MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja Małopolska

2018-05-19 Nowy Sącz, ADEEM Nowy Sącz


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:15-8:45, próba parkietu 8:15-8:55, start: 9:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
EVOLUTION - Kraków
Krawczyk Nikodem
Wójcik Julia
Krawczyk NikodemWójcik JuliaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 10:45-11:30, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 0

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bujacz Przemysław
Mizera Oliwia
ST FLASH DUO - Kraków
Bujacz Przemysław
Mizera Oliwia
Bujacz PrzemysławMizera OliwiaST FLASH DUO - Kraków
2.Klisowski Piotr
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Klisowski Piotr
Kusia Eliza
Klisowski PiotrKusia ElizaEVOLUTION - Kraków
3.Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
DANCE POINT Kraków
Ropers Kevin
Łyczakowska Helena
Ropers KevinŁyczakowska HelenaDANCE POINT Kraków
4.Smaga Łukasz
Konopka Maja
TAKT - Kraków
Smaga Łukasz
Konopka Maja
Smaga ŁukaszKonopka MajaTAKT - Kraków
5.Symołon Franciszek
Janssen Natalia
DANCE POINT Kraków
Symołon Franciszek
Janssen Natalia
Symołon FranciszekJanssen NataliaDANCE POINT Kraków
6.Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
ST FLASH DUO - Kraków
Łach Wojciech
Krzyworączka Antonina
Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Kuźnia Tańca Kraków
Zalas Dominik
Prenkiewicz Ewa
Zalas DominikPrenkiewicz EwaKuźnia Tańca Kraków
2.Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Wiktor
Ząbkowska Emilia
Ząbkowski WiktorZąbkowska EmiliaADEEM Nowy Sącz

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sosna Oliwier
Walczyk Maja
RAGTIME - Kęty
Sosna Oliwier
Walczyk Maja
Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME - Kęty6 (+2)261
2.Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA - Mielec8 (+2)282
3.Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Kącik Kacper
Żółtek Zuzanna
Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION - Kraków F (+1)1F3
4.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna Barbara
Kuźnia Tańca Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna Barbara
Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca Kraków3 (+1)133

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:15, próba parkietu 14:00-14:30, start: 14:45

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowalczyk Jakub
Moryś Natalia
Kowalczyk JakubMoryś NataliaBAWINEK - Kraków
2.Miśkiewicz Bartłomiej
Michalik Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Michalik Wiktoria
Miśkiewicz BartłomiejMichalik WiktoriaEVOLUTION - Kraków
3.Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
DANCE POINT Kraków
Musiał Antoni
Stelmasińska Iga
Musiał AntoniStelmasińska IgaDANCE POINT Kraków
4.Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Orlov Nikita
Mysza Aleksandra
Orlov NikitaMysza AleksandraFANTAZJA - Kraków
5.Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Show DANCE Gorlice
Paszyński Nataniel
Tenerowicz Julia
Paszyński NatanielTenerowicz JuliaShow DANCE Gorlice
6.Piech Benjamin
Bołoz Weronika
ADEEM Nowy Sącz
Piech Benjamin
Bołoz Weronika
Piech BenjaminBołoz WeronikaADEEM Nowy Sącz
7.Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
TAKT - Kraków
Szewczyk Szymon
Halicka Ewa
Szewczyk SzymonHalicka EwaTAKT - Kraków
8.Tabor Sebastian
Kapera Amelia
TAKT - Kraków
Tabor Sebastian
Kapera Amelia
Tabor SebastianKapera AmeliaTAKT - Kraków
9.Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
DANCE POINT Kraków
Wordliczek Karol
Małecka Agnieszka
Wordliczek KarolMałecka AgnieszkaDANCE POINT Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Synowski Igor
Ogonowska Zofia
DANCE POINT Kraków
Synowski Igor
Ogonowska Zofia
Synowski IgorOgonowska ZofiaDANCE POINT Kraków

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa - Tarnów F (+2)2F1
2.Sadowski Jan
Borek Eliza
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Jan
Borek Eliza
Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION - Kraków9 (+2)292
3.Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION - Kraków3 (+1)133

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA - Krosno4 (+1)141
2.Nykiel Filip
Janas Oliwia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Janas Oliwia
Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO - Żabno1 (+1)112
3.Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO - Żabno1 13
4.Respekta Kamil
Kalinowska Dominika
ADEEM Nowy Sącz
Respekta Kamil
Kalinowska Dominika
Respekta KamilKalinowska DominikaADEEM Nowy Sącz0 04

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:15, próba parkietu 17:00-17:30, start: 17:45

