WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018

2018-09-08 Myślenice, SOKÓŁ - Myślenice


Plik z wynikami

UWAGA

!UWAGA! Termin zgłoszenia par mija 05.09. (środa o północy)
Rejestracja : Odebranie numeru startowego – najpóżniej na 1 godzinę przed rozpoczęciem bloku, na który zgłoszona jest dana para.

BLOK 2, start: 12.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Open LA 3T WDC AL 5

U10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 01
2.Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kuźnia Tańca Kraków
Kalinka Franciszek
Srebrzyńska Maria
Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca Kraków1 12
3.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 03
4.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce0 04
5.Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Kuźnia Tańca Kraków
Srebrzyński Mateusz
Szot Katarzyna
Srebrzyński MateuszSzot KatarzynaKuźnia Tańca Kraków3 35

10-11 (Juvenile 2) Open LA WDC AL 5

U12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bentsa Sofiia
Pishyi Mykyta
Dance Innovation Team
(Ukraina)
Bentsa Sofiia
Pishyi Mykyta
Bentsa SofiiaPishyi MykytaDance Innovation Team
(Ukraina)
1
2.Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz SzymonWłodarczyk WeronikaIGLICA - Wrocław3 32
3.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno0 03
4.Jakubik Nataniel
Janik Julia
PERFECT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT - Będzin0 04
5.Pushyi Mykyta
Bentsa Sofiia
Dance Innovation Team
(Ukraina)
Pushyi Mykyta
Bentsa Sofiia
Pushyi MykytaBentsa SofiiaDance Innovation Team
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) Open LA WDC AL 9

U14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shevtsov Alex
Kiyko Polina
UkrDanceTeam
(Ukraina)
Shevtsov Alex
Kiyko Polina
Shevtsov AlexKiyko PolinaUkrDanceTeam
(Ukraina)
1
2.Pygovych Andryi
Atamanyuk Elyzaveta
Imperial Dance Studio
(Ukraina)
Pygovych Andryi
Atamanyuk Elyzaveta
Pygovych AndryiAtamanyuk ElyzavetaImperial Dance Studio
(Ukraina)
2
3.Shchochka Roman
Rozhkova Zlata
My style
(Ukraina)
Shchochka Roman
Rozhkova Zlata
Shchochka RomanRozhkova ZlataMy style
(Ukraina)
3
4.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 04
5.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05
6.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 56
7.Janus Jakub
Pielka Weronika
PERFECT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaPERFECT - Będzin0 07
8.Gembara Konrad
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Wargala Jessica
Gembara KonradWargala JessicaGRACJA - Zielona Góra3 38
9.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)

16-20 (Młodzież starsza) Open LA WDC AL 12

U 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Yihang Huang
Luyao Chen

(Chiny)
Yihang Huang
Luyao Chen
Yihang HuangLuyao Chen
(Chiny)
1
2.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 43
4.Kaskin Nikolai
Perina Svetlana
Imperial dance club
(Rosja)
Kaskin Nikolai
Perina Svetlana
Kaskin NikolaiPerina SvetlanaImperial dance club
(Rosja)
4
5.Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Kierasińska Wiktoria
Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05
6.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)
6
7.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 07
8.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice0 08
9.Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL - Rzeszów9 99
10.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 410
11.Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
DANCELOOK - Gliwice
Zemełka Dennis
Zemełka Jennifer
Zemełka DennisZemełka JenniferDANCELOOK - Gliwice0 011
12.Mandlik Pavel
Johanesova Sarah
TK Merendi
(Czechy)
Mandlik Pavel
Johanesova Sarah
Mandlik PavelJohanesova SarahTK Merendi
(Czechy)

 

