VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA "WIWAT WAKACJE 2018"

2018-06-23 WARSZAWA Amfiteatr Parku Sowińskiego, Wolskie Centrum Kultury


Plik z wynikami

UWAGA

Przyjmujemy zgłoszenia sms: 502 341140
Usunięto kategorie: 8-9F, 12-13 D, pow 16 D - ST, B, A
Zmiany w programie!
Otwarcie bramki do Amfiteatru o godz. 11.45. Wejście wcześniej niż o tej godzinie nie będzie możliwe!!!

BLOK 1, rejestracja 11.45-12.15, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.45

Otwarcie bramki do Amfiteatru o godz. 11.45. Wejście wcześniej niż o tej godzinie nie będzie możliwe!!!


8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

WA,WW, Q,CCC, S, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP Warszawa6 (+2)261
2.Gumiński Patryk
Kośnik Lena
WIKA - Olsztyn
Gumiński Patryk
Kośnik Lena
Gumiński PatrykKośnik LenaWIKA - Olsztyn2 (+2)222
3.Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wilczyński Jakub
Kowalska Lena
Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 (+2)222
4.Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
START - Płońsk
Sybicki Adam
Tomaszewska Maja
Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART - Płońsk1 (+1)113
5.Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wychowaniak Adam
Wilczyńska Julia
Wychowaniak AdamWilczyńska JuliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 12

WA,WW, Q,CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION - Góra Kalwaria F (+2)2F1
2.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10 (+2)2101
3.Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń F (+2)2F1
4.Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO - Tomaszów Maz.9 (+2)292
5.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko9 (+2)292
6.Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION - Góra Kalwaria7 (+2)272
7.Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Dobrowolski Mateusz
Perzanowska Aleksandra
Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
8.Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
SHOW TIME - Płock
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME - Płock2 (+1)123
9.Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
START - Płońsk
Jakubiak Franciszek
Szczepańska Oliwia
Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART - Płońsk2 (+1)123
10.Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
GCK - Grajewo
Krutul Damian
Domitrz Aleksandra Gabriela
Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK - Grajewo4 (+1)143
11.Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Ciszewska Natalia
Wolski BartoszCiszewska NataliaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
12.Zając Mieszko
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
Zając MieszkoBrzezińska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria6 (+1)163

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa1 (+1)111
2.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa0 02
3.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
IMPET TEAM WARSZAWA
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM WARSZAWA1 13

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
IMPET TEAM WARSZAWA
Kaniewski Grzegorz
Kusina Natalia
Kaniewski GrzegorzKusina NataliaIMPET TEAM WARSZAWA0 01
2.Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Paterek Kacper
Kondrakiewicz Amelia
Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa0 02

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice5 (+1)151
2.Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 22
3.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań4 43

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Kosecka Vanessa
Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA - Pabianice5 (+1)151
2.Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pasternak Bartosz
Zejmowicz Justyna
Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 22
3.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań5 53

 

BLOK 2, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 14.45-15.15, start: 16.00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 9

WA,Q,CCC, POL
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Jankowski Ksawery
Utrata Wiktoria
Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria2, 2 (+2)22, 21
2.Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
SHOW TIME - Płock
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME - Płock7, 7 (+2)27, 71
3.Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Osuch Julia
Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO - Sulejówek6, 6 (+2)26, 61
4.Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
MAKO - Sulejówek
Piszczek Kacper
Rzewuska Zofia
Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO - Sulejówek8, 8 (+2)28, 81
5.Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION - Góra Kalwaria11, 11 (+2)211, 111
6.Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
Mieszczanek OliwierGruba RoksanaMAKO - Sulejówek2, 2 (+1)12, 22
7.Milewski Szymon
Żelazowska Aleksandra
MAKO - Sulejówek
Milewski Szymon
Żelazowska Aleksandra
Milewski SzymonŻelazowska AleksandraMAKO - Sulejówek2, 2 (+1)12, 22
8.Trzaskowski Aleksander
Różak Antonina
FAST-STEP Warszawa
Trzaskowski Aleksander
Różak Antonina
Trzaskowski AleksanderRóżak AntoninaFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 12
9.Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Wójcik Damian
Dźbik Wiktoria
Wójcik DamianDźbik WiktoriaMAKO - Sulejówek2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

