"Taneczne Powitanie Lata"

2018-06-02 Sława k/Nowej Soli, KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.45 - 9.45, próba parkietu 8.45 - 9.45, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusławski Leon
Kuzik Lena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Bogusławski Leon
Kuzik Lena
Bogusławski LeonKuzik LenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+2)21, 11
2.Kubicki Jan
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Kubicki Jan
Bobin Irena
Kubicki JanBobin IrenaKS DANCE MIX - Deszczno6 (+2)261
3.Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
KS DANCE MIX - Deszczno
Pieńczykowski Bartłomiej
Pieńczykowska Natasza
Pieńczykowski BartłomiejPieńczykowska NataszaKS DANCE MIX - Deszczno6 (+2)261
4.Raczykowski Przemek
Bruder Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Przemek
Bruder Oliwia
Raczykowski PrzemekBruder OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
5.Buczyński Wiktor
Gradowska Helena
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Wiktor
Gradowska Helena
Buczyński WiktorGradowska HelenaKS DANCE MIX - Deszczno-1 (+1)1-12
6.Chodecki Paweł
Wołoszyn Dominika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Chodecki Paweł
Wołoszyn Dominika
Chodecki PawełWołoszyn DominikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 22
7.Ligenza Gracjan
Gajor Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Ligenza Gracjan
Gajor Zuzanna
Ligenza GracjanGajor ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 22
8.Łuszcz Fabian
Rata Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Łuszcz Fabian
Rata Oliwia
Łuszcz FabianRata OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 22
9.Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Sobiech Bartłomiej
Osaczuk Lena
Sobiech BartłomiejOsaczuk LenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon KasjanGolon DianaST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Banaś Wiktoria
Halka MikołajBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól10, 4 (+2)210, 41
3.Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hreczyński Alan
Hasiów Michalina
Hreczyński AlanHasiów MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6, 10 (+2)26, 101
4.Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka Hanna
Rogala Amelia
Zarzecka HannaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, 5 (+2)23, 51
5.Górnacz Kamil
Przepióra Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Górnacz Kamil
Przepióra Julia
Górnacz KamilPrzepióra JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 22
6.Rata Wiktoria
Wojtkowiak Michalina Ewa
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Rata Wiktoria
Wojtkowiak Michalina Ewa
Rata WiktoriaWojtkowiak Michalina EwaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 0 (+1)12, 02
7.Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Trześniewska Magda
Stańczyk Maja
Trześniewska MagdaStańczyk MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 2 (+1)12, 22
8.Wieczorek Marianna
Łuczyńska Nikola
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wieczorek Marianna
Łuczyńska Nikola
Wieczorek MariannaŁuczyńska NikolaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 4 (+1)15, 42
9.Fursewicz Mateusz
Grygorczuk Ada
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Fursewicz Mateusz
Grygorczuk Ada
Fursewicz MateuszGrygorczuk AdaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-2, -2 (-1)-1-2, -2
10.Olkiewicz Jakub
Broczkowska Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Olkiewicz Jakub
Broczkowska Hanna
Olkiewicz JakubBroczkowska HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 (-1)-10, 0
11.Pazoła Martyna
Wojciechowska Patrycja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Pazoła Martyna
Wojciechowska Patrycja
Pazoła MartynaWojciechowska PatrycjaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-2, 0 (-1)-1-2, 0
12.Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Piwowarczyk Sebastian
Macewicz Maja
Piwowarczyk SebastianMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-2, -2 (-1)-1-2, -2

