European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

2019-04-13 Jelcz-Laskowice k.Wrocławia, DANCE TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

POL.

1. Zmiana godziny rozpoczęcia pierwszego bloku. Start godz.9:00
2. Kategoria Open Standard Dorośli została przeniesiona z bloku 3-go na Galę o g.20:00
3.Turniej na bloku I i II rozgrywany będzie w niektórych kategoriach na dwóch parkietach.
4.Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin rozpoczęcia bloków tanecznych w zależności od ilości
zapisanych par. Ostateczny rozkład godzinowy zostanie podany po zamknięciu list startowych tj.11.04.2019
ENG.
1. Change in the start time of the first Part. Start at 9:00
2. Category Open Standard Adults were moved from the 3rd block to the Gala by 20:00
3. Turnament on PART I and II will be played in some categories on two floors.
4. The Organizer reserves the right to change the starting times of dance parts depending on the quantity
    saved par. The final hourly schedule will be given after closing the start lists, 11/04/2019

BLOK 1, rejestracja 7 15 - 8 15, start: 9 00

1.Turniej na bloku I i II rozgrywany będzie w niektórych kategoriach na dwóch parkietach.2.Rejestracja ON-LINE do 10.04.2019 do godz.24:00.3.Organizator zastrzega prawo do zmiany godzin rozpoczęcia bloków tanecznych w zależności od ilości


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 18

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław
2.Bucki Oliwier
Sopuch Zofia
AKTAN - Wrocław
Bucki Oliwier
Sopuch Zofia
Bucki OliwierSopuch ZofiaAKTAN - Wrocław
3.Dróżdż Witold
Jabłońska Agata
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Jabłońska Agata
Dróżdż WitoldJabłońska AgataIGLICA - Wrocław
4.Gremplewicz Olaf
Bazylak Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Gremplewicz Olaf
Bazylak Zuzanna
Gremplewicz OlafBazylak ZuzannaAKTAN - Wrocław
5.HUTNIK NINA
MOTYKA OLIWIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
HUTNIK NINA
MOTYKA OLIWIA
HUTNIK NINAMOTYKA OLIWIACIEŚLAK - Jelenia Góra
6.Jania Paweł
Kopacz Kornelia
BANS - Strzegom
Jania Paweł
Kopacz Kornelia
Jania PawełKopacz KorneliaBANS - Strzegom
7.KUBUJ FILIP
KOZACZKIEWICZ KORNELIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
KUBUJ FILIP
KOZACZKIEWICZ KORNELIA
KUBUJ FILIPKOZACZKIEWICZ KORNELIACIEŚLAK - Jelenia Góra
8.Klak Adam
Stępień Zosia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Klak Adam
Stępień Zosia
Klak AdamStępień ZosiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
9.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław
10.Misiak Karol
Misiak Marianna
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
11.PILARSKA RÓŻA
KURAK KORNELIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
PILARSKA RÓŻA
KURAK KORNELIA
PILARSKA RÓŻAKURAK KORNELIACIEŚLAK - Jelenia Góra
12.PILARSKI MAKSYMILIAN
MATEUSZÓW LENA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
PILARSKI MAKSYMILIAN
MATEUSZÓW LENA
PILARSKI MAKSYMILIANMATEUSZÓW LENACIEŚLAK - Jelenia Góra
13.Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
IMPRESS - Dzierżoniów
Pawlikowski Szymon
Orłowska Magdalena
Pawlikowski SzymonOrłowska MagdalenaIMPRESS - Dzierżoniów
14.Pociecha Iwo
Organiściak Hania
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Pociecha Iwo
Organiściak Hania
Pociecha IwoOrganiściak HaniaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
15.WOJNO EMIL
GRABSKA EMILIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
WOJNO EMIL
GRABSKA EMILIA
WOJNO EMILGRABSKA EMILIACIEŚLAK - Jelenia Góra
16.Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA - Wrocław
17.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław
18.Wójcik Leon
Skulska Milena
IGLICA - Wrocław
Wójcik Leon
Skulska Milena
Wójcik LeonSkulska MilenaIGLICA - Wrocław

