Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego

2019-03-03 Halinów, CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA


Plik z wynikami

UWAGA

W turnieju mogą uczestniczyć pary ze wszystkich okręgów PTT

Zgłoszenia po terminie przyjmowane są telefonicznie pod numerem 668 851 637 lub mailowo piotrpurchala@gmail.com

Nagrody rzeczowe o łącznej wartości 30 000zł
Transmisja live na YouTube kanał PTT

BLOK 1, rejestracja 9:30-10:30, próba parkietu 10:00-10:45, start: 11:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielecki Karol
Butrym Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Bielecki Karol
Butrym Zofia
Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa6, 6 (+2)26, 61
2.Suvorov Matvii
Voynarovska Mariia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Matvii
Voynarovska Mariia
Suvorov MatviiVoynarovska MariiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa11 (+2)2111
3.Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
PRESTIGE - Białystok
Powichrowski Michał
Sawczyńska Maria
Powichrowski MichałSawczyńska MariaPRESTIGE - Białystok2 (+1)122
4.Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
PRESTIGE - Białystok
Łojewski Łukasz
Sznajder Zuzanna
Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE - Białystok3 (+1)132

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dylon Mateusz
Czajkowska Karolina
FAST-STEP Warszawa
Dylon Mateusz
Czajkowska Karolina
Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP Warszawa4 (+2)241
2.Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Sobczak Nela
Trzaskowski AleksanderSobczak NelaFAST-STEP Warszawa4, 13 (+2)24, 132
3.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek1, 1 (+1)11, 13
4.Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
FAST-STEP Warszawa
Sołtysiak Jakub
Galas-Bandyk Janina
Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP Warszawa2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Małecka Nikola
Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW8 (+2)281
2.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria8, 8 (+2)28, 81
3.Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Pogorzelski Krzysztof
Drzażdżyńska Oliwia
Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO - Sulejówek7, 7 (+2)27, 71
4.Krupiński Masri
Krystman Natalia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Krupiński Masri
Krystman Natalia
Krupiński MasriKrystman NataliaBLUE CLASSIC - Warszawa1, 1 (+1)11, 12
5.Radwański Hubert
Kopeć Kalina
START - Płońsk
Radwański Hubert
Kopeć Kalina
Radwański HubertKopeć KalinaSTART - Płońsk2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA8 (+2)281
2.Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Pawelec Miłosz
Jarmułowicz Julia
Pawelec MiłoszJarmułowicz JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+2)241
3.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa9 (+2)292
4.Nowak Szymon
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Molęda Weronika
Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK - Kielce4 (+2)242
5.Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Suvorov Nikita
Bekdas Blanka
Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+2)262
6.Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW2, 2 (+1)12, 23
7.Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
SHOW TIME - Płock
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME - Płock1, 1 (+1)11, 13
8.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk7 (+1)173
9.Szelugowski Filip
Żakowska Elena
WIKA - Olsztyn
Szelugowski Filip
Żakowska Elena
Szelugowski FilipŻakowska ElenaWIKA - Olsztyn3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zajkowski Maciej
Dąbrowska Maja
Zajkowski MaciejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa1 13
4.Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Zawadzki Adrian
Sztabnik Maja
Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Kobyłka0 04
5.Jarząb Filip
Koszarska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 05

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
PRESTIGE - Białystok
Skutnik Karol
Toczydłowska Patrycja
Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE - Białystok11 (+2)2111
2.Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Kolińska Sylwia
Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+2)221
3.Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART - Płońsk11, 11 (+1)111, 112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
ELITE DANCE - Warszawa
Kornatowski Tomasz
Zielińska Marcelina
Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE - Warszawa2 (+2)221
2.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź11 (+2)2111
3.Żydaczewski Julian
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Żydaczewski Julian
Żur Dominika
Żydaczewski JulianŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA8 (+2)281
4.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock10 (+2)2102
5.Madejski Jakub
Biernacka Julianna
FAST-STEP Warszawa
Madejski Jakub
Biernacka Julianna
Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP Warszawa5 (+2)252
6.Peński Damian
Sabak Joanna
RS - WARSZAWA
Peński Damian
Sabak Joanna
Peński DamianSabak JoannaRS - WARSZAWA6 (+2)262
7.Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY - Garwolin3 (+1)133
8.Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW8, 8 (+1)18, 83
9.Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION - WARKA4 (+1)143
10.Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Akademia Tańca - Kielce
Piekarski Wiktor
Nowak Emilia
Piekarski WiktorNowak EmiliaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)143
11.Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Janus Oliwia
Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)123

