VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Będzin

2019-05-25 Będzin, PERFECT - Będzin


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 9.00-9.30, start: 10.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.8, 8 (+2)28, 81
2.Figuła Grzegorz
Kłoda Ewa
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Kłoda Ewa
Figuła GrzegorzKłoda EwaMISTRAL - Tarnowskie Góry7, 7 (+2)27, 71
3.Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
PERFECT - Będzin
Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaPERFECT - Będzin11, 11 (+2)211, 111
4.Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
PERFECT - Będzin
Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
Kowalski WojciechSztuka PolaPERFECT - Będzin Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
ZORBA - Mykanów
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA - Mykanów8, 8 (+2)28, 81
6.Duda Jakub
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Duda Jakub
Gawlińska Maja
Duda JakubGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry3, 3 (+1)13, 32
7.Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rachtan Igor
Rymaszewska Urszula
Rachtan IgorRymaszewska UrszulaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2, 2 (+1)12, 22
8.Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Tokarska Alicja
Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO - Rybnik4, 4 (+1)14, 42
9.Żołnierczyk Sebastian
Błażejak Pola
PERFECT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Błażejak Pola
Żołnierczyk SebastianBłażejak PolaPERFECT - Będzin3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
ZORBA - Częstochowa
Jędrak Mateusz
Jędrak Natalia
Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA - Częstochowa6, 6 (+2)26, 61
2.Kucza Makary
Czapla Julia
TEAM Ornontowice
Kucza Makary
Czapla Julia
Kucza MakaryCzapla JuliaTEAM Ornontowice9, 9 (+2)29, 91
3.Kwiczala Dorian
Kłosok Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Kłosok Aleksandra
Kwiczala DorianKłosok AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.9, 9 (+2)29, 91
4.Miadziołko Wiktor
Ciszewska Lilianna
FLAMENCO - Siemianowice
Miadziołko Wiktor
Ciszewska Lilianna
Miadziołko WiktorCiszewska LiliannaFLAMENCO - Siemianowice7, 7 (+2)27, 71
5.Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
RÓŻA - Olesno
Plaminiak Adam
Krawczyk Milena
Plaminiak AdamKrawczyk MilenaRÓŻA - Olesno G (+2)2G1
6.Pawełek Szymon
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Czajka Paulina
Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.9, 9 (+1)19, 92
7.Pilot Oskar
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry5, 5 (+1)15, 52
8.Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION - Kraków11 (+1)1112
9.Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sobczeński Bartosz
Skorupa Paulina
Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry5, 5 (+1)15, 52

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski AdamPatoła MagdalenaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5 (+2)251
2.Pyszka Jacek
Koczorowska Agata
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Koczorowska Agata
Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM - Zabrze10 (+2)2101
3.Wilanowski Maciej
Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wilanowski Maciej
Kleszcz Iga
Wilanowski MaciejKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza10 (+2)2101
4.Grabara Artur
Starzyńska Kamila
PERFECT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT - Będzin10 (+2)2102
5.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+2)24, 42
6.Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak PawełRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik10, 10 (+2)210, 102
7.Żak Mateusz
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Hartwich Alicja
Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)242
8.Francik Adrian
Zielińska Zofia
ST CIEPŁY - Jaworzno
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY - Jaworzno10 (+1)1103
9.Gawron Łukasz
Ołubiec Wiktoria
DANCELOOK - Gliwice
Gawron Łukasz
Ołubiec Wiktoria
Gawron ŁukaszOłubiec WiktoriaDANCELOOK - Gliwice1 (+1)113
10.Grzybek Alexander
Badurczyk Joanna
KTT REWIA - Racibórz
Grzybek Alexander
Badurczyk Joanna
Grzybek AlexanderBadurczyk JoannaKTT REWIA - Racibórz3 (+1)133
11.Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
SZOK - Gliwice
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK - Gliwice1 (+1)113
12.Skuza Filip
Góra Magdalena
BALLARE - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE - Częstochowa6 (+1)163
13.Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
RYTM - Żory
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM - Żory11, 11 (+1)111, 113

 

BLOK 2, rejestracja 10.15-11.15, próba parkietu 11.15-11.45, start: 12.00

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin2 21
2.Tarasin Juliusz
Rzepa Julia
PERFECT - Będzin
Tarasin Juliusz
Rzepa Julia
Tarasin JuliuszRzepa JuliaPERFECT - Będzin0 02

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
SUKCES - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES - Częstochowa1 (+1)111
2.Kacuga Oskar
Rudek Aneta
PERFECT - Będzin
Kacuga Oskar
Rudek Aneta
Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT - Będzin E (+1)1E2
3.Pawelec Wiktor
Kin Zofia
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Kin Zofia
Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO - Rybnik4 (+1)143
4.Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
KICK - Kielce
Posłowski Konstanty
Trocińska Wiktoria
Posłowski KonstantyTrocińska WiktoriaKICK - Kielce3 (+1)134
5.Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
Crepaldi PaoloSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa E (+1)1E5
6.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)116
7.Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO - Siemianowice2 27
8.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków0 07
9.Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Socha Bruno
Stawarz Aleksandra
Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION - Kraków3 37
10.Sadowski Jan
Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 210
11.Krzywiński Kacper
Szweda Maja
DANCELOOK - Gliwice
Krzywiński Kacper
Szweda Maja
Krzywiński KacperSzweda MajaDANCELOOK - Gliwice0 011

