MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016

2016-10-09 WĄGROWIEC, Okręg Wielkopolski PTT, G-STUDIO


Plik z wynikami

UWAGA

Wszystkie kategorie wraz z parami MIstrzostw Okręgu Wielkopolskiego PTT zostały przeniesione do osobnego turnieju pod nazwą:
MISTRZOSTWA OKRĘGO WIELKOPOLSKIEGO PTT 2016.
Tam zostaną umieszczone wyniki tego turnieju.

BLOK 1, rejestracja 8.oo - 9.0o, start: 9.3o

 

BLOK 2, rejestracja 9.oo - 10.3o, start: 12.oo

8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 41
2.Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skowronek Krzysztof
Sosna Amelia
Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 52
3.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice3 33
4.Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały3 34

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 82
3.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów0 03
4.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 05
6.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 06
7.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów0 08
9.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 09

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 03
4.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów0 04
5.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko0 06
7.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM - Wrocław0 07

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
Łyda KonradStaszak AleksandraCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1 12
3.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk3 33
4.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 14
5.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów0 05
6.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO - Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO - Opole0 06
7.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 07
8.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice2 28
9.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01
2.Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Janiak Mateusz
Krużewska Karolina
Janiak MateuszKrużewska KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 02
3.Artelik Szymon
Grabowska Julia
DANCECLUB - Szczecin
Artelik Szymon
Grabowska Julia
Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Wójcik Christof
Sojska Karolina
DANCECLUB - Szczecin
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB - Szczecin3 34
5.Bator Filip
Podolska Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Podolska Alicja
Bator FilipPodolska AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Aftanasiuk Jakub
Ejsmont Marta
Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk3 36
7.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów2 27
8.Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk KacperBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław7 78
9.Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Misztela Wiktoria
Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 39
10.Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Łyda Konrad
Staszak Aleksandra
Łyda KonradStaszak AleksandraCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1 110
11.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO - Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO - Opole0 011
12.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 112
13.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska BarbaraCHAMPION TEAM - Wrocław

 

BLOK 3, rejestracja 12.3o - 14.oo, start: 15.oo

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik BartoszNowak NataliaISKRA - Praszka0 01
2.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 22
3.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice0 04
5.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 05
6.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole0 06
7.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 07
8.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 08

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Dederko Magdalena
Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 02
3.Myślicki Daniel
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Myślicki Daniel
Koss Natalia
Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin2 23
4.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów1 14
5.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 05
6.Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
SŁOŃCE - Poznań
Bździel Grzegorz
Sarnowska Zofia
Bździel GrzegorzSarnowska ZofiaSŁOŃCE - Poznań0 06
7.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM - Wrocław0 07
8.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice1 18
9.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole0 09
10.Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
DZIUPLA - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA - Poznań0 010

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 01
2.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 32
3.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 53
4.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 04
5.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław1 15
6.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin7 76
7.Dudin Danila
Malińska Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Dudin Danila
Malińska Paulina
Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 48
9.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 09
10.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole11 1110
11.Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
MAESTRO - Opole
Czyrnia Tobiasz
Idzik Małgorzata
Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO - Opole0 011
12.Skarka Michał
Stolarska Ivetta
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Michał
Stolarska Ivetta
Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE - Gliwice

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01
2.Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Torbiarczyk Adrian
Stróżyk Zuzanna
Torbiarczyk AdrianStróżyk ZuzannaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 02
3.Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kotov Viacheslav
Jedwabna Weronika
Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 03
4.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław0 04
5.Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Spręga Seweryn
Bobryk Karolina
Spręga SewerynBobryk KarolinaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 05
6.Spych Aleksander
Żegalski Alicja
SŁOŃCE - Poznań
Spych Aleksander
Żegalski Alicja
Spych AleksanderŻegalski AlicjaSŁOŃCE - Poznań0 06
7.Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Korbanek Szymon
Korbanek Kornelia
Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Miechowicz Dominik
Izdebska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Izdebska Zuzanna
Miechowicz DominikIzdebska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 08
9.Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bedla Filip
Młynarczyk Weronika
Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.2 29
10.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO - Opole
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO - Opole0 010
11.Gavva Luka
Lubowicka Nikola
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Lubowicka Nikola
Gavva LukaLubowicka NikolaMASTER DANCE - Gliwice
12.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
CHAMPION TEAM - Wrocław
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska BarbaraCHAMPION TEAM - Wrocław
13.Skarka Michał
Stolarska Ivetta
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Michał
Stolarska Ivetta
Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE - Gliwice

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Shcherbakov Andriy
Skulska Ilona
Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA - Wrocław
2.Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Dawid
Dytwińska Gabriela
Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM - Wrocław

 

BLOK 4, rejestracja 16.3o - 18.oo, start: 18.3o

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 02
3.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 03
4.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze0 04
5.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 35
6.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 56
7.Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
DREAM - Poznań
Garwacki Łukasz
Skrobańska Karolina
Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM - Poznań4 47
8.Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM - Wrocław0 08
9.Argier Adam
Sapińska Iwona
MAESTRO - Opole
Argier Adam
Sapińska Iwona
Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO - Opole0 09
10.Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
MAESTRO - Opole
Kubicz Dominik
Bańkowska Magdalena
Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO - Opole11 1110
11.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Konopiński Dawid
Szyc Klaudia
Konopiński DawidSzyc KlaudiaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk0 01
2.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02
3.Matecki Adam
Sosińska Anna
SŁOŃCE - Poznań
Matecki Adam
Sosińska Anna
Matecki AdamSosińska AnnaSŁOŃCE - Poznań0 03
4.Niedzielski Tomasz
Surówka Joanna
MAESTRO - Opole
Niedzielski Tomasz
Surówka Joanna
Niedzielski TomaszSurówka JoannaMAESTRO - Opole0 04
5.Gawlik Michał
Walczyk Karolina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Gawlik Michał
Walczyk Karolina
Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 05
6.Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek MateuszTomczak MagdalenaSŁOŃCE - Poznań5 56
7.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 77
8.Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
DANCE TEAM - Wrocław
Czarny Marcin
Węgrzynowska Marta
Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM - Wrocław
9.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz MarcelinaCHAMPION TEAM - Wrocław

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec3 31
2.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
FINEZJA - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA - Poznań7 72

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec2 21
2.Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO - Leszno6 62

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa Jolanta9 91
2.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź6 62
3.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól0 03
4.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 24

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań3 31
2.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 32
3.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa Jolanta8 83
4.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól7 74
5.Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jordan Robert
Więcław-Włodarczyk Anna
Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 35

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 2

Kategoria Senior III połączona z Senior IV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna1 11
2.Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA - Łódź0 02

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Regionu Centralno-Zachodniej 2

Kategoria Senior III połączona z Senior IV
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna0 01
2.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda0 02