Puchar Wieczystego

2019-12-14 Kraków, Okręg Małopolski PTT


Plik z wynikami
BLOK 1

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Puchar Wieczystego PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
2.Denisov Artom
Savchenko Anastasiia
Gloria
(Ukraina)
Denisov Artom
Savchenko Anastasiia
Denisov ArtomSavchenko AnastasiiaGloria
(Ukraina)
7
3.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
9
4.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
5.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
6.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze EE1
7.Cesarz Maciej
Makuch Joanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cesarz Maciej
Makuch Joanna
Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE - Wodzisław Śl. EE2
8.Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Gaj Martyna
Dziamba MateuszGaj MartynaGRACJA - Krosno EE3
9.Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION - WARKA2 (+1)124
10.Taborek Adam
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rachwał Jessica
Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)125
11.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA2 (+1)126
12.Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN - Wrocław0 08
13.Polcyn Kamil
Szczyrbak Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Polcyn Kamil
Szczyrbak Gabriela
Polcyn KamilSzczyrbak GabrielaEVOLUTION - Kraków0 010

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Puchar Wieczystego PREMIUM 38

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.TROKAL NAZAR
SHAIAHMETOVA MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
TROKAL NAZAR
SHAIAHMETOVA MARIIA
TROKAL NAZARSHAIAHMETOVA MARIIAUkraina
(Ukraina)
1
2.Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Kapel
(Ukraina)
Konopelko Oleksii
Zadumina Maryna
Konopelko OleksiiZadumina MarynaKapel
(Ukraina)
2
3.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
3
4.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice DD4
5.Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie DD5
6.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce DD6
7.Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA DD7
8.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+1)128
9.Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Raczkiewicz Julia
Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała D (+1)1D9
10.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
10
11.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa D (+1)1D11
12.Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem Roch
Kruczała Marcelina
Kowalski Nikodem RochKruczała Marcelina4 (+1)1412
13.Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Kural Amelia
Widełka MateuszKural AmeliaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)1313
14.Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
AKTAN - Wrocław
Mądry Mateusz
Łuczak Nikola
Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN - Wrocław1 (+1)1114
15.Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D15
16.Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski MikołajSabak EwaRS - WARSZAWA1 (+1)1116
17.Ohienko Oleksandr
Romanova Melaniia
Art-dance
(Ukraina)
Ohienko Oleksandr
Romanova Melaniia
Ohienko OleksandrRomanova MelaniiaArt-dance
(Ukraina)
17
18.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
PERFECT DANCE - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)1118
19.Białecki Kacper
Brauner Lilly
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Białecki Kacper
Brauner Lilly
Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)1119
20.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko6 (+1)1620
21.Partyka Piotr
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Stochła Weronika
Partyka PiotrStochła WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)1621
22.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów5 522
23.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna6 623
24.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze0 024
25.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 225
26.Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian SebastianGosińska KingaZORBA - Częstochowa6 626
27.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa6 627
28.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA0 028
29.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław0 029
30.Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Włodarczyk Patryk
Kłosowska Kornelia
Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów2 230
31.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk3 331
32.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski1 132
33.Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION - WARKA0 034
34.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk0 035
35.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
36
36.Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki MiłoszSkubida WiktoriaA-Z - Przemyśl0 037
37.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)
38.Pentii Mykhailo
Shchybyvolok Sofiia
Art-dance
(Ukraina)
Pentii Mykhailo
Shchybyvolok Sofiia
Pentii MykhailoShchybyvolok SofiiaArt-dance
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin CC1
2.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra CC2
3.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin CC3
4.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice5 (+1)154
5.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok C (+1)1C5
6.STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
6
7.Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+1)177
8.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków5 (+1)158
9.Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Doroszuk Oktawiusz
Ćwierz Anna
Doroszuk OktawiuszĆwierz AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)169
10.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)1610
11.Kruk Dawid
Furman Daria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kruk Dawid
Furman Daria
Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+1)1311
12.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin2 (+1)1212
13.Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Grela Oliwia
Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT - Chełm0 013
14.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin2 214
15.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin3 315
16.KORENEV YEHOR
KRAVCHENKO KSENIIA
Ukraina
(Ukraina)
KORENEV YEHOR
KRAVCHENKO KSENIIA
KORENEV YEHORKRAVCHENKO KSENIIAUkraina
(Ukraina)
16
17.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 317
18.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ1 118
19.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków4 419
20.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 620
21.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice0 021
22.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko3 322
23.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 023
24.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria0 024
25.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 025
26.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno0 026
27.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
28.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
29.TROKAL NAZAR
SHAIAHMETOVA MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
TROKAL NAZAR
SHAIAHMETOVA MARIIA
TROKAL NAZARSHAIAHMETOVA MARIIAUkraina
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA - Szczecin CC1
2.Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra CC2
3.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków CC3
4.Mecha Kamil
Capar Hanna
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Capar Hanna
Mecha KamilCapar HannaASTRA - Szczecin5 (+1)154
5.STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
STARENKYI IVAN
GRYTSENKO MARIIA
STARENKYI IVANGRYTSENKO MARIIAUkraina
(Ukraina)
5
6.Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Aleksander
Kiczka Natalia
Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)126
7.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko6 (+1)167
8.Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)118
9.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów6 (+1)169
10.Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA - Szczecin1 (+1)1110
11.KORENEV YEHOR
KRAVCHENKO KSENIIA
Ukraina
(Ukraina)
KORENEV YEHOR
KRAVCHENKO KSENIIA
KORENEV YEHORKRAVCHENKO KSENIIAUkraina
(Ukraina)
11
12.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok4 (+1)1412
13.TROIANSKYI ARTEM
PODSHYVALOVA OLHA
Ukraina
(Ukraina)
TROIANSKYI ARTEM
PODSHYVALOVA OLHA
TROIANSKYI ARTEMPODSHYVALOVA OLHAUkraina
(Ukraina)
13
14.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów6 (+1)1614
15.Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
LATINO - Żabno
Puskarz Kamil
Szczerba Aniela
Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO - Żabno C (+1)1C15
16.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 416
17.Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
TEAM Ornontowice
Nowakowski Łukasz
Rachtan Marta
Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM Ornontowice4 417
18.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaAKCENT - Będzin6 618
19.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków6 619
20.Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra0 020
21.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
21
22.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria2 222
23.Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION - Góra Kalwaria0 023
24.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
24
25.Perłak Filip
Ogonowska Amanda
A-Z - Przemyśl
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak FilipOgonowska AmandaA-Z - Przemyśl0 025
26.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 026
27.Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kałuża Michał
Skrzypczak Agnieszka
Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM Ornontowice0 027
28.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)
28
29.Denisov Artom
Savchenko Anastasiia
Gloria
(Ukraina)
Denisov Artom
Savchenko Anastasiia
Denisov ArtomSavchenko AnastasiiaGloria
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 35

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław BB1
2.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola BB2
3.Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA - Wrocław BB3
4.Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała BB4
5.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Kapel
(Ukraina)
Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel
(Ukraina)
6
7.Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Gracia
(Ukraina)
Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Andriushchenko KyryloPaskova HannaGracia
(Ukraina)
7
8.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin5 (+1)158
9.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)179
10.Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Nowak Szymon
Naguszewska Oliwia
Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA1 (+1)1110
11.Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM - Lublin2 (+1)1211
12.Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Gruszczyńska Adrianna
Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 (+1)1312
13.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole1 (+1)1113
14.Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba GabrielŻak MartaAKSEL - Rzeszów8 (+1)1814
15.Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)1115
16.Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
MAGIC-DANCE - Lublin
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski BartoszChoma KlaudiaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)1416
17.Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES - Jaworzno2 217
18.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 018
19.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów3 319
20.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory0 021
21.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków0 022
22.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno1 123
23.Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION - Góra Kalwaria0 024
24.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław0 025
25.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 026
26.Perczak Aleksander
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Perczak Aleksander
Czopnik Emilia
Perczak AleksanderCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław5 527
27.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków0 028
28.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 029
29.Kuprii Vladislav
Poliakova Karyna
Art-dance
(Ukraina)
Kuprii Vladislav
Poliakova Karyna
Kuprii VladislavPoliakova KarynaArt-dance
(Ukraina)
30
30.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 031
31.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa6 (-1)-16
32.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
33.Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Platinum
(Ukraina)
Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Kibets IvanYegirko SofiaPlatinum
(Ukraina)
34.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
35.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

14-15 (Junior 2) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 37

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław BB1
2.MIKHOVYCH ILLIA
KHOLOD YELYZAVETA
Ukraina
(Ukraina)
MIKHOVYCH ILLIA
KHOLOD YELYZAVETA
MIKHOVYCH ILLIAKHOLOD YELYZAVETAUkraina
(Ukraina)
2
3.ORLOV YANISLAV
GOTISHAN MARIIA
Ukraina
(Ukraina)
ORLOV YANISLAV
GOTISHAN MARIIA
ORLOV YANISLAVGOTISHAN MARIIAUkraina
(Ukraina)
3
4.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa BB4
5.Huber Jan
Staszak Karolina
TAKT - Chełm
Huber Jan
Staszak Karolina
Huber JanStaszak KarolinaTAKT - Chełm BB5
6.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin BB6
7.Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Ukraine
(Ukraina)
Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Podolian NikitaRomanova ValeriiaUkraine
(Ukraina)
7
8.Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
DZIUPLA - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA - Poznań2 (+1)128
9.Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
ZAMEK - Lublin
Stępień Michał
Skrzypek Klaudia
Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK - Lublin1 (+1)119
10.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław5 (+1)1510
11.Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Kapel
(Ukraina)
Savon Nikita
Sitenko Yaroslava
Savon NikitaSitenko YaroslavaKapel
(Ukraina)
11
12.Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Sozański Miłosz
Doktorczyk Martyna
Sozański MiłoszDoktorczyk MartynaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)1112
13.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)1213
14.Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Gierczyk Karolina
Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław2 (+1)1214
15.Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch ŁukaszRożniata KarolinaSTTS Kraków2 (+1)1215
16.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)1516
17.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)1417
18.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)1518
19.Kuprii Vladislav
Poliakova Karyna
Art-dance
(Ukraina)
Kuprii Vladislav
Poliakova Karyna
Kuprii VladislavPoliakova KarynaArt-dance
(Ukraina)
19
20.Socha Jarosław
Frydrych Milena
K-STUDIO Krosno
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO Krosno4 420
21.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin0 021
22.Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
MAESTRO - Opole
Lenarczyk Łukasz
Lewandowska Weronika
Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO - Opole0 022
23.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków0 023
24.Galwas Maksymilian
Borowska Julia
RYTM - Żory
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM - Żory1 124
25.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań0 025
26.Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Chlamtacz Zofia
Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 026
27.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 027
28.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin0 028
29.Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra0 029
30.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
EVOLUTION - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION - Kraków0 030
31.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)
31
32.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
32
33.Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Gracia
(Ukraina)
Andriushchenko Kyrylo
Paskova Hanna
Andriushchenko KyryloPaskova HannaGracia
(Ukraina)
34.CHYZHMA VLADYSLAV
BORODINA KARINA
Ukraina
(Ukraina)
CHYZHMA VLADYSLAV
BORODINA KARINA
CHYZHMA VLADYSLAVBORODINA KARINAUkraina
(Ukraina)
35.Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Platinum
(Ukraina)
Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Kibets IvanYegirko SofiaPlatinum
(Ukraina)
36.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)
37.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
2.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
3.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
4.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
5.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria EE1
6.Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA - Nowy Targ EE2
7.Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa EE3
8.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)134
9.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
BAWINEK - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK - Kraków4 (+1)145
10.Stala Mateusz
Orel Liubov
SEMPRE - Kraków
Stala Mateusz
Orel Liubov
Stala MateuszOrel LiubovSEMPRE - Kraków3 (+1)136
11.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice3 (+1)137
12.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)118
13.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków4 (+1)149
14.Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Hajdaś Kinga
Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów2 210
15.Chlebus Adam
Stasica Weronika
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Stasica Weronika
Chlebus AdamStasica WeronikaSWING Żywiec-Kuków1 111
16.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin4 412
17.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan4 413
18.Hohol Jan
Bać Nina
DANCE POINT Kraków
Hohol Jan
Bać Nina
Hohol JanBać NinaDANCE POINT Kraków0 014
19.Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM - Słubice0 015
20.Kaczyński Jakub
Wrona Anna
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Jakub
Wrona Anna
Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków3 316
21.Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 017
22.Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając Paulina0 017
23.Morawiec Kai
Kotońska Joanna
IMPERIA - Kraków
Morawiec Kai
Kotońska Joanna
Morawiec KaiKotońska JoannaIMPERIA - Kraków0 019
24.Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
PROJEKT NM - Słubice
Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
Dudziak BartłomiejKozova YuliyaPROJEKT NM - Słubice0 020

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
2.NOVOKHATSKYI VOLODYMYR
BYKOVA SOFIA
Ukraina
(Ukraina)
NOVOKHATSKYI VOLODYMYR
BYKOVA SOFIA
NOVOKHATSKYI VOLODYMYRBYKOVA SOFIAUkraina
(Ukraina)
3.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
4.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
5.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
6.Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Kurzak Konrad
Kołodziej Barbara
Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA - Nowy Targ EE1
7.Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Rosłonkiewicz Klaudia
Olewiński DominikRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria EE2
8.Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Borowski Tymoteusz
Kaszuba Julia
Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl. EE3
9.Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Przybysz Weronika
Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)134
10.Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Lizurej Tomasz
Saghateljan Kiara
Lizurej TomaszSaghateljan KiaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa E (+1)1E5
11.Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając Paulina2 (+1)126
12.Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sokół Jakub
Pastuszka Wiktoria
Sokół JakubPastuszka WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)127
13.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin3 (+1)138
14.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków3 (+1)139
15.Stala Mateusz
Orel Liubov
SEMPRE - Kraków
Stala Mateusz
Orel Liubov
Stala MateuszOrel LiubovSEMPRE - Kraków2 210
16.Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński KonradMogiłka NataliaSEMPRE - Kraków0 011
17.Chlebus Adam
Stasica Weronika
SWING Żywiec-Kuków
Chlebus Adam
Stasica Weronika
Chlebus AdamStasica WeronikaSWING Żywiec-Kuków1 112
18.Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
PROJEKT NM - Słubice
Dudziak Bartłomiej
Kozova Yuliya
Dudziak BartłomiejKozova YuliyaPROJEKT NM - Słubice0 013
19.Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA - Kościan4 414
20.Kaczyński Jakub
Wrona Anna
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Jakub
Wrona Anna
Kaczyński JakubWrona AnnaIMPERIA - Kraków4 415
21.Hohol Jan
Bać Nina
DANCE POINT Kraków
Hohol Jan
Bać Nina
Hohol JanBać NinaDANCE POINT Kraków0 016
22.Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
TEAM Ornontowice
Kühn Tomasz
Kolenda Agnieszka
Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM Ornontowice3 317
23.Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik MaksymilianMrawczak NataliaPROJEKT NM - Słubice0 018

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka DD1
2.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa DD2
3.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin DD3
4.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa D (+1)1D4
5.Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Jaromin Aleksandra
Lozinszek ArturJaromin AleksandraWIR - Mysłowice5 (+1)155
6.Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
BAWINEK - Kraków
Ortwein Rafał
Czechura Gabriela
Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK - Kraków5 (+1)156
7.Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
K-STUDIO Krosno
Kumor Bartłomiej
Skręt Aleksandra
Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO Krosno5 (+1)157
8.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz1 (+1)118
9.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków2 (+1)1210
10.Ordowski Maciej
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Ordowski Maciej
Zajda Dorota
Ordowski MaciejZajda DorotaBAWINEK - Kraków5 (+1)1511
11.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków1 112
12.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice1 113
13.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 214
14.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków0 016
15.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów1 117
16.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków1 118
17.Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
BAWINEK - Kraków
Pukajczyk Michał
Wróblewska Justyna
Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK - Kraków6 619
18.Liszka Piotr
Niedzielska-Pitera Anastazja Maria
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Niedzielska-Pitera Anastazja Maria
Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK - Kraków3 320
19.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków3 321
20.Brocławik Damian
Baum Natalia
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Baum Natalia
Brocławik DamianBaum NataliaAKSEL - Rzeszów
21.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
22.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
23.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
24.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
ATUT - Kalisz
Orczykowski Norbert
Matusiak Nikola
Orczykowski NorbertMatusiak NikolaATUT - Kalisz DD1
2.Kręt Jakub
Jodłowska Joanna
BAWINEK - Kraków
Kręt Jakub
Jodłowska Joanna
Kręt JakubJodłowska JoannaBAWINEK - Kraków DD2
3.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka DD3
4.Pasiut Szymon
Figiel Maria
SKT AGH - Kraków
Pasiut Szymon
Figiel Maria
Pasiut SzymonFigiel MariaSKT AGH - Kraków DD3
5.Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Kwiatkowska Ewa
Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)165
6.Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski MaciejKokoszczyńska LidiaETIUDA - Radomsko3 (+1)136
7.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa6 (+1)167
8.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)168
9.Widz Bartłomiej
Widz Sandra
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Widz Sandra
Widz BartłomiejWidz SandraJUMP - Janów Lubelski5 (+1)159
10.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)1310
11.Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
PROJEKT NM - Słubice
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM - Słubice2 (+1)1211
12.Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Gębuś Grzegorz
Węgrzycka Aleksandra
Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA - Kraków4 (+1)1413
13.Pabian Piotr
Machnik Marzena
SKT AGH - Kraków
Pabian Piotr
Machnik Marzena
Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH - Kraków1 114
14.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa5 515
15.Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Kultys Aleksandra
Grabowski MariuszKultys AleksandraBAWINEK - Kraków0 016
16.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa5 517
17.Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
IGLICA - Wrocław
Leśniak Andrzej
Turowska Karolina
Leśniak AndrzejTurowska KarolinaIGLICA - Wrocław0 018
18.Biela Ernest
Dul Sylwia
IMPERIA - Kraków
Biela Ernest
Dul Sylwia
Biela ErnestDul SylwiaIMPERIA - Kraków4 419
19.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
DANCE POINT Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT Kraków0 020
20.Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL - Rzeszów2 221
21.Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Bańcerowska Alicja
Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK - Lublin0 022
22.Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE - Kraków0 023
23.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków4 424
24.Merchel Julian
Merchel Anna
FORUM - Zabrze
Merchel Julian
Merchel Anna
Merchel JulianMerchel AnnaFORUM - Zabrze1 125
25.Liszka Piotr
Niedzielska-Pitera Anastazja Maria
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Niedzielska-Pitera Anastazja Maria
Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja MariaBAWINEK - Kraków3 326
26.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
27.PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PASICHNYK YEVHENII
KOVALENKO MARIIA
PASICHNYK YEVHENIIKOVALENKO MARIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
28.PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PINAIEV VLADYSLAV
VASETSKA ANASTASIIA
PINAIEV VLADYSLAVVASETSKA ANASTASIIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)
29.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Professional Dance Studio Champion
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAProfessional Dance Studio Champion
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) S ST Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 01
2.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL - Rzeszów0 02
3.FOMENKO MYKYTA
TYSHCHYK SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
FOMENKO MYKYTA
TYSHCHYK SOFIIA
FOMENKO MYKYTATYSHCHYK SOFIIAUkraina
(Ukraina)
3
4.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) S LA Puchar Wieczystego 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Rudnicki-Sipajło Dominik
Prylowski Natalia
Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01
2.Harazim Szymon
Harazim Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice0 03
4.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)