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 8

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Hryciew Florian
Dzionek Alicja
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Florian
Dzionek Alicja
Hryciew FlorianDzionek AlicjaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
2.Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Hryciew Maksymilian
Ulanowska Kornelia
Hryciew MaksymilianUlanowska KorneliaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
3.KULIŚ DORIAN
WÓJCIK JULIA
CIEŚLAK - Jelenia Góra
KULIŚ DORIAN
WÓJCIK JULIA
KULIŚ DORIANWÓJCIK JULIACIEŚLAK - Jelenia Góra
4.Leśniak Jakub
Białek Daria
ATHINA - Oława
Leśniak Jakub
Białek Daria
Leśniak JakubBiałek DariaATHINA - Oława
5.Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura RafałŻygadło MichalinaIMPRESS - Dzierżoniów
6.Niemczuk Aleksander
Dobrochowska Julia
BANS - Strzegom
Niemczuk Aleksander
Dobrochowska Julia
Niemczuk AleksanderDobrochowska JuliaBANS - Strzegom
7.Wawrzaszek Tymon
Stołycia zofia
IGLICA - Wrocław
Wawrzaszek Tymon
Stołycia zofia
Wawrzaszek TymonStołycia zofiaIGLICA - Wrocław
8.Zubik Kornelia
Żabinski Mateusz
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Zubik Kornelia
Żabinski Mateusz
Zubik KorneliaŻabinski MateuszAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górecki Jan
Talaga Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Talaga Victoria
Górecki JanTalaga VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+2)221
2.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra6 (+2)261
3.Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczygieł Mateusz
Bromblik Maria
Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+2)241
4.Talash Arsen
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Talash Arsen
Lis Zuzanna
Talash ArsenLis ZuzannaIGLICA - Wrocław6 (+2)261
5.Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bartczak Bartosz
Kuryś Alexandra
Bartczak BartoszKuryś AlexandraCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)132
6.Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
IGLICA - Wrocław
Gawęcki Oliwier
Shuka Eliza
Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
7.Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
IGLICA - Wrocław
Kettner Jakub
Pogodzik Amelia
Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
8.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno11, 11 (+1)111, 112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Atamańczyk-Carrillo Nathaniel
Najdek Wiktoria
Atamańczyk-Carrillo NathanielNajdek WiktoriaIGLICA - Wrocław8 (+2)281
2.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
SKYDANCE - Wrocław
Rogoziewicz Wiktor
Sławińska Anna
Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE - Wrocław9 (+2)291
4.Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
MAESTRO - Opole
Skrzyszewski Szymon
Jędrychowska Maria
Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO - Opole10 (+2)2101
5.Leśniak Hubert
Leśniak Lena
4STEP - Wrocław
Leśniak Hubert
Leśniak Lena
Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP - Wrocław3 (+1)132
6.Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Nowak Krzysztof
Wieczorek Sara
Nowak KrzysztofWieczorek SaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+1)172
7.Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork
Pajor Mikołaj
Pryt Maja
Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT - Kluczbork3 (+1)132
8.Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Krężel Hanna
Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA - Wrocław5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno10 (+2)2101
2.Bazylak Filip
Czubala Maria
AKTAN - Wrocław
Bazylak Filip
Czubala Maria
Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN - Wrocław4 (+2)242
3.Salamon Łukasz
Koczan Zofia
4STEP - Wrocław
Salamon Łukasz
Koczan Zofia
Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP - Wrocław8 (+2)282
4.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów5 (+1)153
5.Olkowski Jan
Deręgowska Lena
4STEP - Wrocław
Olkowski Jan
Deręgowska Lena
Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP - Wrocław F (+1)1F3

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fiedler Aleksander
Nowara Lena
MAESTRO - Opole
Fiedler Aleksander
Nowara Lena
Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO - Opole Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA - Wrocław7 (+2)271
3.Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Lazik Paweł
Wieczorek Kamila
Lazik PawełWieczorek KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+2)291
4.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław8 (+2)281
5.Albekier Gabriel
Dereń Blanka
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Albekier Gabriel
Dereń Blanka
Albekier GabrielDereń BlankaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)112
6.Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)142
7.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Wrocław
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Wrocław3 (+1)132
8.Sowa Dominik
Kociok Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Sowa Dominik
Kociok Emilia
Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+1)172
9.Starba Patryk
Polus Alicja
GEMAR - Wrocław
Starba Patryk
Polus Alicja
Starba PatrykPolus AlicjaGEMAR - Wrocław0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
M-Studio
(Ukraina)
Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
Poluliashenko SemenMedunytsia NikaM-Studio
(Ukraina)
1
2.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 (+1)123
4.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 34
5.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05
6.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Bolero - Bolesławiec
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska NataszaBolero - Bolesławiec0 06

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
M-Studio
(Ukraina)
Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
Poluliashenko SemenMedunytsia NikaM-Studio
(Ukraina)
1
2.Fraiberg Max
Amsalem Leya
Grazia
(Izrael)
Fraiberg Max
Amsalem Leya
Fraiberg MaxAmsalem LeyaGrazia
(Izrael)
2

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.CHERNYAVETS ANDRII
POPADYNETS ANHELINA
M-Studio
(Ukraina)
CHERNYAVETS ANDRII
POPADYNETS ANHELINA
CHERNYAVETS ANDRIIPOPADYNETS ANHELINAM-Studio
(Ukraina)
1
2.Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec MichałKupczyk EdytaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole4 (+1)142
3.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E3
4.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów1 14
5.Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
MARGO - Leszno
Kovryha Roman
Cieśla Aleksandra
Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO - Leszno3 35
6.Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski KacperNawrot WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 06
7.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław3 37

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław D (+1)1D1
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław D (+1)1D2
3.CHERNYAVETS ANDRII
POPADYNETS ANHELINA
M-Studio
(Ukraina)
CHERNYAVETS ANDRII
POPADYNETS ANHELINA
CHERNYAVETS ANDRIIPOPADYNETS ANHELINAM-Studio
(Ukraina)
3
4.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04
5.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra1 15
6.Brixy Tobiasz
Haraf Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Tobiasz
Haraf Julia
Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 16
7.Smuniewski Szymon
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Szymon
Korzeniewicz Stella
Smuniewski SzymonKorzeniewicz StellaASTRA - Szczecin0 07
8.Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
M-Studio
(Ukraina)
Poluliashenko Semen
Medunytsia Nika
Poluliashenko SemenMedunytsia NikaM-Studio
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
2.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 (+1)112
3.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES - Częstochowa1 (+1)113
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław7 74
5.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 15
6.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO - Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO - Opole0 06

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
MAESTRO - Opole
Borbot Rostislav
Podborowska Anastazja
Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO - Opole1 (+1)112
3.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 03
4.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 04
5.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Wrocław
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Wrocław2 25

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 (+1)131
2.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław1 13
4.Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
SUKCES - Jaworzno
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
Dziereń KamilHoppe AmeliaSUKCES - Jaworzno2 24

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)171
2.Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Grazia
(Izrael)
Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia
(Izrael)
2
3.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław5 53
4.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław0 04
5.Medunytsia Zakhar
Gordiyenko Katerina
M-Studio
(Ukraina)
Medunytsia Zakhar
Gordiyenko Katerina
Medunytsia ZakharGordiyenko KaterinaM-Studio
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)111
2.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice13 (+1)1132
3.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław8 (+1)183
4.Nowak Paweł
Skrolecka Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Skrolecka Agata
Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)154
5.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaROYAL DANCE - Szczecin0 05
6.Czinar Mateusz
Pych Izabela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Pych Izabela
Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM - Wrocław0 06
7.Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin0 07
8.Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Żółkiewska Katarzyna
Piechota DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 08

 

BLOK 2, rejestracja 10 30 - 11 30, start: 12 00

POL.1. Zmiana godziny rozpoczęcia pierwszego bloku. Start godz.9:002. Kategoria Open Standard Dorośli została przeniesiona z bloku 3-go na Galę o g.20:003.Turniej na bloku I i II rozgrywany będzie w niektórych kategoriach na dwóch parkietach.4


14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)131
2.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin D (+1)1D2
3.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA - Wolsztyn4 (+1)143
4.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań2 24
5.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów3 35
6.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA - Szczecin1 16

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole7 (+1)171
2.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław2 23
4.Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Grazia
(Izrael)
Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia
(Izrael)
4
5.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław1 15

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław6 (+1)161
2.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław6 62
3.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław2 23

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl. C (+1)1C1
2.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły7 (+1)172
3.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice4 (+1)143
4.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno3 34
5.Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Ćwiek Wiktor
Zejmowicz Justyna
Ćwiek WiktorZejmowicz JustynaDancers United - WARSZAWA2 25
6.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 27
8.Danielski Artur
Nawłoka Wioletta
DANCE TEAM - Wrocław
Danielski Artur
Nawłoka Wioletta
Danielski ArturNawłoka WiolettaDANCE TEAM - Wrocław-1 (-1)-1-1
9.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno2 2

