Polish Open Championships

2018-06-10 Karpacz, CHAMPION TEAM - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany godzin rozpoczęcia poszczególnych bloków POCH NIEDZIELA:
I blok
godz. 11 00 - rozpoczęcie turnieju
rejestracja par DO godz.10 00 10-11lat (UNDER 12) ST/LA, 16-18lat (UNDER 19) komb. pow.18 lat (ADULT) komb.
II blok
godz. 14 15 - rozpoczęcie turnieju
rejestracja par DO godz. 13.15 do 9lat (UNDER 10) komb., 12-13lat (UNDER 14) ST/LA, 16-20lat (UNDER 21) ST, SENIOR 1 ST/LA
III blok
godz. 17 30 - rozpoczęcie turnieju
rejestracja par DO godz. 16 30 14-15 (UNDER 16) komb., pow.18 (ADULT) LA, pow.18 (ADULT) RS ST

GALA FINAŁOWA GODZ. 19 30
rejestracja SENIOR 2 ST/LA DO godz. 18 30
TURNIEJ TOWARZYSZĄCY ROZPOCZYNAMY O GODZ. 9 00, Rejestracja turnieju towarzyszącego DO godz.8 15.

BLOK 1, rejestracja 9 oo - 10 oo, start: 11 oo

NUMER STARTOWY NALEŻY ODEBRAĆ GODZINĘ PRZED PLANOWANYM ROZPOCZĘCIEM BLOKU


10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Mistrz. Polski/Polish Open 12

UNDER 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 21
2.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk4 43
4.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra3 34
5.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin4 46
7.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno0 07
8.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 28
9.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa4 49
10.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 010
11.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno0 011
12.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 012

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Mistrz. Polski/Polish Open 13

UNDER 12
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Bartosz
Wierciszewska Aurelia
Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA2 22
3.Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass BartoszBilińska NikolaSTART - Płońsk4 43
4.Tabor Natan
Surleta Michalina
Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAkademia Tańca TABOR - Jelenia Góra3 34
5.Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA - Szczecin4 45
6.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
K-STUDIO Krosno
Farbaniec Maciej
Zygarowicz Olga
Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO Krosno0 07
8.Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski JanZawiślak AleksandraMARGO - Leszno0 08
9.Gert Maximilian
Yurchenko Eva
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Gert Maximilian
Yurchenko Eva
Gert MaximilianYurchenko EvaLatin star dance Berlin
(Niemcy)
9
10.Kasanski Oleksii
Krempova Alexandra
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Kasanski Oleksii
Krempova Alexandra
Kasanski OleksiiKrempova AlexandraLatin star dance Berlin
(Niemcy)
10
11.Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Szymczyk Mikołaj
Wierciszewska Kornelia
Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 011
12.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 012
13.Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC - Warszawa4 413

16-18 (Młodzież) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 19

UNDER 19, Eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01
2.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 02
3.Budzik Tomasz
Krystek Kinga
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Krystek Kinga
Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa - Tarnów8 83
4.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata Anna
Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA - Wrocław2 24
5.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05
6.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 06
7.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 07
8.Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Szczukiewicz Katarzyna
Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 08
9.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 08
10.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin1 110
11.Łyda Konrad
Ornat Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Łyda Konrad
Ornat Dominika
Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB - Warszawa6 611
12.Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Wojciechowski Stanisław
Janczewska Julia
Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA0 012
13.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 713
14.Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 214
15.Sączek Jakub
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Szczęch Karolina
Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 515
16.Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA - Szczecin6 616
17.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin0 017
18.Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
ArtDance - Kraków
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance - Kraków2 218
19.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra

19+ (Powyżej 18) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 9

ADULT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Chornenkaya Anastasia
Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA - Wrocław0 01
2.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 02
3.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 33
4.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04
5.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin8 85
6.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa0 06
7.Trytko Michał
Woźniak Ewelina
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK - Gliwice3 37
8.Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa0 08
9.Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
FALLAWAY - Opole
Szemiczek Szymon
Polesińska Ewa
Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY - Opole2 29

 

BLOK 2, rejestracja 12 15 - 13 15, start: 14 15

NUMER STARTOWY NALEŻY ODEBRAĆ GODZINĘ PRZED PLANOWANYM ROZPOCZĘCIEM BLOKU


Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrz. Polski/Polish Open 12

UNDER 10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
IMPET TEAM WARSZAWA
Szymański Jan
Olesiejuk Natalia
Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM WARSZAWA4 41
2.Żabicki Julian
Krystek Julia
ZŁOTA PARA - Dębica
Żabicki Julian
Krystek Julia
Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA - Dębica0 02
3.Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
ESKADRA - Pabianice
Kosecki Nataniel
Kozuń Liwia
Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA - Pabianice0 03
4.Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA - Łódź0 04
5.Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO - Leszno2 25
6.Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Antosik Sandra
Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 47
8.Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
K-STUDIO Krosno
Tereszkiewicz Mikołaj
Farbaniec Alicja
Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO Krosno0 08
9.Gert Maximilian
Yurchenko Eva
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Gert Maximilian
Yurchenko Eva
Gert MaximilianYurchenko EvaLatin star dance Berlin
(Niemcy)
9
10.Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski FranciszekHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra1 110
11.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 211
12.Kasanski Oleksii
Krempova Alexandra
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Kasanski Oleksii
Krempova Alexandra
Kasanski OleksiiKrempova AlexandraLatin star dance Berlin
(Niemcy)

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 11

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 11
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 03
4.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 04
5.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec4 45
6.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 56
7.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra4 47
8.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin1 18
9.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin0 09
10.Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA - Wrocław6 610
11.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 011

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 12

UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 11
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02
3.Birst Mark
Uciteli Michelle
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Birst Mark
Uciteli Michelle
Birst MarkUciteli MichelleLatin star dance Berlin
(Niemcy)
3
4.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 05
6.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 56
7.Gartsman Gregor
Liedtke Alina
Latin star dance Berlin
(Niemcy)
Gartsman Gregor
Liedtke Alina
Gartsman GregorLiedtke AlinaLatin star dance Berlin
(Niemcy)
7
8.Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Kaczmarek Amelia
Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA - Zielona Góra5 58
9.Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE - Szczecin0 09
10.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin0 010
11.Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Kubica Katarzyna
Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 210
12.Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA - Szczecin7 710

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 18

UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śledź Karol
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Śledź Karol
Olbińska Maja
Śledź KarolOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Mrozek Daniel
Domaradzka Julia
Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM - Wrocław4 42
3.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź0 03
4.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin0 04
5.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory0 06
7.Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA - Zielona Góra11 117
8.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa6 68
9.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom9 99
10.Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS - Chorzów0 010
11.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec3 311
12.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin1 112
13.Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Snopek Kaja
Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM - Wrocław8 813
14.Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO - Leszno9 914
15.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin7 715
16.Kramski Damian
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Skorupka Alicja
Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra1 116
17.Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 717
18.Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Grabowski Wojciech
Lipiec Marta
Grabowski WojciechLipiec MartaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA

30+ (Senior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań4 41
2.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków4 42
3.Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra1 13

30+ (Senior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno1 11
2.Szafrański Adam
Gawrońska Marta
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Szafrański Adam
Gawrońska Marta
Szafrański AdamGawrońska MartaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole1 12

 

BLOK 3, rejestracja 15 3o - 16 3o, start: 17 3o

NUMER STARTOWY NALEŻY ODEBRAĆ GODZINĘ PRZED PLANOWANYM ROZPOCZĘCIEM BLOKU


14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 18

UNDER 16, eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA1 12
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
SUKCES - Częstochowa
Miśtal Szymon
Dąbrowska Julia
Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES - Częstochowa0 04
5.Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Kozłowska Wiktoria
Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK - Rzeszów0 05
6.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Muller Michał
Wychowałek Wiktoria
Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 07
8.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08
9.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin0 09
10.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 010
11.Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wiewiórka Julia
Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaPOLISH CLUB - Warszawa5 511
12.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin1 112
13.Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 013
14.Gędłek Jakub
Jaworek Maria
ArtDance - Kraków
Gędłek Jakub
Jaworek Maria
Gędłek JakubJaworek MariaArtDance - Kraków0 014
15.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 015
16.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 016
17.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 117
18.Sobala Marek
Wierciszewska Laura
POLISH CLUB - Warszawa
Sobala Marek
Wierciszewska Laura
Sobala MarekWierciszewska LauraPOLISH CLUB - Warszawa

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 27

ADULT, eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Wilczyński Igor Hubert
Grishina Irina
Wilczyński Igor HubertGrishina IrinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 01
2.Gałek Michał
Gałek Klaudia
DUET - Warszawa
Gałek Michał
Gałek Klaudia
Gałek MichałGałek KlaudiaDUET - Warszawa0 02
3.Swetik Filip
Kaczmarek Anna
TK MARENDI
(Czechy)
Swetik Filip
Kaczmarek Anna
Swetik FilipKaczmarek AnnaTK MARENDI
(Czechy)
3
4.Kuroczko Kamil
Janicka Sara
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kuroczko Kamil
Janicka Sara
Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dudek Marzena
Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 05
6.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 06
7.Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Gatnar Jiri
Mycek Aleksandra
Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław0 07
8.Walczak Maciej
Piaseczna Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Walczak Maciej
Piaseczna Anna
Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 17
9.Barakowski Michał
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Faber Agata
Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 09
10.Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
MASTER DANCE - Gliwice
Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE - Gliwice0 010
11.Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
POLISH CLUB - Warszawa
Chernenko Sergey
Warzyńska Angelika
Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB - Warszawa0 011
12.Vyslouzil Radim
Sloukova Anna
Dance Studio Like - Ostrava
(Czechy)
Vyslouzil Radim
Sloukova Anna
Vyslouzil RadimSloukova AnnaDance Studio Like - Ostrava
(Czechy)
12
13.Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Magdziarz Katarzyna
Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA - Szczecin1 113
14.Gavva Luka
Wrótniak Anna
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Wrótniak Anna
Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE - Gliwice0 014
15.Martoń Bartosz
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Martoń Bartosz
Widz Marcelina
Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław1 115
16.Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Wołowiec Katarzyna
Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE - Poznań0 015
17.Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Drozd Wiktoria
Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM - Wrocław4 417
18.Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
STYL - Kraków
Duraj Maksymilian
Chwastowska Joanna
Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSTYL - Kraków0 018
19.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice10 1018
20.Bednarczuk Mateusz
Kimliczko Marta
ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Kimliczko Marta
Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław2 220
21.Chrzan Adrian
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Toczek Paulina
Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA - Wrocław1 120
22.Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zdziech Przemysław
Woźniak Kamila
Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom0 020
23.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin8 823
24.Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Dancers United - WARSZAWA
Zawadzki Robert
Shkliaruk Alina
Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United - WARSZAWA0 024
25.Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
Alencynowicz BłażejMasłowska KlaudiaASTRA - Szczecin12 1225
26.Nawrat Artur
Więcław Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Więcław Monika
Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE - Gliwice0 025
27.Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole
Więckowski Rafał
Stępień Katarzyna
Więckowski RafałStępień KatarzynaSZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole-1 -125

19+ (Powyżej 18) Open ST 23

Rising Stars, ADULT, eliminacje
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów1
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn2
3.Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kurasiński Patryk
Rąba Klaudia
Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec3
4.Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
JEDYNKA - Łódź
Dębski Patryk
Klepczarek Justyna -
Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA - Łódź4
5.Litewka Michał
Palak Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Litewka Michał
Palak Natalia
Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE - Stalowa Wola5
6.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań6
7.Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK - Rzeszów7
8.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra8
9.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
ZORBA - Częstochowa
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA - Częstochowa9
10.Loppe Dominik
Jokiel Maja
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Jokiel Maja
Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA - Sosnowiec10
11.Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
BAWINEK - Kraków
Blacha Łukasz
Szafraniec Beata
Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK - Kraków11
12.Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Karpinski Marcin
Czerner Aleksandra
Karpinski MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle12
13.Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Gawęcki Tomasz
Cybulska Monika
Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA - Radom13
14.Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Rudkowska Julita
Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM - Wrocław14
15.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław15
16.Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Maciejewski Przemysław
Żegalski Alicja
Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC - Warszawa16
17.Tołpa Konrad
Grzelaczyk Nikola
DANCE TEAM - Wrocław
Tołpa Konrad
Grzelaczyk Nikola
Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM - Wrocław17
18.Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
FANTAZJA - Kraków
Kaczmarczyk Marek
Kaczmarczyk Małgorzata
Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA - Kraków18
19.Trytko Michał
Woźniak Ewelina
DANCELOOK - Gliwice
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK - Gliwice19
20.Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM - Wrocław19
21.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin21
22.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
KARISMA Kraków
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Kraków22
23.Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
JEDYNKA - Łódź
Łokiński Michał Tomasz
Michalecka Beata
Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA - Łódź

 

BLOK 4, rejestracja dla par SENIOR 17 3o - 18 3o, start: 19 3o

GALA FINAŁOWA


40+ (Senior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec0 01
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław8 82
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
ArtDance - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaArtDance - Kraków4 43
4.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź

40+ (Senior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań13 131
2.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec6 62
3.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz4 43
4.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań8 84
5.Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CT BLANKA WINIARSKA - Poznań
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA - Poznań10 105
6.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 06
7.Kukulka Henryk
Kukulka Margaret
Just Rhythms Dance
(Australia)
Kukulka Henryk
Kukulka Margaret
Kukulka HenrykKukulka MargaretJust Rhythms Dance
(Australia)