Majówka w Krakowie - OTTT

2019-05-12 Kraków, Cor et Animus


Plik z wynikami

UWAGA

I blok rozpoczęcie godzina 10:00 rejestracja 8:30 - 9:30
II blok rozpoczęcie godzina 12:30 rejestracja 11:00 - 12:00

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 9:15 - 9:45, start: 10:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzoza Hubert
Ożóg Anna
KLASA - Tarnów
Brzoza Hubert
Ożóg Anna
Brzoza HubertOżóg AnnaKLASA - Tarnów10 (+2)2101
2.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów10 (+2)2101
3.Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Sanak Konstanty
Szczepanik Gabriela
Sanak KonstantySzczepanik GabrielaSzT eMiKa - Tarnów7 (+2)271
4.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaSzT eMiKa - Tarnów9 (+2)291
5.Świątek Nikodem
Łapa Joanna
GALA - Mielec
Świątek Nikodem
Łapa Joanna
Świątek NikodemŁapa JoannaGALA - Mielec G (+2)2G1
6.Duklas Olaf
Duklas Kaja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Duklas Olaf
Duklas Kaja
Duklas OlafDuklas KajaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1, 1 (+1)11, 12
7.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5, 5 (+1)15, 52
8.Niewola Bartosz
Motak Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Bartosz
Motak Weronika
Niewola BartoszMotak WeronikaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)132
9.Potrzeszcz Wojciech
Kwapisz Natalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Potrzeszcz Wojciech
Kwapisz Natalia
Potrzeszcz WojciechKwapisz NataliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1, 1 (+1)11, 12
10.Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO - Rybnik3, 3 (+1)13, 32

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Meier Antoni
Nowotarska Jana
GRACJA - Krosno
Meier Antoni
Nowotarska Jana
Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA - Krosno10 (+2)2101
2.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+2)222
3.Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb Mateusz
Kielusiak Maria
Gołąb MateuszKielusiak MariaAXIS - Nowy Sącz7 (+1)173

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błędowski Tobiasz
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Skupień Maja
Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl. Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Drąg Filip
Popadiuk Olga
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Drąg Filip
Popadiuk Olga
Drąg FilipPopadiuk OlgaMONSUN MDK Bielsko-Biała3, 3 (+2)23, 31
3.Włodarczyk Leonard
Majka Lena
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Majka Lena
Włodarczyk LeonardMajka LenaMONSUN MDK Bielsko-Biała4, 4 (+2)24, 41
4.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132
5.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.8, 8 (+1)18, 82
6.Pilot Oskar
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry4, 4 (+1)14, 42

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.10 (+2)2101
2.Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
RAGTIME - Kęty
Piekiełko Błażej
Drożdż Magdalena
Piekiełko BłażejDrożdż MagdalenaRAGTIME - Kęty10 (+2)2102
3.Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
SZOK - Gliwice
Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK - Gliwice1 (+1)113
4.Marnik Piotr
Tyksińska Iga
GALA - Mielec
Marnik Piotr
Tyksińska Iga
Marnik PiotrTyksińska IgaGALA - Mielec8 (+1)183

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
MONSUN MDK Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk NikodemHomenda WiktoriaMONSUN MDK Bielsko-Biała4, 4 (+2)24, 41
2.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów8 (+1)182

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilanowski Maciej
Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wilanowski Maciej
Kleszcz Iga
Wilanowski MaciejKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+2)281
2.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków10 (+2)2102
3.Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA - Częstochowa7 (+2)272
4.Francik Adrian
Zielińska Zofia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY - Jaworzno9 (+1)193
5.Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz10 (+1)1103
6.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków8 (+1)183

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków

 

BLOK 2, rejestracja 11:00 - 12:00, próba parkietu ST 11:45 - 11:59 LA 12:01 – 12:15, start: 12:30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków E (+1)1E1
2.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z - Przemyśl4 (+1)142
3.Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Kural Amelia
Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)133
4.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków2 24
5.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 15
6.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków2 26
7.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA1 17

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)141
2.Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO - Rybnik5 (+1)152
3.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko3 (+1)133
4.Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)124
5.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl5 55
6.Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec0 06
7.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów0 07
8.Czeremuga Wiktor
Czech Nadia
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Czeremuga Wiktor
Czech Nadia
Czeremuga WiktorCzech NadiaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 08

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)161
2.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków5 (+1)152
3.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa - Tarnów7 73
4.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14:00 - 15:00, próba parkietu ST 14:45 - 14:59 LA 15:01 – 15:15, start: 15:30

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)121
2.Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
BAWINEK - Kraków
Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK - Kraków6 (+1)162
3.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków1 (+1)113
4.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków2 24
5.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków1 15
6.Morawiec Kai
Kotońska Joanna
ArtDance - Kraków
Morawiec Kai
Kotońska Joanna
Morawiec KaiKotońska JoannaArtDance - Kraków0 06
7.Kaczyński Jakub
Węgrzycka Aleksandra
ArtDance - Kraków
Kaczyński Jakub
Węgrzycka Aleksandra
Kaczyński JakubWęgrzycka AleksandraArtDance - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)111
2.Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
Sroka MaciejSzopa AleksandraBAWINEK - Kraków2 (+1)122
3.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)143
4.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno2 (+1)124
5.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków0 05
6.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 06
7.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków0 07
8.Kaczyński Jakub
Węgrzycka Aleksandra
ArtDance - Kraków
Kaczyński Jakub
Węgrzycka Aleksandra
Kaczyński JakubWęgrzycka AleksandraArtDance - Kraków0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów C (+1)1C1
2.Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK - Kraków4 (+1)142
3.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)153
4.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)164
5.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice6 65
6.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola0 06
7.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik2 27
8.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno4 48
9.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno0 08
10.Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
Wiercigroch SzymonJaromińska ZuzannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 410

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola2 (+1)121
2.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik2 (+1)122
3.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski C (+1)1C3
4.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 14
5.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice4 45
6.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice6 66
7.Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl8 (+1)181
2.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole6 (+1)162
3.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle7 (+1)173
4.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice8 (+1)184
5.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)185
6.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice6 (+1)166
7.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)117
8.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
TEAM Ornontowice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraTEAM Ornontowice3 38
9.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno6 69
10.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty1 19
11.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola8 811
12.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 012
13.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice0 013
14.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice0 014
15.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl0 015
16.Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 116

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaArtDance - Kraków2 (+1)121
2.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
ArtDance - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraArtDance - Kraków6 (+1)162
3.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała5 (+1)153
4.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)164
5.Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA - Częstochowa B (+1)1B5
6.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice6 (+1)166
7.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)177
8.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno3 (+1)138
9.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice5 59
10.Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.0 010
11.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 211
12.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl0 012
13.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice0 013
14.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 114
15.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole0 015
16.Szymański Szymon
Noworolska Marcela
PERFECT STYL - Kraków
Szymański Szymon
Noworolska Marcela
Szymański SzymonNoworolska MarcelaPERFECT STYL - Kraków0 015
17.Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 017
18.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 018

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance - Kraków9 (+1)191
2.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl3 (+1)132
3.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice8 (+1)183
4.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice9 94
5.Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Bólad Aleksandra
Knaś KajetanBólad AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 35
6.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 16
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała12 (+1)1121
2.Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik6 (+1)163
4.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)154
5.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 25
6.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 26
7.Paradysz Kryspin
Krupa Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Paradysz Kryspin
Krupa Katarzyna
Paradysz KryspinKrupa KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 67
8.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaPERFECT STYL - Kraków1 18
9.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 19
10.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola2 210