Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA

2019-05-19 Dąbrowa Tarnowska, LATINO - Żabno


Plik z wynikami

UWAGA

Termin Zgłoszenia par na turniej Rekreacja Małopolska zostaje przedłużony do poniedziałku czyli 13.05.2019. Serdecznie zapraszamy!!!

BLOK 1, rejestracja 8.30 – 9.00, próba parkietu 9.00 – 9.20, start: 9.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Jawor Adrian
Błaszczyk Sandra
TAKT - Kraków
Jawor Adrian
Błaszczyk Sandra
Jawor AdrianBłaszczyk SandraTAKT - Kraków
2.Jawor Krystian
Sabat Weronika
TAKT - Kraków
Jawor Krystian
Sabat Weronika
Jawor KrystianSabat WeronikaTAKT - Kraków
3.Misiewicz Miłosz
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Misiewicz Miłosz
Kot Izabela
Misiewicz MiłoszKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów
4.Piotrowski Karol
Marszałek Martyna
SzT eMiKa - Tarnów
Piotrowski Karol
Marszałek Martyna
Piotrowski KarolMarszałek MartynaSzT eMiKa - Tarnów
5.Tchoń Ksawery
Maziarz Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Tchoń Ksawery
Maziarz Lena
Tchoń KsaweryMaziarz LenaSzT eMiKa - Tarnów

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bobak Nikodem
Kusa Hanna
EVOLUTION - Kraków
Bobak Nikodem
Kusa Hanna
Bobak NikodemKusa HannaEVOLUTION - Kraków
2.KOZLOWSKI KSAWERY
Stwora Jowita
RAGTIME - Kęty
KOZLOWSKI KSAWERY
Stwora Jowita
KOZLOWSKI KSAWERYStwora JowitaRAGTIME - Kęty

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 10.30- 11.00, próba parkietu 11.00-11.20, start: 11.30

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
Rzeźnik DawidCzyrny ZuzannaGALA - Mielec10 (+2)2101
2.Kowal Wojciech
Madej Kinga
LATINO - Żabno
Kowal Wojciech
Madej Kinga
Kowal WojciechMadej KingaLATINO - Żabno10 (+2)2102
3.Nykiel Filip
Bączek Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Bączek Oliwia
Nykiel FilipBączek OliwiaLATINO - Żabno2 (+2)222
4.Mikos Błażej
Gutej Weronika
LATINO - Żabno
Mikos Błażej
Gutej Weronika
Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO - Żabno9 (+1)193
5.Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków F (+2)2F1
2.Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Piekarski WiktorNowak EmiliaAkademia Tańca - Kielce8 (+2)282
3.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków9 (+1)193

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów E (+1)1E2
3.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska3 (+1)133
4.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce2 (+1)124
5.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)135
6.Sadowski Jan
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)126
7.Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)117
8.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków3 38
9.Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM Nowy Sącz0 09
10.Ryczek Piasecki Dominik
Kowal Karolina
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ryczek Piasecki Dominik
Kowal Karolina
Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 010
11.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska0 011
12.Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
LATINO - Żabno
Pieprz Krystian
Chmura Aleksandra
Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO - Żabno0 012
13.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków0 013
14.Harla Jakub
Małek Adrianna
GALA - Mielec
Harla Jakub
Małek Adrianna
Harla JakubMałek AdriannaGALA - Mielec0 014
15.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg0 015
16.Breński Antoni
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Breński Antoni
Habel Anna
Breński AntoniHabel AnnaKLASA - Tarnów0 016

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 (+1)111
2.Sierak Michał
Kotwa Martyna
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)122
3.Klar Mikołaj
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Pijet Maja
Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA - Łódź4 (+1)143
4.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)164
5.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)135
6.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)136
7.Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg RobertSięka IgaCUBANA - Nowy Targ4 (+1)147
8.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice5 (+1)157
9.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno2 29
10.Janus Miłosz
Słaboń Weronika
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Słaboń Weronika
Janus MiłoszSłaboń WeronikaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 410
11.Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
THOMAS DANCE - Kraków
Klimek Maksymilian
Mendel Martyna
Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE - Kraków2 211
12.Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Malec Bartosz
Niewola Wiktoria
Malec BartoszNiewola WiktoriaSzT eMiKa - Tarnów1 112
13.Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo JakubGlazar MartynaGRACJA - Krosno0 013
14.Proszowski Hubert
Dydo Emilia
KLASA - Tarnów
Proszowski Hubert
Dydo Emilia
Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA - Tarnów0 013
15.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 015

