IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018

2018-06-17 Hala Sportowa przy PSP nr 6 w Radomsku, ETIUDA - Radomsko


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 8:30 - 9:30, start: 10:00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gawur Jan
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Gawur Jan
Broniszewska Hanna
Gawur JanBroniszewska HannaETIUDA - Radomsko10, 10 (+2)210, 101
2.Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa10, 10 (+2)210, 101
3.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa4, 4 (+2)24, 41
4.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA - Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA - Praszka Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Jarząb Filip
Koszarska Marika
BRAWO - WARSZAWA
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA5, 5 (+1)15, 52
6.Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
ETIUDA - Radomsko
Sadziński Piotr
Karbownik Natalia
Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA - Radomsko1, 1 (+1)11, 12
7.Skuza Filip
Góra Magdalena
BALLARE - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE - Częstochowa4, 4 (+1)14, 42
8.Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA - Łódź5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kępiński Kacper
Rudek Aneta
PERFECT - Będzin
Kępiński Kacper
Rudek Aneta
Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT - Będzin4 (+2)241
2.Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
ZORBA - Częstochowa
Suszek Błażej
Lipnicka Patrycja
Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA - Częstochowa F (+2)2F1
3.Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+2)2102
4.Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica AntoniPanek MajaZORBA - Częstochowa10 (+2)2102
5.Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń4 (+1)143
6.Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+1)193
7.Ławniczek Piotr
Marek Anna
BRAWO - WARSZAWA
Ławniczek Piotr
Marek Anna
Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA3 (+1)133

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń2 (+1)121
2.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Tkacz Jan
Hołoś Daria
RETRO - Kępno
Tkacz Jan
Hołoś Daria
Tkacz JanHołoś DariaRETRO - Kępno1 13
4.Toporek Norbert
Drabik Kamila
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Toporek Norbert
Drabik Kamila
Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk WiktorKosętka AmandaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D1
2.Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
SUKCES - Jaworzno
Tomiński Miłosz
Nocoń Maja
Tomiński MiłoszNocoń MajaSUKCES - Jaworzno4 (+1)142
3.Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Jędrzejczyk Marta
Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 13
4.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 14
5.Wilford James
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Janczuk Julia
Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa0 05

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA - Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm GrzegorzAntosik TamaraISKRA - Praszka F (+2)2F1
2.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko6 (+1)162

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 13:00, próba parkietu 12:00 - 13:00, start: 13:30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko E (+1)1E1
2.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok E (+1)1E2
3.Nowakowski Łukasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nowakowski Łukasz
Rudzka Monika
Nowakowski ŁukaszRudzka MonikaMASTER DANCE - Gliwice1 (+1)113
4.Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Drzymała Zuzanna
Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA - Wolsztyn3 (+1)134
5.Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Guc Jakub
Kolasa Wiktoria
Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin4 45
6.Wołek Jakub
Pawul Maria
TICO - Opoczno
Wołek Jakub
Pawul Maria
Wołek JakubPawul MariaTICO - Opoczno4 46
7.Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA - Częstochowa4 47
8.Hołoś Dominik
Lewek Hanna
RETRO - Kępno
Hołoś Dominik
Lewek Hanna
Hołoś DominikLewek HannaRETRO - Kępno0 08

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa6 (+1)161
2.Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
3.Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Winiarski Wiktor
Lelonek Zuzanna
Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)133
4.Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław3 34
5.Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS - Chorzów2 25
6.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko1 16
7.Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA - Częstochowa2 27

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz2 (+1)122
3.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin E (+1)1E3
4.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn3 (+1)134
5.Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA - Radomsko0 05
6.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz0 06
7.Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański MichałOlszewska DominikaSTART - Płońsk0 07
8.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno0 08
9.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno0 09

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA - Wolsztyn2 (+1)122
3.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze E (+1)1E3
4.Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CT WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH - Kalisz1 15
6.Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
LIDER - Lublin
Jankowski Kamil
Krysa Aleksandra
Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER - Lublin3 36
7.Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz JakubMisiak KajaRETRO - Kępno0 07
8.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz0 08
9.Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak OskarSkiba MagdalenaRETRO - Kępno0 09

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Manusch Mikołaj
Pyszka Katarzyna
Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze1 (+1)111
2.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa2 22
3.Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE - Częstochowa0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+1)121
2.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa4 (+1)142
3.Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23
4.Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 34
5.Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Jaskólska Oliwia
Zgodzaj JonaszJaskólska OliwiaBALLARE - Częstochowa1 15

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 15:30 - 16:30, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+2)281
2.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko7 (+2)272
3.Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
ZORBA - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA - Częstochowa4 (+1)143
4.Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Dobrzyńska Daria
Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO - Kępno4, 4 (+1)14, 43

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Jeziorny Krzysztof
Bogdan Wiktoria
Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA - Radomsko Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA - Radomsko Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA - Radomsko Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
4.Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA - Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk BartłomiejPawelczyk AmeliaISKRA - Praszka7, 7 (+2)27, 71
5.Kawa Kacper
Białecka Anna
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Białecka Anna
Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA - Radomsko3, 3 (+1)13, 32
6.Poteralski Bartosz
Siarka Julia
ETIUDA - Radomsko
Poteralski Bartosz
Siarka Julia
Poteralski BartoszSiarka JuliaETIUDA - Radomsko1, 1 (+1)11, 12
7.Reng Mikołaj
Kałużko Ida
BALLARE - Częstochowa
Reng Mikołaj
Kałużko Ida
Reng MikołajKałużko IdaBALLARE - Częstochowa7, 7 (+1)17, 72

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Busiek Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Urbańska Paulina
Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom C (+1)1C1
2.Szynal Daniel
Wysocka Julia
PERFECT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT - Będzin C (+1)1C2
3.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź4 (+1)143
4.Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 44
5.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 05
6.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA7 76

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa C (+1)1C1
2.Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
Sygitowicz MikołajSygitowicz OliwiaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+1)172
3.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź7 (+1)173
4.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 54
5.Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 65
6.Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
Dudziak RadosławFalewicz EwelinaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań0 06
7.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk1 17

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań6 (+1)161
2.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko1 (+1)112
3.Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS - Chorzów8 (+1)183
4.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno B (+1)1B4
5.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź B (+1)1B5
6.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice8 (+1)186
7.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 97
8.Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 98
9.Pikuła Cezary
Furgała Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Furgała Karolina
Pikuła CezaryFurgała KarolinaELITE DANCE - Warszawa3 39
10.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 010
11.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 011

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik B (+1)1B1
2.Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
3.Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)113
4.Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA - Radomsko2 (+1)124
5.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 15
6.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań1 16
7.Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom9 97
8.Busiek Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Urbańska Paulina
Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA - Radom1 18

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Zaklińska Joanna
Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA - Praszka5 (+1)151
2.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko1 12
3.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 13

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
SUKCES - Częstochowa
Koścień Bartosz
Hanulak Alicja
Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES - Częstochowa5 (+1)151
2.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA A (+1)1A2
3.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko3 (+1)133
4.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Mohana Adam
Kowalczyk Julia
ETIUDA - Radomsko
Mohana Adam
Kowalczyk Julia
Mohana AdamKowalczyk JuliaETIUDA - Radomsko0 05
6.Niegowski Michał
Shesternenko Anastasiia
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Shesternenko Anastasiia
Niegowski MichałShesternenko AnastasiiaDUET - Warszawa1 16
7.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA - Radom1 17
8.Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE - Przemyśl9 97
9.Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik KamilKawa JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 29
10.Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA - Łódź1 110