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Brąz KOMB 5T 0

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Srebro KOMB 5T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogacz Daniel
Bogacz Patrycja
LATINO - Żabno
Bogacz Daniel
Bogacz Patrycja
Bogacz DanielBogacz PatrycjaLATINO - Żabno
2.Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Show DANCE Gorlice
Cynk Witold
Kosiba Gabriela
Cynk WitoldKosiba GabrielaShow DANCE Gorlice
3.Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Show DANCE Gorlice
Figura Mikołaj
Machowska Zuzanna
Figura MikołajMachowska ZuzannaShow DANCE Gorlice
4.Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
PLĄS - Kraków
Gębuś Dawid
Chowaniec Izabela
Gębuś DawidChowaniec IzabelaPLĄS - Kraków
5.Kalisz Antoni
Kalisz Katarzyna
DANCE POINT Kraków
Kalisz Antoni
Kalisz Katarzyna
Kalisz AntoniKalisz KatarzynaDANCE POINT Kraków
6.Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
LATINO - Żabno
Kalita Mateusz
Biedrońska Oliwia
Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO - Żabno
7.Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Show DANCE Gorlice
Majda Mikołaj
Gryboś Kamila
Majda MikołajGryboś KamilaShow DANCE Gorlice
8.Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Show DANCE Gorlice
Pociecha Kamil
Wszołek Julia
Pociecha KamilWszołek JuliaShow DANCE Gorlice
9.Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
ADEEM Nowy Sącz
Szewczyk Wiktor
Kita Emilia
Szewczyk WiktorKita EmiliaADEEM Nowy Sącz
10.Wędrychowicz Michał
Stanula Kornelia
Show DANCE Gorlice
Wędrychowicz Michał
Stanula Kornelia
Wędrychowicz MichałStanula KorneliaShow DANCE Gorlice
11.Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Show DANCE Gorlice
Zajdel Wiktor
Tenerowicz Karolina
Zajdel WiktorTenerowicz KarolinaShow DANCE Gorlice
12.Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
DANCE POINT Kraków
Łyżwa Fryderyk
Woźniak Anna
Łyżwa FryderykWoźniak AnnaDANCE POINT Kraków

12-15 (Junior 1 + Junior 2) Złoto KOMB 6T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Show DANCE Gorlice
Gawlik Łukasz
Niemasik Małgorzata
Gawlik ŁukaszNiemasik MałgorzataShow DANCE Gorlice
2.Szczepański Michał
Bąk Oliwia
LATINO - Żabno
Szczepański Michał
Bąk Oliwia
Szczepański MichałBąk OliwiaLATINO - Żabno
3.Wajda Filip
Michalska Magdalena
LATINO - Żabno
Wajda Filip
Michalska Magdalena
Wajda FilipMichalska MagdalenaLATINO - Żabno
4.Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Show DANCE Gorlice
Wszołek Kamil
Brudzisz Sandra
Wszołek KamilBrudzisz SandraShow DANCE Gorlice

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska8 (+2)281
2.Widełka Mateusz
Maź Karolina
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Maź Karolina
Widełka MateuszMaź KarolinaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+2)242
3.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków6 (+2)262
4.Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Jasiński Krzysztof
Małecka-Poręba Amelia
Jasiński KrzysztofMałecka-Poręba AmeliaAXIS - Nowy Sącz3 (+1)133
5.Nowak Jakub
Motyka Milena
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Nowak Jakub
Motyka Milena
Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G3
6.Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
ADEEM Nowy Sącz
Ząbkowski Miłosz
Trepa Dominika
Ząbkowski MiłoszTrepa DominikaADEEM Nowy Sącz3 (+1)133

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sierak Michał
Zachara Aleksandra
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska2 (+1)121
2.Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Pelc Nikola
Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK - Rzeszów2 (+1)122
3.Adamski Karol
Szweblik Anna
EVOLUTION - Kraków
Adamski Karol
Szweblik Anna
Adamski KarolSzweblik AnnaEVOLUTION - Kraków0 (+1)103
4.Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Glazar Emilia
Żurawicz JakubGlazar EmiliaGRACJA - Krosno2 24
5.Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów2 25
6.Krasoń Karol
Wiater Izabela
ZŁOTA PARA - Dębica
Krasoń Karol
Wiater Izabela
Krasoń KarolWiater IzabelaZŁOTA PARA - Dębica1 16

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów4 (+1)141
2.Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
Jakubowski DominikPieprzyk WeronikaZAMEK - Lublin E (+1)1E2
3.Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA - Tarnów E (+1)1E3
4.Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
PLĄS - Kraków
Gębuś Grzegorz
Wrona Anna
Gębuś GrzegorzWrona AnnaPLĄS - Kraków1 14
5.Madej Mikołaj
Gądek Edyta
PLĄS - Kraków
Madej Mikołaj
Gądek Edyta
Madej MikołajGądek EdytaPLĄS - Kraków2 25
6.Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Siwik Mateusz
Niewadzi Małgorzata
Siwik MateuszNiewadzi MałgorzataJUST DANCE Wieliczka1 16
7.Muniak Maciej
Batko Milena
JUST DANCE Wieliczka
Muniak Maciej
Batko Milena
Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE Wieliczka0 07