Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy

2019-11-30 Bełżyce, EM STUDIO - Opole Lubelskie


FOR FOREIGN COUPLES

BLOK 1, rejestracja 13.00-14.00, próba parkietu 14.00-14.30, start: 15.00

Finały: godz. 18.00


14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra
4.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin
5.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm
6.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin
7.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów
8.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno
9.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
PERFECT STYL - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaPERFECT STYL - Kraków
10.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
11.Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Włodarczyk Weronika
Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM - Wrocław
12.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin
13.Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT - Chełm
14.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa
15.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Alwasiak Karol
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Olejnik Sara
Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2.Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Wierciszewska Laura
Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa
4.Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA - Szczecin
5.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin
6.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
DANCELOOK - Gliwice
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK - Gliwice
7.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
8.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra
9.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów
10.Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Niemczyk Kacper
Kaplińska Zofia
Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra
11.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa
12.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
13.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
14.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin
15.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
2.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaPERFECT STYL - Kraków
3.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław
4.Kacperski Robert
Borowskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Kacperski Robert
Borowskaya Darya
Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin
5.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra
6.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków
7.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
8.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Mistrzostwa Polski Zawodowców 0