II OTTT "W sercu Wielkopolski" TURNIEJ OPEN

2019-03-02 KOŚCIAN, POEZJA


Plik z wynikami

UWAGA

NAGRODY FINANSOWE W KATEGORII OPEN!!! ZAPRASZAMY!!!

ZMIANY W PROGRAMIE!!!

Zmieniono kategorię SENIOR II kl. E+F na kategorię SENIOR I kl. E+F

Dodano kl. F w kategorii 12-13 lat kl. E+F
Dodano kl. E w kategorii Senior II kl. E+F

Dodano kategorię 10-11 lat kl. F zamiast kategorii do 9 lat kl. G

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 8.45-9.45, start: 10.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
LATINA
Bartkowiak Cezary
Kryś Wiktoria
Bartkowiak CezaryKryś WiktoriaLATINA6, 2 (+2)26, 21
2.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
MARGO
Aleksanderek Bartosz
Jakubowska Nikol
Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO7, 5 (+1)17, 52
4.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury6 (+1)162

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra2 (+2)221
2.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO4 (+2)241
3.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA F (+2)2F2
4.Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
DZIUPLA
Surkov Kostiantyn
Zdych Eliza
Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA5 (+2)252
5.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra3 (+2)232
6.Banach Filip
Szyk Hanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Banach Filip
Szyk Hanna
Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)113
7.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON4 (+1)143
8.Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA1, 1 (+1)11, 13
9.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA2 (+1)123

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA1 (+1)112
3.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO0 04

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO1 11
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO0 02

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO3 31
2.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA1 (+1)112
3.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)113
4.Byczek Oliwier
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Mąkowska Oliwia
Byczek OliwierMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)154
5.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław1 17
8.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań0 08

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard C (+1)1C1
2.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław7 (+1)173
4.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań2 (+1)124
5.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław2 25
6.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA0 07
8.Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 48
9.Byczek Oliwier
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Mąkowska Oliwia
Byczek OliwierMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra4 49
10.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 010

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)112
3.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 03
4.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO0 04
5.Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Homenda Maja
Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław4 (+1)141
2.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 02
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO0 03

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-12.00, próba parkietu 12.00-12.45, start: 13.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO7, 7 (+2)27, 71
2.Przewoźny Michał
Miężał Weronika
LORENZO
Przewoźny Michał
Miężał Weronika
Przewoźny MichałMiężał WeronikaLORENZO4, 4 (+1)14, 42

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczak Kamil
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Barczak Kamil
Medyńska Martyna
Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól G (+2)2G1
2.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA5, 5 (+2)25, 51
3.Wójcik Mateusz
Głaz Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Wójcik Mateusz
Głaz Maria
Wójcik MateuszGłaz MariaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+2)221
4.Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek Jan
POEZJA
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek Jan
Bobkiewicz JoannaKaczmarek JanPOEZJA1, 1 (+1)11, 12
5.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA4, 4 (+1)14, 42
6.Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
LATINA
Kuczyński Dawid
Zboralska Aleksandra
Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA1, 3 (+1)11, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin4 (+2)241
2.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO F (+2)2F1
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO4 (+2)242
4.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin9 (+2)292
5.Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
LATINA
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA1 (+1)113
6.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO7 (+1)173
7.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz11 (+1)1113

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin1 (+1)111
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA2 23
4.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń1 14
5.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM4 (+1)141
2.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM1 (+1)112
3.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 03
4.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA2 24
5.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO2 25

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA6 (+1)161
2.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON2 (+1)122
3.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO4 (+1)143
4.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO1 (+1)114
5.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna6 65
6.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA4 46
7.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA1 17
8.Kuliński Karol
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Pawłowska Nicola
Kuliński KarolPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 08
9.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA3 38
10.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 010

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO5 (+1)151
2.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA5 (+1)152
3.Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA4 (+1)143
4.Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO1 (+1)114
5.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard4 45
6.Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
FILEMON
Dyka Adrian
Wojciechowska Julia
Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON0 06
7.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA5 57
8.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA0 08
9.Kuliński Karol
Pawłowska Nicola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Pawłowska Nicola
Kuliński KarolPawłowska NicolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 29
10.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice0 010

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO2 (+1)121
2.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO2 (+1)122
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)123
4.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA0 04
5.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO0 05
6.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON4 46
7.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 77

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)161
2.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)132
3.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA5 (+1)153
4.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO1 (+1)114
5.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław0 05
6.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 36
7.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON5 57
8.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO3 38

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-16.00, próba parkietu 16.00-16.45, start: 17.00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)163
4.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA6 (+1)164
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO B (+1)1B5
6.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław7 (+1)176
7.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+1)167
8.Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
Sak MateuszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin5 58
9.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław0 09
10.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA0 010
11.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA1 111
12.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO0 011
13.Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard0 011
14.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 014

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 16

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA5 (+1)152
3.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA1 (+1)113
4.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA6 (+1)164
5.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Krzywicka Magdalena
Sak MateuszKrzywicka MagdalenaELITE DANCE - Szczecin6 (+1)166
7.Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Lipiński Daniel
Tyjewska Julia Magdalena
Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin8 (+1)187
8.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 38
9.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA5 59
10.Politański Waldemar
Kosicka Weronika
SŁOŃCE
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE1 110
11.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław5 510
12.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM2 212
13.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO0 012
14.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA0 014
15.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO0 015
16.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA0 016

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA2 (+1)121
2.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA1 (+1)112
3.Majak Jakub
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Majak Jakub
Nieczyszczak Klaudyna
Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław2 (+1)123
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO2 (+1)124
5.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA1 15
6.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA0 06
7.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM0 08

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków8 (+1)181
2.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO1 (+1)112
3.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)113
4.Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis Nikodem
Dominek Katarzyna
Kakakis NikodemDominek Katarzyna7 74
5.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO2 25
6.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO0 06

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice10 (+1)1101
2.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA0 02
3.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław0 03

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pernak Michał
Wójcicka Julka
ZORBA - Częstochowa
Pernak Michał
Wójcicka Julka
Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA - Częstochowa0 01
2.Śledź Karol
Staśkiewicz Alicja
LATINA
Śledź Karol
Staśkiewicz Alicja
Śledź KarolStaśkiewicz AlicjaLATINA0 02
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra5 54
5.Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM - Wrocław0 05
6.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz Oliwia1 16
7.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA1 17
8.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO9 98
9.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO1 18
10.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA1 18
11.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA0 011
12.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM0 011

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice9 91
2.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA0 03
4.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków7 74
5.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław0 05
6.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO0 06
7.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO0 07
8.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO2 28
9.Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA
10.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA

30+ (Senior 1) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
PIETRZYK - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK - Wrocław1 (+1)111
2.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury1 (+1)112
3.Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
POEZJA
Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
Chudziński ZbigniewChudzińska AldonaPOEZJA1 13
4.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA0 04

30+ (Senior 1) E+F LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haraś Stanisław
Haraś Diana
Nowotomyski Ośrodek Kultury
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaNowotomyski Ośrodek Kultury