Ogólnopolski Festiwal Tańca "eMIKa 2019"

2019-03-24 Tarnów, SzT eMiKa - Tarnów


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA! BLOK I ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINIE 10:00!
DOKŁADNY PROGRAM BĘDZIE UMIESZCZONY WIECZOREM W DNIU 21.03.2019.

BLOK 1, rejestracja 8.00-9.30, próba parkietu 8.30-9.30, start: 10:00

UWAGA! BLOK I ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINIE 10:00! DOKŁADNY PROGRAM BĘDZIE UMIESZCZONY WIECZOREM W DNIU 21.03.2019.


10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca Kraków1 (+1)111
2.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)132
3.Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 23
4.Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
GALA - Mielec
Sala Mateusz
Lisak Katarzyna
Sala MateuszLisak KatarzynaGALA - Mielec4 44
5.Jarząb Filip
Koszarska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 05

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)121
2.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica2 22
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA - Nowy Targ3 (+1)131
2.Pawelec Wiktor
Kin Zofia
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kin Zofia
Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO - Rybnik3 (+1)132
3.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik2 (+1)123
4.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)114
5.Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Sosin Patrycja
Parysz WojciechSosin PatrycjaKLASA - Tarnów3 (+1)135
6.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów1 (+1)116
7.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów4 47
8.Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania SebastianTochowicz OliwiaFANTAZJA - Kraków11 118
9.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce1 18
10.Budzik Tomasz
Fasula Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Fasula Marzena
Budzik TomaszFasula MarzenaSzT eMiKa - Tarnów0 010
11.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 211
12.Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
JUST DANCE Wieliczka
Nowak Mateusz
Sieńko Nikola
Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE Wieliczka0 012
13.Tomczyk Filip
Ptak Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Tomczyk Filip
Ptak Julia
Tomczyk FilipPtak JuliaSzT eMiKa - Tarnów2 213

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)121
2.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno6 (+1)163
4.Madej Michał
Nędza Oliwia
ArtDance - Kraków
Madej Michał
Nędza Oliwia
Madej MichałNędza OliwiaArtDance - Kraków5 (+1)154
5.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno2 (+1)125
6.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska5 (+1)156
7.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 17
8.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 08
9.Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE - Kraków1 19
10.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 110
11.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 311
12.Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA - Tarnów0 012
13.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice1 113

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Samsonenko Mikołaj
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Samsonenko Mikołaj
Kowalska Maja
Samsonenko MikołajKowalska MajaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E1
2.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)132
3.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków1 (+1)113
4.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)134
5.Sarna Jakub
Kopeć Julia
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopeć Julia
Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)145
6.Batkiewicz Adrian
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Batkiewicz Adrian
Kolenda Agnieszka
Batkiewicz AdrianKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice1 (+1)116
7.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin1 17
8.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka2 28
9.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków2 29
10.Sroka Patryk
Pacześniak Laura
SENSO - Rzeszów
Sroka Patryk
Pacześniak Laura
Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO - Rzeszów1 110
11.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski0 011
12.Wajda Filip
Śledź Weronika
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Śledź Weronika
Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO - Żabno0 012

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
Sroka MaciejSzopa AleksandraBAWINEK - Kraków4 (+1)141
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin1 (+1)112
3.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków3 (+1)133
4.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski3 (+1)134
5.Samsonenko Mikołaj
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Samsonenko Mikołaj
Kowalska Maja
Samsonenko MikołajKowalska MajaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E5
6.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)136
7.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 07
8.Sarna Jakub
Kopeć Julia
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kopeć Julia
Sarna JakubKopeć JuliaAKSEL - Rzeszów2 27
9.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków0 09
10.Sroka Patryk
Pacześniak Laura
SENSO - Rzeszów
Sroka Patryk
Pacześniak Laura
Sroka PatrykPacześniak LauraSENSO - Rzeszów0 010
11.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski4 411

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.30, próba parkietu 12.00-12.45, start: 13.00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica1 (+1)111
2.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno4 (+1)142
3.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec4 (+1)143
4.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno2 (+1)124
5.Pięciak Oliwier
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Urbanek Sandra
Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO Krosno3 35
6.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec0 06
7.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków0 07
8.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 08

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA - Mielec C (+1)1C1
2.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno4 (+1)142
3.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)133
4.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec1 (+1)114
5.Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE - Kraków1 15
6.Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol Kamil
Bednarczyk Wiktoria
Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA - Dębica0 06
7.Pięciak Oliwier
Urbanek Sandra
K-STUDIO Krosno
Pięciak Oliwier
Urbanek Sandra
Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO Krosno3 37
8.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 08

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieja Wojciech
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozieja Wojciech
Szewc Emilia
Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)141
2.Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
LATINO - Żabno
Nowak Dominik
Zachara Aleksandra
Nowak DominikZachara AleksandraLATINO - Żabno4 (+1)142
3.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)113
4.Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)134
5.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków4 45
6.Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 26
7.Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech KrystianSzwagiel OliwiaAKSEL - Rzeszów1 17
8.Ławniczek Piotr
Marek Anna
Akademia Tańca - Kielce
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaAkademia Tańca - Kielce1 18
9.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze0 09
10.Bienia Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Glazar Emilia
Bienia JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno2 210

