Puchar Wieczystego

2019-12-13 Kraków, Okręg Małopolski PTT


BLOK 1

Rundy eliminacyjne


16+ (Powyżej 15) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 39

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
3.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław
4.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków
5.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.
6.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra
7.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze
8.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
9.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
10.Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Dominik
Banaszczyk Agnieszka
Jędrzejczak DominikBanaszczyk AgnieszkaELITE DANCE - Warszawa
11.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice
12.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków
13.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna
14.Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Wyrzykowska Katarzyna
Kotarba SzymonWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
15.Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL - Rzeszów
16.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
BAWINEK - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK - Kraków
17.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin
18.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
19.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze
20.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
21.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
22.Noworyta Mariusz
Janiec Dorota
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Janiec Dorota
Noworyta MariuszJaniec DorotaBAWINEK - Kraków
23.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl
24.Pagacz Jakub Stanisław
Piela Katarzyna
SKT AGH - Kraków
Pagacz Jakub Stanisław
Piela Katarzyna
Pagacz Jakub StanisławPiela KatarzynaSKT AGH - Kraków
25.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno
26.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.
27.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa
28.Reut Dominik
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Reut Dominik
Orzeł Oliwia
Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie
29.Ryz Michał
Baranowska Anna
PERFECT STYL - Kraków
Ryz Michał
Baranowska Anna
Ryz MichałBaranowska AnnaPERFECT STYL - Kraków
30.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl
31.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin
32.Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
Wiercigroch SzymonJaromińska ZuzannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
33.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
34.Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA - Pabianice
35.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ
36.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin
37.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
38.KLYMENKO VOLODYMYR
AVETISIAN KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
KLYMENKO VOLODYMYR
AVETISIAN KATERYNA
KLYMENKO VOLODYMYRAVETISIAN KATERYNAUkraina
(Ukraina)
39.Korenev Yehor
Kravchenko Kseniia
Ukraina
(Ukraina)
Korenev Yehor
Kravchenko Kseniia
Korenev YehorKravchenko KseniiaUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 38

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk SewerynKarolczykova HelenaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan
3.Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN - Wrocław
4.Bonar Kamil
Saska Anna
BAWINEK - Kraków
Bonar Kamil
Saska Anna
Bonar KamilSaska AnnaBAWINEK - Kraków
5.Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Kołodziej Aleksandra
Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE - Wodzisław Śl.
6.Byczek Oliwier
Dobek Marta
GRACJA - Zielona Góra
Byczek Oliwier
Dobek Marta
Byczek OliwierDobek MartaGRACJA - Zielona Góra
7.Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
8.Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Gierdziewicz Krzysztof
Zaręba Kamila
Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION - Kraków
9.Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP - Janów Lubelski
10.Gość Fabian
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Naramska Maria
Gość FabianNaramska MariaFORUM - Zabrze
11.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl
12.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
13.Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Droździel Natalia
Jakubowski MikołajDroździel NataliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
14.Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
IMPERIA - Kraków
Kaczyński Bartosz
Tochowicz Alicja
Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA - Kraków
15.Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA - Skwierzyna
16.Korlatowicz Piotr
Ojczyk Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Korlatowicz Piotr
Ojczyk Patrycja
Korlatowicz PiotrOjczyk PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
17.Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Żarłok Kinga
Kowalczyk KacperŻarłok KingaPOLISH CLUB - Warszawa
18.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl
19.Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz JakubMichewicz JuliaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
20.Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Michniak Arkadiusz
Sioła Oliwia
Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
21.Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
A-Z - Przemyśl
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy PawełPobidyńska MartynaA-Z - Przemyśl
22.Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Wojciechowska Zuzanna
Piwowarski MateuszWojciechowska ZuzannaCANTINERO - Tomaszów Maz.
23.Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO - Leszno
24.Reut Dominik
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Reut Dominik
Orzeł Oliwia
Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie
25.Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
A-Z - Przemyśl
Sarnowski Bruno
Szeląg Zuzanna
Sarnowski BrunoSzeląg ZuzannaA-Z - Przemyśl
26.Sroka Maciej
Zheliabowa Daria
BAWINEK - Kraków
Sroka Maciej
Zheliabowa Daria
Sroka MaciejZheliabowa DariaBAWINEK - Kraków
27.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław
28.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów
29.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków
30.Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
CT WYPYCH - Kalisz
Wielgocki Jakub
Sokołowska Martyna
Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH - Kalisz
31.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
32.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ
33.Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE - Lublin
34.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
35.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
36.KLYMENKO VOLODYMYR
AVETISIAN KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
KLYMENKO VOLODYMYR
AVETISIAN KATERYNA
KLYMENKO VOLODYMYRAVETISIAN KATERYNAUkraina
(Ukraina)
37.Korenev Yehor
Kravchenko Kseniia
Ukraina
(Ukraina)
Korenev Yehor
Kravchenko Kseniia
Korenev YehorKravchenko KseniiaUkraina
(Ukraina)
38.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 43

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły
2.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec
3.Danak Marcin
Włoch Angelika
SKT PASJA - Kraków
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA - Kraków
4.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków
5.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
BAWINEK - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK - Kraków
6.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa
7.Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
BAWINEK - Kraków
Grabowski Mariusz
Dyrda Zuzanna
Grabowski MariuszDyrda ZuzannaBAWINEK - Kraków
8.Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl
9.Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CT WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak JakubNadera KatarzynaCT WYPYCH - Kalisz
10.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
FINEZJA - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA - Poznań
11.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno
12.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl
13.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice
14.Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Grodzińska Dominika
Kotek BartoszGrodzińska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
15.Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
16.Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
A-Z - Przemyśl
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik KacperCebeńko MagdalenaA-Z - Przemyśl
17.Lizura Jakub
Klekot Karolina
SUKCES - Częstochowa
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES - Częstochowa
18.Mohana Adam
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Mohana Adam
Radziwoniuk Nikola
Mohana AdamRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno
19.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów
20.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno
21.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria
22.Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek MateuszBrol MajaZORBA - Częstochowa
23.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik
24.Papierok Krzysztof
Nowak Julia
TEAM Ornontowice
Papierok Krzysztof
Nowak Julia
Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM Ornontowice
25.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn
26.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice
27.Rak Konrad
Chwierut Amelia
RAGTIME - Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME - Kęty
28.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
INES - Wrocław
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik ZuzannaINES - Wrocław
29.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
30.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna
31.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica
32.Spyra Dominik
Liana Zuzanna
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra DominikLiana ZuzannaWIR - Mysłowice
33.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
IMPERIA - Kraków
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaIMPERIA - Kraków
34.Szydłowski Oliwiusz
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Kwaśny Sara
Szydłowski OliwiuszKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl
35.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice
36.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin
37.Śmiałkowski Mikołaj
Mycan Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Mycan Natalia
Śmiałkowski MikołajMycan NataliaROYAL DANCE - Szczecin
38.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
39.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
40.Kovtun Oleh
Vasylenko Anna
Golden club
(Ukraina)
Kovtun Oleh
Vasylenko Anna
Kovtun OlehVasylenko AnnaGolden club
(Ukraina)
41.Kulyk Ihor
Huk Milena
Art-dance
(Ukraina)
Kulyk Ihor
Huk Milena
Kulyk IhorHuk MilenaArt-dance
(Ukraina)
42.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)
43.TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
Ukraina
(Ukraina)
TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
TABAKOV DANILKOSIRKINA NIKOLUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 50

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły
2.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów
3.Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
IMPERIA - Kraków
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski MichałPajerska DominikaIMPERIA - Kraków
4.Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony DawidDębowska PatrycjaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
5.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
6.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
7.Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.
8.Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
BAWINEK - Kraków
Fugiel Tomasz
Blecharz Emilia
Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK - Kraków
9.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno
10.Jagielski Karol
Kowal Stefania
DUET - Warszawa
Jagielski Karol
Kowal Stefania
Jagielski KarolKowal StefaniaDUET - Warszawa
11.Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jędrycha Damian
Nowak Wiktoria
Jędrycha DamianNowak WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
12.Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski JanArtiuchow EmilaPROJEKT NM - Słubice
13.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno
14.Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
A-Z - Przemyśl
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z - Przemyśl
15.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski
16.Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM Ornontowice
17.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.
18.Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Kwiecień Emilia
Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK - Kielce
19.Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Podlejska Oliwia
Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO - Siemianowice
20.Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Mazurczyk Aleksandra
Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United - WARSZAWA
21.Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa - Tarnów
22.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice
23.Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL - Rzeszów
24.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin
25.Noworyta Mariusz
Janiec Dorota
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Janiec Dorota
Noworyta MariuszJaniec DorotaBAWINEK - Kraków
26.Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO - Leszno
27.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria
28.Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło FilipChluba NicoleRONDO - Rybnik
29.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM - Zabrze
30.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice
31.Pytlik Kamil
Głażewska Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pytlik Kamil
Głażewska Anna
Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.
32.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
33.Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin MiłoszStępień GabrielaASTRA - Szczecin
34.Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA - Skwierzyna
35.Sohling Norbert
Cygan Kinga
ZŁOTA PARA - Dębica
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA - Dębica
36.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl
37.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl
38.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
39.Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA - Wrocław
40.Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Andruszko Zofia
Zarzycki GabrielAndruszko ZofiaIGLICA - Wrocław
41.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław
42.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów
43.Śmiałkowski Mikołaj
Mycan Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Mycan Natalia
Śmiałkowski MikołajMycan NataliaROYAL DANCE - Szczecin
44.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław
45.CIOSEK PIOTR
BALON KATARZYNA
Perfect Styl
(Afganistan)
CIOSEK PIOTR
BALON KATARZYNA
CIOSEK PIOTRBALON KATARZYNAPerfect Styl
(Afganistan)
46.DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
Ukraina
(Ukraina)
DANILKOVYCH VICTOR
KOSTEVYCH ANNA
DANILKOVYCH VICTORKOSTEVYCH ANNAUkraina
(Ukraina)
47.Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Platinum
(Ukraina)
Kibets Ivan
Yegirko Sofia
Kibets IvanYegirko SofiaPlatinum
(Ukraina)
48.PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
Ukraina
(Ukraina)
PRIADKO ANTON
KUTOVA DARIA
PRIADKO ANTONKUTOVA DARIAUkraina
(Ukraina)
49.Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Ukraine
(Ukraina)
Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Podolian NikitaRomanova ValeriiaUkraine
(Ukraina)
50.Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Gavana
(Ukraina)
Sarzhan Mykola
Hirlina Veronika
Sarzhan MykolaHirlina VeronikaGavana
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 55

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin
2.Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa - Tarnów
3.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
4.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów
5.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
6.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
7.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
8.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków
9.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko
10.Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski MaxwellBrodziak BarbaraMARGO - Leszno
11.Ivanov Denis
Mysiorek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
Ivanov DenisMysiorek JuliaDANCECLUB - Szczecin
12.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź
13.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
14.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno
15.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
16.Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Kukulska Natalia
Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
17.Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Łukasz
Tercjak Oliwia
Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.
18.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa
19.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków
20.Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
DANCELOOK - Gliwice
Mazur Grzegorz
Kubica Katarzyna
Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK - Gliwice
21.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory
22.Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
SUKCES - Jaworzno
Mielczarek Adrian
Pasamonik Ismena
Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES - Jaworzno
23.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin
24.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin
25.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice
26.Olejnik Bartosz
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Olejnik Bartosz
Junak Weronika
Olejnik BartoszJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
27.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze
28.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
29.Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
30.Pobidyński Wiktor
Matlęga Karolina
IMPERIA - Kraków
Pobidyński Wiktor
Matlęga Karolina
Pobidyński WiktorMatlęga KarolinaIMPERIA - Kraków
31.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice
32.Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
ZORBA - Częstochowa
Skrobisz Emanuel
Klebach Weronika
Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA - Częstochowa
33.Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
A-Z - Przemyśl
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z - Przemyśl
34.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
35.Szuba Michał
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Cybulska Monika
Szuba MichałCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
36.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
37.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław
38.Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
A-Z - Przemyśl
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z - Przemyśl
39.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
40.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice
41.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław
42.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
43.Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Świątek Wiktor
Roszkowska Aleksandra
Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań
44.Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Żurek Mikołaj
Mykicka Aleksandra
Żurek MikołajMykicka AleksandraIGLICA - Wrocław
45.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)
46.DENIS BYKOVETS
AKSINIA PRYHEBA
Ukraina
(Ukraina)
DENIS BYKOVETS
AKSINIA PRYHEBA
DENIS BYKOVETSAKSINIA PRYHEBAUkraina
(Ukraina)
47.Kovtun Oleh
Vasylenko Anna
Golden club
(Ukraina)
Kovtun Oleh
Vasylenko Anna
Kovtun OlehVasylenko AnnaGolden club
(Ukraina)
48.Kutsenko Rodion
Mykhalevych Daria
Ukraina
(Ukraina)
Kutsenko Rodion
Mykhalevych Daria
Kutsenko RodionMykhalevych DariaUkraina
(Ukraina)
49.Likhachon Denys
Yushchenko Polina
Golden club
(Ukraina)
Likhachon Denys
Yushchenko Polina
Likhachon DenysYushchenko PolinaGolden club
(Ukraina)
50.MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVA
Ukraina
(Ukraina)
MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHIIDAVYDIAK YAROSLAVAUkraina
(Ukraina)
51.Piddubnyi Denis
Sereda Mariia
Art-dance
(Ukraina)
Piddubnyi Denis
Sereda Mariia
Piddubnyi DenisSereda MariiaArt-dance
(Ukraina)
52.RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
53.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
54.ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina
(Ukraina)
55.TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
Ukraina
(Ukraina)
TABAKOV DANIL
KOSIRKINA NIKOL
TABAKOV DANILKOSIRKINA NIKOLUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 73

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Stolarska Ivetta
Antosz GrzegorzStolarska IvettaASTRA - Szczecin
2.Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Babiuch Przemysław
Czerczak Karolina -
Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice
3.Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Bielec Krzysztof
Łukacz Patrycja
Bielec KrzysztofŁukacz PatrycjaPERFECT STYL - Kraków
4.Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION - Kraków
5.Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Gmochowska Justyna
Brzeski BrunoGmochowska JustynaPOLISH CLUB - Warszawa
6.Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury JakubKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów
7.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA - Zielona Góra
8.Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Łuczyńska Wiktoria
Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.
9.Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński-Nguyen Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński-Nguyen KrystianLitwin KlaudiaELIDA - Mielec
10.Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Drzazga Daniel
Sendecka Aleksandra
Drzazga DanielSendecka AleksandraIMPERIA - Kraków
11.Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
K-STUDIO Krosno
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO Krosno
12.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
13.Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków
14.Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
15.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaIMPERIA - Kraków
16.Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER - Kluczbork
17.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno
18.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno
19.Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
20.Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Korbut Aleksander
Dorycka Dominika
Korbut AleksanderDorycka DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
21.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa
22.Kruczała Michał
Fatyga Justyna
PERFECT STYL - Kraków
Kruczała Michał
Fatyga Justyna
Kruczała MichałFatyga JustynaPERFECT STYL - Kraków
23.Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kucharski Damian
Sadowska Magdalena
Kucharski DamianSadowska MagdalenaCHAMPION TEAM - Wrocław
24.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaDUET - Warszawa
25.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin
26.Mierzejewski Piotr
Astemberg Roma
Dancers United - WARSZAWA
Mierzejewski Piotr
Astemberg Roma
Mierzejewski PiotrAstemberg RomaDancers United - WARSZAWA
27.Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski KamilWojniusz AleksandraDANCECLUB - Szczecin
28.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
29.Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL - Rzeszów
30.Niegowski Michał
Sawicka Klaudia
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Sawicka Klaudia
Niegowski MichałSawicka KlaudiaDUET - Warszawa
31.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski
32.Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Martyna Oliwia Luiza
Nowosiad TomaszMartyna Oliwia LuizaIMPERIA - Kraków
33.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
ZORBA - Mykanów
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA - Mykanów
34.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
35.Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Dancers United - WARSZAWA
Richter Krzysztof
Gordeziani Vladyslava
Richter KrzysztofGordeziani VladyslavaDancers United - WARSZAWA
36.Roman Jakub
Szarek Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Szarek Oliwia
Roman JakubSzarek OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
37.Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Adamiec Wiktoria
Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
38.Sobania Andreas
Arczyńska Daria
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania AndreasArczyńska DariaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
39.Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Matusiak Marcelina
Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
40.Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaIMPERIA - Kraków
41.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin
42.Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Szemiczek Szymon
Hanusek Paulina
Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry
43.Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
IMPERIA - Kraków
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk GrzegorzDobosz AngelikaIMPERIA - Kraków
44.Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA - Poznań
45.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
46.Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM - Słubice
47.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik
48.Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Wojciechowski Stanisław
Ornat Dominika
Wojciechowski StanisławOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa
49.Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
Wojdowski JonaszWojdowska KlaudiaDANCE IMPERIUM - Poznań
50.Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin
51.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice
52.Łyda Konrad
Gastoł Daria
IMPET TEAM WARSZAWA
Łyda Konrad
Gastoł Daria
Łyda KonradGastoł DariaIMPET TEAM WARSZAWA
53.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała
54.Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
POLISH CLUB - Warszawa
Świniarski Marcin
Snopkowska Monika
Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB - Warszawa
55.Żarnovsky Kamil
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Żarnovsky Kamil
Komosa Agnieszka
Żarnovsky KamilKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA
56.ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
Ukraina
(Ukraina)
ARSENTIEV OLEKSANDR
ARSENTIEVA KATERYNA
ARSENTIEV OLEKSANDRARSENTIEVA KATERYNAUkraina
(Ukraina)
57.BASENKOV DANYLO
BAZYHINA HANNA
Ukraina
(Ukraina)
BASENKOV DANYLO
BAZYHINA HANNA
BASENKOV DANYLOBAZYHINA HANNAUkraina
(Ukraina)
58.BONDARUK DANIIL
ZABOLOTNIA MAIIA
Ukraina
(Ukraina)
BONDARUK DANIIL
ZABOLOTNIA MAIIA
BONDARUK DANIILZABOLOTNIA MAIIAUkraina
(Ukraina)
59.DENIS BYKOVETS
AKSINIA PRYHEBA
Ukraina
(Ukraina)
DENIS BYKOVETS
AKSINIA PRYHEBA
DENIS BYKOVETSAKSINIA PRYHEBAUkraina
(Ukraina)
60.FREDIIS ROMAN
BROVKO VALERIIA
Ukraina
(Ukraina)
FREDIIS ROMAN
BROVKO VALERIIA
FREDIIS ROMANBROVKO VALERIIAUkraina
(Ukraina)
61.Hopiak Orest
Sadova Oksana
Aelita
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaAelita
(Ukraina)
62.Hopiak Orest
Sadova Oksana
DUSSH
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaDUSSH
(Ukraina)
63.Kutsenko Rodion
Mykhalevych Daria
Ukraina
(Ukraina)
Kutsenko Rodion
Mykhalevych Daria
Kutsenko RodionMykhalevych DariaUkraina
(Ukraina)
64.Liashenko Andrii
Oshyiko Victoriia
Golden club
(Ukraina)
Liashenko Andrii
Oshyiko Victoriia
Liashenko AndriiOshyiko VictoriiaGolden club
(Ukraina)
65.MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVA
Ukraina
(Ukraina)
MATVIIENKO SERHII
DAVYDIAK YAROSLAVA
MATVIIENKO SERHIIDAVYDIAK YAROSLAVAUkraina
(Ukraina)
66.OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
Ukraina
(Ukraina)
OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
OVCHARENKO ARTEMVEDMESH DIANAUkraina
(Ukraina)
67.POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
Ukraina
(Ukraina)
POSTOLATIY YEGOR
TURCHINA BOZHENA
POSTOLATIY YEGORTURCHINA BOZHENAUkraina
(Ukraina)
68.Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Ukraine
(Ukraina)
Podolian Nikita
Romanova Valeriia
Podolian NikitaRomanova ValeriiaUkraine
(Ukraina)
69.RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
Ukraina
(Ukraina)
RATSIUK VLADYSLAV
POLISHCHUK OLEKSANDRA
RATSIUK VLADYSLAVPOLISHCHUK OLEKSANDRAUkraina
(Ukraina)
70.REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
Ukraina
(Ukraina)
REVIAKIN ANDRII
ORATOVSKA VALENTYNA
REVIAKIN ANDRIIORATOVSKA VALENTYNAUkraina
(Ukraina)
71.ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
Ukraina
(Ukraina)
ROHOZNYI OLEKSII
GORSKA SOFIIA
ROHOZNYI OLEKSIIGORSKA SOFIIAUkraina
(Ukraina)
72.VASYLYK VITALII
BOZHOK OLHA
Ukraina
(Ukraina)
VASYLYK VITALII
BOZHOK OLHA
VASYLYK VITALIIBOZHOK OLHAUkraina
(Ukraina)
73.VINTARENKO YAROSLAV
BOZHOK YULIIA
Ukraina
(Ukraina)
VINTARENKO YAROSLAV
BOZHOK YULIIA
VINTARENKO YAROSLAVBOZHOK YULIIAUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 30

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK - Kraków
2.Czachor Michał
Preisner Jagienka
SAMBA - Tarnobrzeg
Czachor Michał
Preisner Jagienka
Czachor MichałPreisner JagienkaSAMBA - Tarnobrzeg
3.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
PERFECT STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaPERFECT STYL - Kraków
4.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin
5.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin
6.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
7.Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gzowski Dominik
Żegalski Alicja
Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań
8.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
9.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola
10.Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Hamulecki Krzysztof
Niepsujewicz Oliwia
Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
11.Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
BAWINEK - Kraków
Karwatowski Michał
Szcześniak Beata
Karwatowski MichałSzcześniak BeataBAWINEK - Kraków
12.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa
13.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra
14.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice
15.Litewka Michał
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Martyna Nikola
Litewka MichałMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola
16.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra
17.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków
18.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze
19.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
20.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
21.Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Datczuk Aleksandra
Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok
22.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik
23.Szozda Maciej
Szaporów Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Szaporów Julia
Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
24.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra
25.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
26.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
27.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno
28.CHYZHMA IILLIA
SERDYUKOVA LILLIA
Ukraina
(Ukraina)
CHYZHMA IILLIA
SERDYUKOVA LILLIA
CHYZHMA IILLIASERDYUKOVA LILLIAUkraina
(Ukraina)
29.Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Ukraina
(Ukraina)
Fomenko Nikita
Tyshchyk Sofiia
Fomenko NikitaTyshchyk SofiiaUkraina
(Ukraina)
30.MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
Ukraina
(Ukraina)
MASLII MYKHAILO
DEINEHA ANASTASIIA
MASLII MYKHAILODEINEHA ANASTASIIAUkraina
(Ukraina)

16+ (Powyżej 15) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 42

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin
2.Antos Adrian
Daniłów Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Daniłów Oliwia
Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław
3.Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Ankudinova Anna
Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK - Kraków
4.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa
5.Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Krawczyk Małgorzata
Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM - Wrocław
6.Czinar Mateusz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Czinar Mateusz
Widz Marcelina
Czinar MateuszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław
7.Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Dąbek Mateusz
Ustianowska Zuzanna
Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB - Szczecin
8.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław
9.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno
10.Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Miterska Julia
Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE - Gliwice
11.Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Jakus Magdalena
Głogowski PiotrJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA - Radom
12.Kacprzak Kacper
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Lato Weronika
Kacprzak KacperLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom
13.Karczewicz Adrian
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Kaliściak Natalia
Karczewicz AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
14.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów
15.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCE COMMUNITY
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY
16.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra
17.Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Szkalińska Marta
Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA - Zielona Góra
18.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław
19.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała
20.Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL - Rzeszów
21.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra
22.Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik MateuszWojciuch LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry
23.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaSzT eMiKa - Tarnów
24.Polański Bartosz
Laska Natalia
IGLICA - Wrocław
Polański Bartosz
Laska Natalia
Polański BartoszLaska NataliaIGLICA - Wrocław
25.Polewski Kamil
Jankowska Marta
ZORBA - Mykanów
Polewski Kamil
Jankowska Marta
Polewski KamilJankowska MartaZORBA - Mykanów
26.Puszka Michał
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Nasalska Izabela
Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER - Lublin
27.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków
28.Sypień Michał
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Sypień Michał
Kmieciak Ewelina
Sypień MichałKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin
29.Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Olejnik Karolina
Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra
30.Tasarz Filip
Stelmach Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tasarz Filip
Stelmach Natalia
Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
31.Uller Mateusz
Roszkowska Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Uller Mateusz
Roszkowska Maria
Uller MateuszRoszkowska MariaPOLISH CLUB - Warszawa
32.Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Vykhovanets Olexandr
Falda Karina
Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL - Rzeszów
33.Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Wesołowski Michał
Morawicka Karolina
Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM - Wrocław
34.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Dancers United - WARSZAWA
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United - WARSZAWA
35.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
36.Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Czerczak Aleksandra
Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
37.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA
38.CHYZHMA IILLIA
SERDYUKOVA LILLIA
Ukraina
(Ukraina)
CHYZHMA IILLIA
SERDYUKOVA LILLIA
CHYZHMA IILLIASERDYUKOVA LILLIAUkraina
(Ukraina)
39.Hopiak Orest
Sadova Oksana
Aelita
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaAelita
(Ukraina)
40.Hopiak Orest
Sadova Oksana
DUSSH
(Ukraina)
Hopiak Orest
Sadova Oksana
Hopiak OrestSadova OksanaDUSSH
(Ukraina)
41.KUKSINSKYI MAKSIM
EDISHERASHVILI YEVHENIIA
Ukraina
(Ukraina)
KUKSINSKYI MAKSIM
EDISHERASHVILI YEVHENIIA
KUKSINSKYI MAKSIMEDISHERASHVILI YEVHENIIAUkraina
(Ukraina)
42.OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
Ukraina
(Ukraina)
OVCHARENKO ARTEM
VEDMESH DIANA
OVCHARENKO ARTEMVEDMESH DIANAUkraina
(Ukraina)