Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego

2016-10-15 Szkoła Podstawowa nr 32 w Białymstoku, KADRYL - Białystok


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany w programie!!!!!
Katregorie pow.16 lat kl.C i B rozegrane zostaną w II bloku.

BLOK 1, rejestracja 9.00 - 9.45, próba parkietu 9.15 - 9.45, start: 10.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki KacperJabłońska Michalina3 (+1)131
2.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok2 (+1)122
3.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok3 (+1)132
4.Krasowski Jakub Jan
Okrągła Eliza
KADRYL - Białystok
Krasowski Jakub Jan
Okrągła Eliza
Krasowski Jakub JanOkrągła ElizaKADRYL - Białystok0 03
5.Sikorski Adam
Burbyga Jewheniia
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Burbyga Jewheniia
Sikorski AdamBurbyga JewheniiaKADRYL - Białystok0 03

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 0

 

BLOK 2, rejestracja 11.15 - 12.00, próba parkietu 12.00 - 12.20, start: 12.30

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski JanGałązka KatarzynaUKS KORDASZEWSCY1 (+1)111
2.Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik JakubWydurska Izabela4 (+1)142
3.Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
KADRYL - Białystok
Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz PawełZaczkowska WeronikaKADRYL - Białystok5 53
4.Skutnik Oskar
Smaka Maja
KADRYL - Białystok
Skutnik Oskar
Smaka Maja
Skutnik OskarSmaka MajaKADRYL - Białystok0 04
5.Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak FilipDerezińska JustynaCLASSIC - Warszawa1 (-1)-11

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)161
2.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaUKS KORDASZEWSCY5 (+1)152
3.Okulski Radosław
Kiryluk Julia
KADRYL - Białystok
Okulski Radosław
Kiryluk Julia
Okulski RadosławKiryluk JuliaKADRYL - Białystok0 03
4.Citko Adam
Sobolewska Adela
KADRYL - Białystok
Citko Adam
Sobolewska Adela
Citko AdamSobolewska AdelaKADRYL - Białystok3 34

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)161
2.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok11 (+1)1112
3.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 03
4.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok2 24

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matykiewicz Zbyszko
Denisiuk Julia Krystyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Denisiuk Julia Krystyna
Matykiewicz ZbyszkoDenisiuk Julia KrystynaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)161
2.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin7 (+1)172
3.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok1 (+1)113
4.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok4 44
5.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 05
6.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia11 (+1)1111
2.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok7 (+1)172
3.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin0 03
4.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 14

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA7 (+1)171
2.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 62
3.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 13

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 - 14:15, próba parkietu 14:00 - 14:20, start: 14:30

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu podlaski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Zawistowski Filip
Tarasewicz Natalia
Zawistowski FilipTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 01
2.Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
KADRYL - Białystok
Kozłowski Szymon Piotr
Gabrylewska Amelia
Kozłowski Szymon PiotrGabrylewska AmeliaKADRYL - Białystok0 02
3.Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
KADRYL - Białystok
Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL - Białystok0 03

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu podlaski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szklarowicz Kamil
Misiewicz Emilia
KADRYL - Białystok
Szklarowicz Kamil
Misiewicz Emilia
Szklarowicz KamilMisiewicz EmiliaKADRYL - Białystok1 11
2.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok1 13
3.Krasowski Jakub Jan
Okrągła Eliza
KADRYL - Białystok
Krasowski Jakub Jan
Okrągła Eliza
Krasowski Jakub JanOkrągła ElizaKADRYL - Białystok0 04
4.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok3 3

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu podlaski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia1 11
2.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 02
3.Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
KADRYL - Białystok
Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz PawełZaczkowska WeronikaKADRYL - Białystok5 53

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu podlaski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia1 11
2.Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
KADRYL - Białystok
Datczuk Piotr
Ryczkowska Olga
Datczuk PiotrRyczkowska OlgaKADRYL - Białystok0 02
3.Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
KADRYL - Białystok
Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz PawełZaczkowska WeronikaKADRYL - Białystok5 53

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu podlaski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
TWIST - Białystok
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska PaulinaTWIST - Białystok9 91
2.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 12
3.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz Julia2 23
4.Citko Adam
Sobolewska Adela
KADRYL - Białystok
Citko Adam
Sobolewska Adela
Citko AdamSobolewska AdelaKADRYL - Białystok3 34

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu podlaski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok5 51
2.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
TWIST - Białystok
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska PaulinaTWIST - Białystok0 02
3.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz Julia2 23
4.Citko Adam
Sobolewska Adela
KADRYL - Białystok
Citko Adam
Sobolewska Adela
Citko AdamSobolewska AdelaKADRYL - Białystok3 34

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu podlaski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok9 91

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu podlaski 0

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu podlaski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok7 71
2.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 12
3.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok7 73
4.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 04
5.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok2 25

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu podlaski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
KADRYL - Białystok
Siemianowicz Eryk
Kaczyńska Agata
Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL - Białystok1 11
2.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 62
3.Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
KADRYL - Białystok
Jabłoński Bartek
Rutkowska Anita
Jabłoński BartekRutkowska AnitaKADRYL - Białystok1 13
4.Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Sliżewska Ewa
Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL - Białystok1 14
5.Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL - Białystok0 05
6.Filim Michał
Topczewska Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Topczewska Gabriela
Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL - Białystok4 46
7.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 07

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu podlaski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2 21
2.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok11 112

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu podlaski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok4 41
2.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok0 02