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza D (+1)1D1
2.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ3 (+1)132
3.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno D (+1)1D3
4.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice3 (+1)134
5.Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda KamilPańczyk NataliaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)145
6.Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Sławiński Hektor
Magnowska Justyna
Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO - Rybnik2 (+1)126
7.Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szczęśniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA - Mielec0 07
8.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl2 28
9.Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
Mruk ArkadiuszJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno1 110
11.Zielony Jakub
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Skrobol Martyna
Zielony JakubSkrobol MartynaRYTM - Żory0 011
12.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów0 012
13.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów0 013

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
ArtDance - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance - Kraków4 (+1)141
2.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)152
3.Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
BAWINEK - Kraków
Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK - Kraków4 43
4.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.1 (+1)111
2.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.4 (+1)142
3.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno1 13
4.Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Jaworski Nikodem
Wężowicz Wiktoria
Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów3 34
5.Batkiewicz Adrian
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Batkiewicz Adrian
Kolenda Agnieszka
Batkiewicz AdrianKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)121
2.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)112
3.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)133
4.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)144
5.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów7 (+1)175
6.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice2 (+1)126
7.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)167
8.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków2 28
9.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice2 29
10.Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE - Kraków5 510
11.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno3 311
12.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław0 012
13.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 013
14.Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO - Żabno0 014
15.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 015
16.Pagacz Jakub Stanisław
Piela Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Pagacz Jakub Stanisław
Piela Katarzyna
Pagacz Jakub StanisławPiela KatarzynaSKT AGH - Kraków3 316

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)121
2.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)122
3.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ1 (+1)113
4.Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
ArtDance - Kraków
Drzazga Krzysztof
Smoleń Katarzyna
Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaArtDance - Kraków1 (+1)114
5.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice1 (+1)115
6.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków4 (+1)146
7.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca Kraków C (+1)1C7
8.Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT - Jarosław2 28
9.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 19
10.Flisak Wojciech
Jacek Martyna
SIGNUM DANCE - Hyżne
Flisak Wojciech
Jacek Martyna
Flisak WojciechJacek MartynaSIGNUM DANCE - Hyżne0 010
11.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 311
12.Brożyna Kamil
Saja Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Saja Oliwia
Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg0 012
13.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 212
14.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom0 014
15.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice6 615

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 16.15-17.00, start: 17.30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)161
2.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
3.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków5 (+1)153
4.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków3 (+1)134
5.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)175
6.Gędłek Dawid
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Orządała Malwina
Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)176
7.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik1 17
8.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków4 48
9.Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała0 010
11.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 011
12.Starostka Marcel
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 012

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gędłek Dawid
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Orządała Malwina
Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)171
2.Para Maksymilian
Kostecka Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Kostecka Paulina
Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa - Tarnów C (+1)1C2
3.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Tobjasz Wiktoria
Gętkowski MateuszTobjasz WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)114
5.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 05
6.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków3 36
7.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Starostka Marcel
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jarosz Julia
Starostka MarcelJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów0 07
9.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała0 09

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Barłoga Kajetan
Ryś Wiktoria
Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów2 (+1)121
2.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów0 03
4.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno1 14

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)121
2.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 02
3.Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA - Krosno0 03

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)161
2.Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa B (+1)1B2
3.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko8 (+1)183
4.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno5 (+1)154
5.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice4 (+1)145
6.Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Kuźnia Tańca Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski RadosławWątor NataliaKuźnia Tańca Kraków6 (+1)166
7.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)167
8.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów3 38
9.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Kumor Bartłomiej
Mitoraj Karolina
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Mitoraj Karolina
Kumor BartłomiejMitoraj KarolinaK-STUDIO Krosno5 510
11.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów0 011
12.Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
STYL - Kraków
Kasprzycki Radosław
Zwolińska Justyna
Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSTYL - Kraków0 012
13.Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 113
14.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów0 014
15.Danak Marcin
Włoch Angelika
SKT PASJA - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA - Kraków6 615

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Kuźnia Tańca Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca Kraków9 (+1)191
2.Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz JakubDec EwelinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 (+1)122
3.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)133
4.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)134
5.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)115
6.Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 (+1)126
7.Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
SKT AGH - Kraków
Abramczyk Tomasz Wojciech
Błach Marta
Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH - Kraków0 07
8.Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak BartoszLis KarinaLATINO - Żabno1 18
9.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice2 28
10.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów1 110
11.Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaKLASA - Tarnów1 110
12.Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 012
13.Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 012

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance - Kraków4 (+1)141
2.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec2 (+1)122
3.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów5 (+1)153
4.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)114
5.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin1 (+1)115
6.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl1 (+1)116
7.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice8 87
8.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 08
9.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance - Kraków0 09
10.Kotkowski Kewin
Lipowska Olga
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Kewin
Lipowska Olga
Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES - Jaworzno0 010
11.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
KARISMA Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Kraków4 411
12.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 012

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin9 (+1)191
2.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko8 (+1)182
3.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik3 (+1)133
4.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin6 (+1)164
5.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 15
6.Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Janiga Aleksandra
Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 106
7.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 27
8.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance - Kraków0 08

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów

16+ (Powyżej 15) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory
2.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory