MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016

2016-10-08 Brzeg Dolny KHS Rokita ul. Wilcza 8, GEMAR - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA BLOKÓW I , II, i III !!!!!!!!!!
KATEGORIA 12-13G PRZENIESIONA DO I BLOKU.
PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NOWYM PROGRAMEM TURNIEJU.

BLOK 1, rejestracja 8.45 - 9.30, start: 10.00

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 7

wg przepisow Okręgu Dolnosląskiego WA,CH,Polka
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Białowąs Borys
Ługowska Lena
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Ługowska Lena
Białowąs BorysŁugowska LenaIMPULS - Prochowice
2.Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Kacper
Nowak Alicja
Furmaniak KacperNowak AlicjaIMPULS - Prochowice
3.Gierczyk Przemysław
Pałach Julia
SKYDANCE - Wrocław
Gierczyk Przemysław
Pałach Julia
Gierczyk PrzemysławPałach JuliaSKYDANCE - Wrocław
4.Howley Aleks
Szczapińska Julia
GEMAR - Wrocław
Howley Aleks
Szczapińska Julia
Howley AleksSzczapińska JuliaGEMAR - Wrocław
5.Howley Kryspin
Kisza Natalia
GEMAR - Wrocław
Howley Kryspin
Kisza Natalia
Howley KryspinKisza NataliaGEMAR - Wrocław
6.Hryckowiak Helena
Żabicka Amelia
GEMAR - Wrocław
Hryckowiak Helena
Żabicka Amelia
Hryckowiak HelenaŻabicka AmeliaGEMAR - Wrocław
7.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR - Jelenia Góra

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 1

wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego WA,Q,CH,J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Woźniak Jakub
Korzeniewska Aleksandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Woźniak Jakub
Korzeniewska Aleksandra
Woźniak JakubKorzeniewska AleksandraCHAMPION TEAM - Wrocław

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 0

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

Do 7 (Dzieci najmłodsze) G KOMB 4T PREMIUM 0

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
IMPULS - Prochowice
Balcerski Piotr
Lechowicz Luiza
Balcerski PiotrLechowicz LuizaIMPULS - Prochowice4, 4 (+1)14, 41
2.Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
FANTOM - Głogów
Bloch Mateusz
Rybczyńska Zuzanna
Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM - Głogów2, 2 (+1)12, 21
3.Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Rutkiewicz Dominika
Kowalczyk JakubRutkiewicz DominikaIMPULS - Prochowice2, 2 (+1)12, 21
4.Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
IMPULS - Prochowice
Furmaniak Jakub
Piskorowska Urszula
Furmaniak JakubPiskorowska UrszulaIMPULS - Prochowice0 02
5.Musiał Adrian
Tarejło Karolina
FANTOM - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał AdrianTarejło KarolinaFANTOM - Głogów0, 0 0, 02
6.Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych JanuszZysnarska JuliaTAKT - Legnica2, 2 2, 22

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 2

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech OliwierPeryga Natasza3 31
2.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Siechnice0 02

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 12

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Kamil
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran Kamil
Górka Oliwia
Baran KamilGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra2, 2 (+1)12, 21
2.Chen Filip
Krzywicka Magdalena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Krzywicka Magdalena
Chen FilipKrzywicka MagdalenaCIEŚLAK - Jelenia Góra2, 2 (+1)12, 21
3.Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
IMPULS - Prochowice
Dobryniewski Mateusz
Nawracaj Natalia
Dobryniewski MateuszNawracaj NataliaIMPULS - Prochowice4, 4 (+1)14, 41
4.Godlewski Michał
Staniewicz Maja
SKYDANCE - Wrocław
Godlewski Michał
Staniewicz Maja
Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE - Wrocław2 (+1)121
5.Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice4, 4 (+1)14, 41
6.Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Melnarowicz Oliwia
Kudła WiktorMelnarowicz OliwiaTAKT - Legnica2, 1 (+1)12, 11
7.Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA - Głogów9, 8 (+1)19, 81
8.Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Boczula Mateusz
Chomąt Hanna
Boczula MateuszChomąt HannaTAKT - Legnica0, 0 0, 02
9.Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Krupa Michał
Korbiel Zuzanna
Krupa MichałKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica0, 1 0, 12
10.Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
FANTOM - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik JakubSmuk ZuzannaFANTOM - Głogów1, 1 1, 12
11.Kwiatek Łukasz
Korszeń Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Kwiatek Łukasz
Korszeń Karolina
Kwiatek ŁukaszKorszeń KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 02
12.Mączyński Adam
Góral Pola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Mączyński Adam
Góral Pola
Mączyński AdamGóral PolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
ATHINA - Oława
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaATHINA - Oława4 (+1)141
2.Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM - Wrocław5 (+1)152
3.Zdrojek Filip
Lis Zofia
RUDAN - Nowa Ruda
Zdrojek Filip
Lis Zofia
Zdrojek FilipLis ZofiaRUDAN - Nowa Ruda5 (+1)152
4.Cetner Adam
Bosy Weronika
SKYDANCE - Wrocław
Cetner Adam
Bosy Weronika
Cetner AdamBosy WeronikaSKYDANCE - Wrocław1 13
5.Cichy Szymon
Rogóż Kornelia
Cichy Szymon
Rogóż Kornelia
Cichy SzymonRogóż Kornelia1 13
6.Wdowiak Maciej
Gierczyk Karolina
SKYDANCE - Wrocław
Wdowiak Maciej
Gierczyk Karolina
Wdowiak MaciejGierczyk KarolinaSKYDANCE - Wrocław2 23

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Majerowska Weronika
Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
SKYDANCE - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE - Wrocław4 (+1)142
3.Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech PatrykPeryga Oliwia4 43
4.Antosik Maciej
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Stefan Antonina
Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice0 04

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Nestorowski Miłosz
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Nestorowski Miłosz
Szawernoga Natalia
Nestorowski MiłoszSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Gonera Teodor
Wałowska Mariola
DANCE TEAM - Wrocław
Gonera Teodor
Wałowska Mariola
Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM - Wrocław7 73
4.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław4 44
5.Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
RUDAN - Nowa Ruda
Buczakowski Szymon
Zielińska Daniela
Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN - Nowa Ruda0 05
6.Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
4STEP - Siechnice
Zarzycki Gabriel
Zięba Karina
Zarzycki GabrielZięba Karina4STEP - Siechnice5 5

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Jankowska Julia
Gruszecki WojciechJankowska JuliaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)121
2.Cichy Mateusz
Witek Małgorzata
Cichy Mateusz
Witek Małgorzata
Cichy MateuszWitek Małgorzata4 (+1)142
3.Bocheński-Lesiuk Jakub
Friedek Wiktoria
FRASZKA - Kamienna Góra
Bocheński-Lesiuk Jakub
Friedek Wiktoria
Bocheński-Lesiuk JakubFriedek WiktoriaFRASZKA - Kamienna Góra1 13

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 5

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dygoń Mikołaj
Kot Maja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dygoń Mikołaj
Kot Maja
Dygoń MikołajKot MajaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław2 (+1)122
3.Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov ArseniiMatusiak Marcelina0 03
4.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 04
5.Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
Kubasik SzymonKosikowska AlicjaIMPRESSIONANTE - Wrocław0 05

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 5

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov ArseniiMatusiak Marcelina1 (+1)112
3.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 03
4.Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Kubasik Szymon
Kosikowska Alicja
Kubasik SzymonKosikowska AlicjaIMPRESSIONANTE - Wrocław0 04
5.Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM - Wrocław1 15

 

BLOK 2, rejestracja 11.30 - 12.30, start: 13.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 0

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 41
2.Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech Oliwier
Peryga Natasza
Czech OliwierPeryga Natasza3 32
3.Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Krakowczyk Pola
Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP - Siechnice0 03

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 4

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław5 52
3.Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Dawidowicz Ireneusz
Młynarska Julia
Dawidowicz IreneuszMłynarska JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03
4.Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech Patryk
Peryga Oliwia
Czech PatrykPeryga Oliwia4 44

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 01
2.Sambor Adam
Kmiecik Julia
IGLICA - Wrocław
Sambor Adam
Kmiecik Julia
Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA - Wrocław0 02

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov Arsenii
Matusiak Marcelina
Krasnousov ArseniiMatusiak Marcelina1 11
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Łuszczyszyn Piotr
Kogut Kornelia
Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław0 01
2.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 02
3.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław1 13
4.Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
JABCZYŃSCY - Wrocław
Iwaszuk Mateusz
Korzeniowska Anna
Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaJABCZYŃSCY - Wrocław0 04
5.Sambor Jakub
Peszko Kinga
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Peszko Kinga
Sambor JakubPeszko KingaIGLICA - Wrocław0 05
6.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława2 26
7.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 11

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Karpińska Natalia
Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA - Wrocław0 01
2.Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Drobna Aleksandra
Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA - Wrocław0 02
3.Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA - Wrocław0 03
4.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław7 74
5.Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Litorowicz Oskar
Kwietniowska Oliwia
Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław0 05
6.Sambor Jakub
Peszko Kinga
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Peszko Kinga
Sambor JakubPeszko KingaIGLICA - Wrocław0 06
7.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław7 77
8.Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
ATHINA - Oława
Rojek Szymon
Niepsujewicz Oliwia
Rojek SzymonNiepsujewicz OliwiaATHINA - Oława7 78
9.Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Kastelik Łukasz
Kiełbik Natalia
Kastelik ŁukaszKiełbik NataliaDANCE TEAM - Wrocław
10.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska BarbaraCHAMPION TEAM - Wrocław
11.Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
CHAMPION TEAM - Wrocław
Piotrowski Wojciech
Krawczyk Małgorzata
Piotrowski WojciechKrawczyk MałgorzataCHAMPION TEAM - Wrocław

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tyżyk Jakub
Wajs Maja
FANTOM - Głogów
Tyżyk Jakub
Wajs Maja
Tyżyk JakubWajs MajaFANTOM - Głogów

 

BLOK 3, rejestracja 13.30 - 14.30, start: 15.00

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 6

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska Oliwia0 01
2.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 02
3.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław1 13
4.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 54
5.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 05
6.Grzelak Karol
Kulesa Magda
DANCE TEAM - Wrocław
Grzelak Karol
Kulesa Magda
Grzelak KarolKulesa MagdaDANCE TEAM - Wrocław0 06

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 01
2.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02
3.Hawro Michał
Toczek Paulina
IGLICA - Wrocław
Hawro Michał
Toczek Paulina
Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA - Wrocław0 03
4.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 24
5.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska BarbaraCHAMPION TEAM - Wrocław

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 0

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 0

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów0 01
2.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica2 22
3.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 03
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław3 34
5.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK - Jelenia Góra6 65
6.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 46
7.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 37

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław5 51
2.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
LEW - Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaLEW - Legnica2 22
3.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław0 03
4.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 34
5.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 35

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 0

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA - Oława4 (+1)141
2.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław6 62
3.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 83

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM - Wrocław9 (+1)191
2.Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
ATHINA - Oława
Pustelnik Przemysław
Proracka Laura
Pustelnik PrzemysławProracka LauraATHINA - Oława4 (+1)142
3.Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
ATHINA - Oława
Jarosz Michał
Miszczak Katarzyna
Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA - Oława0 03
4.Urban Marcel
Brodacka Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Urban Marcel
Brodacka Nikola
Urban MarcelBrodacka NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 54

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 01
2.Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny Hubert
Ryba Paulina
Budny HubertRyba Paulina0 02

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 1

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okon Sebastian
Smolarek Agata
IMPRESSIONANTE - Wrocław
Okon Sebastian
Smolarek Agata
Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE - Wrocław5 (+1)151
2.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny Patrycja0 02
3.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ATHINA - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaATHINA - Oława1 13

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław3 (+1)131
2.Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
IGLICA - Wrocław
Ostrowski Kacper
Dominek Katarzyna
Ostrowski KacperDominek KatarzynaIGLICA - Wrocław6 (+1)162
3.Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa Piotr
Czarny Patrycja
Korzępa PiotrCzarny Patrycja0 03
4.Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
ATHINA - Oława
Październik Mateusz
Bernardi Patrycja
Październik MateuszBernardi PatrycjaATHINA - Oława1 14

 

BLOK 4, rejestracja 17.00 - 17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda0 01
2.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 2

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda0 01
2.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 02

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 5

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska Oliwia0 01
2.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław1 12
3.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 03
4.Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław2 24
5.Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
Bednarczuk MateuszNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław2 25

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 7

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
IGLICA - Wrocław
Spychalski Mateusz
Bogucka Nikola
Spychalski MateuszBogucka NikolaIGLICA - Wrocław0 01
2.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław1 12
3.Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
IGLICA - Wrocław
Nędzewicz Mirosław
Roszak Barbara
Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA - Wrocław0 03
4.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław0 04
5.Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM - Wrocław6 65
6.Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
IGLICA - Wrocław
Bednarczuk Mateusz
Nieczyszczak Klaudyna
Bednarczuk MateuszNieczyszczak KlaudynaIGLICA - Wrocław0 06
7.Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
DANCE TEAM - Wrocław
Maślanka Mateusz
Wenerska Zuzanna
Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM - Wrocław1 17

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 4

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław3 31
2.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław3 32
3.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 23
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław0 04

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu dolnośląski 3

MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 31
2.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław7 72
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5 53

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 1

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 1

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Ceglarska Ewelina
Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES - Wrocław

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)111
2.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 12
3.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań4 43

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
IGLICA - Wrocław
Kucharski Damian
Owsiejczyk Izabela
Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA - Wrocław C (+1)1C1
2.Sarna Artur
Rasz Natalia
INES - Wrocław
Sarna Artur
Rasz Natalia
Sarna ArturRasz NataliaINES - Wrocław8 (+1)182
3.Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Cichoń Adrianna
Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS - Dzierżoniów1 (+1)113
4.Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
FRASZKA - Kamienna Góra
Grochalski Tomasz
Homoncik Agata
Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA - Kamienna Góra7 74
5.Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Górecki Paweł
Pawlewska Joanna
Górecki PawełPawlewska JoannaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 15
6.Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
AMETYST - Lubań
Mickiewicz Andrzej
Orłowska Natalia
Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST - Lubań3 36