WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN "Freedom Dance Cup"

2019-09-21 Radom, CENTRUM TAŃCA - Radom


FOR FOREIGN COUPLES

UWAGA

Registration online-till 18th of September 2019. The time table wil updated 20th of September- please check.

BLOK 1, rejestracja 7:30-8:30, próba parkietu 8:00-9:00, start: 9:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open ST 3T WDC AL 5

Under 10 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bokatov Mark
Korzhenko Maiia
Lisabond
(Ukraina)
Bokatov Mark
Korzhenko Maiia
Bokatov MarkKorzhenko MaiiaLisabond
(Ukraina)
2.Brovko Mark
Kononchuk Diana
Unison
(Ukraina)
Brovko Mark
Kononchuk Diana
Brovko MarkKononchuk DianaUnison
(Ukraina)
3.Shcherbak Mykhailo
Sereda Taisiia
SMAFT
(Ukraina)
Shcherbak Mykhailo
Sereda Taisiia
Shcherbak MykhailoSereda TaisiiaSMAFT
(Ukraina)
4.Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Lisabond
(Ukraina)
Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond
(Ukraina)
5.Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Empire
(Ukraina)
Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Versta AndriyKlymkiv KamilaEmpire
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T WDC AL 5

Under 12 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Unison
(Ukraina)
Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Didenko MatviiShlinchak StefaniiaUnison
(Ukraina)
3.Murashkin Daniil
Bloha Nika
SMAFT
(Ukraina)
Murashkin Daniil
Bloha Nika
Murashkin DaniilBloha NikaSMAFT
(Ukraina)
4.Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Maximum
(Ukraina)
Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Pishyi MykytaSavchuk OleksandraMaximum
(Ukraina)
5.Vygovskyi Nazar
Besedina Polina
StarDance
(Ukraina)
Vygovskyi Nazar
Besedina Polina
Vygovskyi NazarBesedina PolinaStarDance
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T WDC AL 6

U14 World Championship
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilous Bohdan
Olianishena Yuliia
Stardance
(Ukraina)
Bilous Bohdan
Olianishena Yuliia
Bilous BohdanOlianishena YuliiaStardance
(Ukraina)
2.Gorobets Dmytro
Krisko Uliana
Uspih
(Ukraina)
Gorobets Dmytro
Krisko Uliana
Gorobets DmytroKrisko UlianaUspih
(Ukraina)
3.Liashenko Tymofii
Kiselova Mariia
Stardance
(Ukraina)
Liashenko Tymofii
Kiselova Mariia
Liashenko TymofiiKiselova MariiaStardance
(Ukraina)
4.Ratje Mads-Emil
Christensen Isabella
Aarhus Sportsdans
(Dania)
Ratje Mads-Emil
Christensen Isabella
Ratje Mads-EmilChristensen IsabellaAarhus Sportsdans
(Dania)
5.Storey Nathan
Smrogo Oliwia
Nice&Easy
(Wielka Brytania)
Storey Nathan
Smrogo Oliwia
Storey NathanSmrogo OliwiaNice&Easy
(Wielka Brytania)
6.Zhukov Andrii
Martynova Alina
Bolero
(Ukraina)
Zhukov Andrii
Martynova Alina
Zhukov AndriiMartynova AlinaBolero
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T WDC AL 2

U16 World Championship
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Denysenko Yevhenii
Kolesnyk Yuliia
StarDance
(Ukraina)
Denysenko Yevhenii
Kolesnyk Yuliia
Denysenko YevheniiKolesnyk YuliiaStarDance
(Ukraina)
2.Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Bolero
(Ukraina)
Pishenko Oleksandr
Gonzalez-Shmigel Laura
Pishenko OleksandrGonzalez-Shmigel LauraBolero
(Ukraina)

 

BLOK 2, rejestracja 13:00-14:00, próba parkietu 14:00-15:00, start: 15:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open LA 3T WDC AL 5

Under 10 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bokatov Mark
Korzhenko Maiia
Lisabond
(Ukraina)
Bokatov Mark
Korzhenko Maiia
Bokatov MarkKorzhenko MaiiaLisabond
(Ukraina)
2.Brovko Mark
Kononchuk Diana
Unison
(Ukraina)
Brovko Mark
Kononchuk Diana
Brovko MarkKononchuk DianaUnison
(Ukraina)
3.Shcherbak Mykhailo
Sereda Taisiia
SMAFT
(Ukraina)
Shcherbak Mykhailo
Sereda Taisiia
Shcherbak MykhailoSereda TaisiiaSMAFT
(Ukraina)
4.Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Lisabond
(Ukraina)
Smekalkin Ivan
Bondaryeva Ivanna
Smekalkin IvanBondaryeva IvannaLisabond
(Ukraina)
5.Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Empire
(Ukraina)
Versta Andriy
Klymkiv Kamila
Versta AndriyKlymkiv KamilaEmpire
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T WDC AL 6

Under 12 World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Unison
(Ukraina)
Didenko Matvii
Shlinchak Stefaniia
Didenko MatviiShlinchak StefaniiaUnison
(Ukraina)
3.Murashkin Daniil
Bloha Nika
SMAFT
(Ukraina)
Murashkin Daniil
Bloha Nika
Murashkin DaniilBloha NikaSMAFT
(Ukraina)
4.Pishi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Dance Innovation Team
(Ukraina)
Pishi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Pishi MykytaSavchuk OleksandraDance Innovation Team
(Ukraina)
5.Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Maximum
(Ukraina)
Pishyi Mykyta
Savchuk Oleksandra
Pishyi MykytaSavchuk OleksandraMaximum
(Ukraina)
6.Vygovskyi Nazar
Besedina Polina
StarDance
(Ukraina)
Vygovskyi Nazar
Besedina Polina
Vygovskyi NazarBesedina PolinaStarDance
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T WDC AL 3

U19 World Championship
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.BOYCE Glenn-Richard
JANES Caroly
NICE n EASY Dance Studios UK
(Wielka Brytania)
BOYCE Glenn-Richard
JANES Caroly
BOYCE Glenn-RichardJANES CarolyNICE n EASY Dance Studios UK
(Wielka Brytania)
2.BROCK ETHAN
CUTTS LIBBY
STRICTLY SCHOOL DANCING
(Wielka Brytania)
BROCK ETHAN
CUTTS LIBBY
BROCK ETHANCUTTS LIBBYSTRICTLY SCHOOL DANCING
(Wielka Brytania)
3.Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Bolero
(Ukraina)
Chaikovskyi Illia
Novikova Vladyslava
Chaikovskyi IlliaNovikova VladyslavaBolero
(Ukraina)

16-20 (Młodzież starsza) Open KOMB 10T WDC AL 3

U21 World Championship
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.BOYCE Glenn-Richard
JANES Caroly
NICE n EASY Dance Studios UK
(Wielka Brytania)
BOYCE Glenn-Richard
JANES Caroly
BOYCE Glenn-RichardJANES CarolyNICE n EASY Dance Studios UK
(Wielka Brytania)
2.BROCK ETHAN
CUTTS LIBBY
STRICTLY SCHOOL DANCING
(Wielka Brytania)
BROCK ETHAN
CUTTS LIBBY
BROCK ETHANCUTTS LIBBYSTRICTLY SCHOOL DANCING
(Wielka Brytania)
3.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)

16+ (Powyżej 15) Open ST WDC AL 1

Adults World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin

16+ (Powyżej 15) Open LA WDC AL 14

Adults World Cup
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Archacki Sebastian
Borkowska Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Archacki Sebastian
Borkowska Julia
Archacki SebastianBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
2.Fedko Adam
Fedko Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Fedko Adam
Fedko Joanna
Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry
3.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom
4.Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA - Radom
5.Jeleń Ernest
Faber Agata
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Faber Agata
Jeleń ErnestFaber AgataLIDER - Lublin
6.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom
7.Machnio Damian
Kutera Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Kutera Julia
Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom
8.Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom
9.Giraldi Simone
Fabrizi Alice
World Dance Accademy (Massimiliano Sodini)
(Włochy)
Giraldi Simone
Fabrizi Alice
Giraldi SimoneFabrizi AliceWorld Dance Accademy (Massimiliano Sodini)
(Włochy)
10.Priori Cristian
Loginova Dasha
Dance Art Studio
(Włochy)
Priori Cristian
Loginova Dasha
Priori CristianLoginova DashaDance Art Studio
(Włochy)
11.Ragnarsson Björn
Björnsdóttir Birgitta
Dansfélagið Bíldshöfði
(Islandia)
Ragnarsson Björn
Björnsdóttir Birgitta
Ragnarsson BjörnBjörnsdóttir BirgittaDansfélagið Bíldshöfði
(Islandia)
12.Savchenko Oleksandr
Tiukntia Daria
Nathnennya
(Ukraina)
Savchenko Oleksandr
Tiukntia Daria
Savchenko OleksandrTiukntia DariaNathnennya
(Ukraina)
13.Sinardi Salvatore
Kharchenko Viktoria
Italia
(Włochy)
Sinardi Salvatore
Kharchenko Viktoria
Sinardi SalvatoreKharchenko ViktoriaItalia
(Włochy)
14.skliarenko roman
solya valerya
unison
(Ukraina)
skliarenko roman
solya valerya
skliarenko romansolya valeryaunison
(Ukraina)

 

BLOK 3, rejestracja 16:00-17:00, próba parkietu 17:00-18:00, start: 18:00