XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”

2019-06-16 Jarosław, TAKT - Jarosław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:30-9:30, start: 10:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Danko Karol
Zagrobelna Kamila
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Danko Karol
Zagrobelna Kamila
Danko KarolZagrobelna KamilaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+2)261
2.Dul Jakub
Sałata Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Dul Jakub
Sałata Anna
Dul JakubSałata AnnaSAMBA - Tarnobrzeg Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
KLASA - Tarnów
Iwaniec Jan
Kubicka Kalina
Iwaniec JanKubicka KalinaKLASA - Tarnów3 (+2)231
4.Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Kosik Jan
Olszewska Aneta
Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów G (+2)2G1
5.Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
KLASA - Tarnów
Kwiatkowski Maksymilian
Furmaga Małgorzata
Kwiatkowski MaksymilianFurmaga MałgorzataKLASA - Tarnów3 (+2)231
6.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów10, 11 (+2)210, 111
7.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
8.Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Wojtas Wiktoria
Staniec AdamWojtas WiktoriaKLASA - Tarnów4 (+2)241
9.Bereś Błażej
Cyranska Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bereś Błażej
Cyranska Wiktoria
Bereś BłażejCyranska WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
10.Cieślik Sebastian
Ziobrowska Maria
TAKT - Jarosław
Cieślik Sebastian
Ziobrowska Maria
Cieślik SebastianZiobrowska MariaTAKT - Jarosław2 (+1)122
11.Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK - Rzeszów11, 11 (+1)111, 112
12.Kłak Jakub
Ożga Izabela
TAKT - Jarosław
Kłak Jakub
Ożga Izabela
Kłak JakubOżga IzabelaTAKT - Jarosław7 (+1)172
13.Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
Poliniewicz MiłoszWalczak MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)142
14.Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
Radoń WojciechRatajczyk KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)162
15.Stadnik Konrad
Laska Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Stadnik Konrad
Laska Wiktoria
Stadnik KonradLaska WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)142
16.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg5, 5 (+1)15, 52

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drabik Wiktor
Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT - Jarosław11 (+2)2111
2.Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
Jarkowski OskarZimnicka WiktoriaSAMBA - Tarnobrzeg9, 9 (+2)29, 91
3.Kucwaj Filip
Cielecka Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Cielecka Julia
Kucwaj FilipCielecka JuliaSAMBA - Tarnobrzeg2, 5 (+2)22, 51
4.Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów8 (+2)281
5.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
6.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław G (+2)2G1
7.Karuś Oliwia
Kaszowska Oliwia
TAKT - Jarosław
Karuś Oliwia
Kaszowska Oliwia
Karuś OliwiaKaszowska OliwiaTAKT - Jarosław5, 5 (+1)15, 52
8.Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
TAKT - Jarosław
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT - Jarosław8, 8 (+1)18, 82
9.Wysocki Radosław
Wąsacz Julia
TAKT - Jarosław
Wysocki Radosław
Wąsacz Julia
Wysocki RadosławWąsacz JuliaTAKT - Jarosław2 (+1)122
10.Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
Łocha AntoniMuszyńska MartynaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+1)182
11.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)172

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+2)221
2.Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów4, 6 (+2)24, 61
3.Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak KarolKłak DagmaraTAKT - Jarosław G (+2)2G1
4.Jankowski Jan
Ciźla Marcelina
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Jan
Ciźla Marcelina
Jankowski JanCiźla MarcelinaSAMBA - Tarnobrzeg5, 2 (+1)15, 22
5.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno1 (+1)112
6.Konefał Kacper
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Sieńko Aniela
Konefał KacperSieńko AnielaAKSEL - Rzeszów5, 5 (+1)15, 52
7.Jankowski Maciej
Stefańska Paula
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Maciej
Stefańska Paula
Jankowski MaciejStefańska PaulaSAMBA - Tarnobrzeg3, 1 (-1)-13, 1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Omachel Eryk
Omachel Natalia
GRACJA - Krosno
Omachel Eryk
Omachel Natalia
Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA - Krosno5 (+2)251
2.Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM - Chełm F (+2)2F1
3.Bajcer Mikołaj
Rawska Monika
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Rawska Monika
Bajcer MikołajRawska MonikaSAMBA - Tarnobrzeg2, 2 (+2)22, 22
4.Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów4, 4 (+2)24, 42
5.Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak MiłoszGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+1)193
6.Franków Adrian
Olszańska Otylia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Franków Adrian
Olszańska Otylia
Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
7.Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
8.Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
Wiercioch JakubWiercioch UrszulaAKSEL - Rzeszów5 (+1)153

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski F (+2)2F1
2.Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
Wiercioch WojciechRak WiktoriaAKSEL - Rzeszów F (+2)2F1
3.Gołąb Bartosz
Dąbrowska Oliwia
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Dąbrowska Oliwia
Gołąb BartoszDąbrowska OliwiaTAKT - Jarosław8 (+2)282
4.Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz F (+2)2F2
5.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów7 (+2)272
6.Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
A-Z - Przemyśl
Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z - Przemyśl4 (+1)143
7.Kędzior Sebastian
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Olech Emilia
Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
8.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław5 (+1)153
9.Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
Radoń BartoszJucha KorneliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)123

