XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza

2019-03-16 Zamość, MYKA - Zamość


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga! Zmiana programu turnieju dla wszystkich par.
Wszystkie kategorie rozegrane zostaną w jednym bloku.
Nowy PROGRAM Turnieju:
Rejestracja par 14.00-15.15
Próba parkietu 14.30-15.30
Rozpoczęcie turnieju 16.00

Pensjonat dostępny jest dla uczestników turnieju już od godziny 12.00. Istnieje możliwość zjedzenia na miejscu obiadu (dania mięsne i bezmięsne, ryby, pizza z pieca, spaghetti, itp.). Dla Państwa wygody ze względów organizacyjnych można zarezerwować obiad telefonicznie (884 894 111)

BLOK 1, rejestracja 14.00-15.15, próba parkietu 14.30-15.30, start: 16.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl E (+1)1E1
2.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm1 (+1)112
3.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin4 (+1)143
4.Boś Błażej
Wojciechowska Alicja
LIDER - Lublin
Boś Błażej
Wojciechowska Alicja
Boś BłażejWojciechowska AlicjaLIDER - Lublin-1 -14
5.Kropornicki Michał
Filipiuk Aleksandra
MYKA - Zamość
Kropornicki Michał
Filipiuk Aleksandra
Kropornicki MichałFilipiuk AleksandraMYKA - Zamość0 05
6.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 06
7.Piłat Robert
Malczewska Karina
MYKA - Zamość
Piłat Robert
Malczewska Karina
Piłat RobertMalczewska KarinaMYKA - Zamość0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno5 (+1)151
2.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)162
3.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 33
4.Biały Michał
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Gaweł Karolina
Biały MichałGaweł KarolinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04
5.Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE - Stalowa Wola2 25

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA C (+1)1C1
2.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)122
3.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom1 13
4.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24
5.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski1 (+1)111
2.Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP - Janów Lubelski3 (+1)132
3.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 23
4.Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA - Radom0 04

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno E (+1)1E1
2.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec3 (+1)132
3.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 03
4.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość0 04

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski6 (+2)261
2.Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski5 (+2)252
3.Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Matusiak Piotr
Jałocha Oliwia
Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY - Garwolin5 (+1)153
4.Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat JakubJargiło JuliaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)123

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
LIDER - Lublin
Boś Remigiusz
Lis Zuzanna
Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER - Lublin1 (+1)111
2.Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)122
3.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)133
4.Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
Pańko GabrielMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)124
5.Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek JanSutryk IgaRYTM - Chełm1 (+1)115
6.Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)116
7.Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 07
8.Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE - Lublin0 08
9.Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 08
10.Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
MYKA - Zamość
Berdak Szymon
Sytek Wiktoria
Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA - Zamość0 010
11.Sobka Michał
Pernak Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Sobka Michał
Pernak Oliwia
Sobka MichałPernak OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie0 010
12.Więcek Samuel
Więcek Maura
MYKA - Zamość
Więcek Samuel
Więcek Maura
Więcek SamuelWięcek MauraMYKA - Zamość0 012