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły7 (+1)171
2.Jarosz Michał
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Jarosz Michał
Śnieżek Julia
Jarosz MichałŚnieżek JuliaINES - Wrocław4 (+1)142
3.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz5 (+1)153
4.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław2 (+1)124
5.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 45
6.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław0 06
7.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 07
8.Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK - Gliwice1 18
9.Zborowski Wiktor
Biegała Julia
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Biegała Julia
Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO - Leszno2 2

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław8 (+1)182
3.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz1 (+1)113
4.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
RIVIERA Warszawa
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA Warszawa7 74
5.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
IGLICA - Wrocław
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaIGLICA - Wrocław1 15
6.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów3 36
7.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Artemov Denys
Shulha Yuliia
Dancers United - WARSZAWA
Artemov Denys
Shulha Yuliia
Artemov DenysShulha YuliiaDancers United - WARSZAWA3 (+1)131
2.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork4 (+1)142
3.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra5 (+1)153
4.Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin9 (+1)194
5.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard7 75
6.Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Cieśla Marcin
Budkiewicz Zuzanna
Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 26
7.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno1 17
8.Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
FINEZJA - Poznań
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA - Poznań0 08

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)121
2.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
SUKCES - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES - Częstochowa3 (+1)132
3.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)123
4.Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Gorczak Gabriel
Zborowska Zuzanna
Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA - Szczecin1 (+1)114
5.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły1 15
6.Majak Jakub
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Majak Jakub
Nieczyszczak Klaudyna
Majak JakubNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław2 26
7.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno2 27
8.Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Skrzypczyńska Julia
Starski KacperSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 08
9.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 010
11.Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
M-Studio
(Ukraina)
Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
Medunytsya ZakharGordiyenko KateryinaM-Studio
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
SUKCES - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES - Częstochowa5 (+1)151
2.Kotkowski Kewin
Lipowska Olga
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Kewin
Lipowska Olga
Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES - Jaworzno3 (+1)132
3.Grzywaczewski Wiktor
Kazimierczak Julia
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Kazimierczak Julia
Grzywaczewski WiktorKazimierczak JuliaSUKCES - Częstochowa4 (+1)143
4.ORLOV DENYS
KUTSENKO ALISA
IMAGE-DANCE
(Ukraina)
ORLOV DENYS
KUTSENKO ALISA
ORLOV DENYSKUTSENKO ALISAIMAGE-DANCE
(Ukraina)
4
5.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)125
6.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno2 (+1)126
7.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków12 (+1)1127
8.POTSELUIKO YEVGENII
YURIEVA ANZHELIKA
IMAGE-DANCE
(Ukraina)
POTSELUIKO YEVGENII
YURIEVA ANZHELIKA
POTSELUIKO YEVGENIIYURIEVA ANZHELIKAIMAGE-DANCE
(Ukraina)
7
9.Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA - Wrocław0 09
10.Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 110
11.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
MAESTRO - Opole
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO - Opole1 110
12.CHEPURIN ANDRII
HRYHORENKO YULIIA
IMAGE-DANCE
(Ukraina)
CHEPURIN ANDRII
HRYHORENKO YULIIA
CHEPURIN ANDRIIHRYHORENKO YULIIAIMAGE-DANCE
(Ukraina)
12
13.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 213
14.Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON - Szamotuły0 014

12-13 (Junior 1) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Shevtsov Alex
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Alex
Kiyko Polina
Shevtsov AlexKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)
1
2.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2
3.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin3
4.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno4
5.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały5
6.Fraiberg Max
Amsalem Leya
Grazia
(Izrael)
Fraiberg Max
Amsalem Leya
Fraiberg MaxAmsalem LeyaGrazia
(Izrael)
6
7.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław

14-15 (Junior 2) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ArtDance - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance - Kraków1
2.Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
M-Studio
(Ukraina)
Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
Medunytsya ZakharGordiyenko KateryinaM-Studio
(Ukraina)
2
3.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra3
4.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin4
5.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa5
6.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław6
7.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin7

16-18 (Młodzież) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa1
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice2
3.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra3
4.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa4
5.Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5

16-20 (Młodzież starsza) Open LA WDC AL 8

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 41
2.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 02
3.Goryshev Boris
Kovalevskaya Kristina
Golden Step
(Rosja)
Goryshev Boris
Kovalevskaya Kristina
Goryshev BorisKovalevskaya KristinaGolden Step
(Rosja)
3
4.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław0 04
5.Ujczak Paweł
Korpak Ewa
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Korpak Ewa
Ujczak PawełKorpak EwaIGLICA - Wrocław0 05
6.Mandlik Pavel
Johanessova Sarah
Tk Marendi
(Czechy)
Mandlik Pavel
Johanessova Sarah
Mandlik PavelJohanessova SarahTk Marendi
(Czechy)
6
7.Faracik Szymon
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Kwietniowska Oliwia
Faracik SzymonKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław5 57
8.CHEPURIN ANDRII
HRYHORENKO YULIIA
IMAGE-DANCE
(Ukraina)
CHEPURIN ANDRII
HRYHORENKO YULIIA
CHEPURIN ANDRIIHRYHORENKO YULIIAIMAGE-DANCE
(Ukraina)
8

 

BLOK 3, rejestracja 15 30 - 16 30, start: 17 00

POL.1. Zmiana godziny rozpoczęcia pierwszego bloku. Start godz.9:002. Kategoria Open Standard Dorośli została przeniesiona z bloku 3-go na Galę o g.20:003.Turniej na bloku I i II rozgrywany będzie w niektórych kategoriach na dwóch parkietach.4


12-13 (Junior 1) Open LA WDC AL 15

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
STYL - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSTYL - Kraków0 01
2.Shevtsov Alex
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Alex
Kiyko Polina
Shevtsov AlexKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)
2
3.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 03
4.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM - Wrocław4 45
6.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaDANCE TEAM - Wrocław0 07
8.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 08
9.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 29
10.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin5 510
11.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 211
12.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno3 312
13.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 013
14.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin0 014
15.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław6 615

14-15 (Junior 2) Open LA WDC AL 15

UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko1 14
5.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa7 75
6.Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
M-Studio
(Ukraina)
Medunytsya Zakhar
Gordiyenko Kateryina
Medunytsya ZakharGordiyenko KateryinaM-Studio
(Ukraina)
6
7.ORLOV DENYS
KUTSENKO ALISA
IMAGE-DANCE
(Ukraina)
ORLOV DENYS
KUTSENKO ALISA
ORLOV DENYSKUTSENKO ALISAIMAGE-DANCE
(Ukraina)
7
8.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin2 27
9.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław5 59
10.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin5 510
11.POTSELUIKO YEVGENII
YURIEVA ANZHELIKA
IMAGE-DANCE
(Ukraina)
POTSELUIKO YEVGENII
YURIEVA ANZHELIKA
POTSELUIKO YEVGENIIYURIEVA ANZHELIKAIMAGE-DANCE
(Ukraina)
11
12.Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Grazia
(Izrael)
Rozenberg Shein
Yakoboshvili Michal
Rozenberg SheinYakoboshvili MichalGrazia
(Izrael)
12
13.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 013
14.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław0 014
15.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno0 015

16-18 (Młodzież) Open LA WDC AL 15

eliminacje UNDER 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 02
3.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa8 84
5.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice2 25
6.Mielczarek Adrian
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Martyniec Anastazja
Mielczarek AdrianMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno6 66
7.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa0 08
9.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa0 010
11.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław5 511
12.ORLOV DENYS
KUTSENKO ALISA
IMAGE-DANCE
(Ukraina)
ORLOV DENYS
KUTSENKO ALISA
ORLOV DENYSKUTSENKO ALISAIMAGE-DANCE
(Ukraina)
12
13.POTSELUIKO YEVGENII
YURIEVA ANZHELIKA
IMAGE-DANCE
(Ukraina)
POTSELUIKO YEVGENII
YURIEVA ANZHELIKA
POTSELUIKO YEVGENIIYURIEVA ANZHELIKAIMAGE-DANCE
(Ukraina)
13
14.Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 114
15.CHEPURIN ANDRII
HRYHORENKO YULIIA
IMAGE-DANCE
(Ukraina)
CHEPURIN ANDRII
HRYHORENKO YULIIA
CHEPURIN ANDRIIHRYHORENKO YULIIAIMAGE-DANCE
(Ukraina)
15

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC AL 36

eliminacje ADULT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilczyński Igor
Grishina Irina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Wilczyński Igor
Grishina Irina
Wilczyński IgorGrishina IrinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 01
2.Kazakov Denys
Kowalczyk Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kazakov Denys
Kowalczyk Julia
Kazakov DenysKowalczyk JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 02
3.Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
POLISH CLUB - Warszawa
Dziedzic Oskar
Tarnowska Magdalena
Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Gadko Konrad
Jaszewska Angelika
Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Viacheslav Kotov
Jedwabna Weronika
Arena Dance Club - Evgeny Smagin i Polina Kazachenko
(Rosja)
Viacheslav Kotov
Jedwabna Weronika
Viacheslav KotovJedwabna WeronikaArena Dance Club - Evgeny Smagin i Polina Kazachenko
(Rosja)
5
6.Jeleń Ernest
Faber Agata
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Faber Agata
Jeleń ErnestFaber AgataLIDER - Lublin0 06
7.Giraldi Simone
Fabrizi Alice
Italy
(Włochy)
Giraldi Simone
Fabrizi Alice
Giraldi SimoneFabrizi AliceItaly
(Włochy)
7
8.Masłowski Mieszko
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Pasek Monika
Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
9.Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Wiercioch Mateusz
Bandelewicz Magdalena
Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 09
10.Goryshev Boris
Kovalevskaya Kristina
Golden Step
(Rosja)
Goryshev Boris
Kovalevskaya Kristina
Goryshev BorisKovalevskaya KristinaGolden Step
(Rosja)
10
11.Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Szymańska Karolina
Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom0 011
12.Sobala Mateusz
Kopiec Hanna
THE BEST - Gdańsk
Sobala Mateusz
Kopiec Hanna
Sobala MateuszKopiec HannaTHE BEST - Gdańsk0 012
13.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 013
14.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno1 114
15.Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Gorczyca Sylwia
Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 015
16.Telpukhovskiy Danila
Pszczoła Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Telpukhovskiy Danila
Pszczoła Natalia
Telpukhovskiy DanilaPszczoła NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 016
17.Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Karwatowska Marzena
Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER - Lublin0 016
18.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław1 118
19.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 018
20.Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Dziedziczak Natalia
Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 018
21.Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
TK Marendi
(Czechy)
Chmiel Jakub
Ichnovska Simona
Chmiel JakubIchnovska SimonaTK Marendi
(Czechy)
21
22.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław0 021
23.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław8 823
24.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSTYL - Kraków0 024
25.Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
LIDER - Lublin
Izzo Lorenzo
Lubaszewska Magdalena
Izzo LorenzoLubaszewska MagdalenaLIDER - Lublin0 025
26.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin0 025
27.Mandlik Pavel
Johanessova Sarah
Tk Marendi
(Czechy)
Mandlik Pavel
Johanessova Sarah
Mandlik PavelJohanessova SarahTk Marendi
(Czechy)
27
28.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom3 328
29.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok4 429
30.Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA - Pabianice13 1330
31.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków12 1231
32.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin
33.Kopczyński Adrian
Szymiczek Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Kopczyński Adrian
Szymiczek Katarzyna
Kopczyński AdrianSzymiczek KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa
34.Kuroczko Kamil
Janicka Sara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kuroczko Kamil
Janicka Sara
Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
35.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław
36.Cihan Berkay
Kölble Jelena
Ahorn Club Berlin
(Niemcy)
Cihan Berkay
Kölble Jelena
Cihan BerkayKölble JelenaAhorn Club Berlin
(Niemcy)

 

BLOK 4, rejestracja 18 30 - 19 30, start: 20 00

1/2 FINAŁU+ FINAŁ 16 -18 (UNDER 19) WDC AL LA, 1/4 FINAŁU or 1/2 FINAŁU + FINAŁ ADULT WDC AL LA


16+ (Powyżej 15) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory1
2.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław2
3.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława3
4.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok4
5.Mikhalev Mikhail
Novakova Michaela
MZ Dance Team Czech Republic
(Czechy)
Mikhalev Mikhail
Novakova Michaela
Mikhalev MikhailNovakova MichaelaMZ Dance Team Czech Republic
(Czechy)

16-20 (Młodzież starsza) Open ST 0