XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE

2019-03-17 NOWA RUDA - SŁUPIEC, RUDAN - Nowa Ruda


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA I BLOKU!!!
Rywalizację turniejową I bloku rozpoczynamy o godz. 11 30.
Zakończenie rejestracji 11 00.
Pozostałe godziny pozostają bez zmian.
Zapraszamy!!!!

BLOK 1, rejestracja 10 15 - 11 00, próba parkietu 10 45 - 11 15, start: 11 30

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 02
3.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra E (+1)1E1
2.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk EdytaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 (+1)122
3.Ternka Patryk
Siwoń Natalia
KTT REWIA - Racibórz
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA - Racibórz4 (+1)143
4.Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Jabłońska Dominika
Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP - Siechnice2 (+1)124
5.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica3 35
6.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 06
7.Rogala Tomasz
Saj Liliana
MAESTRO - Opole
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO - Opole4 47
8.Chen Filip
Kozdraś Wanessa
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
Chen FilipKozdraś WanessaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 48
9.Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
BANS - Strzegom
Bajerski Bartosz
Świędrych Anna
Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS - Strzegom0 09

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)152
3.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)113
4.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 04
5.Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
SKYDANCE - Wrocław
Grobelny Bartosz
Kwoka Zofia
Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE - Wrocław0 05
6.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 12 15 - 13 00, próba parkietu 12 30 - 13 15, start: 13 30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 7

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kiesewetter Maria
Giżycki DominikKiesewetter MariaIMPRESS - Dzierżoniów
2.Głębocki Mateusz
Kossakowska Aleksandra
IMPRESS - Dzierżoniów
Głębocki Mateusz
Kossakowska Aleksandra
Głębocki MateuszKossakowska AleksandraIMPRESS - Dzierżoniów
3.KULIŚ DORIAN
WÓJCIK JULIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
KULIŚ DORIAN
WÓJCIK JULIA
KULIŚ DORIANWÓJCIK JULIACIEŚLAK - Jelenia Góra
4.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
5.Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki MarcelKobylańska MariaCHAMPION TEAM - Wrocław
6.SOSNOWSKI KRZYSZTOF
JEZIERSKA JULIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
SOSNOWSKI KRZYSZTOF
JEZIERSKA JULIA
SOSNOWSKI KRZYSZTOFJEZIERSKA JULIACIEŚLAK - Jelenia Góra
7.Zub Maksymilian
Adach Malwina
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub MaksymilianAdach MalwinaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
2.Talash Arsen
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Talash Arsen
Lis Zuzanna
Talash ArsenLis ZuzannaIGLICA - Wrocław4 (+2)241
3.Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
IGLICA - Wrocław
Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA - Wrocław3 (+1)132

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów11 (+2)2111
2.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra6 (+2)262
3.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław9 (+2)291
2.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Siechnice4 (+2)242
3.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław1 (+1)113
4.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)133

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adach Mateusz
Szczucka Julia
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach MateuszSzczucka JuliaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 (+2)221
2.Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
SZOK - Gliwice
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK - Gliwice7, 7 (+2)27, 71
3.Mocek Radomir
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Mocek Radomir
Antosik Emilia
Mocek RadomirAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda3 (+2)231
4.Antosik Bartosz
Filip Zuzanna
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Filip Zuzanna
Antosik BartoszFilip ZuzannaRUDAN - Nowa Ruda4 (+1)142
5.Górski Michał
Bagińska Anna
DIAMENT - Wrocław
Górski Michał
Bagińska Anna
Górski MichałBagińska AnnaDIAMENT - Wrocław2 (+1)122
6.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław4 (+1)142

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
FRASZKA - Kamienna Góra
Zarzycki Wiktor
Niciejewska Alicja
Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA - Kamienna Góra11 (+2)2111
2.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów7 (+2)272
3.Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)193
4.Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Turczyński Igor
Rząsa Aurelia
Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)133

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki D (+1)1D1
2.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 12
3.Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pustelnik Przemysław
Kucharska Justyna
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Kucharska Justyna
Pustelnik PrzemysławKucharska JustynaATHINA - Oława5 (+1)151
2.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+1)172
3.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław4 43
4.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice0 04
5.Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Pacholicka Gabriela
Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE - Wrocław0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 (+1)121
2.Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Antosik Zuzanna
Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław1 12
3.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra5 53

 

BLOK 3, rejestracja 15 45 - 16 30, próba parkietu 16 00 - 16 45, start: 17 00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 16

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Grod Michał
Konopka Małgorzata
SKYDANCE - Wrocław
Grod Michał
Konopka Małgorzata
Grod MichałKonopka MałgorzataSKYDANCE - Wrocław
2.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra
3.Janczak Jan
Kwiecień Natalia
IMPRESS - Dzierżoniów
Janczak Jan
Kwiecień Natalia
Janczak JanKwiecień NataliaIMPRESS - Dzierżoniów
4.KIEŁTYKA PAWEŁ
RADŁOWSKA WIKTORIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
KIEŁTYKA PAWEŁ
RADŁOWSKA WIKTORIA
KIEŁTYKA PAWEŁRADŁOWSKA WIKTORIACIEŚLAK - Jelenia Góra
5.Karaś Natalia
Mrzygłód Zofia
IMPRESS - Dzierżoniów
Karaś Natalia
Mrzygłód Zofia
Karaś NataliaMrzygłód ZofiaIMPRESS - Dzierżoniów
6.Kobylański Hugon
Sirosthan Alice
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kobylański Hugon
Sirosthan Alice
Kobylański HugonSirosthan AliceCHAMPION TEAM - Wrocław
7.MOTYKA OLIWIA
SŁOWIK ROZALIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
MOTYKA OLIWIA
SŁOWIK ROZALIA
MOTYKA OLIWIASŁOWIK ROZALIACIEŚLAK - Jelenia Góra
8.PILARSKA RÓŻA
GURAK KORNELIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
PILARSKA RÓŻA
GURAK KORNELIA
PILARSKA RÓŻAGURAK KORNELIACIEŚLAK - Jelenia Góra
9.PILARSKI MAKSYMILIAN
MATEUSZÓW LENA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
PILARSKI MAKSYMILIAN
MATEUSZÓW LENA
PILARSKI MAKSYMILIANMATEUSZÓW LENACIEŚLAK - Jelenia Góra
10.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów
11.SOSNOWSKI PIOTR
HUTNIK NINA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
SOSNOWSKI PIOTR
HUTNIK NINA
SOSNOWSKI PIOTRHUTNIK NINACIEŚLAK - Jelenia Góra
12.SZANTER FILIP
WERYMKOWICZ NADIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
SZANTER FILIP
WERYMKOWICZ NADIA
SZANTER FILIPWERYMKOWICZ NADIACIEŚLAK - Jelenia Góra
13.Usyk Oskar
Kłys Nadia
AMETYST - Lubań
Usyk Oskar
Kłys Nadia
Usyk OskarKłys NadiaAMETYST - Lubań
14.WOJNO EMIL
GRABSKA AMELIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
WOJNO EMIL
GRABSKA AMELIA
WOJNO EMILGRABSKA AMELIACIEŚLAK - Jelenia Góra
15.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław
16.Łabuz Jakub
Kapłon Julia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Łabuz Jakub
Kapłon Julia
Łabuz JakubKapłon JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
Atamańczyk-Carrillo NathanielNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław4 (+2)241
2.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów8 (+2)281
3.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra4 (+2)241
4.Maliszewski Dawid
Maliszewska Marika
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Maliszewska Marika
Maliszewski DawidMaliszewska MarikaANIMA DANZA - Głogów7 (+1)172
5.Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
SKYDANCE - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE - Wrocław5 (+1)152
6.Ora Oskar
Pastuch Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Ora Oskar
Pastuch Hanna
Ora OskarPastuch HannaFRASZKA - Kamienna Góra5 (-1)-15

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań E (+1)1E1
2.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA - Ząbkowice2 (+1)122
3.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław2 (+1)123
4.Zdrojek Filip
Jugowiec Weronika
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Jugowiec Weronika
Zdrojek FilipJugowiec WeronikaRUDAN - Nowa Ruda1 (+1)114
5.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów3 (+1)135
6.Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
IGLICA - Wrocław
Winkiel Hubert
Zakrzewska Kornelia
Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA - Wrocław E (+1)1E6
7.Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica1 (+1)117
8.Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP - Siechnice2 (+1)127
9.Tomaszewski Alan
Bąk Maja
BANS - Strzegom
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski AlanBąk MajaBANS - Strzegom0 09
10.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław6 610
11.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław5 510
12.Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Daria Kaniowska
Białowąs WiktorDaria KaniowskaAMETYST - Lubań0 012
13.Bagiński Damian
Marut Anna
DIAMENT - Wrocław
Bagiński Damian
Marut Anna
Bagiński DamianMarut AnnaDIAMENT - Wrocław0 013
14.Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
Chmielnicki MateuszMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów0 014
15.Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
IMPRESS - Dzierżoniów
Płaczek Karol
Ciastowicz Weronika
Płaczek KarolCiastowicz WeronikaIMPRESS - Dzierżoniów0 015

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwarciński Sebastian
Dudek Kornelia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kwarciński Sebastian
Dudek Kornelia
Kwarciński SebastianDudek KorneliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław3 (+1)131
2.Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
ANIMA DANZA - Głogów
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA - Głogów6 (+1)162
3.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 23
4.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław0 04

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA - Wrocław6 (+1)161
2.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 22
3.Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
ANIMA DANZA - Głogów
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA - Głogów5 53

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0