Puchar Klas A, B i C

2019-10-12 Białobrzegi, MGOK BIAŁOBRZEGI


Plik z wynikami

UWAGA

Zgłoszenia telefoniczne par: 667 085 241
ZAPRASZAMY!

BLOK 1, rejestracja 09.00-10.00 tańce standardowe, próba parkietu 09.30-10.00 tańce standardowe, start: 10.30 tańce standardowe ELIMINACJE

FINAŁY: godz. 18.30 tańce standardowe i latynoamerykańskie; Finały kl.C i B, 1/2 i Finały kl.A


16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Klas PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław BB1
2.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno BB2
3.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź BB3
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów B (+1)1B4
5.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów7 (+1)175
6.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko5 (+1)156
7.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl3 (+1)137
8.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)178
9.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn5 (+1)159
10.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+1)179
11.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów B (+1)1B9
12.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria3 312
13.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom0 013
14.Bilski Filip
Sobolewska Karolina
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Bilski Filip
Sobolewska Karolina
Bilski FilipSobolewska KarolinaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 314
15.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk0 015
16.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec0 015
17.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin0 015
18.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków-1 -118
19.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 018
20.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź0 020
21.Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL - WARSZAWA1 121
22.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole3 321
23.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice0 023

16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Klas PREMIUM 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin AA1
2.Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Cygan Jakub
Paczosa Kornelia
Cygan JakubPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała AA2
3.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów AA3
4.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra AA4
5.Olejnik Bartosz
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Olejnik Bartosz
Junak Weronika
Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza11 (+1)1115
6.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów9 (+1)196
7.Łyda Konrad
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Gastoł Daria
Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA7 (+1)177
8.Gajdera Dawid
Zemełka Jennifer
RYTM - Żory
Gajdera Dawid
Zemełka Jennifer
Gajdera DawidZemełka JenniferRYTM - Żory11 (+1)1118
9.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko6 (+1)169
10.Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra12 (+1)11210
11.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań3 (+1)1311
12.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)1712
13.Ivanov Denis
Mysiorek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)1113
14.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)1414
15.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin3 315
16.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 015
17.Szuba Michał
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Cybulska Monika
Szuba MichałCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 715
18.Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 418
19.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom8 819
20.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice11 1120
21.Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Sobiech Weronika
Ewangelu EvangelosSobiech WeronikaDANCECLUB - Szczecin3 321
22.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole6 622
23.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa2 223
24.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice10 1024
25.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl4 424
26.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 026
27.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk2 227
28.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków0 027
29.Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 129
30.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno4 430
31.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno0 031

16+ (Powyżej 15) A ST Puchar Klas PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa SS1
2.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów SS2
3.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL - Rzeszów SS3
4.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin2 (+1)124
5.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra8 (+1)185
6.Litewka Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Martyna Nikola
Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola9 (+1)196
7.Gura Tomasz
Wilk Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk Klaudia
Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL - Rzeszów7 (+1)177
8.Kunda Mateusz
Kwiatkowska Olga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kunda Mateusz
Kwiatkowska Olga
Kunda MateuszKwiatkowska OlgaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)128
9.Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Biskup Kinga
Ziuziański AleksanderBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)129
10.Czachor Michał
Preisner Jagienka
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Preisner Jagienka
Czachor MichałPreisner JagienkaSAMBA - Tarnobrzeg9 (+1)1910
11.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków2 (+1)1211
12.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)1112
13.Bielecki Jakub
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Bielecki Jakub
Krytak Małgorzata
Bielecki JakubKrytak MałgorzataDŻET - Rzeszów-Boguchwała2 213
14.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno3 313
15.Rydz Rafał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Rubacha Anna
Rydz RafałRubacha AnnaLIDER - Lublin5 515
16.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok8 816
17.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 016
18.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA1 118
19.Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Sobczyk Jagoda
Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 118
20.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 018
21.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK - Kraków8 821
22.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 022
23.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 023
24.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 024
25.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze0 025
26.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 226
27.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa1 126
28.Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 026
29.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola-1 (-1)-1-1

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-13.00 tańce latynoamerykańskie, próba parkietu 13.00-13.30 tańce latynoamerykańskie, start: 14.30 tańce latynoamerykańskie

FINAŁY: godz. 18.30 tańce standardowe i latynoamerykańskie; Finały kl.C i B, 1/2 i Finały kl.A


