WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN "Freedom Dance Cup"

2019-09-22 Radom, CENTRUM TAŃCA - Radom


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 7:30-8:30, próba parkietu 8:00-8:30, start: 9:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open KOMB 6T WDC AL 5

U10 World Championship
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bokatov Mark
Korzhenko Maiia
Lisabond
(Ukraina)
Bokatov Mark
Korzhenko Maiia
Bokatov MarkKorzhenko MaiiaLisabond
(Ukraina)
2.Brovko Mark
Kononchuk Diana
Unison
(Ukraina)
Brovko Mark
Kononchuk Diana
Brovko MarkKononchuk DianaUnison
(Ukraina)
3.Shcherbak Mykhailo
Sereda Taisiia
SMAFT
(Ukraina)
Shcherbak Mykhailo
Sereda Taisiia
Shcherbak MykhailoSereda TaisiiaSMAFT
(Ukraina)
4.Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Lisabond
(Ukraina)
Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond
(Ukraina)
5.Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Empire
(Ukraina)
Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Versta AndriyKlymkiv KamilaEmpire
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open ST WDC AL 7

Under 14 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilous Bohdan
Olianishena Yuliia
StarDance
(Ukraina)
Bilous Bohdan
Olianishena Yuliia
Bilous BohdanOlianishena YuliiaStarDance
(Ukraina)
2.Dorov Amin
Shyrshkova Kateryna
Allure
(Ukraina)
Dorov Amin
Shyrshkova Kateryna
Dorov AminShyrshkova KaterynaAllure
(Ukraina)
3.Dubenko Nikita
Ziborova Vladyslava
Allur
(Ukraina)
Dubenko Nikita
Ziborova Vladyslava
Dubenko NikitaZiborova VladyslavaAllur
(Ukraina)
4.Liashenko Tymofii
Kiselova Mariia
StarDance
(Ukraina)
Liashenko Tymofii
Kiselova Mariia
Liashenko TymofiiKiselova MariiaStarDance
(Ukraina)
5.Ratje Mads-Emil
Christensen Isabella
Aarhus Sportsdans
(Dania)
Ratje Mads-Emil
Christensen Isabella
Ratje Mads-EmilChristensen IsabellaAarhus Sportsdans
(Dania)
6.Storey Nathan
Smrogo Olivia
Nice&Easy
(Wielka Brytania)
Storey Nathan
Smrogo Olivia
Storey NathanSmrogo OliviaNice&Easy
(Wielka Brytania)
7.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open ST WDC AL 3

Under 16 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianenko Vitaliy
Nazarenko Yevheniia
Maximum
(Ukraina)
Demianenko Vitaliy
Nazarenko Yevheniia
Demianenko VitaliyNazarenko YevheniiaMaximum
(Ukraina)
2.Denysenko Yevhenii
Kolesnyk Yuliia
StarDance
(Ukraina)
Denysenko Yevhenii
Kolesnyk Yuliia
Denysenko YevheniiKolesnyk YuliiaStarDance
(Ukraina)
3.Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Bolero
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzalez-Shmigel LauraBolero
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST WDC AL 3

Under 21 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
2.Izmestiev Yevhenii
Manich Valeriia
MAXIMUM
(Ukraina)
Izmestiev Yevhenii
Manich Valeriia
Izmestiev YevheniiManich ValeriiaMAXIMUM
(Ukraina)
3.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA WDC AL 3

Under 21 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
2.Leitis Cameron
Cromwell Darcy
Dance crazy
(Wielka Brytania)
Leitis Cameron
Cromwell Darcy
Leitis CameronCromwell DarcyDance crazy
(Wielka Brytania)
3.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:30, próba parkietu 12:30-13:00, start: 13:00

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T WDC AL 4

U12 World Championship
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Unison
(Ukraina)
Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Didenko MatviiShlinchak StefaniiaUnison
(Ukraina)
2.Murashkin Daniil
Bloha Nika
SMAFT
(Ukraina)
Murashkin Daniil
Bloha Nika
Murashkin DaniilBloha NikaSMAFT
(Ukraina)
3.Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Maximum/ Dance Innovation Team
(Ukraina)
Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Pishyi MykytaSavchuk OleksandraMaximum/ Dance Innovation Team
(Ukraina)
4.Vygovskyi Nazar
Besedina Polina
StarDance
(Ukraina)
Vygovskyi Nazar
Besedina Polina
Vygovskyi NazarBesedina PolinaStarDance
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA WDC AL 7

Under 14 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilous Bohdan
Olianishena Yuliia
StarDance
(Ukraina)
Bilous Bohdan
Olianishena Yuliia
Bilous BohdanOlianishena YuliiaStarDance
(Ukraina)
2.Dorov Amin
Shyrshkova Kateryna
Allure
(Ukraina)
Dorov Amin
Shyrshkova Kateryna
Dorov AminShyrshkova KaterynaAllure
(Ukraina)
3.Kapanin Viacheslav
Bilchych Sofiia
Unison
(Ukraina)
Kapanin Viacheslav
Bilchych Sofiia
Kapanin ViacheslavBilchych SofiiaUnison
(Ukraina)
4.Liashenko Tymofii
Kiselova Mariia
StarDance
(Ukraina)
Liashenko Tymofii
Kiselova Mariia
Liashenko TymofiiKiselova MariiaStarDance
(Ukraina)
5.Ratje Mads-Emil
Christensen Isabella
Aarhus Sportsdans
(Dania)
Ratje Mads-Emil
Christensen Isabella
Ratje Mads-EmilChristensen IsabellaAarhus Sportsdans
(Dania)
6.Storey Nathan
Smrogo Olivia
Nice&Easy
(Wielka Brytania)
Storey Nathan
Smrogo Olivia
Storey NathanSmrogo OliviaNice&Easy
(Wielka Brytania)
7.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open LA WDC AL 2

Under 16 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Denysenko Yevhenii
Kolesnyk Yuliia
StarDance
(Ukraina)
Denysenko Yevhenii
Kolesnyk Yuliia
Denysenko YevheniiKolesnyk YuliiaStarDance
(Ukraina)
2.Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Bolero
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzalez-Shmigel LauraBolero
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open ST WDC AL 1

Under 19 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) Open ST Rising Stars 2

Adults Rising Stars
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
2.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)

16+ (Powyżej 15) Open LA Rising Stars 11

Adults Rising Stars
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
3.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom
6.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
7.Giraldi Simone
Fabrizi Alice
World Dance Accademy (Massimiliano Sodini)
(Włochy)
Giraldi Simone
Fabrizi Alice
Giraldi SimoneFabrizi AliceWorld Dance Accademy (Massimiliano Sodini)
(Włochy)
8.Leitis Cameron
Cromwell Darcy
Dance crazy
(Wielka Brytania)
Leitis Cameron
Cromwell Darcy
Leitis CameronCromwell DarcyDance crazy
(Wielka Brytania)
9.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)
10.Ragnarsson Björn
Björnsdóttir Birgitta
Dansfélagið Bíldshöfði
(Islandia)
Ragnarsson Björn
Björnsdóttir Birgitta
Ragnarsson BjörnBjörnsdóttir BirgittaDansfélagið Bíldshöfði
(Islandia)
11.skliarenko roman
solya valerya
unison
(Ukraina)
skliarenko roman
solya valerya
skliarenko romansolya valeryaunison
(Ukraina)

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:00-18:00, start: 18:00

16-18 (Młodzież) Open LA WDC AL 3

Under 19 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
2.Leitis Cameron
Cromwell Darcy
Dance crazy
(Wielka Brytania)
Leitis Cameron
Cromwell Darcy
Leitis CameronCromwell DarcyDance crazy
(Wielka Brytania)
3.Skliarenko Roman
Solya Valerya
UNISON
(Ukraina)
Skliarenko Roman
Solya Valerya
Skliarenko RomanSolya ValeryaUNISON
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) Open KOMB 10T WDC AL 6

Adults World Championship
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.BOCANEGRA Juan
VIÑEGLAS Mireia
Royal Dance
(Hiszpania)
BOCANEGRA Juan
VIÑEGLAS Mireia
BOCANEGRA JuanVIÑEGLAS MireiaRoyal Dance
(Hiszpania)
2.BOYCE Glenn-Richard
JANES Caroly
NICE n EASY Dance Studios UK
(Wielka Brytania)
BOYCE Glenn-Richard
JANES Caroly
BOYCE Glenn-RichardJANES CarolyNICE n EASY Dance Studios UK
(Wielka Brytania)
3.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)
4.FERNANDES GONÇALO
MENDONÇA TERESA
ALma Latina School
(Portugalia)
FERNANDES GONÇALO
MENDONÇA TERESA
FERNANDES GONÇALOMENDONÇA TERESAALma Latina School
(Portugalia)
5.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)
6.Savchenko Oleksandr
Tiukhtia Daria
Nathnennya
(Ukraina)
Savchenko Oleksandr
Tiukhtia Daria
Savchenko OleksandrTiukhtia DariaNathnennya
(Ukraina)

30+ (Senior 1) Open KOMB 10T WDC AL PREMIUM 1

Over 30 World Championship
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom

40+ (Senior 2) Open KOMB 10T WDC AL PREMIUM 1

Over 40 World Championship
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec

50+ (Senior 3) Open KOMB 10T WDC AL PREMIUM 0

Over 50 World Championship