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Kural Amelia
Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)142
3.Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO - Żabno2 (+1)123
4.Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)134
5.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola1 15
6.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z - Przemyśl4 46
7.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 07
8.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno0 08
9.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice0 09

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice E (+1)1E1
2.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)142
3.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków4 (+1)143
4.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
ArtDance - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaArtDance - Kraków3 34
5.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk1 15
6.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin3 36
7.Wajda Filip
Śledź Weronika
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Śledź Weronika
Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO - Żabno0 07

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)141
2.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin E (+1)1E2
3.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków3 33
4.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków0 04
5.Wajda Filip
Śledź Weronika
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Śledź Weronika
Wajda FilipŚledź WeronikaLATINO - Żabno0 05

 

BLOK 3, rejestracja 14.00- 14.45, próba parkietu 14.30- 14.50, start: 15.00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis
2.Joniec Sebastian
Ligoń Alicja
SKT Regis
Joniec Sebastian
Ligoń Alicja
Joniec SebastianLigoń AlicjaSKT Regis
3.Piątek Wojciech
Morońska Lena
SKT Regis
Piątek Wojciech
Morońska Lena
Piątek WojciechMorońska LenaSKT Regis
4.Bryg Dawid
Dudek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Bryg Dawid
Dudek Kinga
Bryg DawidDudek KingaSzT eMiKa - Tarnów
5.Brzozowski Marek
Pater Lilianna
SzT eMiKa - Tarnów
Brzozowski Marek
Pater Lilianna
Brzozowski MarekPater LiliannaSzT eMiKa - Tarnów
6.Chmiel Piotr
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Chmiel Piotr
Janssen Natalia
Chmiel PiotrJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
7.Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
SzT eMiKa - Tarnów
Januś Mikołaj
Kłusak Karolina
Januś MikołajKłusak KarolinaSzT eMiKa - Tarnów
8.Kapera Tomasz
Latocha Nina
DANCE POINT Kraków
Kapera Tomasz
Latocha Nina
Kapera TomaszLatocha NinaDANCE POINT Kraków
9.Socha Michał
Brzoskwinia Laura
PLĄS - Kraków
Socha Michał
Brzoskwinia Laura
Socha MichałBrzoskwinia LauraPLĄS - Kraków
10.Sokół Szymon
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Sokół Szymon
Andruszko Dorota
Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków
11.Stępień Sławomir
Stach Elena
SzT eMiKa - Tarnów
Stępień Sławomir
Stach Elena
Stępień SławomirStach ElenaSzT eMiKa - Tarnów
12.SŁABY MAKSYMILIAN
HEBDA KAMILA
THOMAS DANCE - Kraków
SŁABY MAKSYMILIAN
HEBDA KAMILA
SŁABY MAKSYMILIANHEBDA KAMILATHOMAS DANCE - Kraków
13.Wróbel Karol
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Wróbel Karol
Kłusak Emilia
Wróbel KarolKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów
14.Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Zaucha Dariusz
Hrebik Barbara
Zaucha DariuszHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Fijałkowski Franciszek
Dziurzyńska Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Dziurzyńska Wiktoria
Fijałkowski FranciszekDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION - Kraków
2.Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Gawlas Kacper
Misiarz Zuzanna
Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION - Kraków
3.Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
TAKT - Kraków
Hola Grzegorz
Dziewońska Maria
Hola GrzegorzDziewońska MariaTAKT - Kraków
4.Janas Bartosz
Komada Maja
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Janas Bartosz
Komada Maja
Janas BartoszKomada MajaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
5.Kowalski Kacper
Żyła Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Kacper
Żyła Natalia
Kowalski KacperŻyła NataliaPERFECT DANCE - Kraków
6.Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Kustosz Nikodem
Kuras Zuzanna
Kustosz NikodemKuras ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków
7.Marcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
TAKT - Kraków
Marcin Hola
Świeczkowska Zuzanna
Marcin HolaŚwieczkowska ZuzannaTAKT - Kraków
8.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis
9.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków
10.Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Włodarczyk Wojciech
Solecka Julia
Włodarczyk WojciechSolecka JuliaPLĄS - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Czajka Maciej
Obszyńska Lena
JUST DANCE Wieliczka
Czajka Maciej
Obszyńska Lena
Czajka MaciejObszyńska LenaJUST DANCE Wieliczka
2.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE Wieliczka