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA D (+1)1D1
2.Ostałowski Dawid
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Bogus Maja
Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP Warszawa3 (+1)132
3.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa6 (+1)163
4.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk4 (+1)144
5.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 55
6.Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
ZAMEK - Biała Podlaska
Olszewski Paweł
Popielewicz Zuzanna
Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK - Biała Podlaska2 26
7.Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
ZAMEK - Biała Podlaska
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK - Biała Podlaska3 37
8.Poździak Rafał
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Kvet Ana
Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa3 38

 

BLOK 2, rejestracja 12:30-13:30, próba parkietu 13:00-13:45, start: 14:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO - Rybnik0 03
4.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin2 24
5.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO - Rybnik1 (+1)111
2.Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Marchewka Izabela
Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa2 (+1)122
3.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03
4.Lynov Victor
Romaniuk Julia
ELITE DANCE - Warszawa
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE - Warszawa0 04
5.Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin1 15

14-15 (Junior 2) H KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA8 (+2)281
2.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm8 (+1)182

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Oktawiusz
Janosz Aleksandra
Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria D (+1)1D2
3.Gaworek Szymon
Bilińska Natalia
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Bilińska Natalia
Gaworek SzymonBilińska NataliaSTART - Płońsk D (+1)1D3
4.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin1 (+1)114
5.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa4 45
6.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk3 36
7.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa0 07
8.Ławniczek Piotr
Marek Anna
Akademia Tańca - Kielce
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaAkademia Tańca - Kielce1 18
9.Sobczyński Bartosz
Dul Patrycja
START - Płońsk
Sobczyński Bartosz
Dul Patrycja
Sobczyński BartoszDul PatrycjaSTART - Płońsk6 69

16+ (Powyżej 15) E+F ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa4 (+1)142
3.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 63
4.Pawlicki Leszek
Kreczmańska Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Kreczmańska Natalia
Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 34
5.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk0 05

16+ (Powyżej 15) E+F LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)141
2.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa4 (+1)142
3.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13
4.Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 34
5.Pawlicki Leszek
Kreczmańska Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Kreczmańska Natalia
Pawlicki LeszekKreczmańska NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 35

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA - Łódź5 (+1)151
2.Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA1 (+1)112
3.Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska4 43
4.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 14
5.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 15

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk5 (+1)151
2.Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Maj Alicja
Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK - Biała Podlaska6 (+1)162
3.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk3 (+1)133
4.Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Zduńczyk Paulina
Posieł MaksymilianZduńczyk PaulinaJEDYNKA - Łódź4 44
5.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk1 15
6.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 06
7.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
8.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 3

 

BLOK 3, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 31
2.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa3 32

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)141
2.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa1 12
3.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm3 (+1)131
2.Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Ziółek Wiktor
Szustek Alicja
Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa0 02
3.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 13

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa3 (+1)131
2.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa5 (+1)152
3.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 03
4.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 04
5.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa8 (+1)181
2.Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA3 (+1)132
3.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)133
4.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź0 04
5.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa0 05
6.Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 06
7.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szuba Michał
Rosińska Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Rosińska Izabela
Szuba MichałRosińska IzabelaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA8 (+1)181
2.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin1 (+1)112
3.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)123
4.Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
ZAMEK - Biała Podlaska
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK - Biała Podlaska8 84
5.Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Aleksieiev Arsenii
Cuber Gabriela
Aleksieiev ArseniiCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa2 25
6.Pikuła Cezary
Furgała Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Furgała Karolina
Pikuła CezaryFurgała KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 06
7.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk2 27

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domański Bartłomiej
Roszkowska Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Domański Bartłomiej
Roszkowska Maria
Domański BartłomiejRoszkowska MariaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+1)191
2.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)122
3.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice10 103
4.Vichtiuk Andrzej
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Vichtiuk Andrzej
Rut Amelia
Vichtiuk AndrzejRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04