Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla”

2019-03-31 Przemyśl, A-Z - Przemyśl


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!! - Prosze pamietac o zmianie czasu z soboty./niedziele ( śpimy 1 godz. krócej ! )
=======================================================================

Kategoria 14-15 C / ST oraz 14-15 C / LA - przenisione do BLOKU III
---------------------------------------------------------------------------------

Zmiana kategorii pow. 15 lat OPEN na pow. 18 lat OPEN

Tancerze kl. S są zwolnieni z opłat startowych.

Nagrody finansowe w kat. OPEN pow. 18 lat :
standard:
I miejsce 350zł
II miejsce 250 zł
III miejsce 150zł

BLOK 1, rejestracja 9.00 – 10.00, próba parkietu 9.30-10.15, start: 10.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Franków Adrian
Olszańska Otylia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Franków Adrian
Olszańska Otylia
Franków AdrianOlszańska OtyliaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 (+2)291
2.Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
Kaplita LiliannaDąbkowska WeronikaAKSEL - Rzeszów Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
Kleingartner SamuelGielarek NadiaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+2)221
4.Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Kosik Jan
Olszewska Aneta
Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów6 (+2)261
5.Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa JanTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów5, 6 (+2)25, 61
6.Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała9, 9 (+2)29, 91
7.Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK - Rzeszów6, 6 (+1)16, 62
8.Kubas Maksymilian
Pasieka Julia
AKSEL - Rzeszów
Kubas Maksymilian
Pasieka Julia
Kubas MaksymilianPasieka JuliaAKSEL - Rzeszów2, 2 (+1)12, 22
9.Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
Kędzierski MichałKielar AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)142
10.Kłak Jakub
Ożga Izabela
TAKT - Jarosław
Kłak Jakub
Ożga Izabela
Kłak JakubOżga IzabelaTAKT - Jarosław5 (+1)152
11.Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
Radoń WojciechRatajczyk KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA - Krosno8 (+2)281
2.Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów3 (+1)131
2.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin1 (+1)112
3.Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA - Mielec0 03
4.Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 04

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cichoński Krzysztof
Balicka Karolina
A-Z - Przemyśl
Cichoński Krzysztof
Balicka Karolina
Cichoński KrzysztofBalicka KarolinaA-Z - Przemyśl8 (+2)281
2.Drabik Wiktor
Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT - Jarosław9 (+2)291
3.Kędzior Sebastian
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Olech Emilia
Kędzior SebastianOlech EmiliaAKSEL - Rzeszów9, 11 (+2)29, 111
4.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów2 (+2)221
5.Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
Radoń BartoszJucha KorneliaGOLDEN DANCE - Przemyśl Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
A-Z - Przemyśl
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk FilipSzymczak KingaA-Z - Przemyśl Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
7.Karuś Oliwia
Kaszowska Oliwia
TAKT - Jarosław
Karuś Oliwia
Kaszowska Oliwia
Karuś OliwiaKaszowska OliwiaTAKT - Jarosław3, 3 (+1)13, 32
8.Konefał Kacper
Pytel Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Pytel Wiktoria
Konefał KacperPytel WiktoriaAKSEL - Rzeszów2, 1 (+1)12, 12
9.Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
TAKT - Jarosław
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT - Jarosław5, 5 (+1)15, 52
10.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław5 (+1)152
11.Wysocki Radosław
Wąsacz Julia
TAKT - Jarosław
Wysocki Radosław
Wąsacz Julia
Wysocki RadosławWąsacz JuliaTAKT - Jarosław1 (+1)112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)271
2.Klubek Hubert
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)271
3.Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl8 (+2)282
4.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski8 (+2)282
5.Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
A-Z - Przemyśl
Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
Krawczyk KrystianSzelążek EmiliaA-Z - Przemyśl2 (+1)123
6.Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)183
7.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 (+1)183
8.Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny MichałDobosz HannaTAKT - Jarosław1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów E (+1)1E1
2.Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT - Chełm4 (+1)142
3.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin E (+1)1E3
4.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów2 (+1)124
5.Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT - Chełm1 (+1)115
6.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm2 (+1)126
7.Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
Babiak PawełDzięgielowska EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 27
8.Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów0 08
9.Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
A-Z - Przemyśl
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran SzymonZubilewicz KarolinaA-Z - Przemyśl0 09
10.Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
Krygowski Jan
Majda Natalia
Krygowski JanMajda NataliaGASIEK - Rzeszów1 19
11.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 011
12.Kostka Antoni
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 112
13.Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK - Lublin0 013

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran MichałKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Sułkowska Julia
Płodzień AdrianSułkowska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg E (+1)1E2
3.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z - Przemyśl3 (+1)133
4.Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)134
5.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)145
6.Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)146
7.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra Nicola
Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE - Stalowa Wola0 07
8.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów1 18
9.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin0 09
10.Bienia Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Glazar Emilia
Bienia JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno2 210
11.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 010
12.Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK - Lublin1 112
13.Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA - Zamość0 013

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.30, próba parkietu 13.00-13.45, start: 14.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin5 (+1)151
2.Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
TAKT - Chełm
Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT - Chełm5 (+1)152
3.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl3 (+1)133
4.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm0 04
5.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów0 05
6.Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko KamilGrucela MajaAKSEL - Rzeszów1 16
7.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno1 17

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin7 (+1)171
2.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin1 (+1)112
3.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 23
4.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 74
5.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin5 55

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin C (+1)1C1
2.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
PASJA - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA - Lublin5 (+1)152
3.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin3 33
4.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów3 34
5.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin2 (+1)121
2.Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl3 (+1)133
4.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław0 04
5.Sroka Patryk
Pacześniak Laura
SENSO - Rzeszów
Sroka Patryk
Pacześniak Laura
Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO - Rzeszów1 15
6.Sarna Jakub
Kopeć Julia
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopeć Julia
Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL - Rzeszów4 46

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski E (+1)1E1
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin2 (+1)122
3.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski4 (+1)143
4.Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
ZAMEK - Lublin
Grzegorczyk Dariusz
Tyc Weronika
Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK - Lublin1 14
5.Sarna Jakub
Kopeć Julia
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopeć Julia
Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL - Rzeszów2 25
6.Sroka Patryk
Pacześniak Laura
SENSO - Rzeszów
Sroka Patryk
Pacześniak Laura
Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO - Rzeszów0 06
7.Borys Jakub
Walczak Gabriela
TAKT - Jarosław
Borys Jakub
Walczak Gabriela
Borys JakubWalczak GabrielaTAKT - Jarosław0 07

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)141
2.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław1 (+1)112
3.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice3 (+1)133
4.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław4 45
6.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski3 36
7.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski4 (+1)141
2.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice2 (+1)122
3.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław3 (+1)133
4.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)134
5.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl0 06
7.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT - Jarosław0 08

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 16.30-17.15, start: 17.30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm5 (+1)151
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)122
3.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów3 (+1)133
4.Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
Dziereń KamilHoppe AmeliaSUKCES - Jaworzno2 (+1)124
5.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów0 05
6.Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z - Przemyśl0 06
7.Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
RAGTIME - Kęty
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME - Kęty0 07
8.Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK - Rzeszów0 08
9.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów2 29
10.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno1 110

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 (+1)131
2.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów2 22
3.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl4 42
3.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola5 53

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
MERENGUE - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE - Stalowa Wola D (+1)1D1
2.Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Guzy Kamila
Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL - Rzeszów0 02
3.Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z - Przemyśl0 03

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów5 (+1)151
2.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl7 (+1)172
3.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)173
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów2 24
5.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola8 85
6.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)151
2.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)132
3.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)143
4.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów2 (+1)124
5.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów0 05
6.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl0 06
7.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl1 17
8.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance - Kraków5 (+1)151
2.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów6 (+1)162
3.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin2 (+1)123
4.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola10 104
5.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Laskowski Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Laskowski Michał
Martyna Nikola
Laskowski MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola4 46
7.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl1 17

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin3 (+1)131
2.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin10 (+1)1102
3.Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola2 23
4.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 104

19+ (Powyżej 18) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów1
2.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance - Kraków2
3.Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Gołojuch Łukasz
Ladzińska Karolina
Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3