 

BLOK 4, rejestracja 16.30- 17.15, próba parkietu 17.00- 17.25, start: 17.30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Górowski Nataniel
Górowska Nel
SzT eMiKa - Tarnów
Górowski Nataniel
Górowska Nel
Górowski NatanielGórowska NelSzT eMiKa - Tarnów
2.Jamrozowicz Adam
Musiał Zuzanna
ADEEM Nowy Sącz
Jamrozowicz Adam
Musiał Zuzanna
Jamrozowicz AdamMusiał ZuzannaADEEM Nowy Sącz
3.Warchał Tomasz
Ogonowska Hanna
DANCE POINT Kraków
Warchał Tomasz
Ogonowska Hanna
Warchał TomaszOgonowska HannaDANCE POINT Kraków

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Fischer Jan
Jankowska Sandra
SKT Regis
Fischer Jan
Jankowska Sandra
Fischer JanJankowska SandraSKT Regis
2.Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
DANCE POINT Kraków
Horbal Daniel
Kawecka Aleksandra
Horbal DanielKawecka AleksandraDANCE POINT Kraków
3.Kula Franciszek
Łucarz Natalia
THOMAS DANCE - Kraków
Kula Franciszek
Łucarz Natalia
Kula FranciszekŁucarz NataliaTHOMAS DANCE - Kraków
4.Myciński Alex
Nieć Maja
EVOLUTION - Kraków
Myciński Alex
Nieć Maja
Myciński AlexNieć MajaEVOLUTION - Kraków
5.Osuch Krzysztof
Biedul Helena
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Biedul Helena
Osuch KrzysztofBiedul HelenaPERFECT DANCE - Kraków
6.Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
DANCE POINT Kraków
Węglarski Leon
Lachowolska Barbara
Węglarski LeonLachowolska BarbaraDANCE POINT Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
2.Putaj Mateusz
Kuźma Marta
PLĄS - Kraków
Putaj Mateusz
Kuźma Marta
Putaj MateuszKuźma MartaPLĄS - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Igor
Paprota Julia
SKT Regis
Bienias Igor
Paprota Julia
Bienias IgorPaprota JuliaSKT Regis
2.Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
SKT Regis
Brennan Dominik
Piątek Aleksandra
Brennan DominikPiątek AleksandraSKT Regis
3.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PLĄS - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPLĄS - Kraków
4.Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
SKT Regis
Kogut Antoni
Jonak Wiktoria
Kogut AntoniJonak WiktoriaSKT Regis
5.Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
SKT Regis
Matykiewicz Nataniel
Gut Maja
Matykiewicz NatanielGut MajaSKT Regis
6.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
7.Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
EVOLUTION - Kraków
Suong Filip
Kitzberger Katarzyna
Suong FilipKitzberger KatarzynaEVOLUTION - Kraków
8.Wiaderny Jakub
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis
Wiaderny Jakub
Włodarczyk Patrycja
Wiaderny JakubWłodarczyk PatrycjaSKT Regis
9.Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Stanula Kornelia
Wszołek KamilStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
10.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice
11.Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Świerczyński Jan
Małecka Agnieszka
Świerczyński JanMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków
12.Świtała Łukasz
Mysza Wiktoria
FANTAZJA - Kraków
Świtała Łukasz
Mysza Wiktoria
Świtała ŁukaszMysza WiktoriaFANTAZJA - Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
2.Horbal Filip
Niemczuk Anna
DANCE POINT Kraków
Horbal Filip
Niemczuk Anna
Horbal FilipNiemczuk AnnaDANCE POINT Kraków
3.Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
Kowalczyk JakubMoryś NataliaBAWINEK - Kraków
4.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków
5.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków
6.Szydłowski Szymon
Kica Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Szydłowski Szymon
Kica Karolina
Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków