MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

2018-09-30 Radzionków, MISTRAL - Tarnowskie Góry


Plik z wynikami

UWAGA

Turniej tylko dla par z Okręgu Śląskiego.

Uwaga!!! Istnieje możliwość rezerwacji miejsc przy stolikach (numer telefonu 513 142 724).

Wjazd na parking przy Hali sportowej Mosir od ulicy Norwida 2.

BLOK 1, rejestracja 8.00-9.00, próba parkietu 8.30-9.30, start: 9.30

Turniej tylko dla par z Okręgu Śląskiego.


12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
SZOK - Gliwice
Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK - Gliwice8, 8 (+2)28, 81
2.Jaworski Jakub
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Skiba Julia
Jaworski JakubSkiba JuliaIMPULS - Chorzów9, 9 (+2)29, 91
3.Kin Zofia
Pawelec Wiktor
RONDO - Rybnik
Kin Zofia
Pawelec Wiktor
Kin ZofiaPawelec WiktorRONDO - Rybnik Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Solny Grzegorz
Brauner Lilly
IMPULS - Chorzów
Solny Grzegorz
Brauner Lilly
Solny GrzegorzBrauner LillyIMPULS - Chorzów10, 10 (+2)210, 101
5.Jaromin Dorian
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jaromin Dorian
Wichłacz Sandra
Jaromin DorianWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2, 2 (+1)12, 22
6.Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
WIR - Mysłowice
Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
Kostuj AdamStępniak WiktoriaWIR - Mysłowice3, 3 (+1)13, 32
7.Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3, 3 (+1)13, 32
8.Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3, 3 (+1)13, 32

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa F (+2)2F1
2.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
SUKCES - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
3.Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
A+S - Częstochowa
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S - Częstochowa10, 4 (+2)210, 42
4.Nagel Adam
Pason Anna
KTT REWIA - Racibórz
Nagel Adam
Pason Anna
Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA - Racibórz7 (+2)272
5.Kimla Maksym
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)133
6.Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
RYTM - Żory
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM - Żory3, 3 (+1)13, 33
7.Szczepanowski Mikołaj
Witkowska Maja
ZORBA - Częstochowa
Szczepanowski Mikołaj
Witkowska Maja
Szczepanowski MikołajWitkowska MajaZORBA - Częstochowa1 (+1)113

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 9

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)111
2.Wolny Jakub
Kot Emilia
ZORBA - Częstochowa
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny JakubKot EmiliaZORBA - Częstochowa1 (+1)112
3.Depta Artur
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze4 (+1)143
4.Skutnik Igor
Radziewska Hanna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM - Zabrze1 (+1)114
5.Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
FORUM - Zabrze
Ochnik Bartosz
Krzywda Weronika
Ochnik BartoszKrzywda WeronikaFORUM - Zabrze1 15
6.Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki KacperRachtan MartaFORUM - Zabrze0 06
7.Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA - Racibórz0 07
8.Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
KTT REWIA - Racibórz
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA - Racibórz2 27
9.Jałowiecki Dawid
Cichoń Paulina
FORUM - Zabrze
Jałowiecki Dawid
Cichoń Paulina
Jałowiecki DawidCichoń PaulinaFORUM - Zabrze0 09

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa3 (+1)131
2.Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk DawidNaramska MariaFORUM - Zabrze1 12
3.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów2 23
4.Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
WIR - Mysłowice
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek ArturSzewczyk JuliaWIR - Mysłowice0 0

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)111
2.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów2 (+1)122
3.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze2 (+1)123
4.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice E (+1)1E4
5.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze4 45
6.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno5 56
7.Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
FORUM - Zabrze
Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM - Zabrze1 17
8.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 13

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze3 (+1)131
2.Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE - Gliwice1 (+1)112
3.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)163
4.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice2 (+1)124
5.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów3 (+1)135
6.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze1 (+1)116
7.Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM - Zabrze4 47
8.Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
ST CIEPŁY - Jaworzno
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY - Jaworzno3 38
9.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze0 09
10.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 310
11.Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM - Zabrze1 111
12.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze0 012
13.Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
FORUM - Zabrze
Kowalczyk Rafał
Rajda Wiktoria
Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM - Zabrze1 113

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice7 (+1)171
2.Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK - Gliwice1 (+1)112
3.Bednarek Mateusz
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Kukulska Natalia
Bednarek MateuszKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)153
4.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)124
5.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz5 55
6.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 07
8.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 08
9.Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM - Zabrze0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin2 (+1)121
2.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno1 (+1)112
3.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK - Gliwice1 14

 

BLOK 2, rejestracja 11.00-12.00, próba parkietu 11.30-12.30, start: 12.30

Turniej tylko dla par z Okręgu Śląskiego.


Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 5

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE - Wodzisław Śl.9, 9 (+2)29, 91
2.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno4, 4 (+2)24, 41
3.Otręba Mateusz
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Piur Maja
Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 6 (+2)23, 61
4.Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
WIR - Mysłowice
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
Chrobok AdrianFijoł EmiliaWIR - Mysłowice4, 4 (+1)14, 42
5.Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
PERFECT - Będzin
Kowalski Wojciech
Sztuka Pola
Kowalski WojciechSztuka PolaPERFECT - Będzin1, 1 (+1)11, 12

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 4

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
2.Różalski Miłosz
Kuś Emilia
PERFECT - Będzin
Różalski Miłosz
Kuś Emilia
Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT - Będzin2 (+2)222
3.Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
WIR - Mysłowice
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
Rychel PawełŁukaszuk MartynaWIR - Mysłowice1 (+1)113
4.Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
PERFECT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT - Będzin1, 1 (+1)11, 13

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
2.Żak Mateusz
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Hartwich Alicja
Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7, 2 (+2)27, 21
3.Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz PolaSzczepaniak PawełRONDO - Rybnik5, 5 (+1)15, 52

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa F (+2)2F1
2.Lewandowski Bartosz
Blady Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lewandowski Bartosz
Blady Julia
Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+2)281
3.Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+2)252
4.Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST CIEPŁY - Jaworzno
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY - Jaworzno6 (+2)262
5.Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)123
6.Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol JakubKołomycew DariaZORBA - Częstochowa3 (+1)133
7.Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)163
8.Grabara Artur
Starzyńska Kamila
PERFECT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT - Będzin1 (+1)113

16-18 (Młodzież) E+F ST 4T PREMIUM 3

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+1)121
2.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa2 22
3.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów2 23

16-18 (Młodzież) E+F LA 4T PREMIUM 6

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)141
2.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów4 (+1)142
3.Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl. D (+1)1D3
4.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa4 44
5.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice2 25
6.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 36

16-18 (Młodzież) D ST PREMIUM 7

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice C (+1)1C1
2.Bednarek Mateusz
Kukulska Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Kukulska Natalia
Bednarek MateuszKukulska NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)162
3.Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)123
4.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 24
5.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice0 05
6.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno0 06
7.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07

16-18 (Młodzież) D LA PREMIUM 4

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin3 (+1)131
2.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
ST CIEPŁY - Jaworzno
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY - Jaworzno2 (+1)122
3.Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK - Gliwice1 13
4.Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-15.00, próba parkietu 14.30-15.30, start: 15.30

Turniej tylko dla par z Okręgu Śląskiego.


12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielony Jakub
Skrobol Martyna
RYTM - Żory
Zielony Jakub
Skrobol Martyna
Zielony JakubSkrobol MartynaRYTM - Żory3 (+1)131
2.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa2 (+1)122
3.Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
PERFECT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT - Będzin1 (+1)113
4.Janus Miłosz
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Orządała Malwina
Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)134
5.Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
RYTM - Żory
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM - Żory3 36
7.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa0 08
9.Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM - Zabrze0 08

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 9

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz Karol
Sosna Amelia
Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO - Rybnik1 (+1)111
2.Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES - Jaworzno5 (+1)152
3.Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO - Rybnik2 (+1)123
4.Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)114
5.Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
PERFECT - Będzin
Pielka Krzysztof
Margiel Kamila
Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT - Będzin3 35
6.Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 26
7.Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała2 27
8.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
PERFECT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT - Będzin3 38
9.Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
ZORBA - Mykanów
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA - Mykanów0 09

16-18 (Młodzież) C ST PREMIUM 8

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
2.Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa3 (+1)132
3.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory B (+1)1B3
4.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin3 35
6.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin0 06
7.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów9 97
8.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 0

16-18 (Młodzież) C LA PREMIUM 7

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizura Jakub
Klekot Karolina
SUKCES - Częstochowa
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES - Częstochowa1 (+1)111
2.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)162
3.Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)163
4.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 34
5.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 25
6.Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Mazur Grzegorz
Dobrakowska Maja
Mazur GrzegorzDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa1 16
7.Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (-1)-14

16-18 (Młodzież) B ST PREMIUM 8

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)181
2.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa2 (+1)122
3.Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)113
4.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)174
5.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 55
6.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 06
7.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa-1 -18

16-18 (Młodzież) B LA PREMIUM 7

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa6 (+1)161
2.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała11 (+1)1112
3.Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)113
4.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin0 05
6.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 56
7.Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 2

16-18 (Młodzież) A ST PREMIUM 4

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 02
3.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 03
4.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 0

16-18 (Młodzież) A LA PREMIUM 4

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)141
2.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
3.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 13
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04

 

BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, próba parkietu 17.00-18.00, start: 18.00

Turniej tylko dla par z Okręgu Śląskiego.


16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Pacharzyna Julia
Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)151
2.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin4 (+1)142
3.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów9 93
4.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin0 04
5.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa-1 -1
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory0 0

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizura Jakub
Klekot Karolina
SUKCES - Częstochowa
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES - Częstochowa2 (+1)121
2.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów1 (+1)112
3.Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)173
4.Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)174
5.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 35
6.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze1 16
7.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 07
8.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 28
9.Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
Zużałek SzymonLenarczyk OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (-1)-13

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)151
2.Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES - Jaworzno4 (+1)142
3.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)193
4.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa3 (+1)134
5.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
MIX - Rybnik
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX - Rybnik10 (+1)1105
6.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)186
7.Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Rytych Zuzanna
Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17
8.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 58
9.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice0 09
10.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 010
11.Orawski Adam
Kurpas Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Kurpas Żaneta
Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM - Zabrze0 010
12.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa-1 -112

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 13

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa7 (+1)171
2.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała12 (+1)1122
3.Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
Kot SzymonKudzielko ZuzannaIMPULS - Chorzów6 (+1)163
4.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)164
5.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów8 (+1)185
6.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
DANCELOOK - Gliwice
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK - Gliwice2 (+1)126
7.Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 17
8.Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 08
9.Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 19
10.Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
PERFECT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT - Będzin0 09
11.Będkowski Dawid
Siwko Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Będkowski Dawid
Siwko Marcelina
Będkowski DawidSiwko MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 611
12.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze0 012
13.Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 1

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 9

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów1 (+1)111
2.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
3.Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK - Gliwice9 (+1)193
4.Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra MateuszBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów0 04
5.Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
SUKCES - Jaworzno
Szlachtowski Michał
Fajkis Julia
Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES - Jaworzno0 05
6.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory0 06
7.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 07
8.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa-1 -1
9.Talik Mikołaj
Langier Julia
SUKCES - Jaworzno
Talik Mikołaj
Langier Julia
Talik MikołajLangier JuliaSUKCES - Jaworzno4 (-1)-14

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 11

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
3.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)163
4.Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)144
5.Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 25
6.Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Izdebska Zuzanna
Trytko MichałIzdebska ZuzannaDANCELOOK - Gliwice8 86
7.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17
8.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 08
9.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa0 09
10.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 010
11.Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
RONDO - Rybnik
Brzeziński Przemysław
Krzysztofczyk Karolina
Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO - Rybnik7 7