IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"

2019-12-01 Warszawa, FAST-STEP Warszawa


FOR FOREIGN COUPLES

UWAGA

Dodano kategorię do lat 9H,
Dodano kategorię 14-15G,
Wyodrębniono kategorię 10-11F bez klasy E,
Usunięto 12-13D.

BLOK 1, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:30-16:00, start: 16:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 0

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 0

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) F KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boniukiewicz Melania
Zygarowicz Karol
RIVIERA Warszawa
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz MelaniaZygarowicz KarolRIVIERA Warszawa
2.Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Klejnowski Michał
Kozłowska Gabriela
Klejnowski MichałKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
2.Majewska Łucja
Borodzik Leon
RIVIERA Warszawa
Majewska Łucja
Borodzik Leon
Majewska ŁucjaBorodzik LeonRIVIERA Warszawa

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 18:00-18:30, próba parkietu 18:30-19:00, start: 19:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Sękowska Martyna
Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC - Warszawa

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 0