WA,Q,CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dylon Mateusz
Jerzak vel Dobosz Helena
FAST-STEP Warszawa
Dylon Mateusz
Jerzak vel Dobosz Helena
Dylon MateuszJerzak vel Dobosz HelenaFAST-STEP Warszawa2, 2 (+2)22, 21
2.Jarząb Filip
Koszarska Marika
BRAWO - WARSZAWA
Jarząb Filip
Koszarska Marika
Jarząb FilipKoszarska MarikaBRAWO - WARSZAWA Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Jura Kamil
Łapa Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Jura Kamil
Łapa Gabriela
Jura KamilŁapa GabrielaIMPET TEAM WARSZAWA4, 4 (+2)24, 41
4.Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
FAST-STEP Warszawa
Kossakowski Oskar
Woźniak Daria
Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP Warszawa6, 6 (+2)26, 61
5.Sienkiewicz Krzysztof
Błaszczyk Zofia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Sienkiewicz Krzysztof
Błaszczyk Zofia
Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC - Warszawa2, 10 (+2)22, 101
6.Szymański Jan
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Szymański Jan
Szybicka Sofia
Szymański JanSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa2, 2 (+2)22, 21
7.Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
RIVIERA Warszawa
Zygarowicz Karol
Boniukiewicz Melania
Zygarowicz KarolBoniukiewicz MelaniaRIVIERA Warszawa2, 2 (+2)22, 21
8.Borodzik Leon
Drożdż Emilia
RIVIERA Warszawa
Borodzik Leon
Drożdż Emilia
Borodzik LeonDrożdż EmiliaRIVIERA Warszawa1, 1 (+1)11, 12
9.Paczyński Zbigniew
Mrowińska Sandra
EMOTION - Góra Kalwaria
Paczyński Zbigniew
Mrowińska Sandra
Paczyński ZbigniewMrowińska SandraEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 12
10.Pietrzak Mariusz
Książkowska Alicja
SHOW TIME - Płock
Pietrzak Mariusz
Książkowska Alicja
Pietrzak MariuszKsiążkowska AlicjaSHOW TIME - Płock4, 4 (+1)14, 42
11.Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
EMOTION - Góra Kalwaria
Piątek Krzysztof
Kordus Małgorzata
Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION - Góra Kalwaria1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

WA,Q,CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gutowski Mateusz
Łozowska Zofia
MAKO - Sulejówek
Gutowski Mateusz
Łozowska Zofia
Gutowski MateuszŁozowska ZofiaMAKO - Sulejówek3, 3 (+2)23, 31
2.Gładysz Maciek
Marczak Zofia
ELITE DANCE - Warszawa
Gładysz Maciek
Marczak Zofia
Gładysz MaciekMarczak ZofiaELITE DANCE - Warszawa2, 2 (+2)22, 21
3.Kawa Kacper
Białecka Anna
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Białecka Anna
Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA - Radomsko5, 5 (+2)25, 51
4.Rutkowski Karol
Rutkowska Eliza
CTR - LEGIONOWO
Rutkowski Karol
Rutkowska Eliza
Rutkowski KarolRutkowska ElizaCTR - LEGIONOWO2 (+1)122
5.Stanuchowski Michał
Kozera Maria
CTR - LEGIONOWO
Stanuchowski Michał
Kozera Maria
Stanuchowski MichałKozera MariaCTR - LEGIONOWO1 (+1)112
6.Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
START - Płońsk
Szymborski Krzysztof
Cytloch Amelia
Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART - Płońsk3, 3 (+1)13, 32

