OTTT "W sercu Wielkopolski" Kościan 2018

2018-03-03 KOŚCIAN, POEZJA - Kościan


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA W PROGRAMIE!!!
W BLOKU PIERWSZYM WPROWADZONO KATEGORIĘ 12-13 KLASA E+F
NAGRODY PIENIĘŻNE W KLASIE A
I MIEJSCE 800 ZŁ
II MIEJSCE 600 ZŁ
III MIEJSCE 400 ZŁ
IV-VI MIEJSCE 200 ZŁ

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 8:45-9:45, start: 10:00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
POEZJA - Kościan
Chudziński Maksym
Kaczmarek Marta
Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA - Kościan1, 1 (+1)11, 11
2.Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
FINEZJA - Poznań
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc MateuszStachowiak AmeliaFINEZJA - Poznań3, 3 (+1)13, 31
3.Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 (+1)111
4.Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON - Szamotuły Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
5.Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
6.Kaczmarek Jakub
Matuszczak Marika
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Kaczmarek Jakub
Matuszczak Marika
Kaczmarek JakubMatuszczak MarikaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Karol
Piechocka Lidia
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM - Poznań3 (+1)131
2.Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA - Wolsztyn2 (+1)121
3.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań1 (+1)111
4.Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 (+1)112
5.Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA - Wolsztyn3 (+1)132
6.Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON - Szamotuły0 03
7.Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań0 03
8.Gońda Karol
Goraj Oliwia
AKCENT - MIĘDZYBÓRZ
Gońda Karol
Goraj Oliwia
Gońda KarolGoraj OliwiaAKCENT - MIĘDZYBÓRZ0 03
9.Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Żarczyński Piotr
Markiewicz Gabriela
Żarczyński PiotrMarkiewicz GabrielaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 23
10.Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
Żok OliwierSierżant NataliaLATINA - Wolsztyn0 03

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno1 (+1)111
2.Metack Julian
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Baran Alicja
Metack JulianBaran AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
DZIUPLA - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA - Poznań1 13
4.Kuliński Karol
Adamska Martyna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kuliński Karol
Adamska Martyna
Kuliński KarolAdamska MartynaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 04
5.Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski ŁukaszRatajszczak MariannaMARGO - Leszno0 05

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław0 03

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara KonradMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 02
3.Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Sławiński Paweł
Plotka Marcelina
Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA - Wolsztyn0 03

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno1 (+1)112
3.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO - Leszno1 (+1)112
3.Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń DominikSurman PaulinaGRACJA - Zielona Góra0 04

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 12:00-12:45, start: 13:00

Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
LATINA - Wolsztyn
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA - Wolsztyn1, 1 (+1)11, 11
2.Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
DANCE CENTER - Poznań
Szcześniak Marcel
Chomycz Amelia
Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER - Poznań3, 3 (+1)13, 31
3.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno3, 3 (+1)13, 31
4.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl-1 -12
5.Łupicki Norbert
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
Łupicki Norbert
Sowińska Oliwia
Łupicki NorbertSowińska OliwiaPOEZJA - Kościan0, 0 0, 02

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin F (+1)1F1
2.Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
FAN DANCE - Międzyrzecz
Dobosiewicz Bartosz
Środa Natalia
Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE - Międzyrzecz2 (+1)122
3.Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
FAN DANCE - Międzyrzecz
Orzłowski Jan
Dobosiewicz Maja
Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE - Międzyrzecz0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz DavidWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
2.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno2, 2 (+1)12, 21
3.Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)121
4.Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Lisek KacperKasperczak KingaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl1 (+1)111
5.Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
Maliszewski DawidOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G1
6.Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań1, 1 (+1)11, 11
7.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan0, 0 0, 02
8.Gomuła Antoni
Fricz Aleksandra
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Gomuła Antoni
Fricz Aleksandra
Gomuła AntoniFricz AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
9.Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA - Wolsztyn0, 0 0, 02
10.Stelmaszyk Piotr
Stelmaszyk Magdalena
Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl
Stelmaszyk Piotr
Stelmaszyk Magdalena
Stelmaszyk PiotrStelmaszyk MagdalenaNowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl0 02
11.Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak HubertGierłowska NataliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 (+1)121
2.Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
FANTOM - Głogów
Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM - Głogów3 (+1)132
3.Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
DZIUPLA - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA - Poznań4 (+1)142
4.Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Balik Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin1 13
5.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA - Głogów0 03
6.Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak WojciechBandura IzaESTERA - Myślibórz3 33

