VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek

2016-06-11 Mońki,


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 11.30-12.30, próba parkietu 12.00-13.00, start: 13.00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawistowski Filip
Gawryluk Natalia
KADRYL - Białystok
Zawistowski Filip
Gawryluk Natalia
Zawistowski FilipGawryluk NataliaKADRYL - Białystok0 01
2.Stefanowicz Kacper
Stepaniuk Zofia
KADRYL - Białystok
Stefanowicz Kacper
Stepaniuk Zofia
Stefanowicz KacperStepaniuk ZofiaKADRYL - Białystok0 02
3.Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
KADRYL - Białystok
Birycki Gabriel
Giba Aleksandra Daria
Birycki GabrielGiba Aleksandra DariaKADRYL - Białystok0 03

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
KADRYL - Białystok
Sidorowicz Jakub
Bartyś Magdalena
Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL - Białystok2 21
2.Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
KADRYL - Białystok
Chudziński Jakub
Skiepko Weronika
Chudziński JakubSkiepko WeronikaKADRYL - Białystok1 12
3.Gliński Adam
Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Gliński Adam
Tarasewicz Natalia
Gliński AdamTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 03
4.Sikorski Adam
Burbyga Jewheniia
KADRYL - Białystok
Sikorski Adam
Burbyga Jewheniia
Sikorski AdamBurbyga JewheniiaKADRYL - Białystok0 04

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA4 (+1)141
2.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin4 (+1)142
3.Okulski Radosław
Kiryluk Julia
KADRYL - Białystok
Okulski Radosław
Kiryluk Julia
Okulski RadosławKiryluk JuliaKADRYL - Białystok0 03
4.Citko Adam
Sobolewska Adela
KADRYL - Białystok
Citko Adam
Sobolewska Adela
Citko AdamSobolewska AdelaKADRYL - Białystok3 34

 

BLOK 2, rejestracja 14.30-15.30, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.00

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zinkiewicz Maciej
Zawistowska Natalia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Zawistowska Natalia
Zinkiewicz MaciejZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)121
2.Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik Jakub
Wydurska Izabela
Żelik JakubWydurska Izabela3 (+1)132
3.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa4 (+1)143
4.Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
KADRYL - Białystok
Horosz Paweł
Zaczkowska Weronika
Horosz PawełZaczkowska WeronikaKADRYL - Białystok5 54
5.Stefanowski Igor Konstanty
Chmielewska Joanna
KADRYL - Białystok
Stefanowski Igor Konstanty
Chmielewska Joanna
Stefanowski Igor KonstantyChmielewska JoannaKADRYL - Białystok0 05
6.Skutnik Oskar
Smaka Maja
KADRYL - Białystok
Skutnik Oskar
Smaka Maja
Skutnik OskarSmaka MajaKADRYL - Białystok0 06
7.Zaborowski Szymon
Kłopotowska Ina
KADRYL - Białystok
Zaborowski Szymon
Kłopotowska Ina
Zaborowski SzymonKłopotowska InaKADRYL - Białystok1 17

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuligowski Piotr
Wyminko Zuzanna
Kuligowski Piotr
Wyminko Zuzanna
Kuligowski PiotrWyminko Zuzanna2 (+1)121
2.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok6 62
3.Tekień Mateusz
Kobzaruk Veronika
Tekień Mateusz
Kobzaruk Veronika
Tekień MateuszKobzaruk Veronika0 03

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
KADRYL - Białystok
Augusewicz Piotr
Wądołowska Monika
Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL - Białystok5 (+1)151
2.Kuligowski Piotr
Wyminko Zuzanna
Kuligowski Piotr
Wyminko Zuzanna
Kuligowski PiotrWyminko Zuzanna1 12
3.Tekień Mateusz
Kobzaruk Veronika
Tekień Mateusz
Kobzaruk Veronika
Tekień MateuszKobzaruk Veronika0 03

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernad Mateusz
Lesińska Agata
WIKA - Olsztyn
Bernad Mateusz
Lesińska Agata
Bernad MateuszLesińska AgataWIKA - Olsztyn11 (+1)1111
2.Sołtys Dawid
Nowina-Konopka Aleksandra
Sołtys Dawid
Nowina-Konopka Aleksandra
Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra11 (+1)1112
3.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa10 103
4.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok9 94
5.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 05

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczak Piotr
Tomala Gabriela
PASJA - Lublin
Błaszczak Piotr
Tomala Gabriela
Błaszczak PiotrTomala GabrielaPASJA - Lublin B (+1)1B1
2.Sołtys Dawid
Nowina-Konopka Aleksandra
Sołtys Dawid
Nowina-Konopka Aleksandra
Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra11 (+1)1112
3.Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
KADRYL - Białystok
Chmielewski Michał
Rutkowska Agata
Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL - Białystok0 03
4.Suprun Tomasz
Karecka Gabriela
Suprun Tomasz
Karecka Gabriela
Suprun TomaszKarecka Gabriela3 34

 

BLOK 3, rejestracja 17.00-18.00, próba parkietu 18.00-18.30, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Wierzbińska Kinga
Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa A (+1)1A1
2.Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski Szymon
Giesek Julia
Zakrzewski SzymonGiesek Julia10 (+1)1102
3.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 63
4.Zaprzalka Jakub
Łapińska Milena
KADRYL - Białystok
Zaprzalka Jakub
Łapińska Milena
Zaprzalka JakubŁapińska MilenaKADRYL - Białystok0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA3 (+1)131
2.Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Datczuk Aleksandra
Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL - Białystok6 62
3.Cichoński Grzegorz
Łupińska Iga
KADRYL - Białystok
Cichoński Grzegorz
Łupińska Iga
Cichoński GrzegorzŁupińska IgaKADRYL - Białystok0 03

19+ (Powyżej 18) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA1
2.Jabłoński Adam
Borys Marlena
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Borys Marlena
Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL - Białystok2
3.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3

19+ (Powyżej 18) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok1
2.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok2
3.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3