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra4, 8 (+2)24, 81
2.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno5, 5 (+2)25, 51
3.Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO - Leszno4, 6 (+2)24, 61
4.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
5.Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
Majer BartłomiejHalka ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
6.Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2101
7.Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
Tkaczyk OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
8.Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka JanPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
9.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn6, 6 (+2)26, 61
10.Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO - Leszno4, 4 (+2)24, 41
11.Śniecińska Maja
Bibik Adrianna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Śniecińska Maja
Bibik Adrianna
Śniecińska MajaBibik AdriannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól8, 6 (+2)28, 61
12.Bogusławska Zuzanna
Horodniczy Monika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Bogusławska Zuzanna
Horodniczy Monika
Bogusławska ZuzannaHorodniczy MonikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 (+1)10, 02
13.Brembor Martyna
Paluch Paulina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Brembor Martyna
Paluch Paulina
Brembor MartynaPaluch PaulinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 5 (+1)10, 52
14.Jaguś Julia
Marek Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jaguś Julia
Marek Maja
Jaguś JuliaMarek MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 0 (+1)12, 02
15.Kuczyński Dawid
Adamek Milena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuczyński Dawid
Adamek Milena
Kuczyński DawidAdamek MilenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-2, -4 (+1)1-2, -42
16.Kurzak Kacper
Kuczyńska Arina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kurzak Kacper
Kuczyńska Arina
Kurzak KacperKuczyńska ArinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-2, -2 (+1)1-2, -22
17.Maćkowiak Natalia
Bartków Natasza
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Maćkowiak Natalia
Bartków Natasza
Maćkowiak NataliaBartków NataszaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 3 (+1)10, 32
18.Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Włodarczyk Paweł
Szczudło Weronika
Włodarczyk PawełSzczudło WeronikaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6 (+1)162
19.Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zdral Natalia
Dziadura Małgorzata
Zdral NataliaDziadura MałgorzataKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 0 (+1)10, 02
20.Kołosowski Jakub
Kantorek Malwina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kołosowski Jakub
Kantorek Malwina
Kołosowski JakubKantorek MalwinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3, -1 (-1)-13, -1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów F (+2)2F1
2.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra11 (+2)2111
3.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów10 (+2)2101
4.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin F (+2)2F2
5.Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
Buczyński MarcelKaczmarek EsteraKS DANCE MIX - Deszczno F (+2)2F2
6.Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
4STEP - Wrocław
Majewski Mateusz
Deręgowska Lena
Majewski MateuszDeręgowska Lena4STEP - Wrocław9 (+2)292
7.Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski AlanSkowron HannaTAKT - Legnica F (+2)2F2
8.Błauciak Michał
Demska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Błauciak Michał
Demska Julia
Błauciak MichałDemska JuliaANIMA DANZA - Głogów10 (+1)1103
9.Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)173
10.Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
Maliszewski DawidOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)133
11.Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak HubertGierłowska NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11 (+1)1113

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 (+1)141
2.Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski MaciejDucka WiktoriaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Cybul Marcel
Nowacka Kinga
LEW - Legnica
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul MarcelNowacka KingaLEW - Legnica4 43
4.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno3 34
5.Tafelski Bruno
Beze Nicola
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Tafelski Bruno
Beze Nicola
Tafelski BrunoBeze NicolaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 05

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha KamilWitkowska WiktoriaASTRA - Szczecin D (+1)1D1
2.Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST - Lubań3 (+1)132
3.Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM - Wrocław4 (+1)143
4.Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
ANIMA DANZA - Głogów
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
Szymański FilipRakowska KatarzynaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)154
5.Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały2 (+1)125
6.Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały4 (+1)146
7.Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki WojciechMelnarowicz OliwiaCHAMPION TEAM - Wrocław4 47
8.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań1 18
9.Musiał Jakub
Wojtun Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Jakub
Wojtun Lena
Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA - Głogów0 09
10.Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
Szczepaniak MikołajDuszyńska OliwiaLATINA - Wolsztyn3 310
11.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 011
12.Kramek Maksymilian
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Kramek Maksymilian
Górska Natalia
Kramek MaksymilianGórska NataliaAMETYST - Lubań0 012

 

BLOK 2, rejestracja 11.45 - 12.45, próba parkietu 12.00 - 12.45, start: 13.00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)151
2.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)122
3.Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163
4.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława2 (+1)124
5.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań5 55
6.Dawidowicz Ireneusz
Homenda Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Homenda Emilia
Dawidowicz IreneuszHomenda EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 36
7.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów2 27
8.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 08

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)161
2.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Brzozowski Grzegorz
Kęsy Weronika
Brzozowski GrzegorzKęsy WeronikaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 14
5.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra C (+1)1C1
2.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard3 32
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno6 63
4.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard0 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard2 22
3.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno3 33
4.Ubych Marcel
Derlatka Amelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Derlatka Amelia
Ubych MarcelDerlatka AmeliaALFA-ASTRA - Stargard2 2

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)152
3.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław1 13
4.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz0 04

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Marcel
Urban Greta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Mazur Marcel
Urban Greta
Mazur MarcelUrban GretaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)151
2.Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
CT WYPYCH - Kalisz
Czajkowski Szymon
Strumińska Weronika
Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH - Kalisz0 04

 

BLOK 3, rejestracja 15.45 - 16.45, próba parkietu 15.45 - 16.45, start: 17.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszyński Aleksander
Augustyniak Maja
LATINA - Wolsztyn
Duszyński Aleksander
Augustyniak Maja
Duszyński AleksanderAugustyniak MajaLATINA - Wolsztyn Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl5 (+2)251
3.Kiepura Nikola
Zalas Marta
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kiepura Nikola
Zalas Marta
Kiepura NikolaZalas MartaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól9, 2 (+2)29, 21
4.Masenek Milena
Sobczuk Maria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Masenek Milena
Sobczuk Maria
Masenek MilenaSobczuk MariaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 2 (+2)24, 21
5.Szydło Tomasz
Piotr Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szydło Tomasz
Piotr Hanna
Szydło TomaszPiotr HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól11, 9 (+2)211, 91
6.Wojciechowski Mikołaj
Lupa Natalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wojciechowski Mikołaj
Lupa Natalia
Wojciechowski MikołajLupa NataliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4, 3 (+2)24, 31
7.Augustyniak Tobiasz
Brembor Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Augustyniak Tobiasz
Brembor Martyna
Augustyniak TobiaszBrembor MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
8.Augustyniak Tobiasz
Maćkowiak Natalia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Augustyniak Tobiasz
Maćkowiak Natalia
Augustyniak TobiaszMaćkowiak NataliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0, 1 (+1)10, 12
9.Pawliczak Adam
Tymczy Joanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Pawliczak Adam
Tymczy Joanna
Pawliczak AdamTymczy JoannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2, 1 (+1)12, 12
10.Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO - Leszno3, 3 (+1)13, 32
11.Wąsiak Nikola
Górnacz Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wąsiak Nikola
Górnacz Magdalena
Wąsiak NikolaGórnacz MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól6, 2 (+1)16, 22
12.Młynarczyk Marta
Ratajczak Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Młynarczyk Marta
Ratajczak Julia
Młynarczyk MartaRatajczak JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól-1, -2 (-1)-1-1, -2

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
2.Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
Roszkiewicz MartinBączyk AgataGRACJA - Zielona Góra9 (+2)291
3.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice F (+2)2F2
4.Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Błaszczak Nikola
Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra F (+2)2F2
5.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn10 (+2)2102
6.Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader SzymonMajer OliwiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1, 1 (+1)11, 13
7.Jura Jakub
Synowiec Kamila
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Synowiec Kamila
Jura JakubSynowiec KamilaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7 (+1)173
8.Plezia Robert
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Barzyk Kalina
Plezia RobertBarzyk KalinaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)1113
9.Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
Żarczyński PiotrMarkiewicz GabrielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5, 3 (+1)15, 33

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Biadała Zuzanna
Binkowski WojciechBiadała ZuzannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól E (+1)1E1
2.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)142
3.Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Hasiów Szymon
Salwierak Klaudia
Hasiów SzymonSalwierak KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)123
4.Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski FabianBałut KlaudiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól E (+1)1E4
5.Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szymański Dawid
Bednarczuk Aleksandra
Szymański DawidBednarczuk AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (+1)135
6.Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Raczykowski Maciej
Kostrzewa Magdalena
Raczykowski MaciejKostrzewa MagdalenaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)126
7.Cetner Adam
Rotko Gabriela
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Rotko Gabriela
Cetner AdamRotko GabrielaIGLICA - Wrocław4 (+1)147
8.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 (+1)117
9.Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA - Szczecin2 29
10.Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 110
11.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań3 310
12.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA - Głogów1 112
13.Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały0 013
14.Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Wrocław
Zalewski Mariusz
Nadbrzeska Martyna
Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP - Wrocław0 014

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)171
2.Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
BARANOWSKIE ST - Baranów
Zychla Szymon
Zychla Wiktoria
Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST - Baranów7 (+1)172
3.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard3 33
4.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 74
5.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
SŁOŃCE - Poznań
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE - Poznań1 (+1)111
2.Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
Oleszak HubertFriedensberg EsteraALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)142
3.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno5 (+1)153
4.Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski FilipSkiba MajaALFA-ASTRA - Stargard6 64
5.Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba JakubPułka MartaALFA-ASTRA - Stargard1 15
6.Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 46
7.Jaworski Michał
Gałka Sylwia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jaworski Michał
Gałka Sylwia
Jaworski MichałGałka SylwiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 57

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno8 (+1)181
2.Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk MichałKijewska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin B (+1)1B2
3.Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS - Dzierżoniów0 03
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno5 54
5.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno2 25

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno B (+1)1B1
2.Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Ilczak Agnieszka
Bąk DominikIlczak AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa B (+1)1B2
3.Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO - Leszno5 (+1)153
4.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra8 84
5.Raszyński Mateusz
Pilor Olga
FINEZJA - Poznań
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA - Poznań1 15
6.Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 16

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra11 (+1)1111
2.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno6 (+1)162
3.Mędak Karol
Stawna Klaudia
FINEZJA - Poznań
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA - Poznań8 (+1)183
4.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 14
5.Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ASTRA - Szczecin
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski JakubKot NikolaASTRA - Szczecin1 15
6.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław1 16