V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016

2016-06-25 WARSZAWA, Amfiteatr Parku Sowińskiego, Wolskie Centrum Kultury


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga! Zmiana programu

BLOK 1, rejestracja 10.00-10.30, próba parkietu 10.00-10.30, start: 11.00

Wejście do Amfiteatru od godz. 10.00


8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 5

WA, Q, CCC, Pol
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tabor Natan
Surleta Michalina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Tabor Natan
Surleta Michalina
Tabor NatanSurleta MichalinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART - Płońsk2 (+1)122
3.Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA - Pabianice3 (+1)132
4.Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Karaskiewicz Michał
Biernacka Julia
Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaBLUE CLASSIC - Warszawa2 23
5.Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor HubertRozbicka ZuzannaMAKO - Sulejówek1 13

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 4

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowicki Hubert
Norbert Sandra
CREATIVE DANCE
Nowicki Hubert
Norbert Sandra
Nowicki HubertNorbert SandraCREATIVE DANCE3 (+1)131
2.Witczak Paweł
Pikuła Patrycja
MAKO - Sulejówek
Witczak Paweł
Pikuła Patrycja
Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO - Sulejówek5 (+1)152
3.Brodowski Maksym
Naguszewska Julia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maksym
Naguszewska Julia
Brodowski MaksymNaguszewska JuliaMAKO - Sulejówek1 13
4.Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
ZORBA - Mykanów
Misiak Jakub
Dobrzańska Otylia
Misiak JakubDobrzańska OtyliaZORBA - Mykanów2 23

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+1)192
3.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice4 43
4.Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek Marcel
Roszak Julia
Smolarek MarcelRoszak Julia7 74
5.Wolf Łukasz
Stachera Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Łukasz
Stachera Weronika
Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL - WARSZAWA1 15
6.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn4 4

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa5 (+1)151
2.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Kuczyński Filip
Janczewska Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA8 (+1)183
4.Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA - Pabianice1 (+1)114
5.Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek SzymonJaworska Natalia9 95
6.Wolf Łukasz
Stachera Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Wolf Łukasz
Stachera Weronika
Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 06
7.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 47
8.Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Busiek Jakub
Jeżyna Oliwia
Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA - Radom9 98
9.Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA - Olsztyn5 5

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Marcin
Kurdziel Angelika
Górny Marcin
Kurdziel Angelika
Górny MarcinKurdziel Angelika4 (+1)141
2.Jóźwiak Mateusz
Krzyczkowska Katarzyna
Jóźwiak Mateusz
Krzyczkowska Katarzyna
Jóźwiak MateuszKrzyczkowska Katarzyna5 52
3.Roszak Michał
Bilińska Magda
Roszak Michał
Bilińska Magda
Roszak MichałBilińska Magda0 03

 

BLOK 2, rejestracja 12.30-13.00, próba parkietu 13.00-13.30, start: 13.30

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 8

WA, Q, CCC, Pol
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bortniczuk Antoni
Lewandowska Anastazja
Bortniczuk Antoni
Lewandowska Anastazja
Bortniczuk AntoniLewandowska Anastazja2, 2 (+1)12, 21
2.Butrym Mateusz
Kvet Ana
BLUE CLASSIC - Warszawa
Butrym Mateusz
Kvet Ana
Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC - Warszawa1, 1 (+1)11, 11
3.Nowak-Far Bruno Lew
Wierciszewska Kornelia
BLUE CLASSIC - Warszawa
Nowak-Far Bruno Lew
Wierciszewska Kornelia
Nowak-Far Bruno LewWierciszewska KorneliaBLUE CLASSIC - Warszawa1, 1 (+1)11, 11
4.Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART - Płońsk5, 5 (+1)15, 51
5.Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
START - Płońsk
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART - Płońsk1, 1 1, 12
6.Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
7.Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP Warszawa0, 0 0, 02
8.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1, 1 1, 12

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
BLUE CLASSIC - Warszawa
Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
Szczepaniak JakubTrybuła MajaBLUE CLASSIC - Warszawa1, 1 (+1)11, 11
2.Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki KacperJabłońska Michalina3, 3 (+1)13, 31
3.Grzanka Dawid
Wojda Oliwia
CREATIVE DANCE
Grzanka Dawid
Wojda Oliwia
Grzanka DawidWojda OliwiaCREATIVE DANCE1, 1 1, 12
4.Hill Aden Jordan
Romanowska Julia
START - Płońsk
Hill Aden Jordan
Romanowska Julia
Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART - Płońsk1, 1 1, 12

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC - Warszawa D (+1)1D2
3.Szczepański Dawid
Giera Patrycja
START - Płońsk
Szczepański Dawid
Giera Patrycja
Szczepański DawidGiera PatrycjaSTART - Płońsk7 (+1)173
4.Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
Pyrzyński Mateusz
Drwięga Katarzyna
Pyrzyński MateuszDrwięga Katarzyna1 14
5.Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk OlafBagrowska Julia3 35
6.Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT Toruń0 06

14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM 3

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
JEDYNKA - Łódź
Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
Nowaczyk MateuszMacuga JuliaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Cybart Mikołaj
Batlińska Aniela
JEDYNKA - Łódź
Cybart Mikołaj
Batlińska Aniela
Cybart MikołajBatlińska AnielaJEDYNKA - Łódź5 (+1)152
3.Musioł Szymon
Krumpietz Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Krumpietz Wiktoria
Musioł SzymonKrumpietz WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 33

14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajdos Julian
Szafarz Maria
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Szafarz Maria
Gajdos JulianSzafarz MariaJEDYNKA - Łódź5 (+1)151
2.Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL - WARSZAWA5 (+1)152
3.Majchrzak Paweł
Obroślińska Julia
Majchrzak Paweł
Obroślińska Julia
Majchrzak PawełObroślińska Julia4 43
4.Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 14
5.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin4 45

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń9 (+1)192
3.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena0 03
4.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Weronowski Miłosz Jakub
Rut Amelia
Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)181
2.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena5 (+1)152
3.Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak Grzegorz
Woźny Milena
Lesiak GrzegorzWoźny Milena1 (+1)113
4.Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna6 (+1)164
5.Jendrusiak Andrzej
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Jendrusiak Andrzej
Zduńczyk Paulina
Jendrusiak AndrzejZduńczyk PaulinaESKADRA - Pabianice5 (+1)155
6.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała Karolina7 76
7.Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz Mateusz
Cygan Wiktoria
Surmacz MateuszCygan Wiktoria9 97
8.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola8 88
9.Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
FAN - Toruń
Janiszewski Michał
Fiedorowicz Inka
Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN - Toruń5 59
10.Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA - Łódź0 09
11.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka0 011

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA - Łódź4 (+1)141
2.Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP Warszawa1, 1 (+1)11, 11
3.Cyl Wojciech
Domagała Amelia
Cyl Wojciech
Domagała Amelia
Cyl WojciechDomagała Amelia1, 1 1, 12

12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM 6

WA, Q, CCC, J
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borkowski Jan
Nowicka Natalia
CREATIVE DANCE
Borkowski Jan
Nowicka Natalia
Borkowski JanNowicka NataliaCREATIVE DANCE5 (+1)151
2.Kacprzyk Oskar
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Kacprzyk Oskar
Kudra Iga
Kacprzyk OskarKudra IgaESKADRA - Pabianice4 (+1)142
3.Błędek Mateusz
Chrebela Maja
ŁDK - Łódź
Błędek Mateusz
Chrebela Maja
Błędek MateuszChrebela MajaŁDK - Łódź3 35
4.Czajka Karol
Pogorzelska Natalia
MAKO - Sulejówek
Czajka Karol
Pogorzelska Natalia
Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO - Sulejówek2 23
5.Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
CREATIVE DANCE
Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCREATIVE DANCE3 34
6.Łukasiewicz Karol
Kidoń Zuzanna
BLUE CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Kidoń Zuzanna
Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC - Warszawa-1 -16

12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
MAKO - Sulejówek
Brodowski Maciej
Naguszewska Oliwia
Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO - Sulejówek6 (+1)161
2.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź E (+1)1E2
3.Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
BLUE CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek AleksanderPięcek AnetaBLUE CLASSIC - Warszawa5 (+1)153
4.Socha Adam
Dudek Wiktoria
K-STUDIO Krosno
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO Krosno3 34
5.Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
KICK - Kielce
Fidler Jakub
Magdziarz Natalia
Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK - Kielce0 05
6.Kondrakiewicz Marcel
Skottak Marta
FAST-STEP Warszawa
Kondrakiewicz Marcel
Skottak Marta
Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP Warszawa3 36

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin9 (+1)191
2.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin C (+1)1C2
3.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska4 (+1)143
4.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa8 (+1)184
5.Lejman Bartosz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Lejman Bartosz
Kusina Natalia
Lejman BartoszKusina NataliaMAKO - Sulejówek3 35
6.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ARTDANCE
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaARTDANCE0 06
7.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin6 67
8.Gryboś Tomasz
Szymańska Aleksandra
Gryboś Tomasz
Szymańska Aleksandra
Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra1 18
9.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź0 09
10.Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa7 (+1)171
2.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin9 (+1)192
3.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek1 (+1)113
4.Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
ARTDANCE
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad MichałPawlikowska AmeliaARTDANCE5 (+1)154
5.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin9 (+1)195
6.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska3 36
7.Lejman Bartosz
Kusina Natalia
MAKO - Sulejówek
Lejman Bartosz
Kusina Natalia
Lejman BartoszKusina NataliaMAKO - Sulejówek3 37
8.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa3 38
9.Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł MaksymilianMaliszewska AgnieszkaJEDYNKA - Łódź0 08
10.Gryboś Tomasz
Szymańska Aleksandra
Gryboś Tomasz
Szymańska Aleksandra
Gryboś TomaszSzymańska Aleksandra1 110
11.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin0 011
12.Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin0 (-1)-10

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.30-18.00, start: 18.00

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola4 (+1)141
2.Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia10 (+1)1102
3.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA B (+1)1B3
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 14
5.Serkowski Mikołaj Filip
Kaczmarek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Serkowski Mikołaj Filip
Kaczmarek Aleksandra
Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA3 35
6.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz Julia2 26
7.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna0 0

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
START - Płońsk
Malinowski Maciej
Rajkowska Paulina
Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART - Płońsk8 (+1)181
2.Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
Szymczak Mateusz
Tasinkevych Anastasiia
Szymczak MateuszTasinkevych Anastasiia5 (+1)152
3.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)143
4.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów6 (+1)164
5.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola3 35
6.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena5 56
7.Serkowski Mikołaj Filip
Kaczmarek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Serkowski Mikołaj Filip
Kaczmarek Aleksandra
Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 47
8.Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski Juliusz
Dakowicz Julia
Dąbrowski JuliuszDakowicz Julia2 28
9.Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac BartłomiejRadzińska Katarzyna0 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa B (+1)1B1
2.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa B (+1)1B2
3.Pałka Rafał
Laska Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Rafał
Laska Natalia
Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra B (+1)1B3
4.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ARTDANCE
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraARTDANCE2 24
5.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice2 25
6.Łapiński Łukasz
Tębłowska Kamila
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Łapiński Łukasz
Tębłowska Kamila
Łapiński ŁukaszTębłowska KamilaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa1 16
7.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbański Robert
Woźniak Kamila
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Woźniak Kamila
Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)111
2.Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
ARTDANCE
Szczypczyk Adam
Bólad Aleksandra
Szczypczyk AdamBólad AleksandraARTDANCE2 (+1)122
3.Bąk Dominik
Halczak Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Halczak Joanna
Bąk DominikHalczak JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)143
4.Osiński Maciej
Jędrasek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Osiński Maciej
Jędrasek Aleksandra
Osiński MaciejJędrasek AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)124
5.Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kowalczyk Dominika
Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA - Pabianice1 15
6.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin5 56
7.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila7 77
8.Chmielecki Michał
Biegańska Ewa
JAREMI - Pruszków
Chmielecki Michał
Biegańska Ewa
Chmielecki MichałBiegańska EwaJAREMI - Pruszków2 28

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzywaczewski Wiktor
Kosińska Maja
SUKCES - Częstochowa
Grzywaczewski Wiktor
Kosińska Maja
Grzywaczewski WiktorKosińska MajaSUKCES - Częstochowa1 (+1)111
2.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA6 (+1)162
3.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin0 03
4.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila0 04

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jędrasek Tomasz
Szymańska Karolina
Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA - Radom A (+1)1A1
2.Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)132
3.Gapiński Dominik
Brodacka Ola
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1 (+1)113
4.Zyglarski Piotr
Lato Weronika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zyglarski Piotr
Lato Weronika
Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)154
5.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA3 35
6.Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
DUET - Warszawa
Korczewski Juliusz
Szczukiewicz Katarzyna
Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaDUET - Warszawa0 06
7.Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
BRASIL - WARSZAWA
Łopatka Przemysław
Olczyk Weronika
Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL - WARSZAWA0 07
8.Machnio Damian
Sułkowska Weronika
CENTRUM TAŃCA - Radom
Machnio Damian
Sułkowska Weronika
Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA - Radom0 08

19+ (Powyżej 18) Open ST 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek Mateusz
Michalecka Beata
Chrząstek MateuszMichalecka Beata1
2.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA2
3.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce3
4.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4
5.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5

19+ (Powyżej 18) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Figurski Przemysław
Prylowski Natalia
Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom1
2.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn2
3.Baran Michał
Oleś Katarzyna
ZAMECZKOWA ST - Kielce
Baran Michał
Oleś Katarzyna
Baran MichałOleś KatarzynaZAMECZKOWA ST - Kielce3
4.Żytko Paweł
Górna Daria
Żytko Paweł
Górna Daria
Żytko PawełGórna Daria4
5.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5