BLOK 3, start: 15.00

14-15 (Junior 2) Open LA WDC AL 14

U16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wendi Yu
Shigi Xu

(Chiny)
Wendi Yu
Shigi Xu
Wendi YuShigi Xu
(Chiny)
1
2.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
2
3.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa4 44
5.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 05
6.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 06
7.Apaev Maksim
Evstigneeva Margarita
Optimum Dance Club
(Rosja)
Apaev Maksim
Evstigneeva Margarita
Apaev MaksimEvstigneeva MargaritaOptimum Dance Club
(Rosja)
7
8.Pygovych Andryi
Atamanyuk Elyzaveta
Imperial Dance Studio
(Ukraina)
Pygovych Andryi
Atamanyuk Elyzaveta
Pygovych AndryiAtamanyuk ElyzavetaImperial Dance Studio
(Ukraina)
7
9.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 510
10.Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 011
11.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków0 012
12.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
PERFECT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT - Będzin6 612
13.GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
NICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
GAVRILICENCO GLEB
GAVRILICENCO JEANNA
GAVRILICENCO GLEBGAVRILICENCO JEANNANICE N EASY DANCE STUDIOS UK
(Wielka Brytania)
14.Kozenko Igor
Pidgorodetska Veronyka
Imperial Dance Studio
(Ukraina)
Kozenko Igor
Pidgorodetska Veronyka
Kozenko IgorPidgorodetska VeronykaImperial Dance Studio
(Ukraina)

16-18 (Młodzież) Open LA WDC AL 16

U19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Karpińska Natalia
Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01
2.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 02
3.Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Środa Wiktoria
Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
EDENIA
(Rosja)
Proskurin Maksim
Bortnikova Arina
Proskurin MaksimBortnikova ArinaEDENIA
(Rosja)
4
5.Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Asteria
(Rosja)
Pavlinov Artem
Tolstaia Ekaterina
Pavlinov ArtemTolstaia EkaterinaAsteria
(Rosja)
5
6.Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Jabłońska Liwia
Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław5 57
8.Mandlik Pavel
Johanesova Sarah
Merendi
(TK Czechy)
Mandlik Pavel
Johanesova Sarah
Mandlik PavelJohanesova SarahMerendi
(TK Czechy)
7
9.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 39
10.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 410
11.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów6 611
12.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 011
13.Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL - Bielsko-Biała10 1013
14.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 114
15.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin8 815
16.Kozenko Igor
Pidgorodetska Veronyka
Imperial Dance Studio
(Ukraina)
Kozenko Igor
Pidgorodetska Veronyka
Kozenko IgorPidgorodetska VeronykaImperial Dance Studio
(Ukraina)

19+ (Powyżej 18) Open LA WDC AL 23

Amateur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petar Daskalov
James Zia
Matico
(Anglia)
Petar Daskalov
James Zia
Petar DaskalovJames ZiaMatico
(Anglia)
1
2.Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
Wilczyński Igor HubertGrishina Irina0 02
3.Patrushev Andrey
Braluyk Ekatrina
Imperial dance club
(Rosja)
Patrushev Andrey
Braluyk Ekatrina
Patrushev AndreyBraluyk EkatrinaImperial dance club
(Rosja)
3
4.Yao Tang
Xin Huang

(Chiny)
Yao Tang
Xin Huang
Yao TangXin Huang
(Chiny)
4
5.Kopczyński Adrian
Mikołajewska Ewelina
POLISH CLUB - Warszawa
Kopczyński Adrian
Mikołajewska Ewelina
Kopczyński AdrianMikołajewska EwelinaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Kuroczko Kamil
Janicka Sara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kuroczko Kamil
Janicka Sara
Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Swetik Filip
Kaczmarek Anna
TK MARENDI
(Czechy)
Swetik Filip
Kaczmarek Anna
Swetik FilipKaczmarek AnnaTK MARENDI
(Czechy)
7
8.Kaskin Nikolai
Perina Svetlana
Imperial dance club
(Rosja)
Kaskin Nikolai
Perina Svetlana
Kaskin NikolaiPerina SvetlanaImperial dance club
(Rosja)
8
9.Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Jaszewski Tomasz
Kotarba Alicja
Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 09
10.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 19
11.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 011
12.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław4 412
13.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 013
14.Kosiński Albert
Ponomar Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kosiński Albert
Ponomar Anna
Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 014
15.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSTYL - Kraków0 015
16.Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek OskarDobranowska DominikaPROFESSIONAL DANCE - Głogoczów0 015
17.Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
BAWINEK - Kraków
Kwiecień Konrad
Grunwald Monika
Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK - Kraków1 117
18.Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
BAWINEK - Kraków
Mertuszka Paweł
Łuc Monika Iwona
Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK - Kraków2 217
19.Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
BAWINEK - Kraków
Noworyta Mariusz
Fatyga Justyna
Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK - Kraków0 017
20.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków0 020
21.Chrzan Adrian
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Toczek Paulina
Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA - Wrocław
22.Dreling Mateusz
Przydział Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Dreling Mateusz
Przydział Katarzyna
Dreling MateuszPrzydział KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa
23.Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
POLISH CLUB - Warszawa
Rosiński Marcin
Wdowicz Katarzyna
Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB - Warszawa