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Owczarczak Konrad
Majchrowicz Ewa
Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
LATINA - Wolsztyn
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaLATINA - Wolsztyn D (+1)1D2
3.Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak AmadeuszNowak PaulinaMARGO - Leszno4 43
4.Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak SebastianFischbock IngaDREAM - Poznań0 04
5.Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Ryks Magdalena
Plackowski JakubRyks MagdalenaPOEZJA - Kościan2 25

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno5 (+1)151
2.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan3 (+1)132
3.Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin1 (+1)113
4.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno6 (+1)164
5.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard0 05
6.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin3 36
7.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań3 37
8.Galus Witold
Nyczka Marta
POEZJA - Kościan
Galus Witold
Nyczka Marta
Galus WitoldNyczka MartaPOEZJA - Kościan0 08

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
ASTRA - Szczecin
Deptuch Łukasz
Makowska Ewelina
Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
FINEZJA - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA - Poznań4 (+1)142
3.Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER - Poznań0 04
5.Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kalczyńska Zofia
Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA - Szczecin3 35
6.Galus Witold
Nyczka Marta
POEZJA - Kościan
Galus Witold
Nyczka Marta
Galus WitoldNyczka MartaPOEZJA - Kościan0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Muszkieta Magdalena
Olejniczak MikołajMuszkieta MagdalenaMARGO - Leszno7 (+1)171
2.Politański Waldemar
Kosicka Weronika
SŁOŃCE - Poznań
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE - Poznań3 (+1)132
3.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły3 (+1)133
4.Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan1 (+1)114
5.Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak JakubMatusiak AgataMARGO - Leszno3 35
6.Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
Ludwiczak OskarAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 06
7.Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
MARGO - Leszno
Zborowski Wiktor
Muszkieta Marta
Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO - Leszno0 06
8.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań6 68

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-16:00, próba parkietu 16:00-16:45, start: 17:00

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn B (+1)1B1
2.Piechota Konrad
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Pietrzykowska Natalia
Piechota KonradPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)172
3.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn7 (+1)173
4.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra5 (+1)154
5.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)125
6.Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Frąckowiak Mateusz
Olbińska Oliwia
Frąckowiak MateuszOlbińska OliwiaLATINA - Wolsztyn8 (+1)186
7.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 17
8.Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO - Leszno2 28
9.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno0 09
10.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno5 510
11.Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
DREAM - Poznań
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM - Poznań1 111
12.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin1 111
13.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno0 011
14.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 014
15.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań1 115

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator MichałPawłowska AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO - Leszno1 (+1)113
4.Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski FilipDydak WiktoriaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)134
5.Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Stachowiak Agata
Buchowski ArkadiuszStachowiak AgataPOEZJA - Kościan0 05
6.Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
MARGO - Leszno
Żurek Mikołaj
Michałowicz Wiktoria
Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO - Leszno0 07
8.Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
FINEZJA - Poznań
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA - Poznań5 58
9.Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA - Wolsztyn0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra A (+1)1A1
2.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
3.Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO - Leszno1 13
4.Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
SŁOŃCE - Poznań
Wojdowski Jonasz
Strzemp Klaudia
Wojdowski JonaszStrzemp KlaudiaSŁOŃCE - Poznań0 04
5.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 05

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)191
2.Sambor Jakub
Peszko Kinga
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Peszko Kinga
Sambor JakubPeszko KingaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek MateuszTomczak MagdalenaSŁOŃCE - Poznań8 83
4.Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań0 04
5.Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
DZIUPLA - Poznań
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
Winkler MiłoszSeydlewicz DariaDZIUPLA - Poznań0 05

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
POEZJA - Kościan
Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
Chudziński ZbigniewChudzińska AldonaPOEZJA - Kościan0 01
2.Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA - Kościan0 02

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady2 (+1)121
2.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław4 42
3.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań0 03

50+ (Senior 3) E+F LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waldron Michael
Pawlak Wiesława
STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron MichaelPawlak WiesławaSTUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady3 31
2.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 32