16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Klas PREMIUM 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Przybytniak Marta
Szyporta MateuszPrzybytniak MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki BB1
2.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin BB2
3.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź BB3
4.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów6 (+1)164
5.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków3 (+1)135
6.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 (+1)186
7.Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA - Kraków6 (+1)167
8.Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
BRASIL - WARSZAWA
Krawczyk Paweł
Lewicka Aleksandra
Krawczyk PawełLewicka AleksandraBRASIL - WARSZAWA2 (+1)128
9.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów4 (+1)149
10.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec7 (+1)1710
11.Gmochowski Mateusz
Lorkowska Kinga
Dancers United - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lorkowska Kinga
Gmochowski MateuszLorkowska KingaDancers United - WARSZAWA2 (+1)1211
12.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce1 112
13.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski1 113
14.Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
SKT PASJA - Kraków
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko JacekMadaj KlaudiaSKT PASJA - Kraków1 114
15.Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kijak Konrad
Malmon Wiktoria
Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom0 015
16.Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL - Rzeszów1 116
17.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź0 016
18.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice2 216
19.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze0 016
20.Baran Michał
Wydurska Izabela
START - Płońsk
Baran Michał
Wydurska Izabela
Baran MichałWydurska IzabelaSTART - Płońsk0 020
21.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl2 220
22.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków0 022
23.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom0 022
24.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice7 724

16+ (Powyżej 15) B LA Puchar Klas PREMIUM 39

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław AA1
2.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra BB2
3.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra AA3
4.Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
SKT AGH - Kraków
Davydenko Yevhenii
Sierpniak Kaja
Davydenko YevheniiSierpniak KajaSKT AGH - Kraków AA4
5.Kruczała Michał
Fatyga Justyna
PERFECT STYL - Kraków
Kruczała Michał
Fatyga Justyna
Kruczała MichałFatyga JustynaPERFECT STYL - Kraków1 (+1)115
6.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+1)196
7.Artemov Denys
Shulha Yuliia
Dancers United - WARSZAWA
Artemov Denys
Shulha Yuliia
Artemov DenysShulha YuliiaDancers United - WARSZAWA1 (+1)117
8.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)188
9.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik11 (+1)1119
10.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała11 (+1)11110
11.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA3 (+1)1311
12.Kadecki Kamil
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kadecki Kamil
Lipiec Marta
Kadecki KamilLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)1312
13.Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra A (+1)1A13
14.Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Szymkiewicz Aleksandra
Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard9 (+1)1914
15.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin6 (+1)1615
16.Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Zielińska Beata
Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM - Zabrze3 (+1)1315
17.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)1615
18.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów4 418
19.Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
Wojciechowski StanisławOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa4 418
20.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa3 320
21.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin7 721
22.Żarnovsky Kamil
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Żarnovsky Kamil
Komosa Agnieszka
Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA6 621
23.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 623
24.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
MAESTRO - Opole
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaMAESTRO - Opole2 224
25.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa6 624
26.Danak Marcin
Włoch Angelika
SKT PASJA - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA - Kraków2 226
27.Łyda Konrad
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Gastoł Daria
Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA0 027
28.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno4 428
29.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski0 029
30.Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice2 230
31.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB - Szczecin0 031
32.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno4 432
33.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole2 232
34.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole8 832
35.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa0 035
36.Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
Kucharski DamianSadowska MagdalenaCHAMPION TEAM - Wrocław0 035
37.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn0 035
38.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 138
39.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 038

16+ (Powyżej 15) A LA Puchar Klas PREMIUM 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa SS1
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice SS2
3.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaAKSEL - Rzeszów SS3
4.Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok SS4
5.Krentosz Aleksander
Morawska Nicole
RONDO - Rybnik
Krentosz Aleksander
Morawska Nicole
Krentosz AleksanderMorawska NicoleRONDO - Rybnik10 (+1)1105
6.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCE COMMUNITY
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY4 (+1)146
7.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)167
8.Nowak Paweł
Skrolecka Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Skrolecka Agata
Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)167
9.Czinar Mateusz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Widz Marcelina
Czinar MateuszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław9 (+1)199
10.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin4 (+1)1410
11.Bienert Paweł
Jankowska Sonia
SŁOŃCE - Poznań
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE - Poznań7 (+1)1711
12.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno3 (+1)1312
13.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)1712
14.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice4 (+1)1414
15.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław3 315
16.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław9 916
17.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA0 017
18.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa0 018
19.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom3 319
20.Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA - Radom8 820
21.Holski Maciej
Tyl Katarzyna
PRESTIGE - Białystok
Holski Maciej
Tyl Katarzyna
Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE - Białystok4 420
22.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów8 822
23.Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 023
24.Duda Maciej
Lopushynska Iryna
IDEA - Kraków
Duda Maciej
Lopushynska Iryna
Duda MaciejLopushynska IrynaIDEA - Kraków8 824
25.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów1 125
26.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin0 026
27.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Dancers United - WARSZAWA
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United - WARSZAWA0 026
28.Polański Bartosz
Laska Natalia
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Laska Natalia
Polański BartoszLaska NataliaIGLICA - Wrocław0 028
29.Bomba Sebastian
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Bomba Sebastian
Falda Karina
Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL - Rzeszów10 1029
30.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów-1 -129
31.Nowak Patryk
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań0 029
32.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków0 032