Turniej Tańca Towarzyskiego LATINO CUP Żabno 2019 - Rekreacja Małopolska

2019-04-28 Żabno, LATINO - Żabno


BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.30-10.00, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jawor Adrian
Błaszczyk Sandra
TAKT - Kraków
Jawor Adrian
Błaszczyk Sandra
Jawor AdrianBłaszczyk SandraTAKT - Kraków
2.Jawor Krystian
Sabat Weronika
TAKT - Kraków
Jawor Krystian
Sabat Weronika
Jawor KrystianSabat WeronikaTAKT - Kraków
3.Majewski Franciszek
Peciak Maja
EVOLUTION - Kraków
Majewski Franciszek
Peciak Maja
Majewski FranciszekPeciak MajaEVOLUTION - Kraków
4.Sękowska Amelia
Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Sękowska Amelia
Rusin Alicja
Sękowska AmeliaRusin AlicjaPLĄS - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bobak Nikodem
Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Bobak Nikodem
Kusa Hanna
Bobak NikodemKusa HannaEVOLUTION - Kraków
2.Gozdek Krzysztof
Suder Anna
ST FLASH DUO - Kraków
Gozdek Krzysztof
Suder Anna
Gozdek KrzysztofSuder AnnaST FLASH DUO - Kraków
3.KOZLOWSKI KSAWERY
Stwora Jowita
RAGTIME - Kęty
KOZLOWSKI KSAWERY
Stwora Jowita
KOZLOWSKI KSAWERYStwora JowitaRAGTIME - Kęty
4.Olejarz Szymon
Markwat Milena
RAGTIME - Kęty
Olejarz Szymon
Markwat Milena
Olejarz SzymonMarkwat MilenaRAGTIME - Kęty

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.30

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Chmielarz Mateusz
Czubek Julia
SKT Regis
Chmielarz Mateusz
Czubek Julia
Chmielarz MateuszCzubek JuliaSKT Regis
2.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis
3.Chmiel Piotr
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Chmiel Piotr
Janssen Natalia
Chmiel PiotrJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
4.Jagoda Julia
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Jagoda Julia
Sękowska Karolina
Jagoda JuliaSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
5.Kapera Tomasz
Leonowicz Agata
DANCE POINT Kraków
Kapera Tomasz
Leonowicz Agata
Kapera TomaszLeonowicz AgataDANCE POINT Kraków
6.Mrcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
TAKT - Kraków
Mrcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
Mrcin HolaŚwieczkowska ZuzannaTAKT - Kraków
7.Mąka Piotr
Rusin Alicja
PLĄS - Kraków
Mąka Piotr
Rusin Alicja
Mąka PiotrRusin AlicjaPLĄS - Kraków
8.Socha Michał
Brzoskwinia Laura
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Brzoskwinia Laura
Socha MichałBrzoskwinia LauraPLĄS - Kraków
9.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Citko Zofia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Citko Zofia
Bujacz PrzemysławCitko ZofiaST FLASH DUO - Kraków
2.Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Lipowicz Wiktoria
Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
3.Fijałkowski Franciszek
Rogowska Stefania
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Rogowska Stefania
Fijałkowski FranciszekRogowska StefaniaEVOLUTION - Kraków
4.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
5.Janas Bartosz
Komada Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Janas Bartosz
Komada Maja
Janas BartoszKomada MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
6.Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Klimkiewicz Karol
Jabłońska Oliwia
Klimkiewicz KarolJabłońska OliwiaST FLASH DUO - Kraków
7.Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
Kustosz NikodemKuras ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków
8.Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
SKT Regis
Piórkowski Olaf
Pasiut Zuzanna
Piórkowski OlafPasiut ZuzannaSKT Regis
9.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów
10.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków
2.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka
3.Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Patkaniowska Anna
Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE Wieliczka
4.Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Chmielnicka Liliana
Ząbkowski WiktorChmielnicka LilianaADEEM Nowy Sącz
5.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
THOMAS DANCE - Kraków
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaTHOMAS DANCE - Kraków
2.Osuch Krzysztof
Biedul Helena
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Biedul Helena
Osuch KrzysztofBiedul HelenaPERFECT DANCE - Kraków
3.Paszek Adam
Gugała Pola
EVOLUTION - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION - Kraków
4.Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
DANCE POINT Kraków
Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
Węglarski LeonLachowolska BarbaraDANCE POINT Kraków
5.Łukasik Adam
Ubas Kamila
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Łukasik Adam
Ubas Kamila
Łukasik AdamUbas KamilaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
TAKT - Kraków
Dryl Nikodem
Dziedzic Weronika
Dryl NikodemDziedzic WeronikaTAKT - Kraków
2.Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Długoń-Ryba Szymon
Giermańska Gabriela
Długoń-Ryba SzymonGiermańska GabrielaST FLASH DUO - Kraków
3.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
4.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków
5.Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
STTS Kraków
Samotii Orest
Rutkowska Jagoda
Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS Kraków
6.Struzik Igor
Cygan Gabriela
ST FLASH DUO - Kraków
Struzik Igor
Cygan Gabriela
Struzik IgorCygan GabrielaST FLASH DUO - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis
2.Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
SKT Regis
Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
Brennan DominikPiątek AleksandraSKT Regis
3.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis
4.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
5.Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
SKT Regis
Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
Matykiewicz NatanielGut MajaSKT Regis
6.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
7.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
8.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis
9.Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
Suong FilipKitzberger KatarzynaEVOLUTION - Kraków
10.Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Wszołek KamilStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
11.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice
12.Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
Świerczyński JanMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
2.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
3.Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
JUST DANCE Wieliczka
Lindner Miłosz
Pietrusińska Zuzanna
Lindner MiłoszPietrusińska ZuzannaJUST DANCE Wieliczka
4.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków
5.Szydłowski Szymon
Kica Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowski Szymon
Kica Karolina
Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków