Polish Open Championships

2019-06-09 Karpacz, CHAMPION TEAM - Wrocław


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja do 8 00, start: 9 00

KLASY F i E rozgrywają turniej na dwóch parkietach Odebranie numeru startowego 1 godz . przed rozpoczęciem bloku.


10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 (+1)141
2.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice E (+1)1E2
3.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)143
4.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04
5.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica0 05
6.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław0 06

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce6 (+1)161
2.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra1 12
3.Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Furgała Kornelia
Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL - Rzeszów2 23

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)143
4.Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław2 24
5.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno0 05
6.Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
IMPRESS - Dzierżoniów
Bronowicki Antoni
Walczybok Amelia
Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS - Dzierżoniów0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D1
2.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Wojciechowska Monika
Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03
4.Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Wrocław
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP - Wrocław1 14

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Wrocław
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP - Wrocław3 (+1)131
2.Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Gelczyńska Oliwia
Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT - Legnica2 22
3.Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
IMPRESS - Dzierżoniów
Chmielnicki Mateusz
Midziak Olga
Chmielnicki MateuszMidziak OlgaIMPRESS - Dzierżoniów1 13

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA - Wolsztyn6 (+1)162
3.Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST - Lubań6 63
4.Wysocki Jakub
Osowska Emilia
IMPRESS - Dzierżoniów
Wysocki Jakub
Osowska Emilia
Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS - Dzierżoniów0 04

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE TEAM - Wrocław

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin4 (+1)142
3.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm8 (+1)183
4.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)174
5.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 25
6.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola7 76
7.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław3 37
8.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

Turniej towarzyszący POCH
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław9 (+1)191
2.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm6 (+1)162
3.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)183
4.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław1 (+1)114
5.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 05
6.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 06
7.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław0 07
8.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 08
9.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno0 09

 

BLOK 2, rejestracja do 11 00, start: 12 00

Odebranie numeru startowego 1 godz . przed rozpoczęciem bloku. Rejestracja kategorii solo - e mail:solopolishopen@gmail.com


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrz. Polski/Polish Open 9

UNDER 10, komb.6D (WA,WW,Q,CC,S,JV)
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca Kraków1 11
2.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno0 02
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno1 13
4.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 44
5.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 05
6.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra6 66
7.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław3 37
8.Homoncik Karol
Migacz Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Migacz Maja
Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA - Kamienna Góra3 38
9.Górecki Jan
Talaga Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Jan
Talaga Victoria
Górecki JanTalaga VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 29

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrz. Polski/Polish Open 9

UNDER 12, WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra0 01
2.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin2 22
3.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 24
5.Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
THOMAS DANCE - Kraków
Ojczyk Stanisław
Grabka Nadia
Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE - Kraków1 15
6.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce6 66
7.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 07
8.Ferents Oleksandr
Boychuk Roksolana
DUSSH
(Ukraina)
Ferents Oleksandr
Boychuk Roksolana
Ferents OleksandrBoychuk RoksolanaDUSSH
(Ukraina)
8
9.Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Demianiuk Adrian
Zhydachevska Ulyana
Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA4 49

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 21

UNDER 21, WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory0 01
2.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 03
4.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 04
5.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 45
6.Śledź Karol
Staśkiewicz Alicja
LATINA Zielona Góra
Śledź Karol
Staśkiewicz Alicja
Śledź KarolStaśkiewicz AlicjaLATINA Zielona Góra0 06
7.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 07
8.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra0 08
9.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 09
10.Talik Mikołaj
Langier Julia
SUKCES - Jaworzno
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaSUKCES - Jaworzno0 010
11.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 011
12.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra7 712
13.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów5 513
14.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno3 314
15.Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
ARTS STUDIO - Oława
Hamulecki Krzysztof Marcin
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO - Oława1 114
16.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź10 1016
17.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 017
18.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra3 317
19.Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
Kuźnia Tańca Kraków
Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca Kraków1 119
20.Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 120
21.Klich Mateusz
Kiełbik Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Klich Mateusz
Kiełbik Natalia
Klich MateuszKiełbik NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA-1 -120

 

BLOK 3, rejestracja do 14 00, start: 15 00

Odebranie numeru startowego 1 godz . przed rozpoczęciem bloku.


12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 9

UNDER 14, WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
ArtDance - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance - Kraków0 01
2.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 02
3.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno2 23
4.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04
5.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 25
6.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 16
7.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław2 27
8.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola7 78
9.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały1 19

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 11

UNDER 16,WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin3 33
4.Diachuk Leonid
Holovanova Darya
DUSSH
(Ukraina)
Diachuk Leonid
Holovanova Darya
Diachuk LeonidHolovanova DaryaDUSSH
(Ukraina)
4
5.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa7 75
6.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław3 37
8.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin2 28
9.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 19
10.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin4 410
11.Woźniak Maciej
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Capar Hanna
Woźniak MaciejCapar HannaASTRA - Szczecin0 011

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 22

UNDER 19, WDC AL eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 02
3.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 03
4.Havryshchuk Arsen
Tsybulska Daria
Inter Dance
(Ukraina)
Havryshchuk Arsen
Tsybulska Daria
Havryshchuk ArsenTsybulska DariaInter Dance
(Ukraina)
4
5.Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Karol
Nowak Zuzanna
Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 05
6.Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Tracz Oliwia
Kidybiński PawełTracz OliwiaMYKA - Zamość0 06
7.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa8 87
8.Rembelski Jakub
Bala Oliwia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 08
9.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice2 29
10.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 010
11.Fałek Konrad
Kałuzińska Kaja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Fałek Konrad
Kałuzińska Kaja
Fałek KonradKałuzińska KajaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 011
12.Mielczarek Adrian
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Martyniec Anastazja
Mielczarek AdrianMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno6 612
13.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 012
14.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra0 014
15.Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra12 1215
16.Krentosz Aleksander
Morawska Nicole
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Morawska Nicole
Krentosz AleksanderMorawska NicoleRONDO - Rybnik8 816
17.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław9 917
18.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów4 417
19.Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
Wojciechowski StanisławOrnat DominikaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA4 419
20.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 020
21.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin3 321
22.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin1 121

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 32

ADULT, WDC AL eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 02
3.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin0 03
4.Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Kopaczyńska Kornelia
Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów0 06
7.Nagórski Maciej
Froń Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Nagórski Maciej
Froń Magdalena
Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK - Gliwice0 07
8.Pernak Michał
Wójcicka Julka
ZORBA - Częstochowa
Pernak Michał
Wójcicka Julka
Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA - Częstochowa0 08
9.Bichurov Pavel
Teplitskaya Polina
Russian Stile
(Rosja)
Bichurov Pavel
Teplitskaya Polina
Bichurov PavelTeplitskaya PolinaRussian Stile
(Rosja)
9
10.Furman Jakub
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Furman Jakub
Guzik Magdalena
Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA - Kraków0 010
11.Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Kolano Michał
Maciołka Agnieszka
Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK - Kraków0 011
12.Budzik Tomasz
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kogut Alicja
Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM - Żory0 012
13.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES - Jaworzno0 013
14.Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
SUKCES - Jaworzno
Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES - Jaworzno8 814
15.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 015
16.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 016
17.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 017
18.Kacperski Robert
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Kacperski Robert
Borowskaya Darya
Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin2 217
19.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa0 019
20.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa0 019
21.Smutnicki Tomasz
Niedbał van der Bliek Anna
Dutch Amateur League
(Holandia)
Smutnicki Tomasz
Niedbał van der Bliek Anna
Smutnicki TomaszNiedbał van der Bliek AnnaDutch Amateur League
(Holandia)
21
22.Lozinszek Michał
Maślanka Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Michał
Maślanka Julia
Lozinszek MichałMaślanka JuliaWIR - Mysłowice0 022
23.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik-1 -123
24.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań0 023
25.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź10 1025
26.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 026
27.Talik Mikołaj
Langier Julia
SUKCES - Jaworzno
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaSUKCES - Jaworzno0 026
28.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 028
29.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
ArtDance - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaArtDance - Kraków1 128
30.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
SUKCES - Jaworzno
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES - Jaworzno0 030
31.Przygoda Jeremi
Łach Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Łach Magda
Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM - Zabrze0 031
32.Nowak Filip
Krówczyńska Gabriela
M-TEAM - Kraków
Nowak Filip
Krówczyńska Gabriela
Nowak FilipKrówczyńska GabrielaM-TEAM - Kraków

 

BLOK 4, rejestracja do 18 00, start: 19 00

Odebranie numeru startowego 1 godz . przed rozpoczęciem bloku.


30+ (Senior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 3

OVER 30, WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków4 41
2.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań2 22
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13

30+ (Senior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 5

OVER 30, WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
FANTOM - Głogów
Pachuta Paweł
Szczęsna Małgorzata
Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM - Głogów4 41
2.Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Głowacki Rafał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów2 22
3.Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Sowińska Joanna
Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 03
4.Dańko Przemysław
Wójcik Nina
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Dańko Przemysław
Wójcik Nina
Dańko PrzemysławWójcik NinaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec9 94
5.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno1 15

40+ (Senior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 7

OVER 40, WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław10 101
2.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec1 12
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków4 43
4.Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
RIVIERA Warszawa
Kępczyński Andrzej
Kępczyńska Anna
Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaRIVIERA Warszawa3 34
5.Helbig Frank
Zuleger-Helbig Vera
TSC Dance(E)motion e.V.
(Niemcy)
Helbig Frank
Zuleger-Helbig Vera
Helbig FrankZuleger-Helbig VeraTSC Dance(E)motion e.V.
(Niemcy)
5
6.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól4 46
7.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2 27

40+ (Senior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 7

OVER 40, WDC AL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań19 191
2.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3 32
3.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec1 13
4.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań11 114
5.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.15 155
6.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól2 26
7.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 37