Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie

2016-10-01 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!!
Zmiana godzin rozpoczęcia I bloku turnieju.

Zgodnie z informacją z Zarządu Okręgu dwie kategorie Senior zostaną połączone:
- Senior I + Senior II LA

Prosimy o zapoznanie się z w/w zmianami.
Serdecznie zapraszamy!!!

BLOK 1, rejestracja 8.30-10.00, próba parkietu 8.30-10.00, start: 10.30-12.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES - Jaworzno1 (+1)111
2.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
3.Andzel Kacper
Chłąd Alicja
A+S - Częstochowa
Andzel Kacper
Chłąd Alicja
Andzel KacperChłąd AlicjaA+S - Częstochowa2 (+1)123
4.Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
SUKCES - Jaworzno
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek DawidKołodziej MartaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 05
6.Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06
7.Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

Puchar Okręgu Śląskiego

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO - Rybnik1 (+1)111
2.Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)112
3.Buszka Mateusz
Jarek Emilia
Buszka Mateusz
Jarek Emilia
Buszka MateuszJarek Emilia0 03
4.Pietras Kornel
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Patysiak Weronika
Pietras KornelPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 54

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Seweryn
Rejmer Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Rejmer Wiktoria
Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl. D (+1)1D1
2.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)132
3.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 03
4.Nowakowski Kamil
Motyka Zuzanna
A+S - Częstochowa
Nowakowski Kamil
Motyka Zuzanna
Nowakowski KamilMotyka ZuzannaA+S - Częstochowa4 44

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+1)181
2.Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kucza Rafał
Tokarczyk Kinga
Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Muller Michał
Kubica Katarzyna
KIEPURA - Sosnowiec
Muller Michał
Kubica Katarzyna
Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)153
4.Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 34
5.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 65
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka1 16
7.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara3 37

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 8

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Rytych Zuzanna
Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)182
3.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaAKCENT - Będzin6 (+1)163
4.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)154
5.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 65
6.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów2 26
7.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka0 07
8.Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara0 08

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-13.30, próba parkietu 12.00-13.30, start: 14.00-16.30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatkowski Szymon
Masarczyk Agata
MASTER DANCE - Gliwice
Kwiatkowski Szymon
Masarczyk Agata
Kwiatkowski SzymonMasarczyk AgataMASTER DANCE - Gliwice1 (+1)111
2.Jakubski Jakub
Śliwieńska Julia
Jakubski Jakub
Śliwieńska Julia
Jakubski JakubŚliwieńska Julia4 (+1)142
3.Zychiewicz Ambroży
Liana Zuzanna
Zychiewicz Ambroży
Liana Zuzanna
Zychiewicz AmbrożyLiana Zuzanna4 43
4.Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
WIR - Mysłowice
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień MateuszWoźniak PatrycjaWIR - Mysłowice0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salwin Michał
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kemona Eliza
Salwin MichałKemona ElizaIMPULS - Chorzów1 (+1)111
2.Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal DanielWysocka JuliaAKCENT - Będzin1 (+1)112
3.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 03
4.Reng Kacper
Reng Klementyna
BALLARE - Częstochowa
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng KacperReng KlementynaBALLARE - Częstochowa1 14
5.Zgodzaj Jonasz
Wodzisławska Kinga
BALLARE - Częstochowa
Zgodzaj Jonasz
Wodzisławska Kinga
Zgodzaj JonaszWodzisławska KingaBALLARE - Częstochowa1 1

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 16

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)111
2.Grzywaczewski Wiktor
Kosińska Maja
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Kosińska Maja
Grzywaczewski WiktorKosińska MajaSUKCES - Częstochowa2 (+1)122
3.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów9 (+1)193
4.Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
SUKCES - Częstochowa
Droś Adrian
Nicpoń Marcelina
Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES - Częstochowa4 (+1)144
5.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 (+1)145
6.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
ZORBA - Mykanów
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA - Mykanów2 (+1)126
7.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa1 17
8.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała4 48
9.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 09
10.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno0 010
11.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 011
12.Będkowski Dawid
Łopata Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Będkowski Dawid
Łopata Anna
Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza-1 -112
13.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek Magdalena0 012
14.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 012
15.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory0 012
16.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik0 016

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 17

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Oleksik Mateusz
Skrolecka Agata
Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza6 (+1)161
2.Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
SUKCES - Jaworzno
Bednarski Maciej
Czerwik Klaudia
Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES - Jaworzno3 (+1)132
3.Janas Dawid
Koza Dominika
SUKCES - Częstochowa
Janas Dawid
Koza Dominika
Janas DawidKoza DominikaSUKCES - Częstochowa5 (+1)153
4.Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Rytkowska Wiktoria
Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec9 (+1)194
5.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)175
6.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)146
7.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
ZORBA - Mykanów
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA - Mykanów5 (+1)157
8.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 18
9.Jadczak Jakub
Biskup Roksana
ZORBA - Mykanów
Jadczak Jakub
Biskup Roksana
Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA - Mykanów0 09
10.Grzywaczewski Wiktor
Kosińska Maja
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Kosińska Maja
Grzywaczewski WiktorKosińska MajaSUKCES - Częstochowa0 010
11.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
ZORBA - Mykanów
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA - Mykanów0 011
12.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 012
13.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów4 413
14.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory1 114
15.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory6 615
16.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 016
17.Będkowski Dawid
Łopata Anna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Będkowski Dawid
Łopata Anna
Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 017

16+ (Powyżej 15) A ST 10

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA - Sosnowiec1
2.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2
3.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3
4.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów4
5.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa5
6.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
ZORBA - Mykanów
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak JoannaZORBA - Mykanów6
7.Głąb Konrad
Popczyk Kamila
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Głąb Konrad
Popczyk Kamila
Głąb KonradPopczyk KamilaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7
8.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory8
9.Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
Chosta BartłomiejWojaczek MonikaRONDO - Rybnik9
10.Pabis Maciej
Półka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno10

16+ (Powyżej 15) A LA 7

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice1
2.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2
3.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów3
4.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry4
5.Bator Filip
Podolska Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Podolska Alicja
Bator FilipPodolska AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5
6.Miechowicz Dominik
Izdebska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Izdebska Zuzanna
Miechowicz DominikIzdebska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza6
7.Pabis Maciej
Półka Nikola
ST CIEPŁY - Jaworzno
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY - Jaworzno7

10-11 (Juvenile 2) D KOMB 8T 0

Puchar Okręgu Śląskiego

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.30, próba parkietu 16.00-17.30, start: 18.00-21.00

12-13 (Junior 1) C ST 5

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno2
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno3
4.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4
5.Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS - Chorzów5

12-13 (Junior 1) C LA 6

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno1
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno2
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno3
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4
5.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5
6.Muller Michał
Kubica Katarzyna
KIEPURA - Sosnowiec
Muller Michał
Kubica Katarzyna
Muller MichałKubica KatarzynaKIEPURA - Sosnowiec6

14-15 (Junior 2) B ST 7

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów
2.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów
3.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.
5.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec
6.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.
7.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa

14-15 (Junior 2) B LA 6

Puchar Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
SUKCES - Częstochowa
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES - Częstochowa
2.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów
3.Macura Bogdan
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura BogdanKogut AlicjaRYTM - Żory
4.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec
5.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.
6.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu śląski 9

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 31
2.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 52
3.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice1 13
4.Janas Adrian
Blukacz Weronika
SUKCES - Częstochowa
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES - Częstochowa0 04
5.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 45
6.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec0 06
7.Głąb Konrad
Popczyk Kamila
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Głąb Konrad
Popczyk Kamila
Głąb KonradPopczyk KamilaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 27
8.Skarka Michał
Stolarska Ivetta
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Michał
Stolarska Ivetta
Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE - Gliwice0 08
9.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek Magdalena0 09

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu śląski 12

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01
2.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
ZORBA - Mykanów
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA - Mykanów0 02
3.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice2 23
4.Bigosiński Kacper
Frach Julia
ZORBA - Mykanów
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA - Mykanów2 24
5.Kapitan Cyprian
Sych Ewa
MASTER DANCE - Gliwice
Kapitan Cyprian
Sych Ewa
Kapitan CyprianSych EwaMASTER DANCE - Gliwice5 55
6.Gavva Luka
Lubowicka Nikola
MASTER DANCE - Gliwice
Gavva Luka
Lubowicka Nikola
Gavva LukaLubowicka NikolaMASTER DANCE - Gliwice0 06
7.Bator Filip
Podolska Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Podolska Alicja
Bator FilipPodolska AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07
8.Miechowicz Dominik
Izdebska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Miechowicz Dominik
Izdebska Zuzanna
Miechowicz DominikIzdebska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 08
9.Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Środa Wiktoria
Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 19
10.Skarka Michał
Stolarska Ivetta
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Michał
Stolarska Ivetta
Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE - Gliwice1 110
11.Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Talik Mikołaj
Sergiel Weronika
Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA - Sosnowiec4 410
12.Zawierucha Borys
Mach Martyna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Mach Martyna
Zawierucha BorysMach MartynaRYTM - Żory1 110

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu śląski 1

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu śląski 2

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec
2.Wilder Zygmunt
Wilder Katarzyna
KIEPURA - Sosnowiec
Wilder Zygmunt
Wilder Katarzyna
Wilder ZygmuntWilder KatarzynaKIEPURA - Sosnowiec

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu śląski 0

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego

40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu śląski 1

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orzażewski Remigiusz
Zabochnicka Anita
MASTER DANCE - Gliwice
Orzażewski Remigiusz
Zabochnicka Anita
Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaMASTER DANCE - Gliwice

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu śląski 0

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu śląski 0

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego