiaRETRO - Kępno
5.Ciężki Łucja
Michalak Amelia
DANCE CENTER- Kluczbork
Ciężki Łucja
Michalak Amelia
Ciężki ŁucjaMichalak AmeliaDANCE CENTER- Kluczbork
6.Domińska Antonina
Zimoń Maria
Zespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
Domińska Antonina
Zimoń Maria
Domińska AntoninaZimoń MariaZespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
7.Dybek Julia
Kośmider Lena
Bolero - Bolesławiec
Dybek Julia
Kośmider Lena
Dybek JuliaKośmider LenaBolero - Bolesławiec
8.Dybka Michalina
Kiczka Martyna
DANCE CENTER - Kluczbork
Dybka Michalina
Kiczka Martyna
Dybka MichalinaKiczka MartynaDANCE CENTER - Kluczbork
9.Galoska Kacper
Gaj Julia
Bolero - Bolesławiec
Galoska Kacper
Gaj Julia
Galoska KacperGaj JuliaBolero - Bolesławiec
10.Hadryś Hanna
Jagieniak Amelia
Szkoła Podstawowa w Opatowie
Hadryś Hanna
Jagieniak Amelia
Hadryś HannaJagieniak AmeliaSzkoła Podstawowa w Opatowie
11.Hendrys Szymon
Trelińska Nadia
Bolero - Bolesławiec
Hendrys Szymon
Trelińska Nadia
Hendrys SzymonTrelińska NadiaBolero - Bolesławiec
12.Janik Julian
Spodymek Marysia
DANCE CENTER - Kluczbork
Janik Julian
Spodymek Marysia
Janik JulianSpodymek MarysiaDANCE CENTER - Kluczbork
13.Jasiak Amelia
Dwernicka Pola
RETRO - Kępno
Jasiak Amelia
Dwernicka Pola
Jasiak AmeliaDwernicka PolaRETRO - Kępno
14.Juszczak Paweł
Muzyka Hanna
DANCE CENTER - Kluczbork
Juszczak Paweł
Muzyka Hanna
Juszczak PawełMuzyka HannaDANCE CENTER - Kluczbork
15.Jędrysiak Aurelia
Wróbel Martyna
RETRO - Kępno
Jędrysiak Aurelia
Wróbel Martyna
Jędrysiak AureliaWróbel MartynaRETRO - Kępno
16.Kasiuba Michalina
Wyrzykowski Jakub
RETRO - Kępno
Kasiuba Michalina
Wyrzykowski Jakub
Kasiuba MichalinaWyrzykowski JakubRETRO - Kępno
17.Kucharek Bartosz
Kraśna Lena
DANCE CENTER - Kluczbork
Kucharek Bartosz
Kraśna Lena
Kucharek BartoszKraśna LenaDANCE CENTER - Kluczbork
18.Lemiesz Jakub
Rosińska Oliwia
Bolero - Bolesławiec
Lemiesz Jakub
Rosińska Oliwia
Lemiesz JakubRosińska OliwiaBolero - Bolesławiec
19.Lizoń Natalia
Dominas Amelia
Bolero - Bolesławiec
Lizoń Natalia
Dominas Amelia
Lizoń NataliaDominas AmeliaBolero - Bolesławiec
20.Mania Liwia
Galoska Julia
Bolero - Bolesławiec
Mania Liwia
Galoska Julia
Mania LiwiaGaloska JuliaBolero - Bolesławiec
21.Markiewicz Marcel
Różak Natalia
Bolero - Bolesławiec
Markiewicz Marcel
Różak Natalia
Markiewicz MarcelRóżak NataliaBolero - Bolesławiec
22.Maryniak Maja
Kłobus Zuzanna
RETRO - Kępno
Maryniak Maja
Kłobus Zuzanna
Maryniak MajaKłobus ZuzannaRETRO - Kępno
23.Młynarczyk Zofia
Lesiak Kaja
RETRO - Kępno
Młynarczyk Zofia
Lesiak Kaja
Młynarczyk ZofiaLesiak KajaRETRO - Kępno
24.Nawrot Jan
Rybicka Lena
Bolero - Bolesławiec
Nawrot Jan
Rybicka Lena
Nawrot JanRybicka LenaBolero - Bolesławiec
25.Nowak Wiktor
Matera Lena
DANCE CENTER - Kluczbork
Nowak Wiktor
Matera Lena
Nowak WiktorMatera LenaDANCE CENTER - Kluczbork
26.Nowakowska Aleksandra
Mendel Laura
Bolero - Bolesławiec
Nowakowska Aleksandra
Mendel Laura
Nowakowska AleksandraMendel LauraBolero - Bolesławiec
27.Ostroga Oliwia
Lorenz Nadia
Szkoła Podstawowa w Opatowie
Ostroga Oliwia
Lorenz Nadia
Ostroga OliwiaLorenz NadiaSzkoła Podstawowa w Opatowie
28.Piesta Jakub
Szczepańska Oliwia
DANCE CENTER - Kluczbork
Piesta Jakub
Szczepańska Oliwia
Piesta JakubSzczepańska OliwiaDANCE CENTER - Kluczbork
29.Rabiega Oliwia
Balcerzak Oliwia
RETRO - Kępno
Rabiega Oliwia
Balcerzak Oliwia
Rabiega OliwiaBalcerzak OliwiaRETRO - Kępno
30.Retinger Karol
Zaręba Julia
DANCE CENTER - Kluczbork
Retinger Karol
Zaręba Julia
Retinger KarolZaręba JuliaDANCE CENTER - Kluczbork
31.Stryjak Aleksandra
Wiatrak Emilia
Bolero - Bolesławiec
Stryjak Aleksandra
Wiatrak Emilia
Stryjak AleksandraWiatrak EmiliaBolero - Bolesławiec
32.Stępień Lena
Małolepsza Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Stępień Lena
Małolepsza Anna
Stępień LenaMałolepsza AnnaDANCE CENTER - Kluczbork
33.Szkurłatowicz Alan
Cierkosz Agata
Bolero - Bolesławiec
Szkurłatowicz Alan
Cierkosz Agata
Szkurłatowicz AlanCierkosz AgataBolero - Bolesławiec
34.Wróbel Amelia
Wróbel Julia
Bolero - Bolesławiec
Wróbel Amelia
Wróbel Julia
Wróbel AmeliaWróbel JuliaBolero - Bolesławiec
35.Wróblewska Klara
Wróblewska Emilia
Zespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
Wróblewska Klara
Wróblewska Emilia
Wróblewska KlaraWróblewska EmiliaZespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
36.Wypchło Oliwier
Piwońska Julia
RETRO - Kępno
Wypchło Oliwier
Piwońska Julia
Wypchło OliwierPiwońska JuliaRETRO - Kępno
37.Zalesińska Wiktoria
Gołdyn Martyna
RETRO - Kępno
Zalesińska Wiktoria
Gołdyn Martyna
Zalesińska WiktoriaGołdyn MartynaRETRO - Kępno
38.Zimoch Martyna
Nolbert Michalina
RETRO- Kępno
Zimoch Martyna
Nolbert Michalina
Zimoch MartynaNolbert MichalinaRETRO- Kępno
39.Zięba Wojciech
Czekała Pola
RETRO - Kępno
Zięba Wojciech
Czekała Pola
Zięba WojciechCzekała PolaRETRO - Kępno

8-9 (Juvenile 1) Brąz Ludowy 9

Polka, Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bernat Bartłomiej
Jaworska Aleksandra
"Mali Rzeczycanie"
Bernat Bartłomiej
Jaworska Aleksandra
Bernat BartłomiejJaworska Aleksandra"Mali Rzeczycanie"
2.Białczak Marlena
Malinowska Patrycja
DANCE CENTER - Kluczbork
Białczak Marlena
Malinowska Patrycja
Białczak MarlenaMalinowska PatrycjaDANCE CENTER - Kluczbork
3.Frajnd Stefan
Kacprzak Marta
Zespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
Frajnd Stefan
Kacprzak Marta
Frajnd StefanKacprzak MartaZespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
4.Jóźwiak Szymon
Polak Marzena
Zespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
Jóźwiak Szymon
Polak Marzena
Jóźwiak SzymonPolak MarzenaZespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
5.Lemańczyk Karol
Bonk Marta
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Lemańczyk Karol
Bonk Marta
Lemańczyk KarolBonk MartaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
6.Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Zespół Artystyczny „Pędziwiatry”
Pilarski Bartosz
Stolarek Maria
Pilarski BartoszStolarek MariaZespół Artystyczny „Pędziwiatry”
7.Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
DANCE CENTER - Kluczbork
Rabiega Marcin
Jantos Zuzanna
Rabiega MarcinJantos ZuzannaDANCE CENTER - Kluczbork
8.Sało Karol
Lizoń Julia
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Sało Karol
Lizoń Julia
Sało KarolLizoń JuliaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
9.Śnieżek Tymoteusz
Kołosowska Hanna
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Śnieżek Tymoteusz
Kołosowska Hanna
Śnieżek TymoteuszKołosowska HannaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie

10-11 (Juvenile 2) Brąz Ludowy 11

Polka., Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Brzeziński Franciszek
Siejka Łucja
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
Brzeziński Franciszek
Siejka Łucja
Brzeziński FranciszekSiejka ŁucjaZespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
2.Fiączek Oskar
Tymkiewicz Lena
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Fiączek Oskar
Tymkiewicz Lena
Fiączek OskarTymkiewicz LenaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
3.Karoński Jakub
Andreiszyn Nina
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Karoński Jakub
Andreiszyn Nina
Karoński JakubAndreiszyn NinaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
4.Matejun Dawid
Sosnowska Michalina
Zespół Artystyczny "Pędziwiatry"
Matejun Dawid
Sosnowska Michalina
Matejun DawidSosnowska MichalinaZespół Artystyczny "Pędziwiatry"
5.Musiał Jakub
Bryza Lena
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Musiał Jakub
Bryza Lena
Musiał JakubBryza LenaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
6.Olejnik Marcel
Gryglewicz Ewa
DANCE CENTER - Kluczbork
Olejnik Marcel
Gryglewicz Ewa
Olejnik MarcelGryglewicz EwaDANCE CENTER - Kluczbork
7.Perzyna Patryk
Skhirtladze Elizabet
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Perzyna Patryk
Skhirtladze Elizabet
Perzyna PatrykSkhirtladze ElizabetPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
8.Pryczek Felek
Skrzypczyk Marysia
DZPiT NIEWIADÓW
Pryczek Felek
Skrzypczyk Marysia
Pryczek FelekSkrzypczyk MarysiaDZPiT NIEWIADÓW
9.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec
10.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec
11.Zimoch Julian
Bonk Amelia
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Zimoch Julian
Bonk Amelia
Zimoch JulianBonk AmeliaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie

 

BLOK 2, rejestracja 13:30, próba parkietu 14:00, start: 15:00

Zakończenie ok. 17:00


12-13 (Junior 1) Brąz Ludowy 6

Polka, Krakowiak, Oberek
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Doniec Dawid
Kwiatkowska Aleksandra
Zespół Artystyczny "Pędziwiatry"
Doniec Dawid
Kwiatkowska Aleksandra
Doniec DawidKwiatkowska AleksandraZespół Artystyczny "Pędziwiatry"
2.Kacprzak Wiktor
Walczak Weronika
Zespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
Kacprzak Wiktor
Walczak Weronika
Kacprzak WiktorWalczak WeronikaZespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
3.Klimczak Piotr
Gołębiowska Natalia
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Klimczak Piotr
Gołębiowska Natalia
Klimczak PiotrGołębiowska NataliaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
4.Olszewski Denis
Mendel Martyna
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Olszewski Denis
Mendel Martyna
Olszewski DenisMendel MartynaPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
5.Pelczar Filip
Perzyna Małgorzata
Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
Pelczar Filip
Perzyna Małgorzata
Pelczar FilipPerzyna MałgorzataPubliczna Szkoła Podstawowa w Byczynie
6.Tabor Paweł
Brzezińska Zosia
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
Tabor Paweł
Brzezińska Zosia
Tabor PawełBrzezińska ZosiaZespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”

14-15 (Junior 2) Brąz Ludowy 0

Polka, Krakowiak, Oberek

16-18 (Młodzież) Brąz Ludowy 5

Kujawiak, Krakowiak, Oberek, Mazur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Antosik Marceli
Woźniak Julianna
Zespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
Antosik Marceli
Woźniak Julianna
Antosik MarceliWoźniak JuliannaZespół Pieśni i Tańca „POLTEX”
2.Komin Tomasz
Kościuk Dagmara
Wołczyński Ośrodek Kultury
Komin Tomasz
Kościuk Dagmara
Komin TomaszKościuk DagmaraWołczyński Ośrodek Kultury
3.Księżyk Kacper
Garbowska Patrycja
Wołczyński Ośrodek Kultury
Księżyk Kacper
Garbowska Patrycja
Księżyk KacperGarbowska PatrycjaWołczyński Ośrodek Kultury
4.Majkut Sebastian
Joachim Nicola
Wołczyński Ośrodek Kultury
Majkut Sebastian
Joachim Nicola
Majkut SebastianJoachim NicolaWołczyński Ośrodek Kultury
5.Tarnowski Jakub
Czekalska Zuzanna
Zespół Pieśni i Tańca "POLTEX"
Tarnowski Jakub
Czekalska Zuzanna
Tarnowski JakubCzekalska ZuzannaZespół Pieśni i Tańca "POLTEX"

19+ (Powyżej 18 + Dorośli 2) Brąz Ludowy 0

Kujawiak, Krakowiak, Oberek, Mazur