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno2 (+2)221
2.Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
TAKT - Jarosław
Kotyla Dominik
Fedurczak Marcelina
Kotyla DominikFedurczak MarcelinaTAKT - Jarosław7 (+2)272
3.Sikorski Jakub
Mularz Julia
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Mularz Julia
Sikorski JakubMularz JuliaTAKT - Jarosław2 (+1)123

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, próba parkietu 12:00-13:00, start: 13:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin E (+1)1E1
2.Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Sworeń Konrad
Sułkowska Zofia
Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
3.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa - Tarnów3 33
4.Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg0 04
5.Pacławski Kamil
Zybinska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Zybinska Zofia
Pacławski KamilZybinska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm E (+1)1E1
2.Siudak Piotr
Magda Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)112
3.Sadowski Jan
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków E (+1)1E3
4.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm E (+1)1E4
5.Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
A-Z - Przemyśl
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran SzymonZubilewicz KarolinaA-Z - Przemyśl2 (+1)125
6.Miotła Kamil
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Miotła Kamil
Trafalska Ewa
Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK - Lublin1 (+1)116
7.Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
Krygowski Jan
Majda Natalia
Krygowski JanMajda NataliaGASIEK - Rzeszów4 (+1)147
8.Chajkowski Adam
Kowalewska Emilia
ZAMEK - Lublin
Chajkowski Adam
Kowalewska Emilia
Chajkowski AdamKowalewska EmiliaZAMEK - Lublin1 (+1)118
9.Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała MiłoszKozicka OliwiaAKSEL - Rzeszów3 (+1)138
10.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg0 010
11.Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK - Lublin1 111
12.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski0 012
13.Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
Kowal JakubMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 013
14.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 014
15.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów0 015
16.Frączek Iwo
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Frączek Iwo
Buczek Katarzyna
Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 016
17.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 017
18.Klubek Hubert
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg0 017

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno E (+1)1E2
3.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E4
5.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola3 35
6.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm3 36
7.Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 47
8.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin2 28

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów5 (+1)151
2.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl D (+1)1D2
3.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska5 (+1)153
4.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola D (+1)1D4
5.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 05
6.Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT - Chełm0 06
7.Biały Michał
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Gaweł Karolina
Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 17
8.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm4 (+1)141
2.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno3 (+1)132
3.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów6 (+1)163
4.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)114
5.Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK - Lublin0 05
6.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów1 16
7.Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
MERENGUE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaMERENGUE - Stalowa Wola2 27
8.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z - Przemyśl0 08
9.Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 29

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-16:00, próba parkietu 15:30-16:30, start: 17:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin E (+1)1E1
2.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław2 (+1)122
3.Trysła Kacper
Kośmider Ewelina
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Kośmider Ewelina
Trysła KacperKośmider EwelinaA-Z - Przemyśl3 (+1)133
4.Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław0 04
5.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl3 35
6.Wajda Filip
Śledź Weronika
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Śledź Weronika
Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO - Żabno0 06
7.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 07

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice E (+1)1E1
2.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław2 (+1)123
4.Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
TAKT - Jarosław
Szybiak Michał Tomasz
Kołodziej Jagoda
Szybiak Michał TomaszKołodziej JagodaTAKT - Jarosław0 04
5.Trysła Kacper
Kośmider Ewelina
A-Z - Przemyśl
Trysła Kacper
Kośmider Ewelina
Trysła KacperKośmider EwelinaA-Z - Przemyśl2 25
6.Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Indyk Mateusz
Jajkiewicz Kamila
Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec0 06
7.Wajda Filip
Śledź Weronika
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Śledź Weronika
Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO - Żabno0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl5 (+1)151
2.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
3.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów6 63
4.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl1 14
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin3 35

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+1)172
3.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław2 (+1)123
4.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec C (+1)1C4
5.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin2 (+1)125
6.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)156
7.Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK - Kraków C (+1)1C7
8.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin0 08
9.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl7 79
10.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola0 09
11.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław4 411
12.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec0 012
13.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów4 412
14.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław0 014

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+1)1C1
2.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)122
3.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola C (+1)1C3
4.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)164
5.Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)125
6.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice C (+1)1C6
7.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)157
8.Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
STUDIO CHILLOUT - Przemyśl
Zwoliński Jakub
Starzyńska Aurelia
Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT - Przemyśl0 08
9.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław5 59
10.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków6 69
11.Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa PiotrMachała MajaELIDA - Mielec2 211
12.Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT - Jarosław3 311
13.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów3 313
14.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław0 014
15.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 114
16.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów8 (+1)181
2.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno B (+1)1B2
3.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 (+1)113
4.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław1 14
5.Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg1 15
6.Socha Adam
Nowak Maria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Nowak Maria
Socha AdamNowak MariaK-STUDIO Krosno0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin B (+1)1B1
2.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola8 (+1)182
3.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno7 (+1)173
4.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków B (+1)1B4
5.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów4 (+1)145
6.Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki AdamPałys MartynaTAKT - Jarosław1 (+1)116
7.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 17
8.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 18
9.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów1 19
10.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski1 19
11.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 011
12.Socha Adam
Nowak Maria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Nowak Maria
Socha AdamNowak MariaK-STUDIO Krosno0 012