ŚWIĘTO BZÓW

2019-05-11 SIEDLISKO k/NOWEJ SOLI, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami
BLOK 2, rejestracja 11.15 - 12.15, próba parkietu 11.45 - 12.15, start: 12.30

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski KacperKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+2)22, 21
2.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła2, 2 (+2)22, 21
3.Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
OSKAR - Bojadła
Gajor Zuzanna
Bruder Oliwia
Gajor ZuzannaBruder OliwiaOSKAR - Bojadła4, 4 (+2)24, 41
4.Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Maślanka Hanna
Grotkiewicz MichałMaślanka HannaGRACJA - Zielona Góra5, 3 (+2)25, 31
5.Jura Szymon
Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Szymon
Wróbel Maja
Jura SzymonWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
6.Kubicki Jan
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Kubicki Jan
Bobin Irena
Kubicki JanBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno G (+2)2G1
7.Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Lis Kacper
Korzyniewska Zuzanna
Lis KacperKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna12, 9 Lis Kacper - G (+2)212, 9Lis Kacper - G1
8.Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn2, 2 (+2)22, 21
9.Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
Zarzecka HannaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6, 8 (+2)26, 81
10.Świerad Natasza
Włodarczyk Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Świerad Natasza
Włodarczyk Adrianna
Świerad NataszaWłodarczyk AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
11.Bogusławski Leon
Łoś Angelika
OSKAR - Bojadła
Bogusławski Leon
Łoś Angelika
Bogusławski LeonŁoś AngelikaOSKAR - Bojadła2, 0 (+1)12, 02
12.Gawęda Hanna
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda Hanna
Józefczyk Zofia
Gawęda HannaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
13.Górnacz Kamil
Broczkowska Hanna
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Broczkowska Hanna
Górnacz KamilBroczkowska HannaOSKAR - Bojadła3, 1 (+1)13, 12
14.Heyduk Konrad
Skrzypczak Gabriela
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Heyduk Konrad
Skrzypczak Gabriela
Heyduk KonradSkrzypczak GabrielaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1, 1 (+1)11, 12
15.Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Maślanka Franciszek
Biadalska Nikola
Maślanka FranciszekBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra4, 3 (+1)14, 32
16.Owczarski Alan
Łapińska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski Alan
Łapińska Julia
Owczarski AlanŁapińska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
17.Skorupinski Franciszek
Talukder Kaia
LATINA - Wolsztyn
Skorupinski Franciszek
Talukder Kaia
Skorupinski FranciszekTalukder KaiaLATINA - Wolsztyn1, 1 (+1)11, 12
18.Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
OSKAR - Bojadła
Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
Sobiech BartłomiejOsaczuk LenaOSKAR - Bojadła2, 3 (+1)12, 32
19.Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
Trześniewska MagdaStańczyk MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 3 (+1)14, 32
20.Waligóra Marcelina
Kantorek Ewelina
OSKAR - Bojadła
Waligóra Marcelina
Kantorek Ewelina
Waligóra MarcelinaKantorek EwelinaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+2)281
2.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+2)282
3.Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
Hreczyński AlanHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 13

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn8, 8 (+2)28, 81
2.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA - Wolsztyn11, 11 (+2)211, 111
3.Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
ALEX - Żagań
Muszyński Antoni
Homeniuk Emilia
Muszyński AntoniHomeniuk EmiliaALEX - Żagań9 (+2)291
4.Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA - Wrocław9 (+2)291
5.Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
Piwowarczyk SebastianMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 (+2)20, 01
6.Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR - Bojadła2, 2 (+2)22, 21
7.Surkov Semen
Wolniak Pola
DZIUPLA - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA - Poznań10, 10 (+2)210, 101
8.Mandziuk Liwia
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Liwia
Waligórska Alicja
Mandziuk LiwiaWaligórska AlicjaFANTAZJA - Skwierzyna6, 12 Waligórska Alicja - G (+1)16, 12Waligórska Alicja - G2
9.Pazoła Martyna
Bartków Natasza
OSKAR - Bojadła
Pazoła Martyna
Bartków Natasza
Pazoła MartynaBartków NataszaOSKAR - Bojadła-1, 4 (+1)1-1, 42
10.Rejman Tobiasz
Grzechnik Kornelia
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Rejman Tobiasz
Grzechnik Kornelia
Rejman TobiaszGrzechnik KorneliaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów1, 1 (+1)11, 12
11.Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
Sejdlitzd BartłomiejRohatyńska JuliaOSKAR - Bojadła1, 1 (+1)11, 12
12.Teofilak Emil
Olejniczak Natalia
ESTERA - Myślibórz
Teofilak Emil
Olejniczak Natalia
Teofilak EmilOlejniczak NataliaESTERA - Myślibórz5 (+1)152
13.Żurawicki Wojciech
Kantorek Malwina
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Wojciech
Kantorek Malwina
Żurawicki WojciechKantorek MalwinaOSKAR - Bojadła1, 0 (+1)11, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. F (+2)2F1
2.Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
Halka MikołajBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 3 (+2)23, 31
3.Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech SzymonSobczak HannaALEX - Żagań2 (+2)222
4.Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kupińska Hanna
Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA - Skwierzyna7 (+2)272
5.Burzyński Karol
Denkiewicz Lilianna
ALEX - Żagań
Burzyński Karol
Denkiewicz Lilianna
Burzyński KarolDenkiewicz LiliannaALEX - Żagań1 (+1)113
6.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów2, 2 (+1)12, 23
7.Porwisiak Stanisław
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Porwisiak Stanisław
Kłobus Zuzanna
Porwisiak StanisławKłobus ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)183

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
MARGO - Leszno
Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO - Leszno12, 10 Aleksanderek Bartosz - G (+2)212, 10Aleksanderek Bartosz - G1
2.Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA - Wolsztyn11, 7 (+2)211, 71
3.Czepiński Konrad
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Bibik Adrianna
Czepiński KonradBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10 (+2)2101
4.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl G (+2)2G1
5.Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ozgowicz Wojciech
Kiepura Nikola
Ozgowicz WojciechKiepura NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10 (+2)2101
6.Tymczy Joanna
Lupa Natalia
OSKAR - Bojadła
Tymczy Joanna
Lupa Natalia
Tymczy JoannaLupa NataliaOSKAR - Bojadła3, 3 (+2)23, 31
7.Witkowski Karol
Jaguś Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Witkowski Karol
Jaguś Julia
Witkowski KarolJaguś JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 4 (+2)22, 41
8.Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO - Leszno1, 1 (+1)11, 12
9.Bogusławska Zuzanna
Brembor Martyna
OSKAR - Bojadła
Bogusławska Zuzanna
Brembor Martyna
Bogusławska ZuzannaBrembor MartynaOSKAR - Bojadła1, 2 (+1)11, 22
10.Wąsiak Nikola
Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
Wąsiak Nikola
Górnacz Magdalena
Wąsiak NikolaGórnacz MagdalenaOSKAR - Bojadła7, 3 (+1)17, 32
11.Żurawicki Rafał
Sobczuk Maria
OSKAR - Bojadła
Żurawicki Rafał
Sobczuk Maria
Żurawicki RafałSobczuk MariaOSKAR - Bojadła1, 3 (+1)11, 32
12.Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
Włodarczyk PawełSzczudło WeronikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (-1)-15
13.Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
Zdral NataliaDziadura MałgorzataKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -1 (-1)-1-1, -1

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno F (+2)2F1
2.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno F (+2)2F1
3.Szydło Tomasz
Piotr Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Piotr Hanna
Szydło TomaszPiotr HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8, 5 (+2)28, 51
4.Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
ALEX - Żagań
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski JędrzejMikołajczyk LenaALEX - Żagań F (+2)2F2
5.Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Szczęsna Hanna
Grotkiewicz PiotrSzczęsna HannaGRACJA - Zielona Góra9 (+2)292
6.Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna F (+2)2F2
7.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+1)173
8.Banasiak Filip
Romaneczko Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Romaneczko Julia
Banasiak FilipRomaneczko JuliaFANTAZJA - Skwierzyna2 (+1)123
9.Cader Szymon
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Śniecińska Maja
Cader SzymonŚniecińska MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 10 (+1)15, 103
10.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
11.Waligórski Jan
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
12.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn6 (+1)163

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.20, próba parkietu 13.45 - 14.30, start: 14.45

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
FALLAWAY - Opole
Łuniewicz Franciszek
Ćwikła Paula
Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY - Opole5 (+1)151
2.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.4 (+1)142
3.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno4 (+1)143
4.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)124
5.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)115
6.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 (+1)146
7.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2 27
8.Godlewski Michał
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski MichałBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław0 08
9.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Kutrzuba Zuzanna
Kaczmarek MichałKutrzuba ZuzannaESTERA - Myślibórz4 49
11.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra1 111

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Bednarczuk Aleksandra
Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól E (+1)1E1
2.Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień MichałGiejbo AlicjaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)132
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 33
4.Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA - Szczecin1 14
5.Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłodarski Gracjan
Jabłońska Zuzanna
Kłodarski GracjanJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard3 35

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)161
2.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań D (+1)1D2
3.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań4 (+1)143
4.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 04
5.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 05
6.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 06
7.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 17

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań6 (+1)162
3.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)164
5.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań1 15
6.Krężel Mateusz
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Andruszko Zofia
Krężel MateuszAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław0 06
7.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 08

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław C (+1)1C1
2.Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Łukasz
Kula Zuzanna
Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań C (+1)1C4
5.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
IGLICA - Wrocław
Lubczański Paweł
Pietruch Weronika
Lubczański PawełPietruch WeronikaIGLICA - Wrocław0 07
8.Krężel Mateusz
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Andruszko Zofia
Krężel MateuszAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław4 48

 

BLOK 4, rejestracja 15.30 - 17.00, próba parkietu 16.15 - 17.15, start: 17.30

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+1)161
2.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno3 (+1)132
3.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 03
4.Żabka Michał
Ceglarek Angelika
LATINA - Wolsztyn
Żabka Michał
Ceglarek Angelika
Żabka MichałCeglarek AngelikaLATINA - Wolsztyn2 24

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól D (+1)1D1
2.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 (+1)112
3.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO - Leszno2 23
4.Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Zastróżna Weronika
Minorowicz JakubZastróżna WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno1 (+1)111
2.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)162
3.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno5 (+1)153
4.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 24
5.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 05
6.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 06

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały7 (+1)171
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno1 (+1)112
3.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin5 53
4.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno3 34
5.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)161
2.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin B (+1)1B2
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
4.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań6 64
5.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn6 65
6.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard8 86
7.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin11 (+1)1111
2.Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Winkler Miłosz
Gabrysz Zuzanna
Winkler MiłoszGabrysz ZuzannaIGLICA - Wrocław9 (+1)192
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno3 35
6.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin2 26
7.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)171
2.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin11 (+1)1112
3.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno2 23
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno4 44