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Klar Mikołaj
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Pijet Maja
Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA - Łódź5 (+1)152
3.Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
PERFECT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT - Będzin1 (+1)113
4.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Kobyłka
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Kobyłka4 (+1)144
5.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM Ornontowice5 55
6.Janus Miłosz
Słaboń Weronika
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Słaboń Weronika
Janus MiłoszSłaboń WeronikaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 46
7.Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Misz Oliwia
Skowronek KrzysztofMisz OliwiaRONDO - Rybnik0 07
8.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice0 08
9.Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS - Chorzów2 29

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA - Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA - Praszka4, 4 (+2)24, 41
2.Płoński Tadeusz
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Ogonowska Weronika
Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik13, 13 (+2)213, 131
3.Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski MiłoszJontza AnnaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie F (+2)2F1
4.Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA - Radomsko10 (+2)2102
5.Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+2)262
6.Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Klub Tańca STRETTO - RADZYMIN
Ryng Igor
Napiórkowska Daria
Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO - RADZYMIN2 (+2)222
7.Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
Ćwieląg MateuszGlomb WiktoriaRÓŻA - Olesno7 (+2)272
8.Flader Stanisław
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Szlom Maria
Flader StanisławSzlom MariaRS - WARSZAWA8 (+1)183
9.Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
SZOK - Gliwice
Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK - Gliwice3 (+1)133
10.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko11 (+1)1113
11.Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
RS - WARSZAWA
Korecki Gabriel
Mazurowska Aniela
Korecki GabrielMazurowska AnielaRS - WARSZAWA3 (+1)133
12.Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze7 (+1)173
13.Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
KTT REWIA - Racibórz
Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
Powroźnik KacperCabaj HelenaKTT REWIA - Racibórz F (+1)1F3

 

BLOK 3, rejestracja 13.00-14.00, próba parkietu 14.15-14.45, start: 15.00

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze6 (+1)161
2.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie3 (+1)132
3.Holianskyi Andrii
Janus Maria
ETIUDA - Radomsko
Holianskyi Andrii
Janus Maria
Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA - Radomsko6 (+1)163
4.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin5 (+1)154
5.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 15
6.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa0 06
7.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa1 17
8.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice3 38
9.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze0 09
10.Socha Oskar Jan
Obojska Julia
EVOLUTION - Kraków
Socha Oskar Jan
Obojska Julia
Socha Oskar JanObojska JuliaEVOLUTION - Kraków0 010

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)141
2.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice1 (+1)112
3.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań7 74
5.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik1 15
6.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków3 37

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Szawernoga Natalia
Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)151
2.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik2 (+1)122
3.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT - Będzin2 23
4.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko2 24
5.Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM Ornontowice0 05

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów1 (+1)111
2.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków5 (+1)152
3.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze4 (+1)143
4.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz2 (+1)124
5.Bryndza Patryk
Korycińska Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Korycińska Julia
Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)145
6.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa6 (+1)166
7.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)137
8.Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM - Zabrze2 28
9.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków1 19
10.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 110
11.Kopieniak Krystian
Najman Agnieszka
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kopieniak Krystian
Najman Agnieszka
Kopieniak KrystianNajman AgnieszkaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 411
12.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 012
13.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze0 013
14.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze2 214
15.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle0 015
16.Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
PERFECT - Będzin
Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaPERFECT - Będzin0 016

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze4 (+1)141
2.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
3.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków1 (+1)113
4.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz4 (+1)144
5.Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle3 (+1)135
6.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków2 (+1)126
7.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa4 47
8.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno2 28
9.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze1 19
10.Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Gerstel Roksana
Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM - Zabrze2 29
11.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko1 111

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-17.00, próba parkietu 17.00-17.45, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno6 (+1)161
2.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice C (+1)1C2
3.Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK - Kraków4 43
4.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków3 34
5.Pietras Kornel
Jaskólska Oliwia
ESTYMA - Częstochowa
Pietras Kornel
Jaskólska Oliwia
Pietras KornelJaskólska OliwiaESTYMA - Częstochowa3 (-1)-13

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj JonaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice3 (+1)131
2.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź5 (+1)152
3.Szendera Julian
Grabska Sylwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szendera Julian
Grabska Sylwia
Szendera JulianGrabska SylwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)123
4.Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków6 (+1)164
5.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 15
6.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze0 06
7.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice6 67
8.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaSOKÓŁ - Myślenice5 58
9.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków5 59

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
ArtDance - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraArtDance - Kraków8 (+1)182
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 43
4.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice6 64

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno10 (+1)1102
3.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+1)184
5.Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Biały Tomasz
Wenerska Zuzanna
Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)175
6.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice10 (+1)1106
7.Rudnicki Szymon
Matlęga Karolina
ArtDance - Kraków
Rudnicki Szymon
Matlęga Karolina
Rudnicki SzymonMatlęga KarolinaArtDance - Kraków1 17
8.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów2 28
9.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa1 19
10.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 010
11.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice8 810
12.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 012
13.Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
ArtDance - Kraków
Szczypczyk Adam
Jaworek Gabriela
Szczypczyk AdamJaworek GabrielaArtDance - Kraków0 013

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko3 (+1)131
2.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+1)152
3.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa4 (+1)143
4.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław11 (+1)1114
5.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 25
6.Czajkowski Daniel
Siwko Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Siwko Marcelina
Czajkowski DanielSiwko MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 36
7.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów11 117
8.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 57
9.Niegowski Michał
Kowalczyk Milena
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Kowalczyk Milena
Niegowski MichałKowalczyk MilenaDUET - Warszawa1 19
10.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno0 010

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
PERFECT - Będzin
Szymczyk Łukasz
Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna
Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaPERFECT - Będzin