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

WA,WW, Q,CCC, S, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC - Warszawa8 (+2)281
2.Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION - Góra Kalwaria F (+2)2F2
3.Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria3 (+1)133
4.Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
GCK - Grajewo
Szczepankowski Karol
Karwowska Zuzanna
Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK - Grajewo4 (+1)143

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA - Radomsko8 (+2)281
2.Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz AleksanderBosak AgataRS - WARSZAWA4 (+2)242
3.Piasecki Tomasz Franciszek
Szczurowska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Piasecki Tomasz Franciszek
Szczurowska Julia
Piasecki Tomasz FranciszekSzczurowska JuliaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+2)252
4.Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Kawczyńska-Banaszek Laura
Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS - WARSZAWA4 (+1)143
5.Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
EMOTION - Góra Kalwaria
Olkowicz Kuba
Skwarek Maria
Olkowicz KubaSkwarek MariaEMOTION - Góra Kalwaria5 (+1)153
6.Stachowicz Konrad
Reńska Maja
SHOW TIME - Płock
Stachowicz Konrad
Reńska Maja
Stachowicz KonradReńska MajaSHOW TIME - Płock4 (+1)143

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA - Radomsko2 (+1)121
2.Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Oktawiusz
Michnicka Martyna
Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa D (+1)1D3
4.Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+1)124
5.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 45
6.Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
PRESTIGE - Białystok
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE - Białystok0 07
8.Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Płociński Hubert
Wyrzykowska Katarzyna
Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 08

 

BLOK 3, rejestracja 17.30-18.00, próba parkietu 17.45-18.15, start: 18.30

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK - Lublin5 (+1)151
2.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)152
3.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA3 (+1)133
4.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa6 (+1)164
5.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 05
6.Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP Warszawa0 06
7.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk3 37
8.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
DREAM DANCE - WARSZAWA
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaDREAM DANCE - WARSZAWA1 18

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań D (+1)1D1
2.Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Mateusz
Bryk Magdalena
Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D (+1)1D2
3.Wilford James
Janczuk Julia
FAST-STEP Warszawa
Wilford James
Janczuk Julia
Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP Warszawa1 (+1)113
4.Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART - Płońsk1 (+1)114
5.Małecki Filip
Grabowska Barbara
SHOW TIME - Płock
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME - Płock1 15
6.Gaworek Hubert
Więcławska Anna
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Więcławska Anna
Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART - Płońsk0 06
7.Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 07
8.Diaków Paweł
Gumińska Zuzanna
WIKA - Olsztyn
Diaków Paweł
Gumińska Zuzanna
Diaków PawełGumińska ZuzannaWIKA - Olsztyn2 28

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)121
2.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
DREAM DANCE - WARSZAWA
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDREAM DANCE - WARSZAWA0 02
3.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 (+1)121
2.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC - Warszawa3 32
3.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
DREAM DANCE - WARSZAWA
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaDREAM DANCE - WARSZAWA0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuleta Adrian
Frąckiewicz Kinga
Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)121
2.Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART - Płońsk2 (+1)122
3.Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos JulianRyfa JuliaJEDYNKA - Łódź C (+1)1C3
4.Jędrzejczak Bartosz
Sobolewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Jędrzejczak Bartosz
Sobolewska Karolina
Jędrzejczak BartoszSobolewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa4 44
5.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 55
6.Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART - Płońsk1 16
7.Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM WARSZAWA-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa B (+1)1B1
2.Pikuła Cezary
Furgała Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Pikuła Cezary
Furgała Karolina
Pikuła CezaryFurgała KarolinaELITE DANCE - Warszawa4 (+1)142
3.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice9 (+1)193
4.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków3 34
5.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn2 25
6.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE - Lublin9 (+1)191
2.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn4 (+1)142
3.Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Kuźnia Tańca Kraków
Ciołczyk Dominik
Wrona Oliwia
Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca Kraków9 93
4.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin5 54
5.Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA - Radom7 75

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0