Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne "O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa"

2019-03-31 Ciechanów,


Plik z wynikami

UWAGA

Szanowni Państwo, nastąpiła zmiana godzin turnieju!
Wszystkie kategorie rozpoczynają swój blok o godz. 14.00 - czasu letniego :)

BLOK 1, rejestracja 12:30-13:30, próba parkietu 13:00-14:00, start: 14:00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrol Bartosz
Bierć Aleksandra
PRESTIGE - Białystok
Chrol Bartosz
Bierć Aleksandra
Chrol BartoszBierć AleksandraPRESTIGE - Białystok5 (+2)251
2.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO - Sulejówek Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk5 (+2)251
4.Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
RS - WARSZAWA
Zubel Radosław
Śmiałek Wiktoria
Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS - WARSZAWA5 (+1)152
5.Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
RIVIERA Warszawa
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA Warszawa6, 6 (+1)16, 62
6.Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski StanisławPiłkowska Natalia4 (-1)-14

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk F (+2)2F1
2.Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
START - Płońsk
Ksybek Mateusz
Rosiak Amelia
Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART - Płońsk7 (+2)271
3.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa F (+2)2F1
4.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW6, 6 (+2)26, 62
5.Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki WiktorCielicka Natalia6, 6 (+2)26, 62
6.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk10 (+2)2102
7.Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW1 (+1)113
8.Dzienisiewicz Wojciech
Tokarska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Dzienisiewicz Wojciech
Tokarska Zuzanna
Dzienisiewicz WojciechTokarska ZuzannaWIKA - Olsztyn1 (+1)113
9.Szelugowski Filip
Żakowska Elena
WIKA - Olsztyn
Szelugowski Filip
Żakowska Elena
Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA - Olsztyn4 (+1)143
10.Szymborski Jakub
Wiśniewska Blanka
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Szymborski Jakub
Wiśniewska Blanka
Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - WARKA
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - WARKA1 (+1)112
3.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa2 23
4.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE0 04
5.Koper Mateusz
Porębska Anna
Koper Mateusz
Porębska Anna
Koper MateuszPorębska Anna0 05

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak Mariusz
Reńska Maja
Pietrzak MariuszReńska Maja11 (+2)2111
2.Stradowski Eryk
Wilkowska Joanna
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Wilkowska Joanna
Stradowski ErykWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN2 (+2)221
3.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa8 (+2)281
4.Borodzik Leon
Majewska Łucja
RIVIERA Warszawa
Borodzik Leon
Majewska Łucja
Borodzik LeonMajewska ŁucjaRIVIERA Warszawa3, 1 (+1)13, 12
5.Łuczyk Filip
Sikora Oliwia
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Sikora Oliwia
Łuczyk FilipSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - Warszawa
Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE - Warszawa5 (+2)251
2.Książek Damian
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Brzezińska Julia
Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria F (+2)2F2
3.Szymborski Michał
Gołembiewska Maja
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Szymborski Michał
Gołembiewska Maja
Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN2 (+2)222
4.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW11, 11 (+1)111, 113
5.Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
PRESTIGE - Białystok
Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE - Białystok1 (+1)113
6.Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART - Płońsk1, 1 (+1)11, 13

14-15 (Junior 2) F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk4 (+1)141
2.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA1 13
4.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA1 14
5.Sobczyński Bartosz
Dul Patrycja
START - Płońsk
Sobczyński Bartosz
Dul Patrycja
Sobczyński BartoszDul PatrycjaSTART - Płońsk0 05

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Artemov Denys
Shulha Yuliia
Dancers United - WARSZAWA
Artemov Denys
Shulha Yuliia
Artemov DenysShulha YuliiaDancers United - WARSZAWA1 (+1)111
2.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn7 72
3.Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher ArturWalczak Aleksandra7 73

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)131
2.Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher Artur
Walczak Aleksandra
Szumacher ArturWalczak Aleksandra0 04