ELITE DANCE CUP 2016

2016-04-17 Szczecin, ul. Seledynowa 50, Hala Sportowa SP 74, ELITE DANCE - Szczecin


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 9:30 - 10:30, próba parkietu 9:30 - 10:30, start: 11:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
Kościelniak ErykBaszak GabrielaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Sałach Marek
Kułak Oliwia
ELITE DANCE - Szczecin
Sałach Marek
Kułak Oliwia
Sałach MarekKułak OliwiaELITE DANCE - Szczecin1 (+1)112
3.Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA - Szczecin0 03
4.Tran Daniel
Tran Sandra
ELITE DANCE - Szczecin
Tran Daniel
Tran Sandra
Tran DanielTran SandraELITE DANCE - Szczecin0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych MarcelChytra KlaudiaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu EvangelosFedyk AleksandraASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Jaworski Adrian
Kilińska Julia
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
Jaworski AdrianKilińska Julia2 (+1)123
4.Priemel Adrian
Gusta Michalina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Priemel Adrian
Gusta Michalina
Priemel AdrianGusta MichalinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 (+1)154
5.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA - Szczecin3 35
6.Czurak Piotr
Stenka Paulina
ALFA-ASTRA - Stargard
Czurak Piotr
Stenka Paulina
Czurak PiotrStenka PaulinaALFA-ASTRA - Stargard0 06
7.Markowski Tomasz
Bitner Martyna
ELITE DANCE - Szczecin
Markowski Tomasz
Bitner Martyna
Markowski TomaszBitner MartynaELITE DANCE - Szczecin1 17
8.Pękała Damian
Mamczak Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Pękała Damian
Mamczak Zuzanna
Pękała DamianMamczak ZuzannaELITE DANCE - Szczecin1 18

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger Maja7 (+1)172
3.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin5 (+1)153
4.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin4 (+1)144
5.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin0 05
6.Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
ELITE DANCE - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE - Szczecin5 56
7.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin0 07
8.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna1 18
9.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin0 09
10.Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin2 210

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin7 (+1)172
3.Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko AntoniNoska Zuzanna3 (+1)133
4.Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk ŁukaszParcheta WeronikaASTRA - Szczecin2 (+1)124
5.Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński WojciechCupak KorneliaASTRA - Szczecin2 25
6.Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger Maja5 56
7.Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
ELITE DANCE - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE - Szczecin5 57
8.Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński DanielStępień GabrielaASTRA - Szczecin0 08
9.Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin2 29
10.Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch TymoteuszKubiak AleksandraASTRA - Szczecin0 010

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard2 23
4.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 34
5.Koźba Michał
Trojanowska Anna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Trojanowska Anna
Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA - Szczecin1 15

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starski Kacper
Świąder Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Starski Kacper
Świąder Aleksandra
Starski KacperŚwiąder AleksandraALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)161
2.Koźba Michał
Trojanowska Anna
ASTRA - Szczecin
Koźba Michał
Trojanowska Anna
Koźba MichałTrojanowska AnnaASTRA - Szczecin2 (+1)122
3.Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek AdamMróz EmiliaASTRA - Szczecin0 03
4.Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk KacperTomoń JulitaALFA-ASTRA - Stargard1 14
5.Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia MichałSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 35

 

BLOK 2, rejestracja 14:30 - 15:30, próba parkietu 14:30 - 15:30, start: 16:00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard5 (+1)152
3.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin9 (+1)193
4.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin2 24
5.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin2 25
6.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin1 16

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)131
2.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin3 (+1)132
3.Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Klepacki Rafał
Moncport Natalia
ASTRA - Szczecin
Klepacki Rafał
Moncport Natalia
Klepacki RafałMoncport NataliaASTRA - Szczecin7 74
5.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin3 35
6.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin1 16

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
ASTRA - Szczecin
Szczerbiński Łukasz
Jurczyszyn Elwira
Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA - Szczecin10 (+1)1101
2.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin5 (+1)152
3.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin2 (+1)123
4.Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka Marika3 34
5.Panachida Szymon
Marzec Julia
ELITE DANCE - Szczecin
Panachida Szymon
Marzec Julia
Panachida SzymonMarzec JuliaELITE DANCE - Szczecin0 05
6.Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
ELITE DANCE - Szczecin
Dąbek Mateusz
Mangudis Tasija
Dąbek MateuszMangudis TasijaELITE DANCE - Szczecin1 16

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik Christof
Sojska Karolina
Wójcik ChristofSojska Karolina1 (+1)111
2.Uller Mateusz
Zawadzka Ewelina
Uller Mateusz
Zawadzka Ewelina
Uller MateuszZawadzka Ewelina2 (+1)122
3.Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski WaldemarTronczyńska Agnieszka1 13
4.Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
ASTRA - Szczecin
Fedyk Krzysztof
Soroko Julia
Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA - Szczecin1 14
5.Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Waszczuk Maja
Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA - Szczecin0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Markowiak Jakub
Kałuża Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markowiak Jakub
Kałuża Anna
Markowiak JakubKałuża AnnaALFA-ASTRA - Stargard3 32
3.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin9 93

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA - Szczecin6 (+1)161
2.Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA - Stargard5 52
3.Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Konarzewski Jakub
Pietrzykowska Natalia
Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA - Stargard3 33

12-13 (Junior 1) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin1
2.Marzec Miłosz
Kijewska Karolina
ELITE DANCE - Szczecin
Marzec Miłosz
Kijewska Karolina
Marzec MiłoszKijewska KarolinaELITE DANCE - Szczecin2
3.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin3
4.Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
ELITE DANCE - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE - Szczecin4
5.Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin5

12-13 (Junior 1) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin1
2.Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA - Szczecin2
3.Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
ELITE DANCE - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Majewska Marta
Piszczorowicz DawidMajewska MartaELITE DANCE - Szczecin3
4.Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
ELITE DANCE - Szczecin
Dziduch Grzegorz
Kłodzińska Weronika
Dziduch GrzegorzKłodzińska WeronikaELITE DANCE - Szczecin4