I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO

2019-04-14 Warka, EMOTION - WARKA


Plik z wynikami

UWAGA

12-13 F oraz 12-13 E przeniesiono do II bloku

Zmianie uległa godzina rozpoczęcia II bloku na 16:30

Trenerzy są naszymi gośćmi po wpisaniu się na listę przy wejściu.

W razie problemu z parkowaniem zapraszamy na parking oddalonej o 300 m Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Polnej

BLOK 1, rejestracja 12:00-12:30, próba parkietu 12:30-13:00, start: 13:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielecki Karol
Butrym Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bielecki Karol
Butrym Zofia
Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa10, 10 (+2)210, 101
2.Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
PRESTIGE - Białystok
Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE - Białystok7 (+2)271
3.Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
EMOTION - Góra Kalwaria
Reczko Krystian Piotr
Mazan Nikola
Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 12

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dylon Mateusz
Czajkowska Karolina
FAST-STEP Warszawa
Dylon Mateusz
Czajkowska Karolina
Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP Warszawa10 (+2)2101
2.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn F (+2)2F2
3.Ilinicz Stanisław
Drozińska Lena
WIKA - Olsztyn
Ilinicz Stanisław
Drozińska Lena
Ilinicz StanisławDrozińska LenaWIKA - Olsztyn4 (+1)143
4.Suvorov Matvii
Voynarovska Mariia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Matvii
Voynarovska Mariia
Suvorov MatviiVoynarovska MariiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa5 (+2)251
2.Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
JAREMI - Pruszków
Płuziński Szymon
Hajdus Lidia
Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI - Pruszków2 (+2)221
3.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk7 (+2)271
4.Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Lewicka Małgorzata
Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION - WARKA1, 1 (+1)11, 12
5.Drożdż Emilia
Barszcz Mateusz
RIVIERA Warszawa
Drożdż Emilia
Barszcz Mateusz
Drożdż EmiliaBarszcz MateuszRIVIERA Warszawa4, 2 (+1)14, 22
6.Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
RS - WARSZAWA
Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS - WARSZAWA6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW8, 8 (+2)28, 81
2.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa F (+2)2F1
3.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk9 (+2)291
4.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+2)222
5.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk F (+2)2F2
6.Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW2 (+1)123
7.Dzienisiewicz Wojciech
Tokarska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Dzienisiewicz Wojciech
Tokarska Zuzanna
Dzienisiewicz WojciechTokarska ZuzannaWIKA - Olsztyn2 (+1)123
8.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA6 (+1)163
9.Sienkiewicz Krzysztof
Błaszczyk Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Błaszczyk Zofia
Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+1)123

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - Góra Kalwaria7, 7 (+2)27, 71
2.Stradowski Eryk
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Wilkowska Joanna
Stradowski ErykWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN4 (+2)241
3.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa10 (+2)2101
4.Majewska Łucja
Borodzik Leon
RIVIERA Warszawa
Majewska Łucja
Borodzik Leon
Majewska ŁucjaBorodzik LeonRIVIERA Warszawa2, 4 (+1)12, 42
5.Łuczyk Filip
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Sikora Oliwia
Łuczyk FilipSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - Warszawa
Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE - Warszawa7 (+2)271
2.Szymański Jan
Szynkiewicz Wioletta
FAST-STEP Warszawa
Szymański Jan
Szynkiewicz Wioletta
Szymański JanSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP Warszawa F (+2)2F1
3.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
KORDASZEWSCY - Garwolin
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataKORDASZEWSCY - Garwolin6 (+2)262
4.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa9 (+2)292
5.Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY - Garwolin7 (+1)173
6.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - WARKA6 (+1)163
7.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA8 (+1)183
8.Łubian Ksawery
Gąska Kinga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Łubian Ksawery
Gąska Kinga
Łubian KsaweryGąska KingaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)143

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa6 (+1)161
2.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 42
3.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 33

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+1)151
2.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
3.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa4 43
4.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13

 

BLOK 2, rejestracja 15:15-15:45, próba parkietu 15:45-16:15, start: 16:30

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa E (+1)1E1
2.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA3 (+1)132
3.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa3 (+1)133
4.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno1 (+1)114
5.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 15
6.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 07
8.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk0 08

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa0 03
4.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno5 54
5.Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO - Rybnik1 15

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno7 (+1)171
2.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO - Rybnik2 23
4.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa4 44
5.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa4 42
3.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)112
3.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria0 03
4.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa0 04

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)142
3.Wardak Sebastian
Gac Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)133
4.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)114
5.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+1)1E5
6.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź1 (+1)116
7.Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
FAST-STEP Warszawa
Denarski Korneliusz
Pulchny Karolina
Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP Warszawa0 07
8.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm2 27
9.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm3 39
10.Żydaczewski Julian
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Żur Dominika
Żydaczewski JulianŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 110
11.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa0 011
12.Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Lesiuk Wiktoria
Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 012

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK - Biała Podlaska6 (+1)161
2.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria1 (+1)112
3.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk5 53
4.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa3 34
5.Pospieszyński Paweł
Kułakowska Nicola
START - Płońsk
Pospieszyński Paweł
Kułakowska Nicola
Pospieszyński PawełKułakowska NicolaSTART - Płońsk3 35

 

BLOK 3, rejestracja 18:00-18:30, próba parkietu 18:30-19:00, start: 19:00

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk E (+1)1E1
2.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA1 (+1)112
3.Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
LIDER - Lublin
Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER - Lublin4 (+1)143
4.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+1)124
5.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA1 15
6.Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
EMOTION - WARKA
Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION - WARKA0 06
7.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA0 07
8.Rogoziński Jakub
Szczurowska Julia
EMOTION - WARKA
Rogoziński Jakub
Szczurowska Julia
Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION - WARKA1 18

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska C (+1)1C1
2.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom3 32
3.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagielski Karol
Kowal Stefania
DUET - Warszawa
Jagielski Karol
Kowal Stefania
Jagielski KarolKowal StefaniaDUET - Warszawa5 (+1)151
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+1)172
3.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113
4.Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna Maria
Urbański RobertNeska Zuzanna MariaCENTRUM TAŃCA - Radom4 44
5.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 45
6.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk1 16
7.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 07

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2 (+1)122
3.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko9 93
4.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn2 24
5.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź2 25

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn8 (+1)181
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 (+1)112
3.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 53
4.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa1 14

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)141
2.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk2 22
3.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03
4.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin2 2

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko11 (+1)1111
2.Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski WiktorModzelewska AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa2 22
3.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin11 11